Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nightmare, ładny brzuszek, jaki już duży 🙂

Ja umyłam na razie jedno okno 😠 bo zgłodniałam i musiałam sobie bigosu nałożyć. I teraz się obżarłam i nie mogę sobie pozwolić na rozsiadywanie się 🙂
Jak myłam to jedno okno, to akurat listonoszka przyplątała się z poleconym z Zus-u dla mnie. Dostałam zjebkę rzecz jasna, że okno myję w takim stanie 😎 ch*j że myłam to okno prawie godzinę bo chciałam wolno i ostrożnie.

Kasia, Ty to się namęczysz dziś..biedna 😞 czemu nie możesz nog zginać?

Ggulek, ojj czopki 🥴 haha ale przypomniało mi się, jak moj M mi opowiadał jak był w 1 czy2 technikum i trafił do szpitala na zapalenie płuc i miał czopki 😁 😁 jakieś młode cizie mu wkładały 😁 a w ogole to nie mogę o tym mowić, bo on by się wkurwił ☺️ ☺️ ☺️

Lady, hm.. te paluszki z rafaellem niezłe połączenie. Trzeba mieć rafaello, albo chociaż paluszki 😞

Astra, Twoj mężyk nie da się zastraszać jakimś czopkiem. Jak daje radę bez tzn, że do zdrowia nie są mu potrzebne:P zresztą, ja sobie też nie dam włożyć 😠

A jeszcze co do tych przekąsek jakiś śledź z nutellą czy coś, to to ja aż takich akcji nie mam, a szkoda bo zawsze myślałam , że tak będę miała 🤨
ale wczoraj poszlam szybko do siostry, bardzo chciałam coś słodkiego, ale na stole leżały takie śledziki w zalewie z cebulką i jabłkiem, to zjadłam mini babeczkę, potem przechyliłam puszkę z orzeszkami solonymi, ledwo pogryzłam, potem szybko mms-y wyżerałam z paczki, potem śledź, potem mms-y i tak na przemian. I poszłam do siebie 😎 a siostra na głodzie została.

Jeszcze przed ciążą zawsze ciastka, paluszki i czekoladę wkładałam do herbatki z cytrynką i czekałam aż zmięknie i amciu amciu 😁 nie raz się wkurwiałam bo np. połowa paluszka została się w herbacie na dnie 😠 a potem wypijałam herbarkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nightmare no już masz spory brzuszek 😉
Obdarzona ode mnie też opierdziel, co to za mycie okien w 7 miesiącu! 😜 Oszczędzaj się 🙂 hehe no ja już też o tym nie gadam bo jakby wiedział co piszę to byłby foszek 😁 A w sobotę jadę do rodziców i zobaczę się z nim dopiero na Wigilii jak dojedzie do nas ehh
Wzięło mnie na gotowanie, rosół i kurczak z mizerią mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeezuuu a te baby znowu o jedzeniu 🙂 troszke sie reaktywowalam 🙂 zbieram sie do gina, dupka podmyta i pachnaca wiec mozna podreptac do Piotrusia 🙂

Obdarzona, bola mnie nogi od rozciagajacych sie pachwin i napierdzielajacego krzyza 😞

Nightmare, niezly masz juz bebenek 🙂 ja mam troszke mniejszy, ale tez juz widoczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Wiesz niebieski dla dziewczynki to nie tragedia, ale różowy dla chłopca to trochę przegięcie 🙂 Także kupno różowego to chyba największe ryzyko 😉

tak was czytam i czytam, jeszcze tyle zostało.
co do wzóków to ja mam oliwkowy graco i nie bede nic kupowac juz, tak mysle. my kupilismy po porodzie i teraz tez bym tak kupowała. zreszta najbezpieczmnie,bo z tymi płciami to grom wie, my do porodu nie wiedzielismy ale i u sasiadki miała byc dziewczynka a sie jakub urodził i tyle. a moja zreszta bardzo mało korzystała, tylko na spacerki a w domku wcale. wiec ja napewno po porodzie bym kupowała dopiero jakby co. zreszta na poczatku to mysle ze nie jest az tak potzrenbny, chyba ze macie zamiar przywyczajac do zasypiania w wózku bujajac a nie w dzidzi łózeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie kobietki, nic mi nie będzie. Okna myłam ostrożnie i mam małe okna 😁

Ggulek, to sobie za swoim potęsknisz troszkę 🙂 ooo jak dawno nie jadłam mizerii 😞

Kasia, ooo to mnie też bolą pachwiny i cała kość łonowa, ale Ty chyba mowisz o tych pachwinach przy zgięciach kolanowych? bo mnie bolą te przycipne. Wspołczuję bolu tamtych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
A mi sie podoba taka gondolka, tylko nie wiem czy jeszcze bedzie jak bede juz chciala ja kupic 🙂 bo mam zamiar zaczac kupowac wszystko w lutym, bo teraz i tak nie mamy gdzie tego trzymac.
http://tablica.pl/i/oferta/gondola-mutsy-slider-stan-bdb--IDpmjb.html kupie uzywana, bo bezsensu wydawac kase na nowa, stelaz pod gondole mam, a ze dzidzia urodzi sie na wiosne to bedzie jezdzila krotko 🙂

A co do make'upu to u mnie tylko tusz i puderek brazujacy na policzki 🙂


no ja nie mam gondolki takiej oddzielnej tylko spiworek taki bardziej, ale słyszałam ze zalezy od dzeciak ale gondolka taka typowa to tylko 3-4 miesiace pierwsze, nio max pół roku. wiec tez mi sie wydaje ze szokda kasy. my mamy 3 funkcyjny ale bez stelaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Wiesz niebieski dla dziewczynki to nie tragedia, ale różowy dla chłopca to trochę przegięcie 🙂 Także kupno różowego to chyba największe ryzyko 😉

tak was czytam i czytam, jeszcze tyle zostało.
co do wzóków to ja mam oliwkowy graco i nie bede nic kupowac juz, tak mysle. my kupilismy po porodzie i teraz tez bym tak kupowała. zreszta najbezpieczmnie,bo z tymi płciami to grom wie, my do porodu nie wiedzielismy ale i u sasiadki miała byc dziewczynka a sie jakub urodził i tyle. a moja zreszta bardzo mało korzystała, tylko na spacerki a w domku wcale. wiec ja napewno po porodzie bym kupowała dopiero jakby co. zreszta na poczatku to mysle ze nie jest az tak potzrenbny, chyba ze macie zamiar przywyczajac do zasypiania w wózku bujajac a nie w dzidzi łózeczku 🙂


Ja chcę wziąć ten wzór wózka grafit z czerwonymi kółkami, więc jak co to dla chłopca też będzie ok. Bo tych kółek czerwonych jest mało. Musimy kupić przed urodzeniem, bo to z fotelikiem samochodowym będzie, a nie chcę ryzykować i wieźć ze szpitala dziecko bez fotelika. No i wózek się przyda niemal od początku, bo chcę dziecko "werandować" jak to się mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...