Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia to był normalnie poród wszechczasów. GRATULACJE SERDECZNE.. Odpoczywaj, bo masz po czym 🙂

Zeżarłam wczoraj banana i nic Werze nie jest. Dziś jajko spróbuję.

Słuchajcie w jakim czasie można zacząć ćwiczyć po porodzie? Widziałam, że Sztunia się na fitness szykuje. Ja bym chętnie brzuszki porobiła, ale nie wiem czy już mogę. Jeszcze mam lekkie plamienie to chyba powinnam poczekać aż się skończy. W szkole mówili, że jeśli nie było nacięcia to i seks można uprawiać po 3 tygodniach. Ale z tym to zaczekam do wizyty u gina 😉 Ciekawe jak z ćwiczeniami. Ładnie chudnie mi wszystko, ale brzuch wystaje za bardzo :/

Acha Sztunia wiem, że już pisałaś o tym ale nie mogę znaleźć: jaką chustę kupiłaś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady też jestem ciekawa kiedy można ćwiczyć, ten brzuszek taki jeszcze nie swój 😞 pytałam się tylko położnej kiedy mogę się ściskać, to mówiła że jak przestanę krwawić to pewnie z ćwiczeniami tak samo 😞

Wiecie coś na temat solarium przy karmieniu piersią??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boli mnie pipsko jak chuj.
Mania ciągnie cyca, odbija, ulewa, znowu odbija, płacze, pije herbatke i zasypia 🙂 🙂 jest taka cudowna, śliczna, malutka i ma czarne długie włoski 🙂 nie mam możliwości wrzucenia zdjęcia z telefonu, ale jak macie facebooka to wpiszcie mnie w wyszukiwarce, jestem pod Kasia Sz i tam jest foto malutkiej 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewciaPM napisał(a):
Lady też jestem ciekawa kiedy można ćwiczyć, ten brzuszek taki jeszcze nie swój 😞 pytałam się tylko położnej kiedy mogę się ściskać, to mówiła że jak przestanę krwawić to pewnie z ćwiczeniami tak samo 😞

Wiecie coś na temat solarium przy karmieniu piersią??


Ja nie wiem, ale np. jak się opalasz na słońcu to naturalnie przyswajasz witaminę D. Może w solarium też tak jest? Tylko piersi pozakrywaj koniecznie. a najlepiej spytaj lekarza.
Co do ściskania pasem to nam mówiono, że to najgorsze co sobie można zrobić. Dla celów wizualnych to i owszem na jakieś wyjście. Ale nie pomaga to przy spalaniu tkanki tłuszczowej, bo ten brzuch nie pracuje tak intensywnie jak bez pasa. Ja będę tylko brzuszki śmigać 🙂
Trochę dziwnie Ci powiedziała, bo co jak ktoś rok karmi? Nie możliwe, że nie można wtedy ćwiczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...