Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A co do prania, układania radocha jak nic 😉 i stwierdzam, że mój mały mężczyzna ma więcej ciuszków niż jego rodzice 😜 i mam takie gatki różowe no aleee takie słodkie, że na pewno Filipa w nie wsadzę chociaż Kamil protestuję 😁 ale są po prostu prze-słodkie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke -no na razie Lenka i mam nadzieje że tak zostanie bo sama muszę się przyzwyczaić 🙂 no kupno samochodu to nie taka prosta sprawa. Ja też w razie jakiś problemów, muszę chyba poszukać kogoś zmotoryzowanego kto by mi pomógł się dostać do szpitala bo wiadomo mąż nie zawsze może.
Pampinka - też się cieszyłam jak poprałam ciuszki tak fajnie miło się zrobiło tylko niestety dalej czekają na wyprasowanie, miałam się w weekend zabrać no ale grypa mnie dopadła a teraz jakoś sił nie mam...Ogólnie to te leżenie wszystkie siły ze mnie zabrało i tak się zaczynam zastanawiać jak przyjdzie mi rodzic naturalnie to skąd ja wezmę siły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke - urwis z Elki.,.fajnie 🙂 Przyzwyczajasz sie powoli do nieobecnosci Luka? Miles ladnie...a obrzezanie to pewnie, ze Wasza decyzja...troszke do kultury sie czlowiek dososowuje!
Dodi - faktycznie pamietam, jak Baby-love na Was naskoczyla...hehe..a swoja droga ciekawe co z nia 🙂 A Ojca Mateusza jakos nie trawie..hihi...
4nula - Lenka niech zostanie, bo ladne imie 🙂 A z tym telefonem to wreszcie..bo ja sie w werkend nadenerwowalam!
Pampinka - tylko sie nie przerabiaj i pamietaj o polegiwaniu! A ciuszki te malutki faktycznie slodkie sa..az szkoda, ze tak malo z nimi mialam kontaktu przez lezenie:/ A lody byly pyszne..i jeszcze u rodzicow doprawilam kolejnymi..omg!

Ja juz u rodzicow leze...zezarlam pyszny zurek i jestem zdechla! Wykonczylo mnie to latanie, upal i usg! Z Helenka wszystko super..przyspieszyla ze wzrostem..tak troche na 32tc 🙂 Nadal cipka..uff..dlugie nogi! reszta w normie i zdrowa, a wazy juz 1,7 kg 🙂 Duza juz jet...jestem w szoku! 🙂 Lekarz mowi, ze jest wymiarowa i wszystko super! Ze mna niestety bez zmian...lozysko przodujace, patologia ciazy i lada moment szpital! Najgorsze, ze ten lekarz to sie nie opieprza jak moja delikatna i wali prosto z mostu:/ Zestresowal mnie tylko...ze niestety moze byc tak, ze wczesniej bedzie cc bo krwawienia...ze ogolnie to niebezpieczne niestety jest i b.rzadko ale czasem az trzeba macice usuwac...no ja zemdlalam! niby mowi, ze to mega rzadko ale musi powiedziec..a moja ginka ma odwrotnie - uspokaja i nie mowi o jakis skrajnych rzeczach! no wiec wymazalam i staram sie nadal myslec pozytywnie 🙂 No wiec jutro chce pogadac na spokojnie ze swoja lekarka...oba mnie umie uspokoic! Szyjka 3,7 wiec luzik...ogolnie ok! Tylko teraz dogorywam, bo padnieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba najważniejsze, że z Helenką wszystko super! a moja ginka też jest taka, że mówi o każdej ewentualności, nawet jeśli jest to mega mało prawdopodobne to uprzedza, że się zdarza... Ale nie ma co się na zapas denerwować, na razie siedzisz w domku i jest ok, a jak będziesz już w szpitalu to masz opiekę 24h/dobę więc też na pewno będzie ok 🙂

kurde, ile kupowałyście ubranek? bo ja teraz popatrzyłam, ze w sumie chyba mam bardzo mało... na 56 mam tylko kilka śpioszków i bodów, resztę na 62 i też jakoś mało (trochę bodów, 4 bluzy i 4 pary spodenek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko , umarlam i wracam po woli do swiata zywych....az mi niedobrze z tego upalu, ale byla zabawa i banki i basenik. Echh, jak matki z 5tka dzieci sobie radza?
Superbaba, no
A najwazniejsze, ze niunia ladnie i zdrowo i wymiarowo. I , ze ona to dalej ona, juz CI tyle razy potweirdzili, ze musi sie Helenka urodzic. A z Toba to szkoda, ze nic lepiej, ale w sumie i nic gorzej. A ten lekarz musi powiedziec i tyle, bo wiesz, sama jak to jest. No ale masz racje, nie mysl o najgorszym, skrajnym przypadku, ciesz sie tym co jest i aby do przodu!
Ella wczoraj byla tak zmeczona ( ale wcale nie byla zmeczona, oczywiscie), ze nie ustala w swoim lozeczku i wyrabala w szczebelek. I siniak. ALe to nie pierwszy i nie ostatni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu jesteś Dorotko Helenka laska jak nic 😉 1,7 fiu fiuu .. nieźle 🙂 nie to co mój pączek 😁 dobrze, że z malutką wszystko ok 🙂 a tam .. musiał powiedzieć swoje nie ma co się na zapas denerwować .. ja tam już leże sobie kopytami do góry 🙂 ciuszki mam z głowy i aż lepiej na sercu .. na dniach jeszcze torba to już w ogóle będę spokojniejsza 🙂 i teraz z żurkiem wyskoczyła .. jeny nie dość, że d-brycz ostatnio z ogórkową to teraz i żurek będzie mi się śnił 😁 ja zjadłam makaron z truskawkami Filip prze-szczęśliwy bo się kręcisz zaczął po całości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ciebie Madzia to podziwiam bardzo .. tak jeszcze z córą latać i skakać i w ogóle wszystko .. Nie wiem jak to będzie ze mną jak się na drugie dziecko zdecyduję 😁 aż się boję, że mnie zamęczy .. 🙂 ale rodzeństwo musi być nie wyobrażam sobie innej wersji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo- jaką Ty masz długą szyjkę ! 3,7 to naprawde niezły wynik.. ja miałam 3 cm już w 27 chyba tygodniu,,,.za tydzień sprawdzę, czy coś się jeszcze skróciło..
magdaluke- podziwiam.. bo Ela jeszcze mała.. i pewnie ciekawa świata.. więc pochłania Ci mnóstwo energii! trzeba miec siłe !
Strzauka- ja tez musze zrobić porzadek z ubrankami..bo jeszcze nie mam.. musze posegregować to co mam i się zastanowić ile dokupić..i w ogóle te na 52 sa tak małe, jak na laleczkę..że mnie sie wydaje ze albo to będzie za małe..albo ze za chwile z tego dzidzia wyrośnie..
A dziś taka pani ogląda ubranka..w sklepie i patrzy na mnie.. i mówi :" podziwiam panią , że pani sie decyduje na zakup .. przed urodzeniem "
- wiecie.-.. 😉 - za bo bo ny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko, amelia - takie osoby mnie rozwalają, nie wiem jak one sobie to wyobrażają, że urodzę, zostawię dziecko w szpitalu i wyskoczę na "szybkie" zakupy i dopiero kupię stertę ubranek, łóżeczko, wózek, kosmetyki, pieluchy itp - no bo przecież wcześniej się nie kupuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka cieszę się, ze Helenka zdrowo rośnie!!! I tak jak mówisz nie ma co się denerwować bo to skrajne przypadki!! Magdaluke dobrze, że się dobrze czujesz i starcza Ci sił na zabawę z córeczką, wiem coś o tym mimo, ze moja Ola ma juz 7 lat to co chwilę cos wymyśla 😉 A i muszę się pochwalić,ze córka zajęła pierwsze miejsce w konkursie tańca w tą sobotę 🙂 troszke kiepskiej jakości zdjęcie niestety
[IMG]http://i49.tinypic.com/v7h576.jpg[/IMG]
My dziś idziemy do znajomych na kolację i mecz 🙂 A jutro idę na badania rano krwi i moczu a po południu zakończenie roku u córki w zerówce...i od września zacznie sie szkoła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - zdolniacha jak nic! 🙂 A wieczor Ci sie zapowiada przyjemnie...ja chociaz dobra kolaje u rodzicow wciagne:P
Amelia - przerazaja mnie takie zbobony! Fakt Strzauko - dzecko zostawiamy i sru na zakupy..jeszcze po drodze bank obrabujemy, zeby na cala wyprawke miec! Smiac sie chce..

A co do tych wszystkich szczerosi itp..to niestety dla takich panikar i nerwicowek jak ja to lepiej pomijac te skrajne! Bo ja oczywiscie bede miec nerwa...a tak to mowi to co najczestsze zwiazane z lozyskiem a reszte delikatnie omija 🙂 No zreszta ona mnie zna i wie, ze ja panikarz...na jutro mam do nij dluga liste pytan:P A w ogole to te nasze dzieci to sa juz naprawde duze!!! Ja nie ogarniam jak jeszcze ma mi brzuch urodnac..bo juz ledwo ta kulke dzwigam:P
Wreszcie sie ochlodzilo z wieczora!!! A jutro pewnie wrzuce jakies fotki z dzis...moze cos sie nada:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi skoro wyniki kiepskie to lepiej, że jesteś pod kontrolą... oby szybko Ci się polepszyło!

Suuperbaba no załamka z tym... wychodzi mi 75I a niby powinnam kupić miseczkę większą czyli 75J 😞 na allegro dwa staniki na krzyż i oczywiście w supercenie, a ja chciałam ze 2 porządne a 2 jakieś bylejakie po domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi, to zdrowiej i napisz nam co CI jest kochana.
Strzauka, chyle czola, no nie wiem czy slyszalma o J....jak o jejku...
Dziewczyny, tak to ponoc dobrzemiec mala roznice wieku, ale swoje trzeba za to odwalic 😉 A ja dzieki Bogu znosze ciaze w miare ok, bo gdyby byly komplikacje, to nie wiem co by bylo....a poza tym tez sie juz hamuje, zamiast 2 czy 3 godzin byla godzinka, bo mama juz nie daje rady. I jak babcia w okolicy, to nawet gdybym chciala, Ella mnie nie potrzebuje 😞, wiec mam zawsze odpoczynek.
A zabobony ciagle zywe i tego sie nie zmieni.
A my mamy na obiad wczorajsza pomidorowa z pelnoziarnistym makaronem, wersja zdrowotna, hehe. Bo przemycilam tyle warzyw, ile sie dalo. Al epowiem wam, ze wolalabym taki zurek po stokroc. A najlepiej jakiesziemniaki czy cos. Albo racuchy, o racuchy chce i paczki!!!!! 🤪
A ja jeszcze odkurzylam i posprzatalam i pranie znowu...bo ktos tu dzis wpadnie z jakimis kontraktami na remonty i wstyd do domu zaprosic bylo. Juz lepiej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z dzieckiem jest wszystko ok. Muszę dużo leżeć bo jak chodzę czy siedzę niewygodne to dzidzia ucieka bardzo zagadek i stąd ten ból i wymioty a i zawroty głowy są przez to dzidzia rośnie i ucieka wszystkie narządy i naczynia krwionośne. A posiew mi robili bo przed ciążą chorowała na nerki i jak mi robił usg dzidzi to przy okazji sprawdził nerki i okazało się że coś tam w nich jest jakiś lekki wymazać no i dlatego robili mi ten posiew a że zle wyniki to trzeba antybiotyk. Mam już dość tego szpitala do wczoraj byłam sama na sali i tak się nudzilam bo nie było się do kogo odezwać ale teraz jest nas 3 to jest z kim pogadać i do piątku jakoś wytrzymam. Kurze w czwartek mam szkole rodzenia a tu w szpitalu trza być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia ale masz super, ja naprawdę uwielbiam ten serial, a mój ulubiony bohater to Gibalski 😁

Superbaba ale masz fajnie, że tyle się dowiedziałaś o Helence, wiecie co mój gin od ostatnich 2 wizyt nic mi nie powiedział, a co gorsza nawet nie pokazał monitora USG! 😞 Już nie mogę się doczekać jak mąż wróci i pojedziemy jeszcze raz do Gdańska na 3D. Kurczę żałuję, że nie wybrałam innego gina, ale już trochę za późno na zmianę decyzji.

Dziś mam jakiś smuteczek ogólny, chyba odezwała się tęsknotka za mężem... 😞 I czuję się gruba i brzydka 😞 Idę wziąć kąpiel, może lepiej się poczuję, jak się ogolę i wetrę jakiś czarodziejski krem na cellulit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi - super ze z dzidzi ok! Kurcze..czyli ja mam pewnie to samo z tymi uciskami i slabosciami:/ A jak masz kobitki na sali to dasx rade..wiem jak ja lezalam te pare dni 🙂 Kurcze..to ja tez musze poszukac wszystkich badan usg i rezonansow, jak mam jakies dawne choroby itp:/
Magdaluke - ale Ci sie jatka wdomu szykuje z tymi remontami..nie zazdroszcze! Ja chociaz bede miala w domu, w ktorym nie mieszkam! A co do szalenstw z Ella i bycia w ciazy..podziwiam! W ogole wszystkie mamusie z dziecmi podziwiam! Ja bym nie byla w stanie zajac sie bobasem:/
Aguska - a jak z Twoim brzucholem? Nie prezy sie juz?!

Bisia na szczescie w domku..dogorywa..oslabiona po tym wszystkim...
Wracamy juz do domu, a ja spuchnieta, napieta, ucisnieta...ledwo jade w samochodzie..oddychac nie moge, zgiac sie nie moge..koszmar! Ja nie wiem, jak ja zniose jedzcze to poltora miesiaca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...