Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie to tak żebra bolą .. 🥴 dłużej siedzieć się nie da normalnie bo od razu wyć się chcę!

Dorotko bidulko nawet nie wiem co mam Ci powiedzieć! trzymaj się no .. 🥴 😘
Bisia ja to bym jakąś zieleń wybrała najlepiej zgniłą bo tak mi się zajebiście podoba .. ale to wiadomo dla synka, a ja patrzę na siebie .. ☺️.. u mnie w pokoju będzie mleczna czekolada dzisiaj i zobaczymy co z tego wyjdzie aż się stresuję 😁
Strzauka o matko .. 🤪 to już, zaraz ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka napisał(a):
Mnie to tak żebra bolą .. 🥴 dłużej siedzieć się nie da normalnie bo od razu wyć się chcę!

Dorotko bidulko nawet nie wiem co mam Ci powiedzieć! trzymaj się no .. 🥴 😘
Bisia ja to bym jakąś zieleń wybrała .. u mnie w pokoju będzie mleczna czekolada dzisiaj i zobaczymy co z tego wyjdzie aż się stresuję 😁
Strzauka o matko .. 🤪 to już, zaraz ! 🤪


No właśnie mnie też tak boli.....siedzieć się nie da... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie bola zebra pod prawym cycem czasem tak mocno ze budze sie w nocy... Ale maly tam wciska glowke to pewnie dlatego... kregoslup tez coraz bardziej daje sie we znaki, jak wstaje siku to ide do lazienki zgieta jak 100 letnia staruszka...

Ciekawe co z Gaja, oby wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie powiem, jak was czytam, to mi sie buzia w podkowke wygina...same troski. U mnie tez nerwy, ale powiedzmy, tymczasowe i prozaiczne.
No ale- pozytywnie, to Strzauka, fiu fiu, juz zaraz zaraz!!!! I Maiha Cie goni raptem jednym tygodniem. ALe nie przesadzajmy, bo duzo tu nas i , po Czarnymloczku widzac, wszystko sie moze zdarzyc.
Dorotka, nie mam jak Cie pocieszyc, zreszta Ty wiesz wszystko ,tyle, ze nerwy biora gore. Mam nadzije, ze rozmowa z porzadnym psychologiem przyniesie jakas ulge i moze jak maz przytuli. No a co do dziewczyn na sali...kolezanke nie pojechalas sobie szukac, a w koncu w szpitalu jestes, wiec chyba nie dziwne, ze sie boisz i mozesz miec rozne nastroje i nie sadze, by ktos przy zdrowych zmyslach to ocenial. Naprawde.... 😘 😘 😘
Amelia, kregoslup ma to do siebie, ze boli w ciazy wiec nie popadaj od razu w panike, moze to nic takiego...mam nadzieje! Dawaj znac.
Carolla, no nie wiem co to moze byc, taki bol....Ja wspomianalam, ze mialam zasiniaczone od przepychanek i szturchanek i wczoraj duzo prowadzilam....i nie moglam sie normalnie usiedziec, tak mnie uciskalo i napieralo w prawym boku wlasnie pod zebrami. A jak wstalam od razu lepiej. No ale , zalezy jak bardzo Cie boli...
Magdad, no przebojowy ten wasz robotnik...ale to o takich historie mozna pisac. Ty tylk oniepotrzebnie nerwy zjadasz....mam nadzieje, ze sie sytuacja jakos wyklaruje, a dlugo to jeszcze?
U mnie moja droga sie nawet nie zaczelo i w sumie nie wiem kiedy sie zacznie....po prostu paranoja. Ale jak wspominalam, juz duzo nie mozemy zrobic, bo umowa finansowa jest i w ogole. Poza tym , mimo, ze duzo beda robic, to powiedziane jest, ze w sumie az takiej demolki mi nie zrobia i tak bardzo dlugo w domu to nie potrwa. Bo elektryka w mojej piwnicy glownie i dach- wiadomo, a weranda tez na zewnatrz...tyle co okna i elektryka w domu...pocieszam sie, bo plakac mi sie przeciez z tego wszystkiego chce.
Nirmala, a Twoi tescie to trudni jacys, czy cos im odbilo? Naprawde przykro, i jak dziewczyny napisaly, musisz wyslac meza na przeszpiegi i tyle.
Monia, dobrze, ze Ola zdrowieje powpolutku.
Dodi, mam nadzieje, ze z mama ok i z babcia i z Twoim samopoczuciem... 😘
A my u tesciow, jakos tu w koncu o 21 dotarlismy. Pies dostal cholernej cieczki i juz mi nerw siadl na calego...rzygne, jak nic a ELla wyje tylko do niej i wyje. I jeszcze kolezanka z dzieciakami wpada i w ogole pochlastam sie chyba. Cala noc na materacu, bo Elli rozlozylismy kolo lozka. I pospala 2 godziny i zaczela sie syrena alarmowa i musialam sie przenosic. I wiecie jak sie czuje....
A co do Gaii, to rzeczywscie tak dziwnie....mam nadzieje,ze u niej ok......
Sork za wypracowanie...i tak pewno kogos pominelam 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carolla: mialam tak czasem jakby silny bol zoladka ale sam ustepowal i lekarz stwierdzil ze to ucisk na zoladek 🥴 ale juz przeszlo
babaeczko: olej te kobity. Głupie i tyle, ale zeby nicnie podac iw ogole 😠 Masz nas, my Cie rozumiemy!!! Tylko pomoc nei mozemy 😞
pampinka, monia: No wlasnie Gaja dosyc czesto zagladala 😞 Mam cichutka nadzieje ze to nic takiego tylko wyjechala z mezem odpoczac...
Kobity gotowalam obiad i wrzucalam makaron do gotowania i przypalilam wlosy na brzuchu (bo ja w samym staniku i gatkach chodze:P) nio oparezni anie ma wiec msle ze nic sie ni stalo nio i wtedy ten makaron mi z rak wylecial i trochu wpadla za stanik ☺️. Szybko posprzatalam i jak ugotowalam to daje rzeczy do prania, sciagam biustonisz a tu wypada makaron i to ugotowany!!!!!! Normalnei taka warowa i tak sie poce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia: plan byl miesieczny a 15 mija 2 miesiac!! szok!! ale teraz malowanie a kladzenie podlog ma przychac jakas pomoc wiec moze w 2 tygodnie juz bedzie koniec.... To moje cichutkie marzenia. I serdecznie Ci wspolczuje bo znam ten bol i doskonale zdaje sobie sprawe na co sie piszesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Mnie bola zebra pod prawym cycem czasem tak mocno ze budze sie w nocy... Ale maly tam wciska glowke to pewnie dlatego... kregoslup tez coraz bardziej daje sie we znaki, jak wstaje siku to ide do lazienki zgieta jak 100 letnia staruszka...

Ciekawe co z Gaja, oby wszystko ok.


Ja od początku ciąży mam problem z kręgosłupem..
Jak byłam 2 m-ce w ciąży to złapała mnie rwa kulszowa lewostronna....nie życzę tego najgorszemu wrogowi...a i ta rwa trzymała mnie prawie 2 m-ce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolla napisał(a):
Strzauka napisał(a):
Mnie bola zebra pod prawym cycem czasem tak mocno ze budze sie w nocy... Ale maly tam wciska glowke to pewnie dlatego... kregoslup tez coraz bardziej daje sie we znaki, jak wstaje siku to ide do lazienki zgieta jak 100 letnia staruszka...

Ciekawe co z Gaja, oby wszystko ok.


Ja od początku ciąży mam problem z kręgosłupem..
Jak byłam 2 m-ce w ciąży to złapała mnie rwa kulszowa lewostronna....nie życzę tego najgorszemu wrogowi...a i ta rwa trzymała mnie prawie 2 m-ce...


No spoko, rozumiemy, tu tez bylysmy z rwaca rwa 😉 ALe tfu tfu, przeszlo, u mnie przynajmniej. Po ciazy powinno nam byc niebo lepiej, wiec coz...pozostaje wytrwale czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Carolla napisał(a):
Strzauka napisał(a):
Mnie bola zebra pod prawym cycem czasem tak mocno ze budze sie w nocy... Ale maly tam wciska glowke to pewnie dlatego... kregoslup tez coraz bardziej daje sie we znaki, jak wstaje siku to ide do lazienki zgieta jak 100 letnia staruszka...

Ciekawe co z Gaja, oby wszystko ok.


Ja od początku ciąży mam problem z kręgosłupem..
Jak byłam 2 m-ce w ciąży to złapała mnie rwa kulszowa lewostronna....nie życzę tego najgorszemu wrogowi...a i ta rwa trzymała mnie prawie 2 m-ce...


No spoko, rozumiemy, tu tez bylysmy z rwaca rwa 😉 ALe tfu tfu, przeszlo, u mnie przynajmniej. Po ciazy powinno nam byc niebo lepiej, wiec coz...pozostaje wytrwale czekac.


Ehh ta rwa to niezłe dziadostwo jest hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad napisał(a):
madzia: plan byl miesieczny a 15 mija 2 miesiac!! szok!! ale teraz malowanie a kladzenie podlog ma przychac jakas pomoc wiec moze w 2 tygodnie juz bedzie koniec.... To moje cichutkie marzenia. I serdecznie Ci wspolczuje bo znam ten bol i doskonale zdaje sobie sprawe na co sie piszesz...


No wlasnie, plany planami.... 😠 A u mnie to drugi remont w tym roku..;..dochodze do wniosku, ze nas porabalo niezle. Tylko, ze, to wszystko ma sens....dalszy planowany finansowy i coby tylkow w zimie nie odmrozic, hehe, wiec ja sie godze, dla dobra naszej rodzinki. Szkoda tylko, ze np w fajny plac zabaw dla malej nie inwestujemy ....bo to sie nie sprzedaje jak dom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAgdaluke ja Cię doskonale rozumiem bo nie moge się doczekac kiedy bedzie maleńswto ale z drugiej strony mam takiego pietra

własnie co z Gają?? coś sie nam nie odzywa a może tak zajęta mężem 🙂

ach każda sowje przeszła w ciąży heh ale już końcóweczka 🙂

no tak z ta kolejnością to tera zjuz trzymajmy się każda swojej niech żadna nie wyprzedza 😜teraz strzauka potem ja a potem milako razem z babylove i mauapaulina no a potem d-brycz i Monia C82 a swoją drogą pierwsza w tabelce jest megi23 z terminem na 25 lipca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
współczuje remontów ja tez ich nienawidzę wrrr ale nie dawno skończyłam remontowac i mam nadzieje ż ena jakis czas bede miec spokój choć łazienka czeka na wykafelkowanie -ale to druga łazieka taka dodatkowa więc sie nies pieszy 😉 Adaś pokoik ma już gotowy brakuje mi kilku detali typu jakis obrazek na scianie ale nie moge znaleść nic co mi się by tam podobało wkleje zdejcie za kilka dni bo na razie mam łóżeczko zasłoniete żbey sie nie zakurzyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja odpisała 🙂 wszystko jest ok!!!Była w weekend u rodziców i się nie odzywała. Juz jest w domu ale coś jej laptop ześwirował i nie miała jak odezwać się na forum, czeka na męża az wróci z pracy i naprawi komputer i pewnie cos napisze później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia11111 napisał(a):
Zaczyna mnie boleć kregosłup w części krzyżowej;/ matko... tylko nie bóle krzyżowe ;(....

amelia mam nadzieję , że leżysz, na te bóle nic niestety nawet lekarze nie poradzą. Nie wysilaj się z niczym, niech Ci mąż nawet wodę czy tam napój odkręca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Kurde ale ostatnio dziwnie maly kopie, przy samym dole i jakbym pluskanie czula, a boli jak cholera 🤢

strzaueczka- kiedyś o tym kopaniu pisałysmy z superbabeczką ( u nas dzieciaczki tak kopać nauczyły się juz ok 20 tyg) wierze, że to boli okropnie, u mnie Franek tak zazwyczaj kopie 2 godz przed burzą. Sprawdz czy u Ciebie burzy nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Wreszcie udało mi się do Was zajrzeć. Najpierw wpadłam się przywitać i napisać że u mnie wszystko dobrze a zaraz biorę się za nadrabianie tego co pisałyście przez ostatnie dni mojej nieobecności, a nazbierało się ponad 50 stron więc na razie nie wiem co tam u Was. Nie odzywałam się - tak jak już Monia wcześniej napisała - ponieważ w weekend byliśmy u rodziców a dziś rano jak chciałam z Wami popisać to laptop mi ześwirował ale mąż na szczęście już go doprowadził do stanu używalności i mogę znów do Was zaglądać. 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...