Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
maiha napisał(a):
Dziewczyny mają rację obiecąłam wklejać poprawioną tabelke w każdy poniedziałek jeśli są zmiany bo nie ma sensu wklejać co zmianę

karioki amelii i sylki na razie nie ma w tabeli bo coś się nie odzywają do na i nie wiem czy zostaną u nas czy nie, sosna też ajkoś się nie odzywa i pampinka tez nic nie pisze ciekawe co u nich


maiha jestem u was od niedawna ale podałam pare postów wcześj wszystkie dane 😜 mam zamiar zostać u was do końca bo bardzo fajne jesteście i miło się czyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamitas,

Ale się uśmiałam, jak przeczytałam o tych lodach - bo mnie też wczoraj napadło na lody wieczorem i wtrząchnęłam Magnum 😁 Widocznie nasze bobasy akurat wczoraj wszystkie się umówiły 😉

Magdaluke współczuję Elli i wam takich przeżyć, to chyba najgorsze, jak dziecko choruje 😞 Ale ważne, że siusiu obyło się bez cewnikowania i mała jeszcze miała trochę przyjemności ze słodkiego soczku 🙂 Zdrówka dla córci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Kobitki!

Dziękuje Wszystkim za gratulacje!

Magdaluke trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! W czwartek myślami będę z Tobą. Dobrze że u Elli obyło się bez cewnika. Trzymaj się Madziu!

Karioka mnie też obudziło piękne słonko a teraz gdzieś się schowało, ale mam nadzieje że jeszcze nam dziś zaświeci.

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Pogoda za oknem faktycznie ładna, ale ja dziś znow sama w domu siedze;/ Zwlekli mnie, bo agent nieruchomosci przyszedl...a usnelam po 5:/Grrr..

Nie wiem czy to przez to niskie lozysko, czy przez to ze jest glowa do dolu, ale Helenka kopie tak czasami, ze czuje na samym dole i az w pochwie...normalnie stres ze zaraz wylezie 😞 Spytam w pt gina! Pobolewa mnie tez cewka moczowa..moze to jednak poczatek zapalenia pecherza:/ Wzielam w razie co Uromaxin - to wyciag z zurawiny.

...zeby mi sie dzis zachcialo cokolwiek 😉 Ale watpie...czekam na kuriera wlasnie i ciuszki dla Helen :P Milego dnia Kochane...oby dzis nic nie bolalo nikogo! Mnie co smieszne najbardziej lapie poznym wieczorem jak leze juz pod koldra..dziwne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wam dobrze z ta pogoda u nas leje leje leje cala noc cale rano wrrrr a my w sypialni mamy te pochyle okna dachowe i kazda kropla uderzajaca w szybe doprowadza mnie do szalu haha

dzis ostatni dzien wolnego przed wylotem wiec musze sie dzis troche spakowac

magdaluke biedna ta twoja mala ale dobrze ze nie trzeba cewnikowac i sie udalo 🙂

lodow czoraj nie jadlam bo mnie bardlo pobolewa i cos mi trzeszczy w uchu mam nadzieje ze to nie na mezowa chorowa z tamtego tygodnia przechowana gdziejs zeby zaatakowac z podwojona sila akurat wtedy kiedy na ja mam leciec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane :*
Jak samopoczucie? Ja się strasznie nie wyspałam, mąż po mnie przyjechał wczoraj dopiero o 24, więc nim się położyłam była 1:30... o 3 się obudziłam i nie mogłam spać :/ a o 9 wstałam aby iść do lekarza medycyny pracy - byłam umówiona na 10:30 i co? Zawlekłam się tam zdyszana a babka mi mówi, że lekarka już sobie poszła, bo kobita, która mnie rejestrowała nie zapisała mnie w notesie :/ no myślałam, że mnie trafi, bo teraz dopiero w poniedziałek będę mogła iść, a prawka jak nie było tak nie ma :/

Dość już mam tego remontu, nos mnie boli, cały zawalony (mam uczulenie na kurz), wszędzie syf, nosi się z tej łazienki, normalnie zwariować można... Ale jeszcze tylko przyszły weekend i będzie WRESZCIE gotowa...

Damianek coś mniej ruchliwy ostatnio, muszę się dziś najeść nutelli przed wyjazdem na to USG, żeby wszystko co trzeba ładnie pokazał 😉

Jestem padnięta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka...za to zobaczysz dzis Damianka w calej okazalosci 🙂 Siurka chyba nie schowa?:P
A remontu wspolczuje..kurz lata potem jeszcze przez miesiac;/ Z ta lekarla to tez hym gula dostala..czasami mnie w tej medycynie doprowadzaja do bialej goraczki..ostatnio na pobieranie krwi czekalam godzine i kazdy olewal, ze siedzialam w ciazy zgieta w pol z bolem:/

Agadka - trzymam kciuki, bys sie nie rozlozyla..zwlaszcza, ze taki fajny czas teraz przed Toba 🙂 Pokoj juz gotowy?W sensie mebelki wszystkie stoja?

Pampinka - to jak masz lenia to lez! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Agadka - trzymam kciuki, bys sie nie rozlozyla..zwlaszcza, ze taki fajny czas teraz przed Toba 🙂 Pokoj juz gotowy?W sensie mebelki wszystkie stoja?



mebelki stoja 😁 lozeczko poczeka do lipca bo mamy gosci wiec musza gdziejs spac :/...przyjezdza adika siostra z chlopakiem, moj adi i jej chlopak jada razem na grand prix a siostra zostanie ze mna mam nadzieje ze sie nie urodzi do tego czasu 🙂
ale jak wroce z polski to zrobie wam kika foteczek 🙂 wy juz pewnie tez bedziecie wtedy gotowe z wiekszoscia rzeczy dla mlauszkow
ide z psem mimo ze leje moze go jakos wyciagne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka u mnie też cały pokój zawalony ciuchami męża, ale zawzięłam się i nie tknę tego - niech sam zbiera jak z pracy wróci, nie mam sił do tego syfu...

suuperbaba - dokładnie, z tymi lekarzami to wariacji można dostać... kobita w ciąży, ledwo dysząca a tu każą czekać niewiadomo ile i całkiem olewają sprawę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂

ja własnie wrócilam od lekarza, szybka wizyta, dłuzej tam ajde niz trwa wizyta ale cóż 🙂 jak nic sie nie dzieje to penwie nie ma sie co martwić, słyszałam tętno Adasia i juz mam lepszy humor, obciążenie glukoza miałam robione i wynik 147 wię ctorchę ponad normę ale niby że nie mam się martwić hmm sama nie wiem

ide troche dom ogarnac bo o 17 chce odiwedzic tesciowa w sumie uciekam do niej na kaweke bo u mnie dzis nastepne drziw ida do wymiany a Nadia starsznie przeszakdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam poczucie ciągłego rozgardiaszu - co sprzątnę jeden pokój, to zaraz w następnym bałagan i tak w kółko. Jak mieszkaliśmy w kawalerce, to marzyłam o większym mieszkaniu z nadzieją, że będzie miejsce na różne graty, ale widocznie im większe mieszkanie, tym więcej gratów hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny to widze ze pracowity dzien macie 🙂
ja dzis nie w sosie 😞 strasznie sie martwie 😞 kurcze pojechalam ogladac z mamuska deski podlogowe, nio a z moja koncentracja teraz to lipa 😞 Nio i dojezdzalam do skrzyzowania przede mna jeep i bylo zielone wiec juz patrzylam gdzie ten sklep jest bo powinien byc obok. Nio i gdyby nie mamuska która krzyczala hamuj to nie zauwazylabym ze facet przede mna sie zatrzymal bo swiatlo sie zmienilo ;(
Kurcze i zahamowalam centymetry przed jego maska, bylam pewna ze stukne w niego 😞 i teraz sie martwie bo niby nic mnie nie boli nie uderzylam sie ale Piotrus tak ostro sie nie rusza 😞 Cos tam sie gibie , nio a jutro mam wizyte 😞
Kurde zawsze cos musi sie przydazyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
pampinka u mnie też cały pokój zawalony ciuchami męża, ale zawzięłam się i nie tknę tego - niech sam zbiera jak z pracy wróci, nie mam sił do tego syfu...

suuperbaba - dokładnie, z tymi lekarzami to wariacji można dostać... kobita w ciąży, ledwo dysząca a tu każą czekać niewiadomo ile i całkiem olewają sprawę...


ooooo wy tez dyszycie?! myslalam, ze tylko ja taka sapiaca... 😁
magdad to pewnie tylko wynik stresu mam nadzieje 🙂 trzymaj sie

mam nadzieje, ze swoja historia poprawie Wam humor...
wstalam przed 7 zeby wkoncu isc na badanie krzywej cukrowej i mialam razem mocz na skierowaniu wiec biore kubeczek, nawet go wczoraj wieczorem na pralce postawilam zeby byl "na oku" bo jak nie trzeba to potrafie siku robic co 5min ale jak na badania to jak nie zlapie tego pierwszego rannego to dopiero po 11 znow mi sie chce jak juz labolatorium zamykaja. no nic do rzeczy ide na sedes i co? jedyny moj kubeczek wpada mi do srodka sedesu!!!! wrrrrrrrrrr sie wkur... i sie klade a misiek a co sie stalo i mu opowiadam a on no nic chodz sie przytul jeszcze pospimy i jutro pojdziemy. ale ja nie wiem czy jutro dam rade wstac 😞 bo normalnie po 9 wstaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już sobie odpuściłam jazdę samochodem 🥴 całe szczęście, że ani się nie uderzyłaś w brzuszek ani w ten samochód .. maluszek może po prostu czuję, że się strasznie zdenerwowałaś .. pogłaszcz, posmyraj i zobaczysz, że będzie odzew. Nie denerwuj sie 😘 Mój mały też ma ciche dni i wymyślam sobie takie historie, że to jest masakra 🤢 później dostaję ochrzan od Kamila za takie głupoty które wygaduję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - zlosliwosc przedmiotow martwych! 🙂 A ja tez stawiam kubeczek na widoku, bo rano jak leze siku to bym zapomniala 🙂

Magdad - jesli nie hamowalas na maxa mocno, by Toba rzucilo lub uderzylo brzuch to nie masz sie czym denerwowac! Raczej podejrzewam, ze teraz z nerwow doszukujesz sie zlego...zupelnie jak zawsze ja 🙂...a synek po prostu spi lub leniuchuje! Poobserwuj sie na spokojnie kilka godzin...jak beda ruchy to napewno nic zlego sie nie stalo! A jutro do lekarza to na spokojnie Cie obejrzy...:* A z ta koncentracja to cos wiem - przestalam w ciazy jezdzic autem, chyba ze blisko...bo mam zerowe skupienie i robie glupoty:/ Uwazaj na siebie!

Ja leze pod kocem i cos ogladam..w trakcie panike w sobie sieje, bo brzuch na dole boli 😞Ale ja juz nie wiem co z paniki, co nie...wiem tylko, ze mam soebie dosc
Przyszly narazie spioszki z allegro "Od jutra bede grzeczna"..i musze przyznac ze sa slodkie 🙂 Jak y ktora chciala to wysle linka..byly tez dla chlopcow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiekuje dziewczyny 🙂 pytalam mamy czy ostro hamowalam, bo normalnie ja wtedy jak w amoku i jeszcze szybko w lusterka czy tir za mna wyhamuje, mowi ze nie tak ostro i na pewno w kierownice nie uderzylam. Kurde juz nigdzie dalej nie jezdze 😞
Zjadlam obiadek i poczulam jak sie przekreca to moze rzeczywiscie jest przestraszony abo spi. Moze i ja sie poloze to go troche zmotywuje do ruchów. Jeszcze kurcze przeczytalam ten artykuł na onecie o martwych dzieciaczkach i juz calkeim w depreche popadlam 😞
Nio suuperbaba daj linka to moze cosik sie rozkrece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad ojej. Może lepiej przesiąść się do komunikacji miejskiej...albo tylko z mężem jeździć.. jutro masz wizytę, więc postaraj się tak nie martwić i denerwować...
bisia fajne ubranka i czapka dla krasnala. ;p


Dla mnie lodów lepszych nad Hagen Dazs nie ma. :P właśnie kupiliśmy sobie w weekend 3 pudełka pół litrowe, bo były w promocji zamiast 22 zł kosztowały 16.(wprawdzie drogie, ale warte swojej ceny) Na Grycany też zresztą była promocja zamiast 16 kosztowały 13.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Turaj link do spiochow dla dziewczynki: http://allegro.pl/spiochy-niemowlece-r-56-nowe-wzory-napisy-napis-i2245186211.html

A tu dla chlopca: http://allegro.pl/spiochy-niemowlece-r-56-nowe-wzory-napisy-napis-i2245186212.htm

Sa naprawde slodkie 🙂

Ja co sekunda latam siku, bo tak cisnie i boli pecherz..moze to jednak zapalenie lekkie i od tego all pobolewa:/ Sama juz nie wiem, ale mam dosc juz nerwow i chyba w koncu zwarouje i mnie zamkna:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sikam jak najęta a jak mam zrobić badanie moczu nad ranem (kiedy chodzę jak zombie) to zapominam, więc kubeczek obowiązkowo na wierzchu 😉 ja zrobię sobie na początku maja chyba te badania, bo ginka mówiła, zebym zrobiła w miarę blisko wizyty, a mam 10go 🙂

ja już ciuszków na razie nie kupuję, przyjaciółka przeszperała zapasy po swoim synku i ma sporo ciuszków dla Damianka, jak się umówimy może za 2 tygodnie na jakieś spotkanko lub grilla to nam przekaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...