Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdaluke moje piersi tez nie sa jeszce w aż tak fatalnym stanie ale nie sa takie jak dawniej, przed urodzeniem Nadii nosiłam rozmiar duże C małe D miałąm jędrny biust kiedyś nosiłąm głebokie dekolty tak lubiłam swój dekolt teraz przed ciążą miałam rozmiar DD ale już nie takie jedrne, ale jak urodzę to wezmę się za siebie i to ostro za biust też są przeciez sposoby na jego ujędrnienie a reszta ciała to tez mój priorytet żeby wrócić do wagi 60 kg do rozmiaru M , bo przed tą ciażą to L nosiłam a dla mnie to katastrofa czuje ze sie troche zaniedbałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny!
ja dopiero z mezem wrocilam od mamy. na obiadku bylismy 🙂
robia tam ogrodzenie takie z siatki i moja mama mowi ze ja przez takie cos nie moge przechodzic i ze mam na okolo omijac 😮 bo dziecko pepowina bedzie owiniete
no polazlam 3x wiecej drogi dla swietego spokoju a niby mamy sie oszczedzac
nogi mi juz puchna 😞 kostek nie widac, juz pomoczylam w zimnej wodzie teraz w gorze trzymam moze przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff..wrocilismy, polozylam sie a Michal obok..on kimal, ja raczej polegiwalam te 1,5h 🙂 Teraz maz w kuchni obiadek jakis dziala a ja placek dalej 🙂 Wlasnie go motywuje, by zobaczyl dzis co z lozeczkiem dla Helenki - czy bedzie cos z tego od siostry czy trzeba kupic:/ Na dzialce to on demon jest..ciagle cos musi robic, a w domku jakiegos lekkiego leniuszka lapie..musze jakos go zmotywowac:P

Co do tych rozstepow..to fakt, ze jak masz sklonnosci to sie i tak zrobia..ale wydaje mi sie, ze jednak krem choc troche je zlagodzi..ale nie wiem 🙂 Cycki to raczej uroslymi tylko troszke, wiec mam nadz.ze po ciazy jakos wroca do siebie :P Przyjaciolki mowily, ze troszke gorzej jest po 2 viazy i karmieniu..ale wypinac piersi kobitki i sie nie dawac!

Co do mnie.wiem, ze nie kazdy dobrze znosi ciaze...ja pewnie przez ta nerwice duzo gorzej 😞 No ale skoro sie zdecydowalam to musimy teraz z Helenka dac rade! A co do cc..pocieszam sie, ze tego robia cala mase i bede pod dobra opieka..ale strach i tak jest i bedzie!Pewnie bede ryczec jadac na sale..norma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
hej dziewczyny!
ja dopiero z mezem wrocilam od mamy. na obiadku bylismy 🙂
robia tam ogrodzenie takie z siatki i moja mama mowi ze ja przez takie cos nie moge przechodzic i ze mam na okolo omijac 😮 bo dziecko pepowina bedzie owiniete
no polazlam 3x wiecej drogi dla swietego spokoju a niby mamy sie oszczedzac
nogi mi juz puchna 😞 kostek nie widac, juz pomoczylam w zimnej wodzie teraz w gorze trzymam moze przejdzie


Ale sie usmialam 😁 daj spokoj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tych przesadow to jest masa...ale fakt, ze zadnego zwiazanego z ciaza nie znalam :P Ale wiesz...po co ryzykowac - mialas piekny spacer 🙂 Nogi w gore..niech Ci maz na noc nasmaruje jakims kremikiem 🙂
Ja ogladam X-Factor...maz chyba poszedl do piwnicy po lozeczko, wiec bede wiedziala co mamy w razie co! A to lozeczko z Ikei to ok w razie co jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie mąż i tata łazienkę kończą, już kładą posadzkę, więc na prawdę końcówka 🙂 powinni jutro skończyć 🙂 właściwie to tata robi a mąż to takie "przynieś, podaj, pozamiataj" hehe

i spokój na miesiąc, bo w czerwcu remontujemy pokoje...

teściowa mi dziś powiedziała, że zwariuje z tą moją ciążą, bo ciągle jej się jakieś koszmary śnią - dziś jej się śniło, że musiała odbierać mój poród 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też początkowo wmawiali jakieś przesądy ale kto by w to wierzył 😉 a fakt, że masa tego - łańcuszków czy pasków nie wolno, bo się dziecko pępowiną owinie, farbować włosów nie wolno bo będzie rude, ścinać też nie bo coś tam (nie pamiętam co), masakra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja się Suuperbabo dziś nie relaksowałam, cały dzień miałam aktywny, musiałam zrobić miejsce na ubranka dla maluszka bo powoli siostra będzie wysyłać paczki. Cały dzień robiłam porządki w szafach aby je opróżnić bo niestety komody nie dam już rady nigdzie postawić. Ale dałam radę 😉 trzy worki ubrań , których juz nie nosimy do wywiezienia na wieś i cała torba po córci ubrań i butów, które dam koleżance dla jej małej a i jeszcze porządek w papierach zrobiłam bo juz do ładu nie mogłam z nimi dojść, padam na pysk normalnnie 🤢 , jutro sie wyśpię za wszystkie czasy bo od poniedziałku codziennie o 7:20 pobudka i z młodą do przedszkola a od września do szkoły 😲 jak ja dam radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po pracy, ledwo co zdążyłam przed deszczem 🙂
Właśnie zrobiłam zakupy u JustineX na 120zł 😉
Superbabo przestań czytać o takich rzeczach w niczym Ci to nie pomoże. 😘

A co do rozstępów, ja smaruję się tylko oliwką i na szczęście nic nie mam. Przed ciążą smarowałam się kremami z Eveline, każdy do innej części ciała. Piersi mi ostatnio tak urosły po tabletkach anty więc są "rozciągnięte" 🙂 A na brzuszek też nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam mase rzeczy do porzadkowania..zwlaszcza ubrania swoje, ale zabronili...wiec nie wiem kto to zrobi:/ Do d...a ja wlasnie zamowilam 2 koszule takie bawelniane do leginsow i koszulke do karmienia. A u Justinex planuje zakupki, ale w tygodniu jak bede sie nudzila sama w domu:P A co nakupowalas Czarnyloczku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie dawno porządkowałam nasze szafy by miejsce zrobić, ale jakoś mało ubyło. Mąż powiedział że Junior już ma więcej szuflad niż on-i się nie mylił 😜
Ja dzisiaj sobie kupiłam Koszule-choć od zawsze nosze piżamy 🙂
Hmmm kocyk turkusowy, prześcieradło na gumkę, moskitierę do fotelika, gaziki z alkoholem, niedrapki, szczoteczkę, majtki poporodowe i takie duperele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie jakoś nie wpadło mi w oko nic z tych rzeczy u tego allegrowicza. Smoczków raczej będę starała się nie stosować, a butelki zakupiłam te http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-avent-260ml-butelki-promo-i2244394581.html
No ja bym się nieźle przeraziła jakbym miała naraz wszystko kupić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stwierdziłam że się przydadzą też na później, albo jak będę gdzieś jechała 😉
Ja ogólnie nie lubię dzieci z zatyczkami w buzi 😜 Mojego podopiecznego szybko od tego odzwyczaiłam 😁 Poza tym czytałam że jak szybko stosuje się smoczki i karmi się piersią to dziecko się nie najada bo smoczek jest mniejszy i dziecko tak nie ssie czy jakoś tak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Junior ma już dużo motywów Kubusia Puchatka, ale w takim pokoju sama się zakochałam ☺️
http://allegro.pl/show_item.php?item=2318654515&msg=Obserwujesz+t%C4%99+transakcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=2115c2a3abfe1d62338ee15a0f666a574a80fea88dffff9b62fb8b71e1e483bb

Ja idę do łóżka bo jutro tzn dzisiaj 😜 znowu do pracy. Pewnie Magdaluke zaraz wpadnie 😉
A Tobie Superbaba i siostrze syjamskiej Bisi spokojnej nocy i dużo mniej zmartwień 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niektóre śliczne 🙂 Może kiedyś..jak już Helenka będzie miała własny pokoik!
Ja też powoli się wyłączam, obejrze jeszcze cos w lozku przed snem 🙂 Dla odmiany ogladalam gzrechotki, bo jak zapowiadalam - Helenka dostanie od rodzicow 2 na poczatek i to koniec 🙂 Reszta napewno podonosza :P
Milej nocki..oby jutro byl spokojny dzien:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja jestem a was nie ma. Kompletna porazka na koniec dnia.
Moj maz uparl sie na kino samochodwe, ogolnie fajna sprawa, ale ja zmeczona, niewyspana a to do 1 w nocy, a poza tym, to przeciez Elle musimy zabrac. I nie dociera to jakos do niego. No to ubralam mala, wyszykowalam, spakowalismy sie i pojechalismy a ona niunka kochana nie chciala spac od razu i ten nerwy, bo kolejka wielka ( jak to sobota) i ze juz dobrego miejsca nie bedzie i najlepiej to on chcial wyjechac o 20 jak na 21 film a ja sie grzebalam i takie tam pierdoly produkowal...rece mi opadly, powiedzialam mu, ze juz nie daje rady dzisiaj, bo nie daje...i pojechalismy do domu. Teraz siedze sama 😞 Normalnie taki beznadziejny dzien...Ale sadzonki kwiatow kupilam , to jutro posadze w ogrodku. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do przesądów- beznadzieja;/ mnie to ciągle coś mama powtarza.. a mnie to tylko denerwuje.. kupować czegokolwiek też zabroniła;/ mówie wszystkim, że jestem katoliczką i w przesądy nie wierze;p
Magdaluke- miałam wczoraj analogiczną sytuację jak Ty.. pojechaliśmy do rodziny męża; miał być grill.. (mąż mówi - ględzisz, że chcesz do ludzi to pojedziemy) ucieszyłam się.. tylko słabo się czułam.. potem rozbolała mnie głowa tak masakrycznie chyba od zatok.. że chciałam wracać do domu zanim się zaczął ten grill.. jak oni się zebrali o 21;/ to nie dla mnie takie maratony już;/ i wróciliśmy; ja się położyłam ale miłoby było gdyby ze mną posiedział a on gry, komp i do widzenia; do mnie ani słowem.. i mówi 'no przeciez zmęczona byłaś' i tak sie zdenenrwowałam, że aż się popłakałam na koniec i tyle.. od tego jeszcze większy ból głowy że latał potem ze ścierką zimną i kładł mi na czoło..bo aż miejsca nie mogłam sobie znaleźć;/ Chciałabym żeby faceci wskoczyli w nasze skóry choć na jeden dzień, w którym źle się czujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaki Brzuszki!
Oj Amelka - tez bym chciala, zeby choc na jeden gorszy dzionek pobyli za nas w ciazy i przekonali sie, co to znaczy! To juz nie raz powtarzamy, ze to inny gatunek i do konca nigdy nas nie zdozumieja 🙂 Moj tez rzadko ze mna posiedzi nawet jak w domu..taki typ!
Magdaluke - posadz piekne kwiatuszki, niech ogrod bedzie kolorowy! I daj fotke 🙂

Ja oczywiscie noc do dupy..usnelam po 3,budzilam sie potem z 5 razy, o 6 nie spalam juz..zmusilam sie jeszcze na chwile i do 10 dociagnelam! Czy naprawde choc dobrze pospac nie moge?Wtedy mniej nerwow i wypoczynek najwiekszy..aaaa! Zaraz cos musze zjesc, bo mi niedobrze...maz dzis do roboty, a do mnie na godzinke lub dwie rodzice wpadna, bo jutro wyjezdzaja na tydzien..buu! Znow sama w tygodniu;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
wróciłam z majowego wyjazdu.było wspaniale.chodzenie w ciuchach historycznych przeszło bez komplikacji 😉 spotkałam tyle znajomych i przyjaciół,że od razu na serduchu cieplej się robi.
co do wyprawek - powoli kompletuje.później na takie przyjemności nie będę miała czasu.dla mnie ważniejsze jest spędzenie wolnego czasu z dzieckiem,a nie na zakupach.
u mnie przesądy też krążą,ale jak przychodzi co do czego to niestety ludzie "zapominają",że jestem w ciąży i muszę zasuwać jak mały samochodzik,bo ktoś nie może tego za mnie zrobić :/
ogólnie czuję się dobrze - mam dobry nastrój,nie puchnę,przebywam na świeżym powietrzu.mały szaleje w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...