Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdad ja wolę nie mówić jakie ja miałam schizy parę nocek pod rząd na początku 🤔 🙃
Fajnie że z Piotrusiem wszystko dobrze 🙂 Potówki powstają gdy dziecko jest za ciepło ubrane. Mojemu zdarzyły się z dwa tyg temu to od tamtej pory śpi na golasa w domu i jest oki 😁
Magdaluke dobre są takie dyżury bo Ty też już na wykończeniu 😉
A D-brycz nie rodzi, po prostu prądu nie ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia- ja słyszalam właśnie, że mleko uczula..
anula- trzymaj się !!! to już pewnie w najbliższych godzinach się wydarzy..
magdaluke- ładna fotka 😉
d-brycz bez prądu a my już ją na porodówce umieściliśmy 😉
milako - mnie też bolą wszystkie kości a najbardziej te nadgarstki..;/ coś strasznego już nie wiem co mam na to zaradzić 😞 nie mogę kciukami ruszać bo tak boli;/ aż strzela..

A to skurcze przepowiadające są słabsze i silniejsze??? to jeśli tak, to faktycznie słabsze mogłam przespać.. tez silny trwał na pewnoi z 2 minuty.. Dziś - cisza. Troche się zaczęłam bać.
W ogóle dopiero dziś 6 sierpnia a my wyprułyśmy z tymi porodami jak nie wiem 😉 coraz nas mniej w tym dwupaku.. poza tym już kilka na wylocie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
U mnie spokój jak narazie postraszylo skurczami i nic wiecej tylko brzuch coraz bardziejpoboluje jak na okres
Bisia ciesz sie ze te ktg ci robia i sprawdzaja jak malenstwo sie miewa-ja tak samo jak Agadka chcialabym zeby choc jedno mi zrobili 😉
4nula trzymam kciuki za szybki porod 🙂 dzisiaj juz napewno urodzisz jak takie rozwarcie i skurcze co 5 min 🙂 wow nastepna dzidzia na forum
Milako no tak juz jest niekiedy ze skurcze przechodza 😞 mnie to juz 3 razy spotkalo i tez bylam prawie ze pewna ze sie zaczyna dlatego stwierdzilam ze jak nie bedzie skurczow co 7 min to sie nigdzie nie wybieram
A moze juz cie bierze pomalu jak az tak zle sie czujesz,wiesz to moze potrwac troszke.
Trzymam kciuki zeby to juz bylo bo biedna sie meczysz 😞
musimy sie uzbroic w cierpliwosc i czekac niestety,a wiem co czujesz bo te bole brzucha moga niezle w kosc dawac
Zaraz musze was jeszcze doczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke super fotka 🙂 i oklask za pelny tydz
GajaNiko tez oklaski 🙂
Co do potowek to tak jak czarnyloczek pisze moze poprostu maly przegrzany jest, tym bardziej ze u was takie uply mocne sa
A kupki przy piersi za kazdym razem powinny byc wiec to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za oklaski Dziewczyny 😘
Magdaluke też Ci chciałam przyklasnąć 🙂 ale muszę odczekać swoje więc dodam później 🙂
A i oklask dla Niko za tak jak i u mnie - 37 tydzień 😆
4nula trzymaj się, szybkiego i łatwego porodu!
Milako męczysz się bidulko, oby mały jak najszybciej chciał wyjść byś już miała to za sobą.
Też myślałam że D-brycz na porodówce a tu tylko brak prądu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja po ktg, dalej są skurcze. Lekarz pyta boli panią, ja mówię, że tak , a on że to normalne 🙂 no normalne .
Ale racja, niektóre z nas chciałaby choć raz mieć ktg, ja może nie narzekam na samo ktg tylko bardziej na to, że chyba bardziej czekają do akcji porodowej a nie żeby sami zrobili cc. Dziewczyny które miałay planowane cc to miały w 38tyg albo w 39, a nie w 40 tak jak ja.
Dzieki kobitki za wsparcie, oglądałam prognozę pogody na nastepny tydzień. I tu pytanie do już obecnych mam, mają byc upały to jak w szpitalu mam ubierać Franka? Długi rękaw czy krótki? Body?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
zaraz was podczytam napisze tylko ze wrocilam od poloznej...

pomacala brzuch zmierzyla cisnienie i kazala wrocic jak bede w 41 tygodniu ciazy

WIEC NIE NARZEKAJCIE NA POLSKA SLUZBE ZDROWIA....

racja agadko racja, stresznie na luzie do Was podchodzą. Zwłaszcza do Ciebie gdzie masz obciążony wywiad położniczy po wcześniejszej ciązy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
zaraz was podczytam napisze tylko ze wrocilam od poloznej...

pomacala brzuch zmierzyla cisnienie i kazala wrocic jak bede w 41 tygodniu ciazy

WIEC NIE NARZEKAJCIE NA POLSKA SLUZBE ZDROWIA....


Ja tam nie narzekam...tak samo jak Ty mysle
.....ale dziadowstwo normalnie za przeproszeniem, tak jak Bisia napisala, szczegolnie u Ciebie, zeby tak odeslac bez niczego do 41 tygodnia...przyke Agadko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
agadka napisał(a):
zaraz was podczytam napisze tylko ze wrocilam od poloznej...

pomacala brzuch zmierzyla cisnienie i kazala wrocic jak bede w 41 tygodniu ciazy

WIEC NIE NARZEKAJCIE NA POLSKA SLUZBE ZDROWIA....


Ja tam nie narzekam...tak samo jak Ty mysle
.....ale dziadowstwo normalnie za przeproszeniem, tak jak Bisia napisala, szczegolnie u Ciebie, zeby tak odeslac bez niczego do 41 tygodnia...przyke Agadko....


jestem troche zla...ale mysle sobie co oni moga w zasadzie...zadzwonie pod koniec tygodnia zeby mnie umowila na jeszcze jedno spotkanie miedzy czasie przynajmniej za tydzien zeby chociaz seruszka posluchali 🥴

z moimi ciazami jest wszystko ok wiec jestem w low risk i traktuja mnie norlamnie jak kazda inna w ciazy....

wiecie co wydaje mi sie ze nie urodze wczesniej niz 19tego....jakos ten 19ty mam w glowie...ale jak dalej bede w ciazy we wrzesniu to zaczne sie zloscic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka no niezła ta położna 🤨
Hehe Bisia czyli tak jak przewidywałaś. A co do ubierania to to mój był tylko w body z krótkim albo długim rękawem, miałam swój kocyk jeszcze jak coś, a dostałam becik tam.

Tak zapytam 😜 czy ktoś ogląda zapasy na olimpiadzie na jedynce?? 🙃
Bo mamy tam dwóch polaków, z czego jeden-z WROCŁAWIA 🙃 przeszedł do kolejnej rundy i ma szanse na złoto 😆
A tak chciałam się pochwalić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Widze, ze tylko u 4nuli cos sie ruszylo, a reszta czeka jak na szpilkach 🤢
4nula zycze powodznia i obyscie sie obie z mala nie meczyly dlugo 🙂
Monia trzymamy kciuki za Marcelinke 😘
Mauapaulina Lilka sliczniutka kruszynka 🙂 Obys jak najszybciej doszla do siebie.
Superbaba I Magdad fajnie, ze juz w domu jestescie I maluszki mozecie karmic persia 🙂
Milako, Dbrycz i Megi wy to sie wymeczycie z tym czekaniem, bo najgorzej to czekac, a i racja ze lepiej jak porod sam sie zaczne, niz mec wywywolywne, ale nigdy nic nie wiadomo co moze sie zdazyc nawet dzisiaj w nocy 😉
Magdaluke fajnie, zewczorajszy wieczor sie udal, a a zdjeciu wygladasz super 🙂
Niko trzymam kciuki za wizyte I daj znac po co Ci powiedzieli.
Gaja i Magdaluke gratuluje okraglego tygodnia, oczywiscie macie oklaska jak tylko bedzie mozliwe 😉
Bisia ty to tez sie wymeczysz, bo rzeczywiscie przesadzaja z ta cesarka, a ortopeda nie moze jakos wplynac, zeby przyspieszyli cc, bo jest zagrozenie?
Agadka ja tez malam wizyte u poloznej i oczywiscie identyczny historia jak u Ciebie: rozmiar brzucha, cisnienie, badanie moczu i serduszka, a wizyta za 2 tygodnie i dopiero wtedy sweep 🤢 Dobrze, ze mam w domu to urzadzenie do sprawdzania serduszka, bo tak to bym sie tylko zamartwiala 😮
U mnie to zbytnich objawow zblizajacego sie porodu nie ma poza bolami podbrzusza od czasu do czasu i bardzo minimalnym obnizeniem brzucha, co pozwolilo wsadzic malemu nozki w moje zebra, bo wczesniej przykurczone chyba mial 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze ze u milako cos wiecej sie zaczelo dziac bo juz bardzo chciala...zreszta miala takie objawy...

ayaz dobrze wiedziec ze ciebie tak samo 🙂 mi tez ma robic ten sweep za dwa tygodnie....ja juz to mialam z 3-4 razy poprzednio wtedy nie zadzialalo za bardzo zobaczymy co teraz bedzie....

tez sledzimy ale kule polacy za bardzo tego londynu chyba nie lubiom 🙂 myslalam ze troszke lepiej niektorym pojdzie ale szczescie nie dopisuje...zobaczymy dalej....teraz siatkowka plazowa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam kciuki za Milako, oby tym razem nie był to fałszywy alarm.

Anyaz dzięki za oklaska 🙂

A co do igrzysk to mamy dziś kilka szans medalowych, ciekawe jak się zaprezentują nasi i czy wykorzystają swoje szanse.

Mam już dość dzisiejszego dnia, cały czas mam huśtawkę nastrojów, w jednej chwili jest ok a za chwile ryczę i mam same czarne dołujące myśli. Próbuje się czymś zająć żeby tylko za dużo nie myśleć bo zeświruję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milako to trzymam kciuki i zycze, zeby tym razem to nie byl falszywy alarm 🙂
Bisia to ten twoj gin niebardzo wie jak uzywac swojej wladzy, a szczegolnie glownie jesli czekanie jest grozne dla two ich kosci i kosci Franka, a przeciez na tym etapie maluchy sa rozwiniete i gotowe do przyjscia na swiat 😠
Agadka moja polozna cos wspominala, ze ten sweep to moze zadzilac, ale glownie jesli jest robi only po 41 tygodniu. Jak mnie dzisiaj umawiala to stwierdzila, ze liczy na to, ze sie nie zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...