Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No jak Helenka za dlugo spokojna to ja zaczepiam, pukam w brzuch i takie tam... 🙂 Co do czytania..ja glowny czytacz swiata w ciazy mam kryzys:/Ale jako ze mam lezec to staram sie przepraszac z ksiazkami..wlasnie kupilam 3 nowe 🙂
A na badaniu paluchowym tez mozna sprawdzic czy all ok..szyjke ale i rosniecie dziecka i serduszko, wiec luz 😉 Ja usg chyba 29.05., ale to pewnie glownie lozysko bedzie ocenial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak sie moja mala dlugo "nie odzywa" to jem cos slodkiego i zawsze mi na to odpowiada 😁
super dziewczyny, ze wszystko w porzadku i nic sie nie pogarsza! i nie ma co sie na zapas martwic! stresy nam naprawde niepotrzebne!
Magdaluke no szkoda ze dostepu do nospy nie masz pewnie by pomogla. bo to przeciez nie moze byc cos groznego! trzymamy kciuki :*
mnie cos dzis zgaga dopadla i w gaviscon sie zaopatrzylam, pomoglo ale jest bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I kolejne 11 stron doszło 😮 Więc po powrocie z pracy trzeba było nadrobić 🙂
Kiedyś chciałam tylko i wyłącznie cesarkę, ale chyba zostanę przy naturalnym 😁
Superbaba ważne że nie jest gorzej 😘
Amelia to fajnie że jest oki 🙂

Ja niestety śpię dzisiaj sama bo Misiek z kaszlem i katarem leży na górze to nie chcę ryzykować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenka ogólnie też ruchliwa, ale miewa spokojniejsze dni..nie lubi jak leżę na prawym boku, bo od razu wypina rękę i nogę w bok na maxa:P No i oczywiście tętno bobasa...teraz doszło usg wewnętrzne na łożysko:/
Pampinka - wiesz..moja mnie też długo nie bada, z wziernikiem chwilkę zagląda, potem paluchami szyjkę bada, a następnie pouciska brzuszek z zewnątrz i nad pępkiem uciska co z dnem macicy 🙂 Stąd mówi, że dziecko rośnie bo i macica sporo urosła od ostatniego badania:P

A w ogóle pytałam o to, że mało przytyłam - to kazała się nie martwić, bo dziecko rośnie, wyniki krwi w normie, więc wszystko jest dobrze..no to uff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku - nie zabijaj: przyda sie pozniej :P Co do zamartwiania...chyba sie w zyciu juz przyzwyczailam, bo spokoju miewam malo...ale i tak szczesliwie mi 🙂
Pampinka - no pewnie po czesci przez to, ze musialam uwazac co jem bo jelita co chwila dokuczaja..a poza tym ja zawsze taki szczupak bylam 🙂 No a ze schudlam na poczatku do 46kg, to teraz 50,5 kg nie jest takie zle..mam jeszcze czas utyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂 ja już od 6 na nogach, spać nie mogłam dziś 😲 chyba przeżywam dzisiejszą wizytę 😉 Już po śniadanku i dopijam kawkę. Widzę, ze Czarnyloczek też ranny ptaszek jest 😉 Amelia super, że wszystko dobrze z maleństwem i z Tobą!!! Mam nadzieję, że ja przyjdę też zadowolona. Miłego dnia Kobietki! Odezwę się później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Gratuluje zdrowych dzieci i w miarę dobrych wieści 🙂
magdaluke - ja mam czasem te same bóle identyczne jak przy woreczku ale też go nie mam...naszczeście chyba nie jest to groźne dla dziecka.
Mam takie trochę dziwne pytanie bo nie wiem czy mam się martwic czy któraś z was czuje cos dziwnego w kroczu stawiajac szeroko nogi ? Tzn ja nie robię piruetów ale mam taki dziwny ból gdy np wychodzę z wanny.
Miłego dnia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny teraz Was troszkę poczytalam..cieszę się że u Was dobrze 😉
co do ruchliwości.. zaczynam się martwić;/ bo mój to już od kilku dni spokojny i bardzo mało się rusza..
a w nocy tez jak się obudzę to go nie czuje.. 😞 mógłby troche podokuczać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez juz sie obudzilam..cholera! Ale moze sprobuje jeszcze usnac za chwilke 🙂 I kurcze..znow zaczelam miewac orgazmu w nocy..hehe..ogolnie czuje jakies wieksze pobudzenie na dole...az dziwnie!
Amelia - nie kazdy mocno czuje ruchy, niektore kobietki maja dziecko w glebszych wartwach na tym etapie..grunt, ze go w ogole czujesz w ciagu dnia 🙂 No i przede wszystkim bylas u lekarza i wali pieknie serduszko! Helenka tez miewa spokojniejsze dni 🙂
4nula - ale co to za bol?W sensie w srodku w pochwie? Ja nie wiem, bo sie tak nie rozkraczam 🙂 Ale jak boli to moze sobie cos naciagasz? Sprobuj wylazic z tej wanny jakos boczkiem czy na jakis puf..moze byc tak, ze to od przekrwienia na dole. Wczoraj rozmawialam z ginka o moich gigantycznych wargach sromowych (sorry za opisy:P), ktore mi wrecz przeszkadzaja to mowila ze u wielu kobiet w ciazy dochodzi do przekrwienia, bo cos tam uciska i mniej odplywa..i puchnie albo wrazliwsze itp..moze cos takiego tylko w srodku u Ciebie?
Monia - powodzonka u gina! Trzymam kciuki by wszystko bylo cycus glancus..ale jedtem jakos spokojna z Toba, bo bylo przeciez super u Ciebie!
Magdad i Dodi - popatrzylam o tych Waszych macicach w sieci i tam nie martwia sie jakos specjalnie o porod, wiec chyba na spokojnie zaufajcie lekarzom 🙂 Jedyne co karza w ich przypadku pilnowac to szyjke, bo czasem mniej wydolna..wiec glowki do gory, nogi razem i za kazdym razem gadac o tym lekarzowi..az zapamieta Biedak!:P
Magdaluka - mam nadz.ze Ci dzis juz lepiej..mi tez cos zoladek dzis cmi i pobolewa - te paczki tluste wylaza:/
Czarnyloczku Ty nie w pracy? Bo jak wolne to sio jeszcze na drzemke 🙂

Ide kimac dalej 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba 🤪 🤪 🙃 🙃 Myślałam że z tymi wargami jestem wyjątkiem ale widzę że nie 😁 Poza tym jak widzę się z daleka w lustrze w majtach to tak dziwnie wygląda 😜
Już byłam na zakupach i zrobilłam sobie naleśniki na śniadanie 😉
Do pracy mam dopiero na szesnastą, bo teraz chodzę tylko na popołudnia do dwudziestej drugiej.
Poza tym jutro sobotę i niedzielę mam wolne 😁 Trzy dni wolnego pod rząd od roku czasu 🙃

W sobotę jadę w końcu na zlota VAG 🤪
A w niedzielę idę na komunie- chyba Maiha też ma wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
piekne sloneczko u nas 🙂
magdaluke: juz lepiej?
monia: trzymamy kciuki za wizyte, na pewno wszytsko bedzie ok 🙂
superbabeczko: ty si enie dziw ze nie tyjesz tak bardzo. W koncu caly czas bidalko masz diete 😞 U mnie sporo kg na plusie ale sie strasznie obzeram a przed ciaza mizerne 47 bylo 🙂 Nio wlasnie tak myslalam zeby na klinice podgadywac o tej dwuroznosci 🙂
amelia: super ze wszystko ok 🙂 a jakie leki dostalas na bakterie? bo kurcze mi tez coisk wyszlo 😞 i gin kazal mi zrobic mocz na posiew. Nio i dzis zrobilam i bede czekac czy sie jakas bakteria wykluje 🙂 A do tego czasu spokojnie i i 2x po dwie tableki uroseptu. A jak bedzie konkretna bakteria w wynikach to musze przyjsc po coisk mocniejszego 🙂
4anula kurcze niei bardzo 🤢 moze czuje czesto jakbym maila jakas kulke miedy nogami hehe, ale bolu jako takiego nie . Nio czesto ten dyskomfort 🙂
czarnyloczek; to rzeczywiscie pospalas ostro 😞 nio ja tez swojego wysidlam z pokoju jak tylko przeziebiony 🙂 Nio ale dzis dopadly mnei w nocy spadki cukru 😞 i kurcze obudzilam sie juz acala mokra i jak dopadlam soczki to oda rzu dwa wypilam 😞 nie lubie takich spadków 😞 moj sie wtedy denerwuje i wiedze ze pozniej to juz nie spi tylko patrzy czy zyje 🤢
Dziewczyny ja dzis sama w domku kbluje bo wszyscy sie ulotnili i obiecalam siedziec gotowac kapustke 🙂 ale juz sobie zaplanowalam wypad na miasto 🙂 eheh choc sama to tak nie lubie bo zdarza mi sie slabnac ale pogoda pikna i trzeba cosik uzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko: kiedys sie zastanawialam czy te moje nocne odczucia sa normalnie aale widze ze nie tylko ja je mam 🙂 hehe Nio a co do warg to u mnei to samo: 😮 a wyglada rzeczywiscie lipnie...
Dziekuje kochana ze patrzylas na neta ja wlasnie bilam sie z myslami czy to zrobic bo balam sie co zobacze.. Ale pocieszylas i masz racje trzeba meczyc lekarzy 🙂 a niech maja heheh
czarnyloczku: kiedy ty na L4 sie wybierasz? podzieiwam ze masz sile jeszcze na prace 🙂 ja jeszcze pracuje ale tylko prywatka w doomku a tak to l4 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też bywam pobudzona nad wyraz po takich snach, a jak mówię mężowi to się oburza że nie mam ochoty a śnię o tym 🙃
Magdad powiem szczerze że nie wiem 😜 Planowałam pracować do końca maja, ale odeszła kolejna laska więc muszę wyszkolić nową, poza tym nie zostawię dziewczyn samych a wogóle to ja nie umiem nic nie robić 😁
W poniedziałek idę na wizytę i jak coś to poproszę o L4 od początku czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi brakuje czegos do roboty:/ Aczkolwiek gdybym mogla w ciazy normalnie funkcjonowac, niegac, pedzic, odwiedzac znajomych itp..to bym sie absolutnie nie nudzila bez pracy 🙂 A tak ciagle w lozku i sama..nuuuda!

Z tymi wargami to ohyda..a dziwnie, ze hej:/ No ale skoro to norma to coz... 🙂 Probuje znow usnac, ale cholera nie idzie:/ Wysylam meza po ten gaviscon do apteki - moze pomoze na to odczucie cmienia i niedobrze na zoladku..dokucza! Maz wlasnie wstal, a ja sie poprzewalam jeszcze..jeju jaka ja obolala jestem..a to wiazadlo, a to jelito, biodro..koszmar jak stara baba:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zmień sobie Nick z Super na Stara 😁
To sobie pospałaś że heeeey 🥴
A może łózko Ci nie służy?? Bo jak spałam dzisiaj na kanapie na dole to obudziłam się z bólem bioder jakby było za twardo i że obciążałam je w nocy 🤨

Szkoda że wszystkie z Was tak daleko mieszkają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...