Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No to mozemy kindrzyc 😉)

A jakie mialas to ciesnienie?? 😞 No to nieciekawie, ze juz tak wczesnie i wysokie..;// A nie zdecnerwowalas sie czasem?
No ja wlasnie nie mam cisnieniomierza... a tez by sie czasem przydal ;/

Mam ten zwykly, ale dziecko sobie wzielo moj stetoskop i sobie nie zmierze,bo pewnie juz nie dziala 🙂 Choc sprobowac mozna 🙂


Oki doki uciekam, bede niedlugo...

Ocywicie juz dzwonili z salonu, ze nie zdaza z szafkami na poniedzialek, grrrrrr......

No wlasnie mialam 140/90, za kazdym razem jak mi mierzy to mam w takich granicach 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj współczuję bidulko!!

u mnie z ciśnieniem różnie,ale raczej mam niskie niż wysokie... u lekarza zawsze książkowe 120/80 a w domu często 80/50 i wtedy czuję, że nie nadaję się do niczego, ale lekka kawka pomaga w takich sytuacjach i to sama ginka mi "zaleciła" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
agn wypuściły Cie do domu? mi powiedziały że przez 2h mam siedzieć pod ich drzwiami i nie wolno mi wychodzić... 😮


mi powiedziały, że mogę iść do domu, ale lepiej, jakbym została, bo różnie można zareagować... pierwszą godzinę siedziałam i książkę czytałam, a drugą to przeszłam się na bazarek (akurat obok był) i przy okazji baleriny u chinoli sobie kupiłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka mam takie same ciśnienie jak Ty... i codziennie muszę mierzyć. Zresztą zawsze miałam problemy z ciśnieniem... raz za wysokie a raz niziutkie... 😮
no i dzisiaj ratuje mnie kawka bo chyba bym umarła... takie mam niskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej a w ogole moja gin jaka dziwna kobieta... weszlam do niej i mowie, ze meza przyprowadzilam na usg, bo sie doczekac nie mogl, zeby zobaczyc dzidzie, a ona mi na to: a to dzis robimy usg??? heh a ja jej na to, ze za kazdym razem od poczatku ciazy robimy usg przeciez 😁 kuxwa zdziwila sie wielce 😁 😁 😁 no wiec powiedziala, ze skoro juz m jest to zrobimy to usg, ale jakby go nie bylo to by nie robila, nie wiem co jej odjebalo, moze dzis checi do pracy nie miala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
isa8 napisał(a):
agn wypuściły Cie do domu? mi powiedziały że przez 2h mam siedzieć pod ich drzwiami i nie wolno mi wychodzić... 😮


mi powiedziały, że mogę iść do domu, ale lepiej, jakbym została, bo różnie można zareagować... pierwszą godzinę siedziałam i książkę czytałam, a drugą to przeszłam się na bazarek (akurat obok był) i przy okazji baleriny u chinoli sobie kupiłam 😉


nie powinno się chodzić bo wtedy glukoza się spala i wynik jest zafałszowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tusia muszę sie w koncu zabrac za poszukiwanie mojego stroju na basen, a to raczej troche potrwa 😁

masz na to cały weekend 😁 wierzę w Ciebie! 🙂

oj kochana weekend to ja mam zawalony wizytami towarzyskimi 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co laboratorium to inna opinia... o wszystko się ich dopytywałam, to zdziwione, że kto mi takich rzeczy nagadał... nie powinno się chodzić, bo różnie można zareagować na takie obciążenie, dlatego zalecają, żeby zostać na miejscu, zwłaszcza przed drugim pobraniem, czyli do godziny po wypiciu glukozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój znajomy chce sprzedać tą huśtawkę. Jego synek dostał ją na gwiazdkę 2011 i korzystał z niej 3/4 miesiące. Patrząc na ceny z allegro masakra ale on chce 150zł za nią. Podobają mi się ogólnie ale wydaje mi się kurde, że ma za szeroko ustawione nóżki jak na moje metraże http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-lezaczek-j8518-na-prad-230v-i2355258904.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia bardzo fajna ta huśtawka... no a z tym rozstawieniem to chyba Ci się tylko tak wydaje...
my myśleliśmy nad leżaczkiem, ale każdy nam odradza i mówi że wogóle się nie przydaje i tylko leży w pokoju bo mały/mała nie chciała w tym przebywać... więc sama już nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
inirtam napisał(a):
a ja powinnam się zacząć ogarniać do pracy... szalenie mi sie nie chce 🤢 no ale jutro już sobota 😉


szybko zleci 🙂 miłej i spokojnej pracy!


Dzięki Isa 😉

Tusia w przypadku obu dziewczyn mojej siostry, taka hustawka zdała egzamin na 5+, ale to pewnie zależy od dzieciaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki 🙂 a my wczoraj odwiedzilismy moje ciotki i Bartka wiec jest juz na jakis czas spokoj 🙂 Wrocilismy po 21 ...jutro ja do szkoly egzaminy i potem do mamuśki no i w niedziele komunia 🙂
dzis na obiadek robie sobie pyrki,kalafiorka i moze jakas rybke 🙂 🙂 🙂 🙂 moja córka tak mnie kopie że masakra,już nie wiem jak lezec...ide teraz zjesc sniadanko,ogarnac sie i na zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze mam na 17.30 msze w kościele ,a po niej spotkanie z proboszczem na temat rocznicy komuni 🤔
Nie chce mi się iść jak cholera , no ale jak mus to mus 🙂
Byłam na zakupkach teraz obiadek muszę zrobić : skrobane ziemniaczki, schabowy i kalafiorek mmmmm już bym zjadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...