Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz tak nieduzo zostalo 😁 dziewczyny smarujcie swoje brzuszki regularnie mi sie wydaje ze to pomoga skora jest nawilzona caly czas w ten sposob.
Ja smaruje sie 2 razy dziennie rano i wieczorem i powiem wam ze ladnie moj brzuszek wyglada gladki widac ze nawilzony bo skora az tak blyszczy ( nie wiem czy wiecie o co m chodzi ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu masz bąble może od drapania, pewnie mocno drapiesz,nie wolno!!! Bo kupimy ci takie łapki jak do maluszków 🙂
Emi, brzuszki i cyce też 🙂 też to zauważylam,co Ty.codziennie smaruje się i nie dosc ze ulga jest to ladnie brzusio wyglada i przynajmniej nie bede miala wyrzutow sumienia gdy wyskoczy mi jakis rozstęp.Robię co moge by ich nie bylo 🙂
Co do arbuzów....przepadam za nimi i też czesto jem ale......ja wybieram te które maja wlasnie najwięcej pestek! wybieram je i na koncu wciagam wszystkie łyżeczką,one są przeciez pyszne!
Cos w tych arbuzach jest,moja kumpela w ciazy tez sie nimi obzerala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na szczescie nie mam ani jednego na cycach ani na brzuchu ufff.choc rozmiar miseczki powiekszyl sie o dwa rozmiary 🙂Wiecie co zaczynam coraz czesciej myslec o porodzie.Nie boję się bólu, ból da sie zniesc,nie jedna kobieta tego doswiadczyla,nie boje sie tez o siebie,boje sie o Nikolkę... boje sie komplikacji np gdy dziecko utknie w kanale rodnym albo pępowina owinie sie wokół główki. Nie mozna myslec negatywnie,ale chyba kazda kobieta ma obawy,tymbardziej pierworódka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Ja na szczescie nie mam ani jednego na cycach ani na brzuchu ufff.choc rozmiar miseczki powiekszyl sie o dwa rozmiary 🙂Wiecie co zaczynam coraz czesciej myslec o porodzie.Nie boję się bólu, ból da sie zniesc,nie jedna kobieta tego doswiadczyla,nie boje sie tez o siebie,boje sie o Nikolkę... boje sie komplikacji np gdy dziecko utknie w kanale rodnym albo pępowina owinie sie wokół główki. Nie mozna myslec negatywnie,ale chyba kazda kobieta ma obawy,tymbardziej pierworódka....


ja mam dokładnie to samo, nie boję się bólu, nastawiam się że boleć będzie i tyle, ale strasznie się boję o zdrowie małej. chciałabym żeby urodziła się zdrowa i sprawna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki 😉 ja już po pracy, a na 17.15 wizyta 🙂 mam nadzieję, że wszystko ok i że moja "szyja" dalej ma te 3cm z hakiem 🙂

jeszcze was nie nadrabiałam...bo jak zwykle, cała masa stron 😜
o porodzie jeszcze w ogóle nie myślę, nawet szpitala nie mam wybranego, więc się nie stresuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
marylu345 napisał(a):
ja całe ciało smaurję raz dziennie, a brzuszek to zdarza się nawet i trzy ! 😉 staram się nie drapać, ale ciężko mi to idzie :/

a schodzi ci skora z brzuszka?

nie, brzuch wygląda idealnie 🙂 na cyckach mam pare rozstępów, ale nowe na razie się nie pojawiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam powodzenia na wizycie ! 😉
jeśli chodzi o poród, to ja też staram się jeszcze o tym nie myśleć 🙂 przede mną jeszcze cały czerwiec, lipiec, sierpień i połowa września... więc jeśli chodzi o miesiące wydaje mi się że jeszcze mam trochę czasu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry ja po badaniu 🙂)
Ogolnie pierwsze pol kubka gitara, pozniej nieciekawie poszlo.. no ale wypite 🙂

Zygac mi sie po tym chcialo, slabo mi sie robilo... ale zawolali mnie na KTG wiec sobie polezalam na zapisie 30 minut i skonczyly mi sie helikoptery 😉 Az tak zle nie bylo, choc sie naczekalam 🙂

Dziewczynka ponoc pozostaje dziewczynka.. ogolnie wszystko u niej w poradku, lozysko w porzadku,, mloda wazy pomiedzy 530g a 600g... 🙂)
Ginekologicznie mnie nie badal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby jeszcze trochę ale zleci raz dwa 😜Ja się nie stresuje może dlatego że jeden już za mną,to bardziej mój M jest zestresowany jak tak z nim o tym gadam 🙂Wszystko będzie dobrze bo musi być kochane,choć jak tak was czytam i te niektóre przypadki z lekarzami albo położnymi to chyba pierwszy raz się cieszę że jestem i rodzę w UK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandros to dobrze że z maleństwem ok 😉 no i że w miarę przeżyłaś tą glukozę...
ja się teraz zaczynam zastanawiać dlaczego wczoraj mój organizm tak zareagował na tą glukozę? no i chcąc nie chcąc naczytałam sie głupot na necie, że może to być spowodowane cukrzycą ciążową... 😮no nic czekam na poniedziałek co mi lekarz powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Marylu to że skóra w czasie ciąży swędzi to normalne.większość kobiet tak ma i nie masz co się tym przejmowac ze to cos powaznego.Jedyny chyba sposob to non stop smarowac skore oliwką czy balsamami,powinno ulżyc choc troche.Moja siora miala to samo co Ty.Skóra się rozciąga i swędzi...bardzo swędzi,ale nie należy właśnie jej mocno drapać,choć to trudne.Nie wszystkie kobiety to mają ale spora ilość.


no nie do końca to takie normalne.... swędząca skóra może być objawem cholestazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam was, uff 🙂

Doti, i jak z Twoim samopoczuciem?
Isa, tez słyszałam, ale nie chciałam Ci nic pisać, żebyś niepotrzebnie się nie stresowała... ten nieszczęsny internet, wszystko można w nim znaleźć!! 😮
Tusia, coś masz pecha do tej glukozy 😉

ja smaruję się wtedy, gdy mi się chce 😉 staram się smarować tymi specyfikami anty-rozstępowymi po każdej kąpieli, ale to cycki i brzuch, a nogi i ręce, na których skóra jest meega sucha, to balsamem traktuję, jak stwierdzę, że już wypadałoby, zdarza się, że parę razy dziennie muszę smarować... ale nic mnie przy tym nie swędzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Moje włoski i paznokcie też teraz super,cieszę się póki mogę bo mi po porodzie tak wychodziły że myślałam że wyłysieję 😮
Sandra dobrze że wszystko z Tatianką(bo będzie Tatiana???)w porządku!!!!


moje paznokcie szybko rosną, ale zrobiły się bardzo miekkie, więc je maluję, żeby się nie łamały i nie rozdwajały... a włosy hmm... nie muszę ich myć codziennie!!!! 😁 😁 😁 są błyszczące, ale wypadają tak, jak wypadały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...