Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
patrzcie co znalazlam bo ciekawilo mnie ile wazna wody 😁

Kiedyś w Claudii był taki artykuł, więc z tego Ci przepisuję
3,5 kg - dziecko
3 kg - krew i dodatkowe płyny
2 kg - warstwa tłuszczu na pośladkach, biodrach i udach
1 kg - powiększona macica
1 kg - wody płodowe
1 kg - łożysko
Razem 12,5 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana. 🙂
Przez ten szpital od 7 spać nie mogę 😞 dobrze, że nie od 6 na mierzenie temperatury 😉
Właśnie leżę sobie, popijam kawkę i wcinam moje ciacho. Nie chwaląc się wyszło pyszne. 😁 Wczoraj o 22 zjedliśmy z moim M. połowę a teraz mi przyjdzie samej skończyć hi hi bo mąż do pracy pojechał. Został specjalnie żeby mnie ze szpitala odebrać i byliśmy obejżeć dom - może sobie zakupimy 😁
Trochę mnie przeraża widmo kredytu hipotecznego na 30 lat ale czego się nie robi żeby mieć własny kąt i już się zastanawiam jak ja sobie dam radę sama z dzieckiem bo będziemy sami mieszkać a M. nie będzie cały tydzień 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam .
Aisza dasz radę sama z maleństwem , zobaczysz jak przyjdzie Ci to z łatwością . 🙂
My kobiety zrobimy wszystko jesteśmy twarde 🙂
Ja dzisiaj wstałam obolała kark mnie napierdziela i łydka jakbym miała skórcz ,ale nie pamiętam tego faktu 😮
U mnie już lepiej z nocnymi wyprawami do toalety wstaje raz góra dwa razy i to mnie najbardziej cieszy 😉
Dzisiaj jadę po łóżeczko i mase ciuszków strasznie się cieszę 🙂
A i dzisiaj ważny mecz Polska- Rosja - trzeba oglądać 🙃

Miłego dnia pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂
Wstałam dziś tak wyspana że aż oczu nie mogłam otworzyć 🙂 Młody przespał całą noc bez wstawania co mu się rzadko zdarza... Za to dziś jestem jak kaleka po wczorajszym łażeniu. Mam nadzieję, że jak poleżę to mi przejdzie.
Mecz mnie jakoś nie zainteresował wczoraj i poszłam spać jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Ale ja nie należę do kibiców :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mecz był dobry i wygrała Ukraina!!nanana 😁 😁
a dziś znów nam pół miasta zamykają... teściowi udało się jeszcze wczoraj bilet nabyć, za bagatela 600zł 🤪 M chciał mnie do strefy kibica zabrać, ale jak zobaczył foty ze strefy po ostatnim meczu Polaków, to zrezygnowal z tego pomysłu (100tys. osób, jeden na drugim w zasadzie)
ja dziś się nie wyspałam... miałam melodię, ale kurna od 6 wycieczka szkolna pod oknem się zbierała, a jak oni odjechali, to przyjechała śmieciara 🤢 a przy oknach otwartych, to hałas straszny....
i plecy mnie bolą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 😉 ja od małego z tatą wszystkie mecze oglądałam... odkąd jestem z moim M, to zdecydowanie odpuściłam, bo z niego żaden kibic, a do tych mistrzostw zarzekał się, że piłki nożnej nie lubi 😉 to i się jej nie oglądało 🙂

Polacy grają o 20.45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
A o której jest ten mecz? Bo jak wieczór to ja absolutnie odpuszczam :P Zresztą ja nigdy nie rozumiem co się na boisku dzieje :P Mogę kibicować siatkarzom albo szczypiornistom ale piłka nożna to nie moja bajka 🙂


mecz się zaczyna o 20:45 więc trochę późno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
Ja dzisiaj nawet wyspana i ani razu nie wstawałam do wc... ale za to jak sie obudziłam rano tak mnie pęcherz bolał że ledwo zdążyłam 😁 no i teraz zabieram sie za ciąg dalszy nauki do egzaminu, bo później mecz i nie będzie kiedy...
co do piłki nożnej to ja też od dzieciństwa oglądałam mecze i kibicowałam z rodzicami 😉 a teraz jeszcze mój mąż wielki kibic i fascynata piłki... więc w domu kibicujemy ile sie da 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jadę po wypis ze szpitala a później do pracy zawieść zwolnienie i jeszcze do US bo rozliczałam tacie Vat i jeszcze potrzebują jakieś dokumenty więc cały dzien w rozjazdach bo szpital mam w jednym mieście a pracę w drugim oddalonym o jakieś 30 km 🤔 a później może do ogródka pójdę - muszę odreagować to leżenie w szpitalu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Jakie macie plany na dziś? Ja to chyba z łóżka się nie ruszę :/


ja trochę wczoraj przesadziłam z basenem i zastanawiam się, czy nie powinnam sobie już odpuścić... poszłam piechotą i jak wróciłam, to już mnie tak brzuch bolał i sie napinał, ze dziś jeszcze trochę odczuwam i do tego te plecy, wiec pewnie też trochę poleżę... ale z drugiej strony mam chęć też coś w domu porobić, przede wszystkim muszę jechać na jakieś zakupy, bo wszystko mi się pokończyło, ale zacznę pewnie od zmiany pościeli 😉 a M mi powiedział, że jakbym miała się za bardzo zmęczyć, to on te zakupy zrobi, tylko żebym mu napisała dokładnie, co ma kupic 😁 😁 😁 chyba go coś w nocy mocno w głowę uderzyło, hehe pierwsze raz walnął taki tekst...
może powinnam faktycznie skorzystać, żeby potem nie mówił, ze proponował, a ja nie skorzystałam 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...