Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry mamuśki 😉

a ja wczoraj na drugiej połowie przysnełam.... taki ciekawy mecz był 🙃 za bardzo chyba nasi chcieli wygrac.... no ale cóz... media i my, kibice z duzy nacisk wywieraliśmy na nich... jak sie mówiło, ze ruskie nam wpieprza jak kozie za obierki, to chlopaki inaczej grali.... tu juz oczekiwania byly inne, stres większy, odpowiedzialnośc.... przemotywowani... no trudno 😉

jeden jest plus... nie będą mi tu do późnej nocy pod oknami kibice się drzeć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas nocka dobra ale krótka bo było mi strasznie nie wygodnie i gorąco :/ muszę jakieś koszulki do spania na ramiączkach kupić takie żeby się później do karmienia nadawały...I zamiast kołdry chyba w poszewkę koc wsadzę........
Zanim poczytam Wasze wczorajsze pomeczowe emocje informuję, że zakładam nowy wątek o przepisach prawnych dot. becikowego, zasiłków macierzyńskich, urlopów itp. Chciałabym żebyśmy na bieżąco sobie tam gromadziły potrzebne informacje, wzory pism itp żeby później nie szukać po internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście wczoraj przeżywały hihihihi Powiem Wam że nawet mnie wkurzyła gra naszych. Niektórzy piszą, że dobrze grali, ale jak widziałam te podania do powietrza i to jak pozwalali sobie odebrać piłkę to była żenada. Poza tym wkurzało mnie niesportowe zachowanie Czechów. No cóż... już po Euro, następny mecz jaki pewnie oglądnę to finały.

Mała wczoraj tak mi się w brzuchu wyciagała, że myślałam że mi brzuch rozerwie! Bolało jak cholera. Nie wiem czy nie mam macicy albo powłok brzusznych podrażnionej w jakiś sposób w dolnej części, bo kopniaki od pępka w górę były nieprzyjemne ale nie bolały a wszystko poniżej pępka sprawiało ból.
Dziś po południu jak M pojedzie do pracy muszę sobie obmyślić makijaż na ten ślub. Jakoś trzeba syfy i przebarwienia zatuszować....Pewnie skończy się na zwykłym lekko przydymionym oku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się i ja 🙂
dziewczyny gratuluję pozaliczanych egzaminów i obron 😉

my wczoraj mieliśmy imprezę na osiedlu, taki piknik i jedzonko i piwko za darmo, takze niektórzy sąsiedzi się tak ponawalali, że pewne do meczu nie dotrwali-hehehe 😉 a tacy wszyscy kibole 😜

dzisiaj mam dzień luzu-poczytam sobie książkę i będę się relaksować 😉 chyba że mój Kochany wymyśli wyjazd do teściów :/ bo w sumie dawno nie byliśmy... na razie uciekam poczytać, póki mąż na zakupach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...