Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem po wizycie u gin, żadnego rozwarcia nie mam, szyjka utrzymana, z małą jest wszystko ok, waży jakieś 2200
ale muszę niestety w poniedziałek rano jechać do Poznania stawić się w szpitalu na Polnej i spędzić tam kilka dni……
jak ja nie lubię szpitali.. ehhh i jeszcze tyle km od domu to mnie nikt nie odwiedzi....chyba na głowę dostanę tam

Mamusiak pytałaś się czy mam wrażliwą skórę, no więc niestety tak, na niektóre kosmetyki skóra reaguje zaczerwienieniem albo pieczeniem, więc głównie używam kosmetyków dla alergików, albo chociaż dla skóry wrażliwej (bez parabenów, barwników itd.)

Karolka ja miałam ktg robione dziś po raz drugi, poprzednie 3 tyg temu, mimo, że żadnych skurczy mu nie zgłaszałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba sie zdecyduje na torbe M jest akurat zeby spakowac rzeczy dla mnie i dla malej 🙂


umh Karolka jak patrze na Twoja a na torbe mojego M to czuje sie jakbym miala wyjechac na wakacje nie do szpitala 😁 😁
mialam taka malutka fajna torbe z nike, to jak mama byla w odwiedzinach u mnie, zabrala ja ze soba do
Polski i po torbie, a ta walizka na kolkach jest za mala przynajmniej mi sie tak wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jakas mam, a dokladniej babcia, tylko musze obniuchac 😉 czy nie podsmierdza 😉)

Ale to jeszcze czas, hehehe 🙂)

Ehhh, ale jestem duren... ja sie tak ostatnio zastanawiam, co mnie tak do klopa pedzi po 3 razy dziennie.. 😉 a ja czubek juz tak od dwoch miesiecy wpieprzam po 2 -3 peczki tych rzodkiewek dziennie 🙂) i sie pozniej dziwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati to dobrze że wszystko ok... z Tobą i malutką. A dlaczego masz iść do szpitala?
nic sie nie przejmuj, wszystko będzie ok, a czas szybko Ci zleci, zresztą w szpitalu można się czegoś więcej dowiedzieć i co najważniejsze oswoić przed tym nadchodzącym dniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo u mnie jest podejrzenie trombofilii, z tego też względu całą ciążę jestem na zastrzykach przeciwzakrzepowych i lekarz twierdzi, że teraz trzeba porobić kilka dokładnych badań bo pod koniec ciąży jest też duże zagrożenie, że może zacząć być coś nie tak, więc trzeba się upewnić co i jak u mnie wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
bo u mnie jest podejrzenie trombofilii, z tego też względu całą ciążę jestem na zastrzykach przeciwzakrzepowych i lekarz twierdzi, że teraz trzeba porobić kilka dokładnych badań bo pod koniec ciąży jest też duże zagrożenie, że może zacząć być coś nie tak, więc trzeba się upewnić co i jak u mnie wygląda

jak mus to mus...

Szkoda, ze akurat jutro wyjezdzam z Poznania, bo z checia bym Cie odwiedzila na tej Polnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
pati1984 napisał(a):
bo u mnie jest podejrzenie trombofilii, z tego też względu całą ciążę jestem na zastrzykach przeciwzakrzepowych i lekarz twierdzi, że teraz trzeba porobić kilka dokładnych badań bo pod koniec ciąży jest też duże zagrożenie, że może zacząć być coś nie tak, więc trzeba się upewnić co i jak u mnie wygląda

jak mus to mus...

Szkoda, ze akurat jutro wyjezdzam z Poznania, bo z checia bym Cie odwiedzila na tej Polnej 🙂

ano szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Karolka ja mam zamiar spakować tam kilka ciuszków dla młodego, laktator, i wszystkie pierdoły... bo ze szpitala do mnie do domu jest spory kawałek drogi i nie będę wysyłać kogoś żeby mi coś dowoził...

laktator tez trzeba zabrac??

Inirtam ja na razie poczekam az odbierzemy wozek, bo w tym moim jakas tam torba ma byc, ale czy wystarczajaco duza to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy trzeba, ale lepiej wezmę żeby nie żałować że nie wzięłam... w razie W.
bo jak byłam teraz w szpitalu to leżały ze mną na sali dziewczyny już przy końcówce no i każda miała spakowany laktator i pojemniki na pokarm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
nie wiem czy trzeba, ale lepiej wezmę żeby nie żałować że nie wzięłam... w razie W.
bo jak byłam teraz w szpitalu to leżały ze mną na sali dziewczyny już przy końcówce no i każda miała spakowany laktator i pojemniki na pokarm...

w takim rtazie ta moja torba bedzie za mala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Pati, na pewno wszystko jest ok 😉

dziewczyny, ja to sie jeszcze nawet nie zastanawialam nad tym, która torbę mam spakować 😮 rzeczy juz chyba skompletowane, ale wszystko w innym miejscu 😜 hehe

a zaopatrujecie sie w taka specjalna torbe do wozka?


my mamy torbę w komplecie z wózkiem, zresztą chyba teraz przy wszystkich, albo prawie wszystkich wózeczkach torba jest w komplecie, przynajmniej te wszystkie, które oglądałam to mają i fajnie to wygląda bo jest z tego samego materiału co wózeczek więc ładnie się kopmonuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
dziewczyny ale dzis mialam sen...ze figlowalam ze swoim M jak za dawnych czasow 🙂 az mnie na igraszki ochota naszla jak sie obudzilam, ale cholerka czuje sie jak slonica i chyba zrezygnuje 🤨 🤨


e tam, korzystaj puki masz chec i mozliwosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
inirtam napisał(a):
Pati, na pewno wszystko jest ok 😉

dziewczyny, ja to sie jeszcze nawet nie zastanawialam nad tym, która torbę mam spakować 😮 rzeczy juz chyba skompletowane, ale wszystko w innym miejscu 😜 hehe

a zaopatrujecie sie w taka specjalna torbe do wozka?


my mamy torbę w komplecie z wózkiem, zresztą chyba teraz przy wszystkich, albo prawie wszystkich wózeczkach torba jest w komplecie, przynajmniej te wszystkie, które oglądałam to mają i fajnie to wygląda bo jest z tego samego materiału co wózeczek więc ładnie się kopmonuje


ja mam wózek po siostrze, sprzed 7 lat, więc torba od niego juz nie za bardzo się nadaje... o ile wózek wygląda jak nówka, bo mało był używany, o tyle torby używali przy obu maluchach dość intensywnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie biore laktatora, ani zadnych oslonek, kremow na brodawki itp. Znaczy tez nie biore, bo ich nie mam 🙂)
Laktator mam w razie W od szwagierki..jak sie okaze, ze mi potrzebny to zakupie swoj.
A krem albo oslonki w razie potrzeby to sobie zejde do bufetu i kupie, bo takie rzeczy posiadaja 🙂
Dziewczynom co maja tak daleko to sie nei dziwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...