Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi trzymajcie się dziewczyny!! Ściskaj nogi i nie puszczaj malutkiej! 😉 wszystko będzie ok, podobnie było ze mną, ale w szpitalu podłączyli kilka kroplówek, dali leki i przystopowali zachcianki Szymka 😁

Karolka ja na wizytach też nie miałam robionego ktg, za to w szpitalu codziennie sobie pod nim leżałam i słuchałam 🙂

a ja nasmażyłam tyle naleśników że hoho 😁 tylko się zajadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki.
Jesteśmy na szczęście w domku 🙂 ale wczorajszy szpital mnie wykończył, a jeszcze ostatecznie mąż mnie do rodziców wywiózł, bo będzie u nas pomalowywanie robił i składał meble także, żebym nie siedziała w oparach zostałam wydelegowana z domku.
Ogólnie u nas nie tak źle-rozwarcie mi sie niestety trochę zwiększyło, jest już prawie 2,5cm, no więc nadal tylko łóżko :/ ale z Maluszkiem lepiej-zaburzenia pracy serca jeszcze są, ale w dużo mniejszej częstotliwości, więc jest szansa, że do porodu ustaną. No i niby mały ma dłuuuuuuugie nogi i z tych pomiarów wychodzi, że waży już 3200 😉 hehe-Słoniątko malutkie 😉 idę nadrobić co u Was 🙂
aaa... i ponieważ mamy cały czas to zagrożenie przedwczesnym porodem to pobrali mi już ten posiew na paciorkowca wczoraj, także mam z głowy i za darmo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pięknie z tymi upałami to nie ma żartów... bo naprawdę może się poród przyśpieszyć. te co mają na początku września terminmożna powiedzieć mają lepiej, ale te co na końcóweczce to muszą się mocno trzymać 🙂

yyyy nie wiem co o tym sądzić 😁

http://www.pudelek.pl/artykul/42109/snooki_chce_rodzic_w_szpilkach/
jedyne co to podoba mi się zdjęcie w tym kocu/ swetrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Buffy njwazniejsze ze sie dobrze czujecie. Teraz tylko dużo odpoczywaj, u rodziców na pewno będą Ci dogadzac 🙂
Dzonatalie ty to sie już dziś narobilas 🙂 odpoczni trochę 🙂 i czekamy.na fotki


hehe-już mam dosc tego dogadzania 😉 mama tylko za mną co chwilę biega i mi koc poprawia albo poduszki 😉)) aż mi tak głupio... i tylko co chwilę chce mi coś przynosić, donosić itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
yyyy nie wiem co o tym sądzić 😁
http://www.pudelek.pl/artykul/42109/snooki_chce_rodzic_w_szpilkach/
jedyne co to podoba mi się zdjęcie w tym kocu/ swetrze 🙂


Szkoda nawet komentować 🤢 Mi się cisną do głowy jedynie epitety, które mogłyby tę panienkę urazić, więc się powstrzymam. Jak ma ochotę to niech próbuje rodzić nawet w stroju płetwonurka. Czego się nie robi dla sławy i zdjęć na pierwszych stronach brukowców...
Ja osobiście mam głęboko w ... jak będę wyglądać w czasie porodu. Najważniejsze, by dziecko urodziło się zdrowe i bez komplikacji.

Buffy, trzymaj się i odpoczywaj. Najważniejsza jesteś teraz Ty i maleństwo. Wszystko inne odłóż na bok 🙂 Niech inni robią porządki, remonty itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro są sukienki do porodu http://allegro.pl/sukienka-do-porodu-marze-o-pretty-pushers-i2509762899.html to i szpilki by się do nich przydały :P Ale jak ta lala zacznie mieć prawdziwe bolesne skurcze to nie bedzie o mejkapie myśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Skoro są sukienki do porodu http://allegro.pl/sukienka-do-porodu-marze-o-pretty-pushers-i2509762899.html to i szpilki by się do nich przydały :P Ale jak ta lala zacznie mieć prawdziwe bolesne skurcze to nie bedzie o mejkapie myśleć 😉


A te sukienki, szczególnie ta grantowa, to mi jedną z moich koszul do spania ciążowych przypomina 🤪 Tylko moja kosztowała 19,99 zł i kupiłam ją na rynku, hehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi trzymajcie się dzielnie dziewuszki !! 😘
Sandra ja po tym co dzisiaj poczytałam w necie mam częściej takie myśli...

Jutro idę z samego rana na badania, robię bez skierowania badania na próbę wątrobową, bo mnie nogi swędzą, ręce, plecy i dekold 🤔 Gorzej jak będę miała cholestazę 😠 Idę bez skierowania, bo nie wytrzymam 3 tyg jeszcze do wizyty, a badania ok 40 zł jakoś kosztują...

Kupiłam rozjaśniacz i farbę 🙂 po obiedzie biorę się za farbowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...