Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
a czy to prawda ze przed samym porodem dzidzius w brzuszku jest mało aktywny?

teoretycznie tak ale nie wiem jak to wyglada niby mi mowili ze jak nie ma 10 ruchow to do szpitala zeby jechac bo kto wie czy dzidzius sie pepowina nie obwiazal
szczesliwamamo ja dzisiaj ide prywatnie na 20:30 do lekarza wiec jezeli cie cos nie cierpliwi a masz takie objawy to zajrzyj kolo 22 na forum bo na pewno sie odezwe i powiem co mi lekarz powiedzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziewczyny, czy jak pojde do gina to mi powie, jak zapytam czy odszedl mi czop sluzowy, bojakis czas temu wydaje mis ie ze to moglo byc to, ale nie jestem w sumie pewna 😞 czy krotas z was kobity, bedzie rodzic naturalnie i ma zamiar tak jak ja rodzic bez znieczulenia? czy uwazacie, ze da sie rade?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, ale szalejesz z tymi lekarzami.. przeciez dopiero wrocilas 😉
Nie ma co sie doszukiwac, skoro mala sie rusza, plamien nie masz....a jak ten Ci powie zupelnie co innego, to bedziesz tylko myslec...

Powodzonka na wizycie 🙂 i daj znac.. a moze Emi chce zeby ja tak wybadali, co by ja ruszylo na rodzzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojej siostrze mała jeszcze na porodówce nieźle skakała 🙂

a M poszedł właśnie z kumplami na kebaba 😁 😁 😁 a miał się odchudzac, bo już 89kg waży.. przytyl w ciąży prawie tyle, co ja 😜 😁 😁 😁

umyłam dwa okna, obiad zjedzony i już pozmywane, dwa pranie zrobione i powieszone... zaraz biorę się za garderobę, tylko poleżę sobie chwilę, bo coś mnie pobolewa brzuchol... ale generalnie powiem Wam, że dawno nie czułam się tak dobrze i tyle energii nie miałam 🙂 więc korzystam, bo mieszkanie zakrzaczone 🤢 jutro rano umyje resztę okien, bo teraz juz mi słońce na nie wlazło, a sadomaso nie jestem 🙂
jeszcze chce do sklepu po klapki isć i do apteki po szałwie, bo coś mi dziąsła zaczęły krwawić i mam podrażnione... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991 no wąłsnie, moj mały babelek caly czas szaleje, bardzo mocno, w roznych artykolach czytalam, ze pod koniec ciazy w 9 miesiacu dzidziusie sa mniej aktywne nie kopia tak mocno, ze maja malo miejsca, a moj szaleje w najlepsze z kazdym dniem mam wrazenie ze bardziej i mocniej... a moj gin ostatnio jak bylam (13.08) powiedzial, ze jzu szyjka mi sie skraca i ze od 2 do 4 tyg urodze (ze przed terminem okolo 2 tyg), w zeszłym tyg bylam na usg lekarz powiedział, ze dzidzius od glowy do uszu juz jest w miednicy, zastanawiam sie i zaczynam stresowac, ze lada moment zaczne rodzic a nie bede wiedziała co i jak, ze wpadne w panikę... co prawda bola mnie krzyze i okolice kosci ogonowej i w nocy np. mialam takei bole jak przy miesiaczce... kurde zaczynam swirowac ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
mojej siostrze mała jeszcze na porodówce nieźle skakała 🙂

a M poszedł właśnie z kumplami na kebaba 😁 😁 😁 a miał się odchudzac, bo już 89kg waży.. przytyl w ciąży prawie tyle, co ja 😜 😁 😁 😁

umyłam dwa okna, obiad zjedzony i już pozmywane, dwa pranie zrobione i powieszone... zaraz biorę się za garderobę, tylko poleżę sobie chwilę, bo coś mnie pobolewa brzuchol... ale generalnie powiem Wam, że dawno nie czułam się tak dobrze i tyle energii nie miałam 🙂 więc korzystam, bo mieszkanie zakrzaczone 🤢 jutro rano umyje resztę okien, bo teraz juz mi słońce na nie wlazło, a sadomaso nie jestem 🙂
jeszcze chce do sklepu po klapki isć i do apteki po szałwie, bo coś mi dziąsła zaczęły krwawić i mam podrażnione... 😞


inirtam, coś mi się wydaje, że niebawem urodzisz.... często trzed porodem kobiety maja własnie taki przypływ energii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama zupełnie niepotrzebnie świrujesz... tu na forum, co druga z takimi objawami 😉 różnego rodzaju bóle, wydzieliny itp. porodu nie przegapisz 😉
mnie mówili, że przy dobrych wiatrach urodzę najpóźniej w połowie sierpnia, bo szyjka mi się wcześnie zaczęła skracać, a tu już wrzesień za pasem i nic a nic sie nie dzieje... no prawie nic 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczęśliwamamo, spokojnie, Twoja dzidzia ma jeszcze czas, moja już niewiele a często też daje nieźle popalić. Jeden dzień tak, drugi inaczej. Dzisiaj np bardzo mało się rusza,ale co jakiś czas da o sobie lekko znać. Najaktywniejsza jest wieczorem,choć od kilku dni już nie daje czadu tak jak np tydzień temu. Twoje maleństwo może jeszcze szaleć do woli.
Marylu, to widzę, że mój placek stał się sławny 🙂 hi. Fajnie 🙂

Tak sobie myślę, że od niedzieli będę pierwszą przeterminowaną wrześniówką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i bardzo dobrze Emi 🙂

ja z tej okazji zjadłam dziś fasole szparagową, którą popchnęłam śliwkami 😁

Emi, nie będę Ci wchodzić w paradę... ja mam jeszcze trochę czasu 😉 także powodzenia na wizycie i czekamy na same dobre wieści 🙂 najlepiej z porodówki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam ale jak wcale nie mialabym nic przeciwko gdybys jednak mnie wyprzedzila 😁 byle bym do terminu urodzila bo przenszenie mnie jakos przeraza 😁 ale za to widze u Ciebie wiele wskazuje na to ze to moze byc juz 😁 u mnie tylko ten czop odszedl i to bylo jakos po 10 a do teraz nic sie nie dzieje 😁
no nic spadam na dzialeczke pozniej do lekarza odezwe sie wieczorkiem co i jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz... ja chyba czopa widziałam 2 dni temu? były 3 skurcze, które się rozmyły, a teraz czuję się świetnie... wczoraj wieczorem coś mnie złapało, ale też odpuściło... pojedynczy skurcz o niczym nie świadczy 🙂 i nie mam mokro w gaciach, więc wody sie nie sączą... także nic na mnie nie wskazuje 🙂

a młody bryka i fika, jakby nie potrzebował snu w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...