Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane nie narzekajcie na brak zdjęć jeśli macie USG co wizytę 🙂 Większość z Was z jednego regionu to może tam są lepsze gabinety... muszę gdzieś na necie poszukać informacji o gabinecie gin z USG, choć szczerze wątpię, że znajdę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się niczym nie smarowałam i rozstępów nie mam na brzuchu 🙂 porobiły się dookoła sutków jak miałam nawał mleka i cycki nie wytrzymały, ale i tak zrobiły się blade więc normalnie ich nie widać tylko jak zmarszczę skórę palcami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja i tak mam mnóstwo rozstepow, bo cale zycie albo szybko tyje, albo szybko chudne. Teraz nie sa az tak widoczne, ale jak jestem mocno opalona to juz mozna je dostrzec 🤨 ja sie tylko boje, ze wyjda mi takie krwiste, moja siostra takie miala na brzuchu jak byla w ciazy i pozniej jej zbrązowiały i tak juz jej zostalo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 ja przy pierwszej ciąży smarowałam się kremem Penaten przeciwko rozstępom-rewelacja, pomimo iż jestem chudzina a w ciąży sporo przytyłam -14 kg, mam tylko delikatne na piersiach. Szukałam tego kremu, ale nie mogłam już go znależć. Teraz używam krem zapobiegający rozstępom Pharmaceris. Zobaczymy, skóra moja już nie taka młoda i żadne kremy mogą nie dać rady 😁 Wiem, że tak jak pisały dziewczyny świetna jest oliwka stosowana na mokre ciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez mam takie krwiste.. ale w sumie coraz mniej je z czasem widac 😁 coz zrobic...
I tu sie potwierdzaja sklonnosci 🙂 smarowac i miec 🙂 i nie smarowac i nie miec rozstepow..

Moj tez mnie dzis uwiodl. ale skonczylo sie w sumie na mizianiu... ☺️ Choc wszyscy zadowoleni hehehm;D

Ja do dentysty ide 4.04. 🙂 ale to tez sie przezyje.. 🙂)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Dobry wieczór. Jestem małym człowieczkiem rozwijającym się w brzuszku Mamy. Jestem długi na 7 cm od główki do pupci. Wyszedłem trochę niewyraźnie, bo zaczęło mi się podobać kopanie w Mamy brzuchu, ale jeszcze nie zdradzam swojej płci. Tatuś mnie widział i bardzo się cieszył, że jestem. Nie mógł nawet oderwać ode mnie wzroku. Później Tatuś dał mojej Mamusi różową różyczkę za to, że jestem i że tak o mnie dba" ☺️
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/usg13tc.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5024/usg13tc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...