Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja rosolek... 🙂)
chcialam drozdzowke, ale sie opanowalam i nie kupilam...Nastepne jedzenie to kolacja o 18.. 🙂)

Darek pojechal zdac auto, jutro jedzie do nowej firmy, po nowe 🙂 miejmy nadzieje, ze bedzie mu tu sie dobrze pracowalo.. 🙂))
Babcia dzisiaj wraca, wiec sie smieje, ze bedziemy mieli rodzinny weczor,..

a w biedrobie ani rabarbaru ani truskawek ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
no niby nic między nogami nie ma, ale może się schowało co nieco 😜

nawet nie strasz 😁 dwoch lekarzy potwierdzilo dziewczynke 🙂


nie straszę 😉... u mojej kuzynki 5 dni przed porodem okazało się, że chłopak... a cały czas mówili, że na 100% dziewczynka, więc wszystko możliwe 😜 ale trzymam kciuki, żeby Ula była Ulą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
ide cos wszamac, bo glodna sie zrobilam 😁

ja właśnie wszamałam 1,5 miski spaghetti 😁


też bym coś wszamała, ale sama nie wiem, na co mam chęć... czekam na to ciacho 😁 już wyłączone 🤪 ale stygnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz skonczcie gadac o tym zarciu 🙂)

Z babcia, uwierz jest 🙂) Nie znasz Hainy 🙂)

Ale sie pochmurnie zrobilo, chyba zaraz zacznie padac... a ja nie mam koncepcji, jak poukladac szafach nowych i jak miejsca porodzielac 🙂 Zero koncepji mam jakiejkolwiek.. przejrze sobie chyba najpierw gacie i skarpety 🙂) no i staniki, bo pewnie w niewiele sie mieszcze ;//

A co do cc. No napewno jest takie uczucie ciagniecia, rozpychania, bo to sie czuje ze "cos" tam robia.. ale Wiolka z ego co pisze ewidentnie odplynela ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!
Tak narobiłyście mi smaka z tym ciastem, że upiekłam sobie z rabarbarem i wyszło bardzo dobre i do tego bardzo szybko się je robi 😁 http://www.wielkiezarcie.com/recipe762.html
Następnym razem skuszę się na biszkopt z truskawkami, który podałyście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ją całe miasto za botwinka przeszłam i nie ma 😞 a chciałam chłodnik wreszcie zrobić. Za to mam zapas kefiru. Arbuza niezbyt smacznego kupiłam także dziś nieudane zakupy!!!
Karolka na fotce hamburgerek więc dziewczynka jak sie patrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja nie mam ani miksera, ani truskawek, ani margaryny 🙂) ale moze cos sie da zrobic 😉)

Sie smieje, zeby babcia sobie nie pomyslalam, ze feta z okazji jej powrotu do domu 🙂)

Uważaj bo jeszcze pomyśli że się stęskniłaś i chcesz żeby została 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyszłam z domu i momentalnie się pochmurno zrobiło i zimno 😠 mam nadzieję że to przejdzie bo wieczorem mamy w planach spacerek...
pochłonęłam pół arbuza i chyba zabiorę się wkońcu za te projekty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wszamałam moją pyszną kaczkę i zrobiłam deserek truskawki z bitą śmietaną , ale zaszalałam i pewnie już kilogram do przodu 😮
Kolacja za to będzie skromna płatki z mlekiem i nic więcej 🙂
Ja tak żadko jem słotkości , że po tym deserku to mała skacze jak szalona 😁
Mój mąż dostał właśnie sms-a od naszych znajomych czy nie chcemy ciuszków dla małej 🙂 ale się cieszę ,może obejdzie się bez wydawania dużej kasy na ciuszki .Wolałabym zainwestować w dobry wózek 🙂
A ja co do płci jeszcze nie jestem do końca przekonana .
Moja gin ma jakieś kiepskie usg i jeszcze powiedziała ,że mała jest główką w dół i siusiak mógł gdzieś opaść w dół i się schować bo przecież nóżki musialy być złączone na złość mamusi 😜
Więc do końca to ja nie wiem co tam siedzi .
Ale mam 20 wizytę usg już mi zapowiedziała,że zrobi więc może się rozkraczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak zawsze Darka wyzywam, bo jak sa rogatki to sie gamon nie zatrzymuje iprzejezdza ;//
A ostatnio na zlosc mi zatrzymal sie przed, wysiadl, podszedl do torow spojrzal w prawo i lewo..;// zlosliwiec.. ale wole tak, niz jak przejezdza,bo jak widac nigdy nie wiadomo ;//
Przykre...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Wiadomości : 26letni mężczyzna wjechał pod pociąg, Jego żona 24latka zginęła na miejscu. Ale najgorsze... Była w 9 miesiącu ciąży i za 2 tygodnie miała termin a dzisiaj jechali na wizytę 😲 😮


😞 masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...