Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, oni do opiekunki zadzwonili... ja tam troche rozumiem 😉 Samolot by nie czekal, a nie zostawili samopas 😉

To pewnie jedni z tych , co srednio poinformowani, ze teraz od ktoregos tam czerwca dziecko musi miec swoj paszport osobny, a nie wpis do paszportu rodzica.. no ale ogolnie niedopilnowanie... i dziwi mnie tez, ze biuto nie zwrocilo na to uwagi...

No ale suma sumarum, biednego malca Grecja ominela..;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, witam się w niedzielę o świcie... Dziecko jak zawsze wyspane wcześniej ode mnie. Juz jesteśmy po śniadaniu i co tu teraz robić tak wcześnie?

Co do tej sytuacji opisanej w artykule - ja tam po części rozumiem rodziców bo kasę za wakacje zapłacili pewnie nie małą a samolot nie czekałby aż dziadkowie czy opiekunka przyjadą po dziecko. Nie zostawili dziecka po prostu siedzącego na ławce przed terminalem tylko pod opieką dorosłych choć wiadomo że tak się nie powinno stać. Nie wiem jak jest z wycieczkami z biurami podróży bo nie jeździłam ale jako rodzic sama pewnie kilka razy sprawdziłabym ważność wszystkich dokumentów....Każdy czasem bywa roztargniony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja juz od 6 na nogach. Miałam paskudna noc mój M tak chrapał ,że myślałam, że go zabiję.
Musiałam iść do łóżka spac z corka , ale wzglednie sie wyspałam 🙂
Teraz siedze przed kompem pije kawke i robie pazurki bo mam juz takie długie a nie chce ich stracic wiec wzmacniam zelem. 🙂
Pogoda u mnie piękna dzisiaj jade na działke ale niestety nie poleże bo przez te deszcze pewnie pelno roboty. 🙂
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów 😞 M wstał, zabrał Małego bez słowa i poszedł z nim na dwór i do koni... zwykle nudził że Mały ma zostać ze mną bo on chce w spokoju dać koniom itd... Nie przeszkadza mi wcale ta chwila spokoju zwłaszcza że od 6 nie śpię ale dziwne to jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam całkiem ,że ja jutro na 10 do gin ide 😮
Dobrze ,że mi się przypomniało 🙂
Ciekawa jestem czy następną wizyte mi przyspieszy czy za 4 tygodnie 🤔
A we wtorek nad morze już się nie mogę doczekac 🙂
Ola boga i golenie mnie czeka masakra jakaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to i ja się witam.

noc w miarę przespana... choć mój M. też chrapał niemiłosiernie i musiałam go co chwilę na bok "przekopywać".

składamy dziś komodę i pojemnik na zabawki dla Małego 🙂 a w przyszłym tygodniu jeszcze mają nam szafę dowieźć. no i zaczynam wtedy pranie i układanie ciuszków, bo na razie wszystkie rozmiary wymieszane w łóżeczku leżą i już pewna nie jestem czy mi czegoś nie brakuje na te pierwsze dni.

miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u nas dzis slonko zza chmurek tez sie przebija. W Poznaniu jakas arada zwierzakow z MAdagaskaru, bo premiera 3 czesci w przyszly, tygodniu, wiec planuje z mloda i siostra isc, a maz , szwagier i kumpel beda sypialnie malowac 🙂) Trzech madrych do sypialni 8m2 🙂) hehe 🙂 Ale dobrze, jak chca pomoc 😉 to niech sobie spedza czas po mesku z piwkiem w dloni...
Przez dwa miesiace to mi sie chyba zdazy tu pobrudzic 😉)

Ja sie dzis po raz pierwszy wystraszylam, tak mnie podbrzusze i lecy zaczely bolec, ze myslalam, ze po pierwsze sie nie skonczy, a po drugie rozkreci.. ale zajelam sie wynoszeniem z pokoju i jakos mi przeszlo, po kilku glebszych oddechach.. ale strachu sie najadlam...
i pierwsze co pomyslalam 🙂) o matko, ja nic nie mam 🙂) hehe 🙂)
Ale chyba mnie to nie zmobilizuje poki co 🙂)

Jutro jak nie bedzie pogody ide z mloda do mamy i bedzie komisyjne rzegladanie 6 wielkich worow ciuchowych i segregowanie rozmiarami.. ale zostawiem je jeszcze poki co u mamy... bo jeszcze troszke czasu na pranie i prasowanie jest 😉
Ehhh wiecie ze jeszcze nie poprasowalam ciuchow znad morza...cos nie moge sie do nich przysiasc...

Doti, wczoraj sie pokloicliscie, nagadalas mu to pewnie sie poczul chwilowo, bo znajac ich szybko zapominaja o tym co sie do nich mowi ;// Chlopy!!!

A we wtorek ide na policje, bo ktos mnie podal jako swiadka grozb i znecania ;// Tylko najlepsze, ze nie wiem kto ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
U mnie pogoda ładna ale raczej nigdzie się nie wybieram się nie wybieram tylko za porządki biorę.
Wczoraj do 23 prasowałam ale przynajmniej wszystkie śpioszki,bodziki,kaftaniki już z głowy mam.
Miłej niedzieli kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny ja dzis mam wreszcie wakacyjny dzien , mojS zabral psa ze soba i nie musze sie z nim uzerac , zrobie porzadki, o ile sie rusze, i wreszcie ladna pogoda dzis u mnie, wasze maluchy w brzuszkach tez takie ruchliwe bo moj ostatnio niewiem co wyprawia , moze chce juz na wolnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandros czasem mi sie wydaje ze się nadwyrezasz! Wiem ze z mała Nadia nie masz wyjścia, ale ty ciągle w ruchu jesteś!
My jednak jedziemy na wycieczke. Więc caly dzien zwiedzanie... Miłego dnia brzuchatki!
Alexia. Moj mały też próbuje sie z brzucha wydostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
U mnie pgoda jakaś niepewna. To się chmurzy, to słońce świeci.
W nocy koszmarnie zaczął boleć mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym - na szczęście dopiero po raz pierwszy od początku ciąży a przecież przed ciążą miałam co chwila problemy z nerwem kulszowym... I do tego pierwszy w ciąży koszmarny skurcz łydki. Chyba trzeba będzie jakiś magnez sobie zaaplikować. 🥴

A ja rano już poskładałam ubranka dla Małej do komody - wg rodzaju i rozmiaru, włożyłam do torebek strunowych i opisałam, żeby mój M nie miał problemu z wyszukaniem w razie, gdyby musiał mnie wyręczyć po cc 🙂

A tak poza tym to poukładałam rzeczy w torbach do szpitala i sprawdziłam czego mi jeszcze tam brakuje. Spakowałam dla wygody dwie torby - mniejszą dla dziecka i większą dla siebie. I jak zwykle mam wrażenie, że za dużo biorę.. 😮 Ile zabieracie ciuszków dla swoich Maluszków - jakie rodzaje i rozmiary? Bo ja wzięłam 3 zestawy 56 (kaftanik+śpioszki), dwa pajacyki 56 i dwa body 56. Ale nie wiem, czy nie zabrać jeszcze jednego kompletu 62. Ale czy to nie za dużo? NIe wiem, ile po cc będę w szpitalu leżała... 🤢 Poza tym oczywiście 3 pary skarpetek, 3 czapeczki, jedne niedrapki.
A na wyjście komplecik dresowy (czapeczka, body, skarpetki, bluza i spodenki dresowe - rozmiar 56).

Zaraz lecę do sklepu po lody 🙂 Chodzą za mną jakieś Calipso adwokatowe albo toffi 😁 😜 Ślubny dziś na jakiś mecz ucieka, także popołudnie mam dla siebie 🙂

A co do tego artykułu o dziecku pozostawionym na lotnisku, to ja zawsze takie informacje dzielę przez 10 🙂 Media bardzo lubią pomijać ważne informacje, które potencjalnych winnych nieco wybielą. No bo przecież chodzi o sensację 🤔 A tak poza tym to ciekawa jestem jak się policja dowiedziała o dziecku pozostawionym pod opieką dorosłych 🥴 Pewnie jakiś "uprzejmie donoszący" chciał się przysłużyć...

Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie zobaczyłam ,że dziewczyny chyba lipcówki rodzą dziewczynki 4200 masakra i długość 57 cm. 😮
Aż się przeraziłam ,że mam dużo ciuszków na 56 ale może te rozmiary są podane na wyrost i będzie ok.Ja dziś kupiłam proszek i będę prała zaraz siadam i szukam apteki internetowej która ma wszystkie higieniczne rzeczy dla mnie do szpitala .
Byłam u siebie w pracy i wszyscy non stop mi mówią ,że będę miała syna bo tak ładnie wyglądam .
Nawet w rodzinie mi tak mówią ,ach pranie mózgu mam non stop chociaż nie powiem ,że byłaby to miła niespodzianka 🙂 😉
Tylko dużo różowych rzeczy mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a my po obiadku juz 🙂 ja ciuszkow nie biore do szpitala bo tam dawaja kaftaniki do malenstw,a torbe potem na wyjscie do malej uszykuje Bartkowi i potem nam przywiezie...tylko ciekawa wlasnie jestem czy 56 czy 62 rozm uszykowac chyba to i to 🙂 w sumie mam mało ciuszkow na 56,bo mi tez lekarz powiedzial ze mała taka mała to wcale nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Ja właśnie zobaczyłam ,że dziewczyny chyba lipcówki rodzą dziewczynki 4200 masakra i długość 57 cm. 😮
Aż się przeraziłam ,że mam dużo ciuszków na 56 ale może te rozmiary są podane na wyrost i będzie ok.Ja dziś kupiłam proszek i będę prała zaraz siadam i szukam apteki internetowej która ma wszystkie higieniczne rzeczy dla mnie do szpitala .
Byłam u siebie w pracy i wszyscy non stop mi mówią ,że będę miała syna bo tak ładnie wyglądam .
Nawet w rodzinie mi tak mówią ,ach pranie mózgu mam non stop chociaż nie powiem ,że byłaby to miła niespodzianka 🙂 😉
Tylko dużo różowych rzeczy mam 😜


mi tez mowią ze wyladnialam,ale brzuszek mam na dziewczynke 🙂 zreszta nie powinno sie sluchac tych zabobun 😁 ja wiem ze bedzie moja córeczka juz 5 razy byla potwierdzona i wlasnie studentom w szpitalu ładnie pokazała cipeczkę - bezwstydnica 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
?uwierzcie, ze nawet malec 60cm. zazwyczaj zmiesci sie w ciuszki o rozmiarze 56... one sa tak niewymiarowe 🙂)

My wrocilysmy z tej parady 🙂 Nawet fajnie bylo, choc Nadia na poczatku sie bala Alexa 🙂
Pokoik prawie odmalowamy, choc przeswituja kreski, co Nadia kiedys porysowala, a niewiadomo czy farby wystarczy na drugi raz 😉 Ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie trzeba kupowac na taki maly kawalek 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wypilam 1/4 somersby Mmmm pysznosci 🤪
mi tez mowia jak mnie widza: zobaczysz bedziesz miala chlopca a przeciez pytalam lekarza 4 razy i za 4 razem pokazal mi kaczuszke wiec nie sadze zeby fifol sie nagle urodzil chyba wiekszosc ludzi sugeruje sie wlasnie tymi zabobobami ze jak sie ladnie wyglada to na chlopca moja ciotka mi mowila ze jak sebka w brzuchu miala to byla taka brzydka ze szok twarz koszmarna i w ogole popuchnieta 🙂 a urodzila chlopca 🙂 wiec ja juz nawet nie slucham tych glupot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...