Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam się.
Kurcze jak mi się podoba ten wózio 🙂 stoi na korytarzu bo koła tak walą że w sypialni był jeden smród 🙂
Ja za chwilę zamawiam stanik na allegro bo stwierdziłam że mi sie nie chce jechac na miasto i łazić po sklepach. Mam nadzieje ze kupię dobry.
Od wczoraj za dwa tygodnie, 27 sierpnia mamy drugą rocznicę ślubu i urodziny mojej mamy 🙂 fajnie jakby i Nikola urodziła się tego dnia 🙂 hihi
Miłego dnia brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki 😁
A nasz sąsiad dziś zaczął wiertarą napier... o 6.40... Ktoś ma z głową chyba 😠
Powinnam coś w domu porobić, bo się zapuściło, ale jakoś mi się nie chce znowu... Pogoda jakaś taka jakby jesienna.... Coś czuję, że mój termin daleko bo wicia gniazda nie ma śladu 😜 Albo ze mnie słaba kwoka 🙃
Miłego dnia i powodzenia na wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zamawiałam u nich http://allegro.pl/2szt-biel-czern-biustonosz-do-karmienia-90c-baweln-i2555139396.html Jak dojadą mogę napisać jakiej są jakości i czy warto. Ale to dopiero pewnie w czwartek, bo środa święto....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 😁 a ja kolejna noc i i ten sam bol 😮 i o co tu chodzi 😮
mialam glupi sen snilo mi sie ze poszlam siku i sikalam z krwia i do tego odszedl czop 😮 co za sen 😮
a tak ogolnie wstalam jakas smutna chcialabym zobaczyc M a tu dupa
mlody nad morze pojechal ciotka dzisiaj do ciotki jedzie a ja zostaje sama z dziadkami
smutno jak nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Witam się.
Kurcze jak mi się podoba ten wózio 🙂 stoi na korytarzu bo koła tak walą że w sypialni był jeden smród 🙂
Ja za chwilę zamawiam stanik na allegro bo stwierdziłam że mi sie nie chce jechac na miasto i łazić po sklepach. Mam nadzieje ze kupię dobry.
Od wczoraj za dwa tygodnie, 27 sierpnia mamy drugą rocznicę ślubu i urodziny mojej mamy 🙂 fajnie jakby i Nikola urodziła się tego dnia 🙂 hihi
Miłego dnia brzuchatki

WITAM mamusie. Pesteczko- a jaki wózek zamówiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-gladki-koronkowy-90-c-i2530198910.html
te na końcu są fajne koronkowe i z fiszbinami. Nie chcę bez fiszbin. Zobaczymy co to przyjdzie.

Co do wagi to kurde nie nastawiam się że w miesiąc schudnę. Daję sobie pół roku 🙂

Kobietki, mam śmieszne pytanie...Do tych które nie śpią same.... Czy partnerzy skarżą się na to,że chrapiecie? Mój mi już kilka razy ostatnio mówił że jadę jak na pile 🙂
Mam nadzieję że po porodzie to minie. Czytałam na sierpniówkach że też to mają 🙂 hiihii
Wkurza mnie do tego to ciągłe smarkanie i zakraplanie nosa.
Boli mnie gardło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha a co do tego linka od staników to kiedyś już go pokazywałam i którejs z was się spodobal ale nie było mniejszych rozmiarów a widzę że teraz on ma w swoich aukcjach mniejsze. Nawet 75B
http://moda.allegro.pl/wygodny-biustonosz-do-karmienia-7-modeli-75-b-i2554122266.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Ja się zastanawiam czy lepiej pas czy majtki 🤔

Ja już zamówiłam. Dwa staniki i dwie pary majtek takich wysokich.Nie wiem czy ten pas nie będzie się przesuwał np przy siadaniu, do góry nie będzie podchodzil? Miała któraś z Was taki pas?
Majtki widze ze sa uniwersalne a jak staniki będa zle to odesle i wymienią na inny rozmiar.
Nie chce mi sie biegac po miescie za tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Gdyby nie wstawanie na siku to dzisiejsza noc byłaby jedną z tych najlepszych... nic mnie nie boli, nic nie uciska... ciekawe jak długo 😉

ja jestem wrogiem chrapania... i sama nie chrapie... chyba że coś sie zmieniło, nie wiem bo śpię sama :P ale jeszcze 4 dni i w końcu z mężem !! 🤪

u mnie od rana pada, zimno, pochmurno... typowa pogoda do leżakowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
wy macie problem z chrapaniem a mnie skore swedzi strasznie drapie sie i drapie jak bym sie nie myla 😮


mnie też od 2 dni swędzi...ale zauważyłam, ze jeszcze brzuchol mi urósł, więc to pewnie przez to.

co do chrapania to ja nienawidzę jak mój maż chrapie-ale on jest straszny pod tym względem... mam nadzieję, ze nie dołączyłam do chrapaczy-nic M. w każdym razie nie mówił ostatnio 😉

Karolka powodzenia na wizycie.

Mixi udanego wyajzdu i zjedz też za mnie gofra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy masz jak w banku ,że zjem za ciebie gofra.Jak wrócę to napisze Ci czy był dobry 😁
Mnie nic na razie poki co nie swedzi,ale bardzo boli kregosłup i biodra - okropny ból .
Najlepiej mi jak siedzę bo i leżenie już nie jest przyjemne . 😞
A jak chodzę to się kołyszę na boki ,aż sama z siebie się śmieje jak gdzieś idę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, zjem po kawałku za każdą tego gofra 😁
Idę się pakować bo jeszcze się za to nie wziełam , mój maż siedzi u dentysty cały obsrany za strachu bo ma mieć wyrywaną ósemke 😁
Nie wiem jak on to zniesie i jeszcze chce dzisiaj jechac nad to morze ,pewnie w koncu ja bede jechac ,a on umierac na fotelu obok 🙂
Mój mąż jest strasznym cykorem.
Uciekam ,trzymajcie się dziewczynki pa pa całuski dla dzidziusiów. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się 🙂

a ja bym chętnie gdzieś wyskoczyła, muszę w sumie zakupy zrobić jakieś bo przecież jutro wszystkie sklepy pozamykane....
no ale czekam na kuriera, zamówiłam wreszcie materacyk do łóżeczka, powinien dziś dojechać bo wczoraj dostałam maila, że wysłano... no i muszę kisić w domu dopóki nie dotrze..
dziś zrobiłam ostatnie pranie, pościel, rożek, śpiworek itd.,
a zamówiłam sobie jeszcze właśnie przewijak, no i pozostała mi do kupna jeszcze tylko chyba wanienka no i termoopakowanie do butelki.... ale to już na miejscu kupię, no i mam nadzieję, że już wszystko mam i nic nie pominęłam 😮

wczoraj już częściowo torbę uszykowałam, muszę tylko podokładać kilka rzeczy i będę gotowa .... rany boje się tego wszystkiego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...