Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale siostra dostala zakrzepu czy malec??
Dobrze, ze tego nikt nie przeoczyl...
Trzymam kciuki!!!!!!1

Ja chyba przesadzilam z lekka dzisij z porzadkami od ranca, bo jak wyszlam z Nadia na rower, to dostalam takiego skurczu, ze az gwiazdki widzialam i mi sie przypomnialy piekne chwile porodowe.
W piotrze i pawle do kasy to kucac musialam ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
a mi smutno bo moja siostra wylądowała wczoraj w szpitalu z zakrzepem w oskrzelach. Martwię się co z jej maluszkiem bo ona miała problemy z tymi przepływami 😞 na dodatek dopiero teraz mój M mi o tym powiedział, bo nie chcieli żebym się martwiła 😞


Marylu nie martw sie, jak jest pod opieka to na pewno wszystko bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zważając na to że miała te niskie przepływy i teraz ten zakrzep to tak sobie myślę że mogli by jej już zrobić cc....
Tylko ona na codzień brała jakiś lek rozrzedzający na te przepływy więc dziwne, że i tak u niej coś powstało w okrzelach 🤢 Ważne że jest pod opieką, a ja chyba nawet nie chce o tym myśleć.

Sandros a Ty tak nie szalej z pracami domowymi, bo zaraz będziesz kolejną sierpniówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane,podgladam was ale jakos dzisiaj weny brak,pogoda do dup... i tak siedze i mysle co tu robic 😮
Alexia sliczny synek!!!Jestescie juz w domciu?
Marylu trzymam kciuki za siostre na pewno bedzie dobrze i juz 37 tydzien skonczyla to tak jak Sandra pisze moze jej cc zrobia jak z maluszkiem wagowo i zdrowotnie ok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Bardzo rozsadnie nie czytac...

Powinni jej podac leki na zwiekszenie przeplywu krwi, w sensie na rozrzedzenie...

moze jej ciaze cc zakoncza???

Wazne, ze sa pod opieka!!


też mi takie rozwiązania przyszły do głowy... CC i rozrzedzanie... bo jakoś z tymi lekami to w ciąży trzeba dość ostrożnie, ale specjaliści się nią odpowiednio zajmą i będzie wszystko dobrze 😉 Marylu, głowa do góry :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Niom, tak powiedzmy ;// Ale plus taki, ze bedzie problem ze schnieciem, choc i tak sie okaze za duzo...

Jak będzie wyrastac to polowe odloze dla siorki, a reszta na sprzedac 😉


a pierzesz wszystko, co masz? bo kurna mi wyszły dwie pralki razem z pościelami, tetrami, flanelami itp...ale włączyłam tylko te najmniejsze, bo stwierdziłam, że resztę na bieżąco będę prać...
tylko faktycznie, nie wzięłam pod uwagę tego, że na bieżąco, to będzie też naszych (moich i M) przybywać, a ze schnięciem też nie mam kolorowo... może jednak włącze też rozmiar 62... tylko mało tego mam :/

Alexia maluch uroczy!! już w domu jesteście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś byłam oddać krew na badania zobaczymy co to tam powychodziło.
już nie moge doczekać sie jutra... idę do szpitala na ktg i dowiem się kiedy bedę mieć termin cięcia. myślę że wypisze mi skierowanie.

wczoraj wyprałam wózki i kojec. no i padłam. ale cieszę sie już mam to z głowy. wczoraj było chłodniej bo dziś w bieliźnie nawet jest ciepło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia to super że już w domku 🙂

a mi mąż właśnie przyniósł wyniki i niestety gorsze jak ostatnio 😞(( a ginka na urlopie i nie wiem czy mam coś brać w związku z tym 😞 ale jutro idę do szpitala na ktg i sprawdzić rozwarcie to mam nadzieję, że mi w tym temacie też coś doradzą....

ale mam okropnie spuchnięte nogi...a wcale się nie nachodziłam dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia.. właśnie zauważyłam na Twoim pasku napis "Niuńka urodzi się za 11 dni" osz kurde... i dotarło do mnie, że za chwilę już wrzesień 😮

a ze mnie, że tak powiem, coś kurna cieknie... raz gęste i jasnożółte, a raz mega wodniste i przezroczyste... upławy? 🤢
a mały w tej godzinie 8 ruchów... a powinno być 10... może podejdę do mojej ginki, bo dziś przyjmuje i podpytam dokładnie jak z tymi ruchami, bo chyba nie można dać się zwariować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Natalia.. właśnie zauważyłam na Twoim pasku napis "Niuńka urodzi się za 11 dni" osz kurde... i dotarło do mnie, że za chwilę już wrzesień 😮

a ze mnie, że tak powiem, coś kurna cieknie... raz gęste i jasnożółte, a raz mega wodniste i przezroczyste... upławy? 🤢
a mały w tej godzinie 8 ruchów... a powinno być 10... może podejdę do mojej ginki, bo dziś przyjmuje i podpytam dokładnie jak z tymi ruchami, bo chyba nie można dać się zwariować 😮


i tak coś czuję że przenoszę chyba że cud nadejdzie i w przyszłym tygodniu może zacznie się coś dziać 🙂 ja mam cały czas gęste białe upławy normalnie jak sperma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth no rozwaliłaś mnie tą mową o tym "byku" 🙂 🙂 ale się uśmiałam 😁
Była u mnie położna, jednak dziś nie uczyła mnie przeć, a tam mówi, za tydzień w środę. Tylko że ja wtedy będę 3 dni przed terminem i przecież mogę do tego czasu urodzić. Ale co tam, w szpitalu mnie tego nauczą i będą wszystko mówić co kiedy i jak. No stres 🙂

Któraś z Was pytała o samopoczucie. Ja właśnie na odwrót- mam wrażenie że mam więcej siły niż np 3 tyg temu. Lepiej mi się siedzi bo brzuch jest niżej, lepiej oddycha. Nie czuję że niedługo mogę rodzić.hihi.Nie wierzę nawet że taka chwila nadejdzie 😁
Alexia maluch jest rozkoszny, ja nie wierzę ,że noszę pod sercem takie cudo. Kiedy to do mnie dotrze?

Kurcze,tak sobie myślę,że fajnie byłoby gdyby rzeczywiście wrzesień i ogólnie jesień była taka cieplutka,byśmy mogły sobie pospacerować z naszymi pociechami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Inirtam nie daj sie zwariowac, bo bedziesz sie denerwowac niepotrzebnie.
Maluch zbadany, wczoraj wsyztko w najlepszym porzadku...

Ja jak mam dzien zapierniczania, czyli praktycznie kazdym t o czuje mala po obiedzie i wieczorem jak se poloze... tak mi jakos to umyka...wazne ze ruchy sa...


oczywiście polazłam do niej, bo mam rzut beretem... opierniczyła mnie, że od niedzieli dopiero wczoraj pojechalam na ip, ale 8-10 ruchów to dobrze, kazała poczekac po jedzeniu godzinę, potem się położyć i liczyć przez następną godzinę, no chyba, że od razu doliczę do 10, wtedy dłuższe leżenie nie ma sensu 😜

wzięłam się za porządkowanie schowka w łózku... i znalazłam 7 flanelek od siostry... a ja głupia kupowałam... dobrze wiedzieć, co się ma, eh... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Alexia maluch śliczny! 🙂 dobrze, że jesteście już w domku 🙂

Ja miałam dzisiaj wizytę o 14. Szyjka skrócona, ale bez rozwarcia 🙂 z maluchem wszystko ok... Cały czas położenie miednicowe, więc ciekawa jestem czy mi się obróci, czy tak jest wygodniej w środku 😁 waga 2200g. I kolejna wizyta za 2 tygodnie 🙂

Jutro pewnie przejade się nad jezioro z M. bo ma być 25 stopni a dla mnie taka pogoda jest idealna 🙂

Za pranie i prasowanie ciuszków wezme się za tydzień jakoś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...