Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam dwie kolezanki polozne, ktore juz zapowiedzialy, ze beda pomagac, no i dwie doswiadczone w macierzynstwie siostry mieszkaja nawet niedaleko, wiec jak cos bede wolac 🙂 a rodzicow mamy daleko, wiec oni beda przyjezdzac tylko w odwiedziny, a pozniej jak juz bede w pracy, zapowiedzieli, ze jak dziecko bedzie chore to beda przyjezdzac, zeby sie nim zajac 🙂 zawsze cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny tak skupilam sie na nadrabianiiu ze kurcze juz zapomnialam dokladnie o czym pisalyscie 😮
zalatwilam zus poszlam do mamy wrocilam posprzatalam umylam okno bo bylo straszne odkurzylam kurze poscieralam umylam podloge poszlam po chiniola i teraz leze pepkiem do gory i juz nic nie robie 😁
natalia z tego co mi sie wydaje to powinnas dostac antybiotyk jezeli on nie podziala to wtedy zastrzyk przed porodem 🙂 ja na szczescie nie mam paciorkowca tylko e.coli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przepraszam bardzo ładnie to tak obgadywac innych???? kolderke mam uzywana mam zamiar kupic ogolnie nowa to po pierwsze po drugie lozeczko rozlozylam bo dzis je dostalam niestety za szafami raczej gorzej sie kurzy a poza tym jak je poloze oparte o szafe to nie zbyt elegancko to wyglada a po trzecie lozeczko i tak bedzie odnawiane (malowane), nie widze problemu, a po czwarte pozyteczniejsze jest jak jest rozlozone bo mozna wszystko tam wsadzic. tak jak np. bujak czy fotelik samochodowy. materaca nie mam wiec dziecko nie bedzie przyzwyczajone do kurzu 😮 😮 😮 myslalam ze na tym forum mozna spokojnie pisac wszystko co sie mysli i robi ale widze ze zawsze sie znajdzie ktos kto potrafi podniesc cisnienie, nir lepiej bylo by zapytac NIE ZA SZYBKO???? jest mozliwosc wysylania prywatnych wiadomosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia a skąd będą wiedzieć, że ten antybiotyk np nie podziałał lub podziałał ? Skoro tydzień się hoduje tego paciorkowca żeby go wykryć.
Mi się wydawało że ten antybiotyk jest właśnie w zastrzyku i podają go raz i koniec. Nie wiem,może się mylę.

aha teraz Emilia zaczaiłam o co Ci chodziło.Myślałam,że mówisz o antybiotyku w szpitalu a Tobie chodziło o to,że wcześniej powinni go jej podać. Bo myślę sobie że skoro dostanie w szpitalu antybiotyk to skąd będą od razu wiedzieć czy on podziałał 🙂 czaje już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
no dziewczyny tak skupilam sie na nadrabianiiu ze kurcze juz zapomnialam dokladnie o czym pisalyscie 😮
zalatwilam zus poszlam do mamy wrocilam posprzatalam umylam okno bo bylo straszne odkurzylam kurze poscieralam umylam podloge poszlam po chiniola i teraz leze pepkiem do gory i juz nic nie robie 😁
natalia z tego co mi sie wydaje to powinnas dostac antybiotyk jezeli on nie podziala to wtedy zastrzyk przed porodem 🙂 ja na szczescie nie mam paciorkowca tylko e.coli


Emi on by mi dał teraz ale i tak może sie powrocic i nic nie pomoze...takze lepiej przed porodem mowil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasia spokojnie, przeciez to nie zadne obgadywanie...jakbysmy chcialy Cie obgadac to nie pisalybysmy miedzy soba na forum publicznym, zebys miala mozliwosc przeczytania tego tylko na privie 🙂 nas tez komentuja na innych forach i jakos mozna to przebolec, tak wiec luz, bo w naszym stanie nie jest wskazany stres 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
przepraszam bardzo ładnie to tak obgadywac innych???? kolderke mam uzywana mam zamiar kupic ogolnie nowa to po pierwsze po drugie lozeczko rozlozylam bo dzis je dostalam niestety za szafami raczej gorzej sie kurzy a poza tym jak je poloze oparte o szafe to nie zbyt elegancko to wyglada a po trzecie lozeczko i tak bedzie odnawiane (malowane), nie widze problemu, a po czwarte pozyteczniejsze jest jak jest rozlozone bo mozna wszystko tam wsadzic. tak jak np. bujak czy fotelik samochodowy. materaca nie mam wiec dziecko nie bedzie przyzwyczajone do kurzu 😮 😮 😮 myslalam ze na tym forum mozna spokojnie pisac wszystko co sie mysli i robi ale widze ze zawsze sie znajdzie ktos kto potrafi podniesc cisnienie, nir lepiej bylo by zapytac NIE ZA SZYBKO???? jest mozliwosc wysylania prywatnych wiadomosci...


Każdy ma prawo pisać co mu się podoba i gdzie,więc nie rozumiem tego ataku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Emilia a skąd będą wiedzieć, że ten antybiotyk np nie podziałał lub podziałał ? Skoro tydzień się hoduje tego paciorkowca żeby go wykryć.
Mi się wydawało że ten antybiotyk jest właśnie w zastrzyku i podają go raz i koniec. Nie wiem,może się mylę.

aha teraz Emilia zaczaiłam o co Ci chodziło.Myślałam,że mówisz o antybiotyku w szpitalu a Tobie chodziło o to,że wcześniej powinni go jej podać. Bo myślę sobie że skoro dostanie w szpitalu antybiotyk to skąd będą od razu wiedzieć czy on podziałał 🙂 czaje już

oj pestka pestka 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
Emilia a skąd będą wiedzieć, że ten antybiotyk np nie podziałał lub podziałał ? Skoro tydzień się hoduje tego paciorkowca żeby go wykryć.
Mi się wydawało że ten antybiotyk jest właśnie w zastrzyku i podają go raz i koniec. Nie wiem,może się mylę.

aha teraz Emilia zaczaiłam o co Ci chodziło.Myślałam,że mówisz o antybiotyku w szpitalu a Tobie chodziło o to,że wcześniej powinni go jej podać. Bo myślę sobie że skoro dostanie w szpitalu antybiotyk to skąd będą od razu wiedzieć czy on podziałał 🙂 czaje już

oj pestka pestka 😜 😜 😜


hihihi no co 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Laski tak patrze na nasze tygodnie ciazy i dalej do mnie nie dociera, ze lada chwila bedziemy rodzic 🤪 🤪


Do mnie to samo. Ja nieraz np obracając się z boku na bok w łóżku, chcę to zrobić tak szybko bo zapomnę że w ciąży jestem.haha a po chwili myślę, spokojnie kulko nie zrywaj się 🙂
Nie dociera wogóle do mnie to,że siedzi sobie we mnie taka mała niewinna i słodka istotka 🙂
Zanim to do mnie dotrze to zdąże urodzić chyba.hehe
Musiałabym chodzić w ciąży tak długo jak słonica,by to wszystko sobie poukładać w bani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj chcialam przebiec na pasach, bo zielone sie konczylo a zapomnialo mi sie, ze brzuch mam i tylko zdarzylam zrobic jednego szybkiego kroka i stanelam jak wryta 🙃 tak mi sie ciezko zrobilo i w kroczu zaczelo ciagnac, ze od razu wrocilam do kulania sie 😁 😁 🤔

Ale jak sobie pomysle, ze mialabym byc teraz znow w polowie ciazy, to az mi sie slabo robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja wczoraj chcialam przebiec na pasach, bo zielone sie konczylo a zapomnialo mi sie, ze brzuch mam i tylko zdarzylam zrobic jednego szybkiego kroka i stanelam jak wryta 🙃 tak mi sie ciezko zrobilo i w kroczu zaczelo ciagnac, ze od razu wrocilam do kulania sie 😁 😁 🤔

haha dobre 🙂 jeszcze troche i przypomnimy sobie co to bieg 🙂 człowiek teraz normalnie jak tymczasowy kaleka.hi

Najlepsze jest to,że tak narzekamy i na porodówce pewnie z niejednych ust padnie- nigdy więcej itd a za jakiś czas znowu zapragniemy mieć dzidziusia i znów wszystko od nowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
no dziewczyny tak skupilam sie na nadrabianiiu ze kurcze juz zapomnialam dokladnie o czym pisalyscie 😮
zalatwilam zus poszlam do mamy wrocilam posprzatalam umylam okno bo bylo straszne odkurzylam kurze poscieralam umylam podloge poszlam po chiniola i teraz leze pepkiem do gory i juz nic nie robie 😁
natalia z tego co mi sie wydaje to powinnas dostac antybiotyk jezeli on nie podziala to wtedy zastrzyk przed porodem 🙂 ja na szczescie nie mam paciorkowca tylko e.coli


Emi on by mi dał teraz ale i tak może sie powrocic i nic nie pomoze...takze lepiej przed porodem mowil

nie wiem widze kazdy lekarz inaczej mi dal antybiotyk na poczatek jak nie pomoze to zastrzyk 🙂
teraz widzisz nie wywoluj lepiej malej schodami itp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi widzę że dziś ładnie aktywny dzień i porządki niezłe zrobiłaś 🙂 Ciekawe w jakim celu 😁 hihi
Mi się dziś nie chce, jak miałam tylko ze zmywarki naczynia wyłożyć to z trudem ale udało się.Najchętniej dziś leżałabym cały czas. Biodra mnie nawalają okropnie,nie wiem na którym boku już leżeć. Ogólnie dziś jakiś leń mnie dopadł.

Karolka, nie jedna tak mówiła 🙂 🙂 🙂hi
Ula się uprze na siorę i nic nie poradzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ciekawa czy jak kiedyś będę w ciąży poraz drugi to czy będę pamiętać o brzuszku a jeśli tak, to czy przypadkiem któraś z Was akurat też może będzie w ciąży 🙂 ale byłyby jaja 🙂 Trzeba zatem pamiętać nasze nicki, tak na przyszłość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kompletowania wyprawki, składania łóżeczka itp... to mnie chyba nikt nie pobije 😁
36tc a ja nie mam przygotowanego gniazdka dla małego 😮 wszystko leży poskładane, pościeli jeszcze nie mam kupionej... bosko! ;/ muszę w koncu się zmobilizować i coś kupić...

a dzisiaj straciłam nadzieje że się wprowadzimy na to poddasze, nie dość że wyszła awaria tego ogrzewania to jeszcze przed chwilą gość co miał nam zrobić schody i drzwi powiedział że za około 3tyg dopiero będą gotowe, bo miał duże zamówienie i jeszcze się za nasze nie wziął ... wymiękam! 😞

także rozkładanie kołyski i wszystkich innych pierdół to chyba będzie mąż jak ja będę na porodówce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane myślę ze na forum tym czy nowym jeszcze długo będziemy rozwiązywać wspólne problemy dt maluszkow 🙂 wtedy sie dopiero zacznie, bo jak czytacie na sierpniowkach tematów jest mnóstwo 🙂
Co do tego kladzienia sir lekarzy na brzuchu, podobno jest to coś czego nie powinno sie praktykować. Można zaszkodzić dziecku o to bardzo poważnie. Ale moja siostra 2,5 roku temu w czasie porodu miała taka akcje ze musieli jej natychmiast dziecko wypchnąć na zewnątrz i tak zrobili. Na szczęście z małym jest wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...