Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zaraz was poczytam 🙂 jestem mega zadowolona i szczęsliwa 🙂 mała przybrała pół kg na wadze i ma teraz 2744 🙂 bede w przyszlym tygodniu skierowana do szpitala juz na oddzial i beda czekac na porod albo beda robic cesarke ale to juz decyzja bedzie nalezala do ordynatora 🙂
a to wymiary niuni z dzisiaj
BPD=88mm
HC=309mm
AC=320mm
FL=68mm 🙂
ale i tak przeplywy podwyzszone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra, tak sobie analizuję, skąd mógł się pojawić ten nagły skok leukocytów i uświadomiłam sobie jedną rzecz - krew miałam pobieraną w środę rano. A w środę wieczorem zaczęłam czuć przykre swędzenie górnej wargi, czyli pierwsze objawy opryszczki na ustach. Czy to możliwe, że już rano organizm zwalczał te cholerne wirusy opryszczki i stąd tak wysokie leukocyty? Jak sądzisz?

Natalia, cudowne wieści 🙂 A przepływami się nie martw. Wszystkie pozostałe wymiary z tego co widzę, mimo wszystko zbliżone do norm uśrednionych, więc jest dobrze 🙂 Teraz już tylko czekamy na Twoje rozpakowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira dooooobre 😉 😉 😉
Natalko super, że Niuńka rośnie 🙂

Ja znów szukam na allegro torby na akcesoria dziecięce i sama nie wiem co wybrać... Z jednej strony chciałabym taką bardziej kobiecą a nie dzieciową torbę a z drugiej strony ceny są porażające :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczesliwamama, ja też w środę byłam na usg - u mnie to był 35+0 t.c. czyli początek 36. Moja mała akrobatka ważyła 2860 g.

Emi, super wiadomość 🙂 Cieszę się, że humorek Ci się poprawił 🙂 To kiedy do domku dotrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj gin nie jest zbyt wylewny, co to znaczy, (na wizycie bylam 13.08) "ze szyjka sie skraca i dzidzius pcha sie na swiat?" tylko powiedział ze (od dnia wizyty) on przypuiszczalnie daje mi i dzidzi 2 do 4 tyg max ibedzie "po sprawioe" teot\retycznie termin mam na 22 wrzesnia ale teraz jzu wiem, ze bedzie wczesniej, o co chodzi z ta szyjka? w srode inny gin do ktorego chodze na usg tylko powiedizał, ze maly od czubka głowy do polowy uszu jest ustawiony jzu w macicy... ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam napisać ,że zadzwoniłam na oddział porodowy szpitala w którym chcę rodzić z pytaniem czy można dzisiaj przyjśc zobaczyć porodówkę i sale .
Pani która odebrała tellefon powiedziała ,że wszystkie porodówki zajęte i jeszcze pacjentki czekają w izbie przyjęć na swoje miejsce 🤪
Katastrofa strasznie przepełniony szpital , kobitka powiedziała ,że to normalne i raczej na oglądanie nie ma co się nastawiać 😞
Więc się pożegnałam i powiedziałam ,że zdąrze obejżeć jak przyjdę rodzić to się zaśmiała 🙂
A mój M wystraszony bo może mnie nie będą chcieli przyjąć jak będzie takie przepelnienie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
deira no gdzies 4 godzinki pewnie bedzie jechal moze z 4.5 ale ciesze sie ze bedzie 🙂
szczesliwamama jak namoje rozumowanie to szyjka sie skraca wlasnie dlatego ze dzidzius zbiera sie do wyjscia czym bardziej napiera tym bardziej szyjka sie skraca ale nie wiem nie znam sie az tak ani lekarzem tez nie jestem najlepiej ci to wytlumaczy sandra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, dziwię się, że na weekend chcą Ciebie do szpitala położyć 🤢 W weekendy najczęściej nic się na oddziale nie dzieje. Może uda się to przełożyć na poniedziałek?

Karolka, a czy Ty oglądasz dziś na TVN film o 20? 😉 😜 Christianek pokazuje swoje "atuty" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no też się trochę zdziwiłam że na weekend chce Cie zostawić,
ja liczę, że jutro mi powie żebym przyszła na poniedziałek, wtorek 😉 i zastanawiam się czy będę tego samego dnia cięta czy mnie będą trzymać na oddziale ze 2 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedys pisalysmy o takich przytulankach szmaciankach dla naszych maluszkow i dzis mnie moja siostra uswiadomila po co one naprawde są 🙂 no wiec kiedys ogladala Dzien Dobry TVN i tam mowili, ze najpierw mama powinna pospac z ta szmacianka, a pozniej dac maluszkowi - wtedy on czuje jej zapach i spi spokojnie 🙂 w sumie moze cos w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira napisał(a):

Karolka, a czy Ty oglądasz dziś na TVN film o 20? 😉 😜 Christianek pokazuje swoje "atuty" 😜

wlasnie sie jaram jak dziki koń 😁


😜 😜 😜

Aisza, słyszałam o nim 😁 Pozytywnie zakręcony koleś 😁
Edith, a w moim szpitalu, kobitki z planowaną cc muszą mieć choćby minimalne skurcze. Tak więc ordynator nie wyznaczył mi terminu tylko kazał przyjechać, gdy poczuję, że to już 🙂 No chyba, że Mała będzie miała w głębokim poważaniu terminy, to po 40 tygodniu mam przyjechać tak czy siak.

Dobra, ja wracam przed tv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...