Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem 😁 dopiero co do domciu dotarlam caly dzien tzryma mnie bol jak na okres zaaplikowalam lewatywe i poki co jest ok tylko mam napady na kibelek 😁 zobaczymy moze dzisiaj to moj wielki dzien chociaz nie nastawiam sie na to 😁
co do lewatywy kupilam 150 ml i nawet sie jej nie czuje tak wiec noł stress 😁
dzwonilam do poloznej z zapytaniem czy moge wtyknac czopka glicerynowego zamiast lewatywy wiec taka inf dla was kochane: stwierdzila ze nie poniewaz czopek ma slabsze dzialanie niz lewatywa 😁 aaa i dodam ze sama sobie ja zrobilam 😁 a mowila zeby ktos mi pomogl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa zdolna zdolna a nawet nie wiecie jakiego stracha mialam z wrazenia przed juz na kibelku siedzialam 😁 nasmarowalam szyjke od butli oliwka i jazda 😁
karolka zaraz po ale ze tak brzydko powiem to normalna kupa a kilka chwil temu to juz woda z resztkami ze tak powiem bo czulam jak leci jak z kranu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi trzymam kciuki by ruszyło 🙂

Co mówicie na taką bluzkę, zwyczajna taka,ale ma guziki i nie byłoby problemu z karmieniem. Bo ja mam wszystkie takie przez głowe i zero dekoldu i z karmieniem byłby kłopot.
Co prawda podoba mi się ten kolor z prezentacji modelu,ale nie jest dostępny 😞

bluzka

Albo takie coś
bluzka

Tanie jak barszcz a nie musi nazywać się "bluzka dla karmiących piersią".
Tylko że chcialam za pobraniem a to aż 25zł, prawie drozej niz te dwie bluzki.hehe. A na konto, hmmm sama nie wiem bo ma trochę negatywów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żegnam się na dziś Kochane. Teraz kąpiel Malutkiej, potem karmienie, usypianie dzieci....
Wkurzam się, bo wychodziłam ze szpitala to prawie nic nie krwawiłam a dziś jakoś ze mnie więcej leci..... nie wiem czemu.... może więcej jestem w pozycji pionowej i dlatego?
Dobranocka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Żegnam się na dziś Kochane. Teraz kąpiel Malutkiej, potem karmienie, usypianie dzieci....
Wkurzam się, bo wychodziłam ze szpitala to prawie nic nie krwawiłam a dziś jakoś ze mnie więcej leci..... nie wiem czemu.... może więcej jestem w pozycji pionowej i dlatego?
Dobranocka :*


Doti, dość późno kąpiesz Małą. Zawsze mi się wydawało, że tak koło godziny 19 takie maluszki się kąpie. A w nocy często się budzi na karmienie?
Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...