Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
inirtam na mnie juz dawno kawa nie dziala a pije rozpuszczalna...bardziej teraz mi nie daje zasnąć mała niż cokolwiek.... 🙂 mnie dzisiaj kaka z 2 minuty ciągnęła ale słaby ból


ja bardzo rzadko pijam kawę... nie tylko w ciązy, ale przed też raczej nie należała do moich faworytów 🙂 czasem mnie usypia, a czasem pobudza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
inirtam na mnie juz dawno kawa nie dziala a pije rozpuszczalna...bardziej teraz mi nie daje zasnąć mała niż cokolwiek.... 🙂 mnie dzisiaj kaka z 2 minuty ciągnęła ale słaby ból


ja bardzo rzadko pijam kawę... nie tylko w ciązy, ale przed też raczej nie należała do moich faworytów 🙂 czasem mnie usypia, a czasem pobudza 😉


to ja przed ciążą piłam zwykłą prime ale nie mogłam jej przełyknąć jak tylko zaszłam no i pije rozpuszczalna 🙂 bo ta mi wchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
zapytam ale sie dziwnie czuje nie potrzebnie moze przysnelo mi sie 😮
mi tam jeszcze daje zasnac 😁 wiadomo ze harce odwala ale bez przegiec teraz jak zasypialam na boku to walczyla ze mna ale bezskutecznie bo i tak odplynelam 😁


hehe Ty to masz dobrze 🙂 no ja po pierwsze przez małą nie mogę spać a po drugie przez to sikanie....dzis noc znow co godzine:-/ to juz mi sie chyba nie skonczy ale główką jest obrucona na dół także moze dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
zapytam ale sie dziwnie czuje nie potrzebnie moze przysnelo mi sie 😮
mi tam jeszcze daje zasnac 😁 wiadomo ze harce odwala ale bez przegiec teraz jak zasypialam na boku to walczyla ze mna ale bezskutecznie bo i tak odplynelam 😁


hehe Ty to masz dobrze 🙂 no ja po pierwsze przez małą nie mogę spać a po drugie przez to sikanie....dzis noc znow co godzine:-/ to juz mi sie chyba nie skonczy ale główką jest obrucona na dół także moze dlatego


mnie sikanie nie męczy... bo sikam wieczorem, a potem dopiero rano, ok. 6 🙂 i z cyców też mi na szczęscie jeszcze nic nie leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was. Miałam 40stron do nadrobienia i jakoś chciało mi się nadrobić 🙂
Jeśli chodzi o proszek- ostatnio targałam dwa pięcio kilowe bo jeden do bialego drugi kolor...Mój M był oczywiscie w pracy, muszę sobie radzić sama z takimi zakupami.Często dźwigam po 4 siatki napchane w cholere i jak tata widzi to wnosi mi po schodach ale z marketu do auta i z auta do domu sama muszę sobie radzić.
Jeśli chodzi o seks-nie wiem jak to wychodzi ale chyba z powodu tego,że M calutki dzień pracuje i jest zmęczony,seks zawsze wypada w sobotę. Czyli raz na tydzień....Szału nie ma.hihi. Najlepiej na boku, ostatnio wdrapałam się na górę i potem żalowałam bo dyszałam jak stary pies,serce waliło,kręgosłup bolał na maxa i miesnie brzucha tak jakbym zrobila tysiąc brzuszków.Dwie godziny spać nie mogłam,to bylo straszne. Nie ryzykuje już z tą pozycją 🙂
Te próbki juz dawno mam w domu, wypełniłam na mnie, na mamę, teściową i siore i dostalam 4 razy 🙂 Wiem że uczulają ale nie każde maleństwo więc może Nikolę nie, a jeśli tak,to ja się będę kąpać w tym płynie do kąpieli i smarować oliwką 🙂
Jutro wielki dzień, jedziemy na wizyte, pierwszy raz z M 🙂 zobaczy księżniczkę 🙂
Dziś mama mi powiedziała że ewidentnie wyglądam na dziewczynkę,widziałam laskę w ciąży i mówie ale ma szpiczasty brzuch, a mama na to,że na pewno chłopca będzie mieć.Moja mama już kilku osobom przepowiedziała po kształcie brzuszka płeć dziecka.
Byłam dziś u fryzjera na farbowanku i podcięciu włosów 🙂
Zrobiłam dziś na obiad rybkę, ziemniaki duszone i kapustę zasmażaną. Tak sie nawpieprzaliśmy że od 15.30 do teraz czuję sytość na maxa 🙂
Cieszę się że cycki mi więcej już nie rosną od jakiś 3 miesięcy bo nie muszę wymieniać staników przynajmniej 🙂
Ani razu nie doświadczyłam tych skurczy co Wy i nadal nie leci mi siara .jupiii 🙂
Aha i wczoraj wygrałam dobry deserek z Mężem 🙂 obstawial 2-0 dla Polski hahahaha wygrałam 🙂 ma tydzień na jego realizację 🙂 napisałam mu jaki ma być ten deser i musi trzymać się przepisu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bede musiala ciagnac swojego lekarza za jezyk 😮 kurcze juz tak nie duzo zostalo do narodzin naszych dzieciaczkow ze coraz bardziej nie moge sie doczekac i zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo 😁 zastanawia mnie tez czy jak odejda mi wody w domu to czy zdaze dojechac 25 km do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha jeszcze miałam napisac o porodzie rodzinnym o którym wspominałyście. Ja nie chcę by M był i on też się z tego cieszy.Wiem jaki to byłby dla niego stres i dla mnie. ja stresowałabym sie nie dosc ze porodem to jeszcze nim....Wodę moge miec w małej butelce i trzymac sobie w rekach, ściskając ją na maxa 🙂 albo obok mnie moze stac,więc jak ma byc po to by podać mi wode,to dla mnie nie pretekst 🙂 Nie mówie, gdyby on chcial sam z siebie, zgodziłabym się dla niego.Ale jeśli nie chce to nie,mi też będzie łatwiej bez niego. W sumie w jakims stopniu chcialabym by wiedział jakie to trudne, ze porod to juz nie taka przyjemnosc jak zapłodnienie hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja duzo myslalam o tym porodzie rodzinnym i raczej jestem na tak. moj M tez dal sie przekonac jak uslyszal od mojej siostry jak obecnosc mojego szwagra bardzo jej pomogla. nie tylko podawal wode, ale jak tak lezala i juz z bolu nie mogla to wolal polozna... fakt, ze jak stal tam za nia i gladzil jej glowe podczas parc, to kurwica ja brala, ale ogolnie to byla zadowolona, ze miala wsparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...