Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a moj pobyt w Berlinie pomalu zbliza sie ku koncowi i znow sama 😞 tez mi smutno ale wiem ze mmusi tu bys zebysmy mogly pozniej byc z nim 🙂. Ja zjadlam kolacyjke 🙂 niestety dolem nadal mi wychodzi nie wiem po czym moze po tej pomidorowce ktora mi wyszla a byla takim normalnym posilkiem od piatku hmm 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
a ja dzisiaj mam uczelnie, ale chyba sobie odpuszczę i nie pojadę bo nie chce mi się siedzieć na wykładach 😉 taka piękna pogoda ze chyba cały dzień spędzę na dworze...
wczoraj się strasznie zdenerwowałam na teściówkę więc dzisiaj musze odreagować...
Doti udanej zabawy 🙂 i uważaj na bombla w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane 🙂
Zapomniałam Wam napisać, że moja Maleńka miała o 3 w nocy czkawkę 🤪 leżałam na lewym boku, a prawy mi skakał tak rytmicznie 😁 już zapomniałam jakie to fajowe uczucie. A później M. chciał się przytulić i położył mi rękę na brzuchu a Mała się zaczęła wypinać w tym miejscu - tatuś ją chyba przygniótł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti to super zabawy zycze i nie szalej za bardzo 😉)) hehe

Isa8 a coz Cie ta Twoja tesciowa poirytowala? No one zawsze madrzejsze niz ustawa przewiduje 🤢

My sie zaraz zabieramy za jedzenie sniadanka 😉 choc najmlodsza juz jogurcik wciagnela od rana 😉 he
Kurcze a my chcielismy na dzialke na grilla jechac, ale deszcz popaduje... 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane 🙂 witam sie i od razu uciekam, bo szkoda takiego pieknego dnia na siedzenie w domku 🙂
Doti udanej zabawy, dzidzia bedzie na swojej pierwszej imprezce 🙂 Ja ide w czerwcu na weselicho, jestem ciekawa jaki bede miala brzuchol i samopoczucie 😉
Isa nic sie nie martw tesciowa, takie to one sa, ze podnosza cisnienie, moja tez za kazdym razem wyprowadza mnie z rownowagi 🤨 trzeba to olac i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane !!!
Wybaczcie, ale nie zdążyłam przeczytać ponad 80 stron, więc nie wiem, co się u was dzieję, mam nadzieję że z czasem nadrobię 😁 U mnie było tak: dostałam strasznych bóli podbrzusza, że się ruszać nie mogłam. Wystraszona zadzwoniłam do mojego lekarza a on niestety nie mógł mnie przyjąć i kazał jechać do innego. No to pojechałam. Tamten badał mnie baaaaardzo długo i kazał jechać do szpitala a na skierowaniu napisał: "zagrożenie poronieniem" 😮 😮 Łooooo matko myślałam, że umrę, choć powiedział, że z szyjką jest ok. No to mój chłop, łamiąc wszystkie przepisy zawiózł mnie do mojego szpitala, gdzie w przyszłości mam rodzić. Tam przyjęła mnie bardzo miła pani dr, która mnie również baaaaarzdo długo badała a potem ponad godzinę robiła usg (aż zaczęłam się martwić czy to dzidzi nie zaszkodzi). No i powiedziała (na szczęście dla mnie) że to pooperacyjne zrosty (wcześniej miałam chyba z cztery operacje) i że prawdopodobnie będzie mnie tak boleć do końca ciąży 😮 No ale z córcię jest na szczęście ok 🤪 Potrzymali mnie dwie doby (nie wiem po co) no i wypuścili ale też kazali ze wszystkimi dolegliwościami się zgłaszać, bo to ciąża zwiększonego ryzyka, bo po in vitro 🤢 Co się stracha najadłam, to tylko ja wiem, że z tego wszystkiego zapomniałam wypisu i karty ciążowej ze szpitala 🤪 Za tydzień po badaniu połówkowym odbierę to zobaczę co tam napisali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was. Zajadam połówkę pizzy guseppe,jest przepyszna! Powiedzcie mi macie też w ciąży takie obfite upławy? ja muszę nosić wkładkę bo masakra. Nie są podejrzane o jakimś dziwnym kolorze wiec chyba raczej to normalne. Dzisiaj mój M do mnie taki tekst- Ale masz duże brodawki!!!!! Myślałam że mu strzelę 🙂 Pogoda okropna, leje non stop. Ok, uciekam zaraz sprzątać. Pozdrawiam,życzę milego weekendu, Doti Tobie super zabawy życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agn super, że z Dzidzią ok :*

Pesteko ja też z wkładką chodzę bo inaczej mam mokro :P

U nas piękne słoneczko, choć czasem chowa się za chmurki. M. zabrał Małego i pojechali zmieniać opony i na myjnię... se chłop przypomniał..... 😠 ale dobrze, że przynajmniej Mały nie kręci mi się pod nogami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj spowrotem Agn36 dobrze ,że z maleństwem wszystko ok .
Jeżeli chodzi o upławy to też mam dość obfite 🤢 ale jest to normalne więc się nie stresuję .
U mnie pogoda chyba niezła tylko moja corka się zbuntowala i nie chce iść na spacerek 😠
niby popołudniu ma padać , zobaczymy .
Jutro chciałabym jechać na działkę bo muszę zjeść kaszankę ooooooooo cholera miałam iść ją kupić 🤪 zbieram się bo mi ryneczek zamkną .
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...