Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sandroos to babcia hardcorowa 🙂
Emaleth my się z alergią męczymy juz dwa tygodnie, ale dzisiaj to jest przegięcie.
Tuśka ja mam kamasutrę 3D na dvd mogę Ci pozyczyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
wreszcie udało mi się Was nadrobić. 🙂 Coś ostatnio nie mogę nadążyć.
Doti łączę się z Tobą w bólu. Mi nerka daje znać o sobie codziennie. Raz mocniej raz słabiej ale codziennie 🤢 Już czasem nie mam sił tego wytrzymać. A lekarz stwierdził, że tak będzie do kończ ciąży jak nie gorzej 😮 Jak ja wytrzymam te 3 miesiące- nie wiem. 😞
A tak w ogóle to uświadomiłam sobie właśnie, że mi się już 7 miesiąc zaczął 😁 może zleci mi tak szybko jak do tej pory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂 a ja dziś byłam od rana w szkole...i laba wakacje 😁 jupii...ciekawe kiedy teraz wroce do szkoly...czy w polowie wrzesnia dam rade czy dopiero na pozniejszy semestr...eh tam...najwazniejsze to teraz czekać na Maję 🙂 pije kawke i ide sie polozyc,Bartek w pracy...
Sandra,Tusia ale Wy macie tematy...chociaż my też wczoraj ogladalismy TV4 no i sie zaczelo 😁 😁 ale bylo mega hahahha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co tu dziś tak cicho?? A no! zapomniałam! przecież jest sobota 😁 😁: D
My skończyliśmy robić pokoik dla Mateuszka 🙂 Poniżej efekt:
[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8317/dsci0622q.jpg[/IMG]
Mina dziecka to reakcja na to że tata założył łańcuszek żeby nie mógł drzwi otworzyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti śliczny pokoik 🙂 my kącik będziemy robić za już jakieś 2 tyg do Naszego pierwszego dziecka...by być przygotowanym ot tak w sumie czerwiec minie,lipiec no i w sierpniu już będę cały czas u mamy no i po porodzie jakieś dwa tygodnie i kącik będzie czekał i musimy się wziąść za to szybciej 🙂 kurcze już się nie mogę doczkać,a najbardziej to malutkiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z wami dopiero teraz bo calz czas przykjlejona do M jestem niestety jutro juz jedzie 😞 ja mialam koszmarna noc 😞 bylam u dziadkow M bo robili kolacje z okazji dnia dziecka Bianka dostala prosiaczka i tygryska do przyklejenia nad lozeczko i piekne basnie a ja slodycze 🤪 ale po 20 zlapal mnie starszny bol usiedziec nie moglam dluzej niz 10 min bo tak bolalo pod prawym cycem jak by cos jedne na drugie mi nachodzilo zjadlam tez malojak nigdy tesciowa mowi ze to zoladek mi sie zmienjsza narzady maja malko miecja i uciskaja myslalam ze przejdzie a tu dupa. Poszlam do domu czekalam na M ale zasnelam i obudzil mnie kolo 2 jak wrocil i znow ten bol jak by dziecko mi na czyms siedzialo 😞 i tak nie spalam do 4 🙂 i do tego zgaga oczywiscie ktora mam prawie codziennie 🙂. A teraz lecimy zobaczyc do parku bo sa dni miasta Kalisza niby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a moja niunia bedzie miala lozeczko blisko mnie ale na rozkladanie lozeczka jest jeszcze sporo czasu ja planuje to zrobic na poczatku sierpnia dopiero 🙂 nie ma co kurzyc wysciolki 😁
doti synek widze mega zadowolony haha wyszedl super 😁


no mnie nie będzie juz w domku po ślubie...także wiesz musimy to zrobić wcześniej....ale tylko będzie łózeczko złożone i komoda postawiona,a resztę Bartek zrobi....chociaż jak bede przyjezdzala do lekarza to bede obserwowac jego postepy jak układa i co jest grane 😁 my też mała bedziemy mieli w dużym pokoju bo tu śpimy...a mały pokoj zostaje dla niej pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj senna chodę z bólem głowy i brzucha 😞 leżę cały dzień praktycznie dzisiaj. M zły, bo miałam do niego przyjechać ale no niestety (musi przeboleć).
Zrobiłam sobie właśnie tosty z serem, szynką i ogórkiem małosolnym (+majonez i keczup) bo byłam mega głodna ale jak już zrobiłam to jakoś mi się odechciało 🤔

Ja łóżeczko małej też będę miała pzry łóżku 🙂 ale łóżko i takie większe zakupy planuję na lipiec/sierpień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dopiero co wrocilam od malych potworkow i padam na pysk... ale nawiezlismy duzo manatkow dla Uli - kolejne kombinezoniki, kutreczki, spodenki, sukienki, czapeczki itd no i wieksze rzeczy takie jak przewijak, mate edukacujna, lezaczek fisher price grajacy i bujajacy, karuzele z pozytywka posciele dla malej 🙂 masakra gdzie ja to pomieszcze 🤪 nie zabralismy jeszcze wszystkiego, bo zostalo jeszcze lozeczko, wanienka i reszta wiekszych ciuszkow 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale macie fajnie 🙂 wszystko z głowy 😉
chociaż zakupy są bardzo przyjemne - tylko pochłaniają dużo środków 😉

sandros a Ty pisałaś coś że wystawiasz aukcje z chłopięcymi ciuszkami? dobrze zrozumiałam?? może wstawisz tu linka do swoich aukcji albo fotki sprzedawanych rzeczy z cenami?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam... nawet nie mam dużo do nadrabiania 🙂 sobota i każda gdzieś w plenerze...
właśnie wróciłam z uczelni i padam ze zmęczenia 🤨 coś mnie ciągnie w brzuchu i dalej zrobił się twardy jak skała... ale zauważyłam, że jak cały dzień jestem na nogach to później właśnie taki ból mi doskwiera 😮
właśnie oglądam xfacora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chyba skorzystam, ze mea nie ma i ide zaraz spac 🙂 choc zawsze jak planuje to nic z tego nie wychodzi ;// Nadia juz spi 🙂, bo z wredna matka nie ma dyskusji 🙂)

A X-factora ogladam chyba drugi odcinek w zyciu, bo nie ma nic innego...
Podoba mi sie jak spiewa ten koles 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...