Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
no mój lekarz mi juz teraz robi co 2 tygodnie...tez wlasnie lekarz mi mowil ze co tydzien po 36 tyg...
http://www.arciszewski.pl/uploads//docs/plan_opieki_prenatalnej_2011-09-12.pdf mój lekarz z tego korzysta...co do joty!!!


bo u Ciebie wyszla ta wada serduszka wiec musisz byc pod obserwacja a jezeli ciaza prezbiega bezproblemowo to ja slyszalam ze od 8 miesiaca czyli od 32 tygodnia co 2 tygodnie wizyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
no mój lekarz mi juz teraz robi co 2 tygodnie...tez wlasnie lekarz mi mowil ze co tydzien po 36 tyg...
http://www.arciszewski.pl/uploads//docs/plan_opieki_prenatalnej_2011-09-12.pdf mój lekarz z tego korzysta...co do joty!!!


bo u Ciebie wyszla ta wada serduszka wiec musisz byc pod obserwacja a jezeli ciaza prezbiega bezproblemowo to ja slyszalam ze od 8 miesiaca czyli od 32 tygodnia co 2 tygodnie wizyta


być może tak...tej no dziewczyny już jest 10 czerwca...jak ten czas szybko leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Doti napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a ja juz w piatek ide popatrzec na moja Myszeczke 🤪

A ja jutro 😁

A ja patrzyłam we środę i teraz "dopiero" 28.czerwca.


dopiero ?? kurcze Ty to masz ale jazdy z tymi wizytami...mam juz to na telefonie 😁 haha

Czemu dopiero? w środę był 30maja i ma wizyte za miesiac.Ja też mam raz w miesiacu wizyte.Miałam poprzednią 17maja a teraz 14czerwca

Kochana we środę to był 6 czerwca :P a na izbie byłam 30.maja. Gdyby nie to to poprzednie USG miałam w 20 tygodniu ciąży i teraz będę miała w 31. Więc wcale tak często nie mam. Pamiętajcie, że mój lekarz nie ma USG w gabinecie :P A wizytę mam we środę, bo tak miałam umówioną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 jejku ale dawno mnie tu nie bylo... nawet nie probuje nadgonic waszych wpisów 😉 niedawno wrocilam do meza, nawiozlam wałówki i zaraz bede cos robila na obiad 🙂 pozniej pewnie mala drzemka bedzie, bo po tylu dniach spedzonych z malymi rozrabiakami mam dosc, ani pospac, ani odpoczac, tylko zabawa, 6.30 pobudka ...uffff no ale teraz znow wracam do swojej spokojnej rzeczywistosci 😁 jutro z samego rana na glukoze, mam nadzieje, ze Tusia sie nie rozmyslila i bedzie mi towarzyszyc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
ide robić muffinki 🙂


Daj znać jak wyszły i z jakiego przepisu robiłaś,ja będę robić ale wieczorkiem z tej stronki co Doti podała tylko że pół na pół maliny i truskawki 🙂http://mojewypieki.blox.pl/2008/06/Muffinki-z-truskawkami-i-migdalowa-kruszonka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja od rana zalatana.
Już zaliczyliśmy kościół - rocznica pierwszej komuni i teraz czekam na gości bo od razu wyprawiamy urodziny córki.
Jestem padnięta jak cholera , wszystko mnie boli chyba pierwszy raz w ciąży tak się przepracowałam . 😲
Oby wszystko szybko poszło i do łóżeczka spać 😉
Pa uciekam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam ciężko wyliczyć bez suwaczka :P

Ja nie pospałam nic a nic... nie dość że lało i grzmiało, to jeszcze wujek po sąsiedzku wypuścił barany i darły się jak opętane w tym deszczu. Ja jestem ciągle głodna! Co mi się z żołądkiem porobiło???? A może tak mi się tylko wydaje? W sumie obiad jadłam o 14, więc 2,5 godziny temu. Teraz przygotowałam sobie marchewkę do chrupania i jedno małe jabłko. Muszę uważać, bo przytyję kilka kg w tydzień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja 🙂

widze ze nie tylko ja jestem zmeczona i ciagle jem..
wczoraj bylam w pracy napracowalam sie jak wol, ale o 19 jeszcze zaczelam sprzatac cala sypialnie wymylam okno,a potem poszlam i wyszorowalam szafki w kuchni no i ogolnie cala kuchnie, wymylam podlogi w salonie i padlam.. a dzis nie moge sie ruszyc z lozka, jestem taka spiaca i zmeczona.. maz pojechal grac w cricket , pogoda do kitu (chociaz rano bylo slonko).. no i dostalam piekny recznie robiony kocyk jest sliczny i pasuje mi do wozka 🙂 ... wlasnie zjadlam kilka nuggetsow i zapiekanke wypilam herbatke i ciagle odpoczywam a jutro znow.. witaj poniedzialku w pracy 😞 juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie ten sierpien i pojde na zwolnienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakoś tak chyba nie chce mi się bawić w te suwaczki 😁 hehe.. ale z moich kalendarzowych wyliczeń wychodzi, ze było to wczoraj 😜
Pati a Tobie jak wychodzi?? 😉

biorę się za sprawozdanie do pracy, jutro muszę zawieźć :/ a na polsacie mój ulubiony film właśnie się zaczyna 😜 dirty dancing 🤪 już widzę, jak o północy kończę pisanie sprawozdanie, hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 My wlasnie wrocilysmy od Darka siostry 🙂 Ale wstyd, pojechalismy i sie sasiedzi pytaja czy na urodziny, a ja z przekonaniem, ze NIE, bo przeciez ona urodziny ma 10.06 🙂) Ale wtopa 🙂)
A co najlepsze rano bylam u mamy i tez jej zyczen nie zlozylam, a imieniny ma dzisiaj 🙂

U nas wlasnie deszczyk pada, od prawie godzinki. Zlapal nas jak wysiedlismy z pociagu. Bylismy przylookac nowy dworzec i powiem, ze dosc ladnie sie prezentuje ta nowa czesc i caly powinien tak byc zmodernizowany 🙂 Sie wkulam, bo jechalismy pozniej tramwajem z kibicami, widzi jelen, ze dzieciaka mi cisna, w tym tlumie, siedzi z dupa na miejscu dla matki z dzieckiem i dopiero jak glosno nie skomentowalam, to nie raczyl wstac ;/ ale wtedy mu podziekowalam, bo juz wysiadalismy 🙂

Dzieki Tusia, ze przypomnialas o rzodkiewkach, bo wlasnie szlam do sklepu i zakupilam 3 peczki, zeby dla Was tez wystarczylo 🙂) hehe 🙂

A ja sie jutro rano zwaze ile mi tam przybylo, ale pewnie juz z 3kg 🙂

Objadlam sie w sumie dzisiaj, ale rzodkiewki jeszcze gdzies zmieszcze 🙂

Wieczorek sie juz zaczal dla rodzicow i siedzimy i meczyk ogladamy. Teraz na Hiszpanie liczymy, a pozniej oczywiscie na Irlandie. Wczoraj tak chwalilam, ze sie grzecznie zachowywali, a ponoc w nocy juz sie tlukli z Chorwatami 🙂 😉 Wiec tez sie chlopaki poddenerwowali. Dzisiaj w Poznaniu pierwszy meczyk i w sumie rzadnych utrudnien nie doswiadczylismy. No oprocz duzej ilosci ludzi w tramwaju, ale z tym sie trzeba bylo liczyc.

Jeszcze do czegos sie mialam odniesc, ale zapomnialam do czego... 🙂

Ehhh, Nadii z tego kataru sie kaszel nieladny zrobil i chyba jutro sie do pediatry przejde ;// Zobaczymy jeszcze juterkiem....Dzis miala pelno wrazen, bo i autobusem, w ktorym jechal pan z kaczkami 😮 haha , a pozniej sobie zazyczyla powrot pociagiem i tak wracala 😉
A ja w srode do fryzjera !!! Ale sie ciesze... a od jutra 3 dni same jestesmy, bo tata wyjezdza na "konferecje" nad morze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Sandra ładnie wtopiłaś z tymi urodzinami i imieninami 🙂 hihi
Ja się dziś wkurzyłam i opierdoliłam mojego M,bo od kiedy nie pracuję,nauczyłam go i sama jestem temu winna,że on sobie leży i ja leże i np ma laptopa i powie podlacz mi ladowarke, to ja wstaje i mu podłaczam.Leży i mowi ale bym sobie zjadl czipsy to ja wstaje i ide mu po nie, albo po jogurta albo po cokolwiek. nie mówię o robieniu obiadu itd ale wstac i podejsc do lodowki po jogurta czy picie to chyba moze nie? ma tak samo daleko jak ja. Opierdoliłam dziada ze od dzis to sie zmieni ze ja po wszystko sama sobie chodze,dzis rano tez lezymy i ja mialam mu wstac kawe zrobic a ja mowie takiego wała, zrob sobie sam do cholery.zrobil i nawet mnie sie nie zapytał czy tez bym wypiła. Ochrzan taki dostał że szok,powiedzialam ze jestem w ciąży i on nie jest pępkiem swiata i to on powinien mi wszystko przynosic a nie odwrotnie! Tymbardziej ze ciezko mi sie juz wstaje 😞 dziady to jednak manipulanci. hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
aaleee mam sporo do nadrabiania... 🤨
u mnie właśnie zaczęło padać więc uciekliśmy do domu i oglądamy mecz 🙂 ale uwielbiam takie świeże powietrze 😉
mój mały coś dzisiaj świruje... od rana kopie mnie po żebrach 😮 aż mnie skręca...
mam smaka na tosty, i chyba sobie zaraz pójdę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...