Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, obiadek wstawiony 😁 Zobaczymy, co z tego wyjdzie bo ostatnio coś nie mam weny do gotowania 😁
Edith zaczynam trzymać kciuki, jeszcze chwila i będziesz trzymać swoje maleństwo w ramionach 😁
Ja swoją pierwszą córkę przenosiłam tydzień i miałam wywoływany poród (ale poszło szybko) i boję się, że teraz sytuacja się powtórzy 🤨 Z drugiej strony nasze gniazdko jeszcze nie gotowe więc może dlatego jej się nie spieszy 🤨
Jakby któraś chciała zobaczyć to pochwalę się naszym domkiem ☺️ Tu jest link do naszego dziennika budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?194014-M95-R%C3%B3%C5%BCe-w-ogrodzie-energooszcz%C4%99dna-wersja-nowego-%C5%BCycia/page20

Latka11 ja niestety nie potrafię jeszcze wysłać zaproszenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wcześniej pisałam że mamusiak i pestka coś sie nie odzywają 🤔

Agn śliczny domek! i w ogóle ten dziennik taki pomysłowy... bardzo mi się podoba... za kilka lat będzie co wspominać... plan budowy i etapy... zazdroszczę! 🤪

my się dalej męczymy z tym poddaszem i ciężko go skończyć ;/ ale powoli powoli coś się rusza do przodu... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie, ja właśnie czytałam że chłopcy lubią dłużej posiedzieć. Więc może i do 20 nie urodzę 🙂 A u mnie w przychodni robią membrane sweep dopiero po 10 dniach od terminu 🤔
edith u Ciebie już z górki 🙂 wszystko w domu przygotowane?
karolka pestka się odezwała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...