Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Anula mdlosci i wymioty moga wystepowac przez cala ciaze niestety.
Baiser u mnie waga poleciala ostro do gory ale to dobrze bo mialam niedowage obecnie waze 51kg przed ciaza 46


Ja chyba niedowagi nie miałam bo ważyłam przed ciążą 49 teraz wieczorem dobijam do 50.. takie pełne 0,5 kg ,
A odnośnie mdłości i wymiotów to ja jestem w połowie 15 tygodnia i wczoraj też mnie wymiotowało sporo :/ dziś jest ciut lepiej... chyba nie ma na to reguly..
Ciekawi mnie zasłyszana plotka, że dziewczynka w ciąży odbiera urodę a chłopczyk dodaje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
to ja sie może przedstawie 🙂 a wiec aallicee i to juz 14 tydzien mój i mojego brzucha w którym siedzi pewnie "Zosia". Jedną córcie już mam ---- Wiktoria 2 latka 🙂
co do mdłości to ja miałam z Wikunią do 4 misiąca a teraz jakoś też mnie nie opuszczają :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Aalicee!!! gratulacje!!! 🙂 🙂
Mnie teraz dopadły mdłości, głowa mnie boli,ale to pewnie dlatego,że jak na mnie mam wysokie ciśnienie ( tzn. normalnie mam ok. 90/60 a teraz mam 115/75) a to dla mnie nie typowe.
Byłam przed chwilą siusiu i jak oddawałam mocz to pobolewał mnie brzuch??? dziwne. Jutro będe u gina na usg to się go zapytam i poproszę by zbadał brzuszek tam gdzie był szyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Anula mdlosci i wymioty moga wystepowac przez cala ciaze niestety.
Baiser u mnie waga poleciala ostro do gory ale to dobrze bo mialam niedowage obecnie waze 51kg przed ciaza 46

Calej ciazy nie mam zamiaru rzygac a statystycznie to odnosi sie do 6% kobiet na 100% bedacych w ciazy.Juz ja raz byłam statystyczna co 6 Polka ktora ma puste jajo plodowe wiec nie mam zamiaru kolejny raz byc statystyczna 😉 siostra rzygala do 4,5 miesiaca mama do 4 to moze i ja sie musze jeszcze pomeczyc nie ma to codzien i z taka intensywnoscia jak bylo ale mogloby juz wcale nie byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
witam mamusie 🙂
to ja sie może przedstawie 🙂 a wiec aallicee i to juz 14 tydzien mój i mojego brzucha w którym siedzi pewnie "Zosia". Jedną córcie już mam ---- Wiktoria 2 latka 🙂
co do mdłości to ja miałam z Wikunią do 4 misiąca a teraz jakoś też mnie nie opuszczają :/

Witma kolezanke i jesli kolezanka ma ochote dolaczyc sie do naszej tabelki mamus listopadowych poprosze o dane imie wiek i cala reszta(sciagawka na drugiej zakladce w naszym forum )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co mnie wkurza z tym sikaniem czlowiek by poszedl raz a porzadnie sie wysikal na pare godzin a tu latam co godzina i psit psit lekarz mowil ze to normalne bo pecherz ma ucisk podobno pozniej sie brzusio troche podnosi do gory ucisk jest na troche mniejszy i pojawi sie pod koniec jak brzus opada-ale nie ja pierwsza nie ostatnia.Hihihihi wlasnie wyszlam z kibelka wywalilo ze mnie zupke buraczkowa-chyba moje dziecko jej nie lubi 😉 wychodze z kibelka i mowie do meza za co za co ja tylko chce miec dzidzie malutka kochaniutka a on do mnie o wlasnie za to hihihih i8 sie dogadali polecial po kostki lodu do wody bo po cieplym piciu jest mi gorzej i tylko po dolownie lodowatych napojach mi lepiej.A slyszalyscie metode na to aby dziecko podczas usg nie spalo a fikalo?trzeba napic sie czegos zimnego-moja siostra przed kazdym usg to praktykowala i siostrzenica nigdy nie spala tylko fikala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula już bliżej niż dalej z wymiotami 😁! Ja tez mam nadzieję, ze szybko ustąpią bo tak się nie da żyć 😁!
Ja ciagle sikam i sikam, bo dużo pije 😁 I mówiłam już, że powinnam zainstalować toaletę w pokoju, nie musiałabym chodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Jutro sprawdzę tę teorię z zimnymi napojami 🙂 🙂 🙂 o 16:45 usg czyli po 16 trzeba wypić coś zimnego.

Ja nie wiedzialam o tym i sie dzis zgadalam z siostra ze malenstwo tydzien temu na wizycie fikalo jak koziolek a siostra a pilas cos przed wizyta a ja ze wode a zimna a zimna i przypomnialam ze ze stresu to przed samymi drzwiami jak juz wchodzilam chlupnelam bo zaschlo mi w gardle i zaraz sie polozylam i usg i byly fiku miku to walnij sobie przed wizyta przed drzwiami i zobaczysz czy twoje malenstwo reaguje podobno jak jest wieksze i jak sie juz liczy ruchy to mozna tak sie bawic z bobasem ze chlup woda i malenstwo fika a my liczymy ruchy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Anula mdlosci i wymioty moga wystepowac przez cala ciaze niestety.
Baiser u mnie waga poleciala ostro do gory ale to dobrze bo mialam niedowage obecnie waze 51kg przed ciaza 46


Ja chyba niedowagi nie miałam bo ważyłam przed ciążą 49 teraz wieczorem dobijam do 50.. takie pełne 0,5 kg ,
A odnośnie mdłości i wymiotów to ja jestem w połowie 15 tygodnia i wczoraj też mnie wymiotowało sporo :/ dziś jest ciut lepiej... chyba nie ma na to reguly..
Ciekawi mnie zasłyszana plotka, że dziewczynka w ciąży odbiera urodę a chłopczyk dodaje 😁

to zdecydownie nie jest prawda. ja w ciazy z Karlą wyglądałam pięknie, brzusio miałam kształtny jak piłeczka, cere śłiczną, samopoczucie extra, w ogóle kwitłam
teraz jestem jak stary kapec...tzn urodowo pono ok, ale czuje sie ...taka rozmymłana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Anula już bliżej niż dalej z wymiotami 😁! Ja tez mam nadzieję, ze szybko ustąpią bo tak się nie da żyć 😁!
Ja ciagle sikam i sikam, bo dużo pije 😁 I mówiłam już, że powinnam zainstalować toaletę w pokoju, nie musiałabym chodzic 😁

Podlaczmy sobie cewniki-a to bylaby wygoda hihiihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgodze sie z edith-to nie prawda moja siostra slicznie wygladala w ciazy i mowili chlopiec chclopiec a urodzila dziewczynke i sliczna wiec to jakies stare zabobony.Tak samo ciekawe na ile sprawdzaja sie chinskie kalendarze czy jak to tam zwal co do plci bo mi wychodzi synus sie okaze na ile klamia a na ile nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Zgodze sie z edith-to nie prawda moja siostra slicznie wygladala w ciazy i mowili chlopiec chclopiec a urodzila dziewczynke i sliczna wiec to jakies stare zabobony.Tak samo ciekawe na ile sprawdzaja sie chinskie kalendarze czy jak to tam zwal co do plci bo mi wychodzi synus sie okaze na ile klamia a na ile nie 😉


no to czekamy czy sie sprawdzi
ide polozyc Korolkę iwracam do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Zgodze sie z edith-to nie prawda moja siostra slicznie wygladala w ciazy i mowili chlopiec chclopiec a urodzila dziewczynke i sliczna wiec to jakies stare zabobony.Tak samo ciekawe na ile sprawdzaja sie chinskie kalendarze czy jak to tam zwal co do plci bo mi wychodzi synus sie okaze na ile klamia a na ile nie 😉


no to czekamy czy sie sprawdzi
ide polozyc Korolkę iwracam do was 🙂

wracaj wracaj trzeba nadgonic forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Mój mąż mówi,że będzie dziewczyna ze względu na mój trądzik
Ale czy ma racje, się okaże. Poprzednim razem nie chcieliśmy poznać płci,ale tym razem chcemy.

Ja mialam przez 5 do 7 tc problem z cera a teraz bomba paznokcie mocna wlosy troche do dupy ale z tego wszystkiego to wymioty wlosy i mdlosci musza nbyc na nie 😉 zadobrze byloby gdyby nic nie bylo wyszlabym z siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalapalam dzis cisnienie nie zgadnecie na co hihihiih maz wracal z pracy dzwonie i tekst kup mi kaszke taka dla dzieci z bananami mleczno ryzowa z bebiko 😉 tak mi pod nosem zapachnialo-przypomnialy sie czasy jak siostrzenica je wsuwala i mam zamiar dzis na kolacyjke sobie buchnac taka kaszeczke 😉 bo narazie boja sie ze zjem ja i wyladuje w kibelku a po kapieli masazu i balsamowaniu kaszka jak znalazl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Ale masz zachcianki Anula 🙂 🙂ja bym sobie coś zjadła ale sama nie wiem co...

No nie maz tez sie zdziwil tez tak czasami chodze cos bym zjadla nie wiem co i wymyslam w tamtym tygodniu wioslowalam non stop kanapeczki z kazda zielenina saltata ogorki itd a w tym tygodniu nawet na t onie spojrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro od rana mnie juz nie będzie. Z mężem śmigam do miasta. On do pracy,a ja przeczekam czas do wizyty u teściowej. Mam też zamiar się wybrać na zakupy, może coś sobie wypatrzę 🙂 🙂 wiec dopiero jak wrócę wieczorem dam Wam znać co na wizycie. Wezmę pena, może coś mi gin wrzuci 🙂 🙂 🙂troszkę się boję wizyty,ale mąż będzie ze mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Jutro od rana mnie juz nie będzie. Z mężem śmigam do miasta. On do pracy,a ja przeczekam czas do wizyty u teściowej. Mam też zamiar się wybrać na zakupy, może coś sobie wypatrzę 🙂 🙂

A to bedziesz miala co nadrabiac 😉 My smigamy na zakupy w sobote bo garderoba tonie w ciuchach w ktore wiekszosc nie wchodze na tylek owszem ale brzusio poza spodniami spodniczkami zostaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...