Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Megan100 napisał(a):
Ja byłam dziś na zakupach. Pogoda jest w sam raz na spacer,ale pobolewa mnie brzuch i wolę sobie odpocząć i poleżeć. Myślę co na obiad zrobić... może racuchy??

pycha 🙂
ja dzis zrobilam kurczaczka 🙂


u mnie miały być pierogi ale beda hamburgery 😁 mężulke się ucieszy 🙂 bylki kupione, kotlety zrobione 🙂
a na deser zrobie truskawkowo rabarbarowego krambla 😁
.. a na jutro zamiast gofrów drożdżówka z rabarbarem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
musialam ponadrabiac....
Megan nie dostalam L4 i nie wiem czy dostane bo w Niemczech jak sie okazuje jest to nie takie proste..... fakt jest zmieniam lekarza! Moja lekarka powiedziala mi ze dopoki ze mna jest wszystko wporzadku tzn nie mam krwawien boli, skrocenia macicy itp to nie ma podstaw do wypisania mi zwolnienia czytaj poprostu sie boi... lub ma swoje zasady....
Mam nadzieje ze lekarka do ktorej ide we wtorek okarze sie abrdziej wyrozumiala! ja bardzo chetnie bym popracowala wiecej ale poprostu nie daje rade.... Moje cisnienie jest w granicach 90 na 60 i czasami czuje ze spie na stojaco , do tego te upaly i bark klimy w szpitalu..... no nie ma wogole o czym mowic..nie chce sie tak meczyc..nie mam wogole zadnej radosci z bycia w ciazy, bo caly ten stres mi wszystko przeslania.........okropne.
ucielam sobie wieczorna drzenke i probuje sie zmusic do spaceru z psem na co tez nie mam sily, ale muss to muss...
milego wieczorka wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to ja wpadlam sie pochwalic kolejne egzaminki do przodu fakt na ustnym stekalam stekalam i wystekalam ale osobiscie postawilabym sobie 3 na wyrost a ze pan profesor mily starszy pan skwitowal 3 dla mamy 4 dla dzidzi hihihihi pozytywne uroki bycia studentka w ciazy 😉 co do kawy ja nie znosze teraz zapachu kawy fuj fuj dziewczyny ale wam juz fajnie ze czujecie ale to pewnie dlatego ze to nie pierwsze dziecko my pierworodki pewnie jeszcze poczekamy sobie do tego uczucia-nie ukryje ze czekam z niecierpliwoscia bo podobno to super uczucie musze przerobic tabelke w takim razie na bardziej aktualna 😉 no to na tyle spadam sie kapac i lulku bo padam na pyszczek.Andziucha super ze z amma ok i ze ssil nabrala po wnuczku-dzieci dodaja sily bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Hej to ja wpadlam sie pochwalic kolejne egzaminki do przodu fakt na ustnym stekalam stekalam i wystekalam ale osobiscie postawilabym sobie 3 na wyrost a ze pan profesor mily starszy pan skwitowal 3 dla mamy 4 dla dzidzi hihihihi pozytywne uroki bycia studentka w ciazy 😉


SUPER ANULKA, GRATULUJE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!
Karina w każdym kraju przpisy pewnie inaczej wyglądają. Może inna lekarka Tobie da L4.
Edithd czyli pewnie wszystko zmierza ku temu,że Maleństwo chce się pochwalić swoją obecnością 🙂
Anula gratulacje zdolna Mama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha dobrze, że wszystko się powiodło, mama szybko wroci do sil 🙂!
I dziewczyny zazdroszczę ruchów! Ja osobiście nie wiem czy to ruchy czy nie, ale czuje czasami takie gilgotanie w brzuchu , ale nie wiem czy to dzidzia czy coś innego 😁
Lecę, mam masę załatwień ze ślubem i ta budowa domu, jestem wykończona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam zobaczyc co slychac a tu cisza.Ja caly dzien na nozkach z rana zakupy-wyczailam taki super sklep w miescie obok i nie wytrzymalalam kupilam takie super spodenki krotkie i rybaczki materialowe i to i to na gumie i wcale to nie sklep dla ciezarnych tylko normalny spodenki za 25 zl rybaczki za 29 okazji jak w morde 😉 zeby mezulek nie stekal kupilam mu koszulke z krotkim rekawkiem bo tak mi jego tez szkoda sie zrobilo ze tylko mi trzeba garderobe zmienic a on biedak to znosi a jak teraz sobie nie nakupujemy szmatek to pozniej tymbardziej bo wszystko bedzie sie chcialo dla dzidzi.Po zakupach mezus kosil trawke a ja resetowalam sie w ogrodzie na sloneczku dlugo nie posiedzialam bo az glowa mnie od tego slonca zabolala teraz czekam na jajecznice bo cos mi sie zachcialo wiec przyszly tatus-skoro ja w tygodniu z jedzeniem walcze on dogadza nam w weekendy 😉 no i dzis padlo na jajecznice 😉 plecy mnie bola i chyba jak sie najem to nie wstane 😉 domek posprzatany posciel swieza-suszona na ogrodzie-uwielbiam ten zapach swiezosci-zasne pewnie jak male dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no 🙂

ja wcz akonczyłam ocenianie matur, dzis była podpisac milion świstków i zdac dokumenty.
obiad juz wszamany, po 15tej ruszamy na kawę do tesciow.
wreszcie normalnosc wraca-koniec matur, wiec w pracy trochę spokojniej....
nie wiem czy to wpływ ciązy ale mam takie realistyczne sny ze szok....normalnie jakby sie to dzialo na serio 🙂 bo to ze chodze co 3h do kibelka to na pewno wplyw ciąży....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
no 🙂

ja wcz akonczyłam ocenianie matur, dzis była podpisac milion świstków i zdac dokumenty.
obiad juz wszamany, po 15tej ruszamy na kawę do tesciow.
wreszcie normalnosc wraca-koniec matur, wiec w pracy trochę spokojniej....
nie wiem czy to wpływ ciązy ale mam takie realistyczne sny ze szok....normalnie jakby sie to dzialo na serio 🙂 bo to ze chodze co 3h do kibelka to na pewno wplyw ciąży....

Ja tez chodze srednio w nocy co trzy godziny siuskac 😉 1:30 i po 4 😉 i mimo tego jestem wyspana az dziwne.chyba ide siusnac na spiocha i dalej w kime 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do siusiania to ja nie wyrabiam chodzę w nocy co 2 godziny i to kilka kropelek wyleci a ja czuję jakbym miała przepełniony pęcherz jeśli nie pójdzie co dwie godziny to później mam trudności z siusianiem 😞 a w dzień to już jakaś masakra co godzinkę nawet częściej chyba dzidzia uciska mi na pęcherz bo to za częste oddawanie moczu...pogoda piękna cały dzień na dworze spędziłam z mężem...teraz przyszliśmy do domku rozprostować nóżki na tapczaniku 🙂 jutro trzeba od nowa zacząć naukę do ostatnich egzaminów..ciężko jest ale damy radę no nie anulka?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
co do siusiania to ja nie wyrabiam chodzę w nocy co 2 godziny i to kilka kropelek wyleci a ja czuję jakbym miała przepełniony pęcherz jeśli nie pójdzie co dwie godziny to później mam trudności z siusianiem 😞 a w dzień to już jakaś masakra co godzinkę nawet częściej chyba dzidzia uciska mi na pęcherz bo to za częste oddawanie moczu...pogoda piękna cały dzień na dworze spędziłam z mężem...teraz przyszliśmy do domku rozprostować nóżki na tapczaniku 🙂 jutro trzeba od nowa zacząć naukę do ostatnich egzaminów..ciężko jest ale damy radę no nie anulka?? 🙂

Oj tak ciezko ciezko mnie w weekend czekaja ostatnie egzaminy i wakacje nareszcie tylko tez ja glupiutka tak ostatnio siedze i sie zastanawiam kurcze pozaliczam egzaminy i co ja robic bede hihihihi ja z siusianiem tak jak ty mam wrazenie ze mam caly pecherz pojde i psiut i koniec ostatnio mam cisnienie na noc na lodowata wode przed snem wypic i po niej nie dziwo ze latam siusiu ale bez niej nie usne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym hihihi dzwoni dzis do mnie moja swiadkowa co tam u nas slychac-o ciazy jej nie mowilam bo chcemy zrobic niespodzianke 4 czerwca po lekarzu jedziemy do nich w odwietki-ona ma sklep z ciuchami i mowie do niej zostaw mi jakies sukienki letnie jak bedzeisz miala fajne a ona ty ania m czy l nosisz a ja zawiecha i no wiesz takie na mnie-a w sobote na zakupach spodenki z metka XL kupilam bo L to takie na teraz a chce skorzystac dluzej z nich.A to bedzie miala mine jak wysiade z samochodu hhihi najpierw brzus pozniej ja 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, mam troszkę ciuszków używanych,ale w bardzo dobrym stanie dla chłopca. Jeśli, któraś Mama jest zainteresowana to proszę o wiadomość na priv,a wtedy podeślę zdjęcia. Nie chcę,żeby ciuszki leżały,więc co do ceny na pewno się dogadamy.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.Oj co za ciezka noc mialam obudzilam sie w nocy tym razem nie na siusku a ze strasznym bolem gardla no inadal boli opilam sie juz mleczka z miodkiem ale dalej nic.Okropnie sie czuje-tak jakby mnie bralo jakies przeziebienie-tempetatury nie mam.dzwonilam do lekarza i poiwedzial ze jak bedzie gorzej to mam od razu przyjezdzac wiec chodze wsluchuje sie w siebie i nic mi sie nie chce.a tyle wkuwania jak na zlosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Hej dziewczyny.Oj co za ciezka noc mialam obudzilam sie w nocy tym razem nie na siusku a ze strasznym bolem gardla no inadal boli opilam sie juz mleczka z miodkiem ale dalej nic.Okropnie sie czuje-tak jakby mnie bralo jakies przeziebienie-tempetatury nie mam.dzwonilam do lekarza i poiwedzial ze jak bedzie gorzej to mam od razu przyjezdzac wiec chodze wsluchuje sie w siebie i nic mi sie nie chce.a tyle wkuwania jak na zlosc


hej, anulka moze płucz gardło jakąś szałwią (fuj), albo wodą z solą (metoda mojej prababci)

ja w ogródku, mała przerwa na dokończenie zupy. dzis pracuje na 2gą zmianę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...