Skocz do zawartości

Lutoweczki 2013 | Forum o ciąży


innicone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to mnie pocieszylas sonka mam nadzieje ze mala to opanuje a ja w koncu wyczaje keidy faktycznie jest glodna a kiedy nie i w ogole opanuje to karmienie jutro sobie z ciekawosci odciagne mleko i dam malej sprawdze ile zjada na raz czy tylko trozke i dlatego chce co chwile cyca czy co...

dobra ide spac puki mala sobie lezy spokojnie

trzymam kciuki za twoja babcie nasza jako tako juz w domku gotuje obiadki i jakies tabletki tylko dostala...

nasza druga babcia to taka jak ty mowisz tyle ze ona jeszcze chodzi po górach regularnie codziennie takze ta to jest dopiero ruchliwa babinka;p

ok lece pozdrowienia dla twojej babci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kupiłam dzisiaj smoczek NUKa zobaczymy czy u nas sie sprawdzi bo ten aventowy to jest odrzucony:P
Ala z babcia na spacerze a ja polecialam do smyka po smoczek i kupilam tez spioszki 3 pary za 35 zl bo moja Mała bardzo lubi brudzić ubranka...a dzisiaj pierwszy raz mnie opluła...już byłam osikana, okupkana, oblana mlekiem ale dzisiaj przeszła samą siebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też już mamy za sobą pierwsze osikania i okupania i omleczania 😁 Ale opluta to jeszcze faktycznie nie byłam 😁

Młody je co 2 godziny w nocy.. Nie chce być inaczej, nie ma rady. Liczę na to, że z czasem się wydłużą te przerwy 🙂 W dzień to skubany nawet 3 daje radę, jak zatankuje do pełna, ale w nocy nie 🙂 W ogóle dzisiaj dał popis marudzenia. O 9 go nakarmiłam, przebrał go mąż, ja się w tym czasie już ubierałam do wyjazdu na ściągnięcie szwu. Przed wyjazdem jeszcze dokarmiłam, bo już nie dawał się uspokoić, ręce pakował do buzi. Pojechałam, nie było mnie 45 minut. Po powrocie mąż mówi, że była kupa, siku i w ogóle niezadowolenie ze świata i szuka cyca.. No to karmienie znowu - godzina 11. Podczas karmienia oczywiście kupa.. I nie zgadniecie, o 12 znowu jeść.. Teraz śpi już, ale mały rozrabiaka już dał nam dzisiaj troszkę do wiwatu 🙂

Sonka trzymam za babcię kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie niestety smoczek NUKa został odrzucony, a mąż kupił aż dwa, bo mu się podobały :P Jak w ogóle zechce smoczka, to tylko z Lovi. A ja kiedyś oglądałam gdzieś w tv, że najlepiej dawać smoczki takie walcowate (chyba właśnie takie jak Avent), żeby dziecko musiało się pomęczyć, żeby go w buźce utrzymać. I może dlatego dzieciaczki takich nie chcą 🤨 bo wymagają wysiłku.

Zelazna u mnie dzisiaj też jakaś Zuźka marudna i też cały czas cyca i cyca i paluszki ciągnie i cmoka przy tym tak słodko 🙂 No i średnio co 1,5 h cyc idzie w ruch. Ale na szczęście w nocy budziła się co 3 h, normalnie jakby na zegarek patrzyła 😜 A tak w ogóle, to nie wiem czy przegapiłam czy co, ale nie widziałam jeszcze Twojego kawalera!

Ale kurde, osikana jeszcze nie byłam i opluta też nie. Mleko to wiadomo że chyba wszędzie ląduje przy ulewaniu (no i naszych wymiotach, ostatnio miałam na dekolcie i zatrzymało się w staniku 😜 ).
Czyli wszystko jeszcze przede mną 🙂 Aaaa właśnie, my zostaliśmy kiedyś z mężem okupkani :P przy przewijaniu. Mąż stał na linii ognia, oberwał, ja na szczęście z boku, ale ręka moja ucierpiała i komoda stojąca za mężem też została ochrzczona :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szanowne ciocie 😁 oto i On 🙂 Aleksander Tadeusz "Teddy"

pierwszy dzień [IMG]http://imageshack.us/a/img839/8540/20130304145106.jpg[/IMG]

pierwszy dzień w domu (trochę foch) [IMG]http://imageshack.us/a/img832/9008/20130308111921.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
INEZ sliczny Twoj synus;*Jakie ma piekne duze oczka 🙂Bedzie czarowal panienki jak dorosnie i pewnie zacznie juz od przedszkolnych lat 🙂
SONKA fajna masz babcie takiej szukac ze swieca normalnie 🙂Przesylam ucalowania i pozdrowienia dla BABCI:***duzo zdrowka!!!!!!

Hehe okupkana zostalam w 1 tygodniu przez moja myszke mala 🙂Wlasnie podczas pzrewijania 🙂Taki to juz rytual odkad mam dzieci,kazde musialo oznaczyc swoich rodzicow 😉Ninka jest spokojna zazwyczaj nawet bardzo,z brzuszkiem klopotow nie mamy,z cycusieami to jest tak,ze w ciagu dnia nawet co 1,5 godziny sie domaga a czasem wydluza sie ten czas.W nocy jest git budzi sie raz badz dwa razy,takze sie wysypiam w miare 🙂Chcielismy dzis na spacerek wyruszyc ale pogoda jest do kitu 😞Moze jutro bedzie jakas mala poprawa to od razu wskauje w buciki i wio na wioche 🙂

MIlego wieczoru Lasencje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez synuś marzenie 😁 i jakie mądre oczka 😁

Smarkata a Zuzia ma zatwardzenie? dlaczego myślisz że ma problem ze zrobieniem kupki?

Sonka my wykupiliśmy pakiet dla maluszka w medicoverze i tam pójdziemy do neurologa ale w marcu już też nie ma wolnego terminu..... Wiesz moim zdaniem powinnaś pokazać Tolę specjaliście bo konsekwencją nie wyprowadzenia tego napięcia mogą być w przyszłośći np. jakieś przykurcze a teraz można to łatwo wyprowadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki,

ja tak z doskoku dziś.. Zelazna trudnego początki, poczekaj chwileczkę, to się wszystko unormuje i Teddy będzie rzadziej jadł 😘 Kochana, nie znam Twego męża, ale na pierwszy rzut oka widać, że synuś Twój to kopia Ciebie, normalnie skóra zdjęta 🙂 Cudaczek mały 🙂

Dzięki dziewczynki za miłe słowa i życzenia zdrowia dla babci, kochane jesteście 😘 😘 ☺️

Buleczku na 6 tygodni idę do pediatry i zobaczymy co ona powie, będzie akurat inna niż ta co nam zdiagnozowała to napięcie, więc się cieszę, że ktoś kolejny Tośkę zbada.
My mamy pod nosem prywatną przychodnię "Tolek" i Tola już w Tolku była na usg ciemiączka i ewentualnie do neurologa pewnie też tam skoczymy 🙂

miłego wieczoru i buziak dla Twych babć Smarkata również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bulku, zuzka rbi kupke kilka razy w ciagu doby ale czasem dluuugo ją cisnie i sie uspokaja jak juz sie uda, pozatym z rgóły ta wyplakana kupka jest suchsza niż zwykłe tak że ta papka co osiada na pieluszce przykleja sie do skóry pupki.

ale wyczailam ze to tez problem bąków no i ma potówki na buźce to moze dla tego tez jest niespokojna u nas w nl nie ma maki ziemniaczanej to bym umyla buzke jej z krochmalem ale wyczytalam zeby smarowac mascia z tlenkiem cynkku a sudo krem taki wlasnie jest to posmarowalam i skrecilam ogrzewanie i zabralam puchowa koldre od t , ktora tak zawijalismy pod lozeczko bo taka duza byla i zrobilam kolderke z kocykow tak jak p mi pokazala zeby robic i potem miedzy szczebelki a materacyk zalozyc zeby sie nie rozkopala.
zobaczymy moze pomoze

ok ide spac mloda spi puki co a mnie leb caly dzien boli bardzo.... buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żelazna: mnie też się wydaje, że ten przystojniak to do Ciebie podobny 🙂 ale to bardzo dobrze: moja babcia mówiła zawsze, że jak kawaler do mamy podobny to mu wróży powodzenie u dziewczyn 🙂) 😉

Bulek: też już wyczaiłam, że mleka to ja mam na potrzeby Margolci tylko leń z niej: mlekiem czasami az buzię ma całą umazaną a jeszcze szarpie cyckiem, ciągnie.. ale też mi się wydaje, że jak jedno karmienie w ciągu dnia mm dostanie to jeszcze tragedii nie ma. A w nocy też co dwie godziny się budzi..

oooo już mi się panna obudziła i tyle z mojego tu siedzenia 🤢 😮 cyc prawie co godzinę w ruch idzie 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej ale ten czas leci juz mamy prawie 3 tygodnie.

Zelazna Twój syneczek to bardzo podobny do Ciebie i jaki spokojny na tych zdjęciach 🙂 śliczny 🙂

U nas dzisiaj nici ze spaceru bo leje strasznie 😞 wczoraj bylismy u mojej mamy, pierwsza podroz Malej, którą przespała i u babci tez spała później sie obudziła na chwilkę zjadła i sru do domu i w drodze powrotnej tez spala 🙂

teraz juz spi ponad 2 godziny i widze ze zaczyna sie budzic....ooo wrzask wiec lece 🙂

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zelazna przecudny Twój synuś 🙂 Ani się obejrzysz, a kolejki dziewczyn będą się do niego ustawiać 🙂

Mam pytanko do tych dziewczyn, co ich maluszki mają kolki. Bo ja już sama nie wiem, może i u nas to też kolki 😮 Wieczorami, zazwyczaj po kąpaniu Zuźka nie chce spać. Niby nie płacze jakoś tragicznie, ale cały czas stęka, kwęka, jęczy, rusza rączkami jak robot (góra i dół), jak ją się odłoży do łóżeczka to płacze (ale nie tak głośno jak to niby w tych definicjach kolek piszą) i czasami piszczy. I zwykle przychodzi godzina 23:00 a ona zasypia i jest spokój caluteńką noc. Wczoraj jej się przestawiło i do 1:00 w nocy to trwało, ale zaczęło się o 22:00. Jak to u Was wyglądało? Bo boję się, że i nas ta zmora kolkowa nawiedziła 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my byłyśmy dziś na szczepieniu. nie było tak straszne jak myślałam,że będzie. Oczywiście po ukłuciu był ryk w niebogłosy ale po kilku miniutkach się uspokoła i teraz grzecznie śpi. A tak się bałam,że będzie mi cały dzień płakać 😉

Honoratko to jak suchsza idzie to rzeczywiście może się bidulka męczyć. bo podobno jak idzie rzadocha to wtedy winne są gazy. Spróbuj tych czopków-tylko uważaj żeby Zuzi do nich nie przyzwyczaić bo podobno jelitka łatwo się rozleniwiają i potem bez czopków kupkać nie chcą 😞

U nas rzeczywiście jest teraz ten skok rozwojowy. Zośka w 4 dni przybrała 200 gramów! 2 cm w główce i 3 w brzuszku!! wcześniej przybierała mniej niz 200 w cały tydzień 🙂 no to w sumie nie dziwne,że tak wisiała na tym biednym cycu 😁

Kasiu u nas te kolki zaczeły sę tak,że Zosia całymi dniami plakała, potem zaczynała od 17-18 do 22. I generalne to właściwie nie jest płacz tylko krzyk, robi się cała czerwona i z otwartej maksymalnie buz krzyczy, cała jestem podrapana na dekolcie bo strasznie wtedy drapie rączkami, macha nóżkami, pęży się mocno i za cholere nie da się uspokoić -smoka można wsadzać ale ona buzi nie zamknie, tak samo z pierś nawet nie działa... jedyne co trochę ją uspokaja to noszenie na ramieniu-generalnie pionowo i przytuloną brzuszkiem... teraz Zosia ma coraz mniej takich ataków-a jak są to już nie jest tak że bite 4 godz krzyku.
Mam nadzieję,że u Ciebie nie rozwinie się bardziej bo to naprawdę jest koszmar..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a ja sieprzestraszylam ze mala ma moze skaze bialkowa a nie potowki???? jutro idziemy do lekarza -zobaczymy....

u nas jest tak za mala od rana po kazdym karmieniu marudzi marudzi marudzi z40 min/ godzine po czym zasypia moze w miedzy czasie pusci baka/kupe. potem przy nastepnym karmieniu historia powtarza i z regowly nie spi zbyt dobrze w dzien co rusz sie przebudza.... ale w nocy jak juz zasnie ok 22 to spi do 2-3 i sie karmimy i na spiaco przewijamy potem znowu 3-4 godz i sie karmimy i spi ladnie nie musze jej nosic nawet ani usypiac. ale w dzien to jemy czesto i marudzimy. tylko wczoraj po spacerze pospalysmy w sumie 4 godz w dzien

pokaze wam zdj malej buzki.
[IMG]http://imageshack.us/a/img839/5646/dscn13001.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img18/3535/dscn13011.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
U mnie od soboty jest mała masakra, Maciuś ciągle się pręży, bo boli go brzuszek...i przez to co chwilę się budzi...generalnie tylko po kąpieli przesypia 3 godziny, a później to tak po 30 min, max godzinę, w dzień to samo...jestem wykończona 😞 a od jutra mąż idzie do pracy, więc będzie jeszcze gorzej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honoratko moja Ninus ma takie same krosteczki na buzi.Zaczelam eliminowac z diety niektore produkty i czekam ne efekty.U nas to jest tak ,gdy mala spi (tez pod kocykiem a nie pod kolderka) to ma blada twarzyczke i nie widac tych krostek a jak wezmie sie ja w ramiona badz zacznie sie prezyc i cisnac lub stekac to robi sie czerwona i te krostki sa bardzo wyrazne i gdy jest jej za cieplo.Skaza bialkowa objawia sie czerwonymi i suchymi plackami na skorze tak moja Angelka miala gdy byla mala.A gdy dotykasz skore maluszka i wyczuwasz pod palcami takie minimalne i gesta rozmieszczone krosteczki to znak ze cos zjadlas i mala uczulilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.....to ja już nie wiem jak to rozróżniać.. bo Zosia też ma podobne tylko na bródce i troszkę na policzkach. I mi powiedziano,że ja karmię piersią to ona się tam nagrzewa. A do tego ja prawie nic nie jem przez te kolki więc to nie uczulenie..
nie wiem jak to rozróżniać 😞

Sylwuś to pewnie taki okres, musisz chwilkę przeczekać-nie będzie tak cały czas. U nas też są takie dni że mała wcale nie śpi i wiem jak to ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.....to ja już nie wiem jak to rozróżniać.. bo Zosia też ma podobne tylko na bródce i troszkę na policzkach. I mi powiedziano,że ja karmię piersią to ona się tam nagrzewa. A do tego ja prawie nic nie jem przez te kolki więc to nie uczulenie..
nie wiem jak to rozróżniać 😞

Sylwuś to pewnie taki okres, musisz chwilkę przeczekać-nie będzie tak cały czas. U nas też są takie dni że mała wcale nie śpi i wiem jak to ciężko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troszkę mnie nie było, ale czytałam was w wolnej chwili tylko chyba nie uda mi się dokładnie odp., więc tylko na szybko - póki kraina snu w domku - piszę na bieżąco 🙂

Mamuśka Smarkata i u Wiktorka jest podobnie ... początkowo myślałam, że to potówki - najwięcej na brodzie, wokół ustek i trochę na szyi i dekolcie ... ale to nie znikało 🤢 i tak jak pisze Mamuśka ... po palcami czuje się taką \\\'kaszkę\\\' - krosteczki w niskiej temperaturze np. na spacerze są niewidoczne a jak jest cieplutko od razu się ujawniają i robią się czerwone vel. rudawe ?! tak jest i u was ?!
więc ... Basia odkurzyła swoją biblioteczkę ślubną 😉 i odkryła Encyklopedię zdrowia dziecka ... a tam co wyczytała ... że to jest TRĄDZIK NIEMOWLĘCY, który wywołują nasze hormony jakie dostarczyłyśmy dzieciakowi w ciąży a teraz organizm je wydala 🙂 poczytajcie sobie w necie, ale to nic strasznego i po stosowaniu emolientów ogasa - tylko trzeba cierpliwości 😉 u nas powoli zaczynają znikać.

Inez synuś niezłe ciacho 🙂 a te oczyyyyyyyyyyyyy mhmmmmmmmmmmm 🙂 i też stwierdzam, że do Ciebie podobny 🙂 gratuluję przystojniaka 😉 coś mi się wydaje, że będziesz \\\'teściowa\\\' z dowcipów 😉

U nas - w zależności od humoru - wiszenie na cycku co 1 - 1.5 a czasem nawet do 3 godz. przerwy 🙂 i od jakiegoś czasu też z 2 cycka muszę dokarmić, pomimo pokarmu w tym 1 😉 ah te humorki 😉 Żeby nie zapeszyć wcale nie piszę, że mój osesek potrafi po kąpieli spać od 21 do 3 nad ranem 😉 no, ale żeby nie było tak pięknie to potem co 2 godz. karmienie 😆

*) no i dzisiaj przeżyłam wspomniane okupkanie 😉 osiusianie już kilkakrotnie było 😉 zastanawia mnie skąd w tym małym ciałku tyle materiału 😉

**) a co do pieluszek - to jesteśmy na 2; jak 2 razy kupka znalazła się prawie pod pachami Wiktorka 😉 kupiliśmy paczkę 3 Dada na spróbowanie, ale okazały się jeszcze za duże, więc leżą i czekają na swoją porę 🙃

***) waga mi ześwirowała i niestety nie wiem ile Wikuś waży - w łapkach coraz większa kulka i na buźce chomiczki też większe 😉 mierzy już 60 cm i pierwszy remanent w ubrankach już zrobiony 🙂

****) udało mi się wbić w 2 pary spodni sprzed ciąży - z tym, że jedne są lekko gumowane - no i trochę brzuszkowy i boczkowy flaczek wisi 😉 ale to kwestia czasu i tego się pozbędę ... niech tylko ta zima minie 😉

to tak w wielkim skrócie jak się nam plecie bez tatusia pod bokiem 😉 lecę zrobić rajd na odkurzaczu póki jeszcze dziecię śpi 🙂

buziale i gorące uściski na tą zimę dla Was Cioteczki 🙂 i śliczne Perełeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie te krostki są takie malutkie i koloru skóry i tylko pod swiatlo widoczne jak jest jej chłodno a raczej w sam raz a jak zacznie płakać albo jest jej cieplutko za bardzo to widać je każdego takie czerwoniutki z takim jaśniejszym środkiem no chyba że robią się nowe to wtedy wiadomo takie zaognione ale nie wiem czym smarowac tutaj mam te pryszczyki i liczę na jakąś receptę u lekarza jutro.

te noc spala przykryta tym kocykiem i jej sie uloalo biedactwu na reke trafila i jak sie obudzila to lodowate rączki miała biedna zmarzła jak nie wiem i co tu robić zmiejszac te ogrzewanie bo jak tylko ciut zmiejszam to prawie nie grzeje nam. i zimno. a jak cieplej to malej juz za goraco...ble

nic to zobaczymy co na to lekaz a puki co sprobuje jej nie przegrzewac moze pomoze a jak nie to sprobujemy nabialu nie jest mam nadzieje ze to nie skaza...


ediit - wyszukalam ten trądzik niemowlęcy w necie jak wygląda i najbardziej mi pasuje do zuzki wysypki tak mi sie wydaje ze to to. mam nadzieje ! i że jutro dadzą nam jakąś super maść na tą buźkę i jej się pogoją. teraz w końcu zasnęła a od 17 nie spała.... tylko cycka doiła. jak sie obudzi to ją wykąpiemy coby na jutrzejsze wizyty byla czysciutka i pachnaca a ja dzis ciagle z cyckiem wisialam nie mialam czasu nawet zjesc ugotowac obiadu teraz sobie dusze rybe z kawalkami marchewki i wrzucilam kilka kwiatkow brokula - o i le pamietam to sonka mowila ze mozna brokula to sprobujemy jak cos to bede krzyczec na was;pppppppp 😜 zloszcze sie dzis bardzo na tatusia dostanie lanie na kolanie bo wychodzi na to ze dzidzia co chwile cyca chce to ciagle umnie na rekach i jak ja czegos nie zrobie i wyraznie nie rozkaze mu zrobic to ten sam nie wpadnie na to albo zeby mala przebrac a potem przychodzi daj mi ja przytulic bo sie stesknil jak ona spi chce ja brac zamiast wtedy kiedy trzeba cos koloniej zrobic znalazl sie leniuch po dupie dzis go zleje to zobaczy !! mam nadzieje ze przybiera mala na wadze dobrze ale cos mi sie zdaje ze wlacza jej sie ten tydziej wiszenia bardziej na cycku niech je i rośnie 🙂 ok spadam pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smarkata to super ze to tradzik tylko 🙂 moja Ala tez go miała ale już przeszło.

Wczoraj od 12 do 17 spała tylko może pół godzinki przez co w nocy przespała 5 a pozniej 3...teraz spi dalej. Jak sie obudzi to przebiore, nakarmie, wywietrze pokoj i sru z Małą na pole...troche brzydko i zimno ale nie pada więc ubiorę ją ciepło i chociaż godzinkę niech się wywietrzy...bo jak będzie padać śnieg jak zapowiadali to będzie gorzej ze spacerami.

Około 12 ma przyjść położna zerknąć na tego pępuszka bo kikut odpadł więc na 12 musimy być w domu.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smarkata to super ze to tradzik tylko 🙂 moja Ala tez go miała ale już przeszło.

Wczoraj od 12 do 17 spała tylko może pół godzinki przez co w nocy przespała 5 a pozniej 3...teraz spi dalej. Jak sie obudzi to przebiore, nakarmie, wywietrze pokoj i sru z Małą na pole...troche brzydko i zimno ale nie pada więc ubiorę ją ciepło i chociaż godzinkę niech się wywietrzy...bo jak będzie padać śnieg jak zapowiadali to będzie gorzej ze spacerami.

Około 12 ma przyjść położna zerknąć na tego pępuszka bo kikut odpadł więc na 12 musimy być w domu.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do nas dzisiaj pierwszy raz położna przychodzi, ciekawa jestem jaka z niej kobieta.. Trzymajcie kciuki 🙂 Młody w nocy spać nie daje - co 2 godziny jeść.. Eh.. W dzień jak o 8 zaczęłam to skończyłam 930 karmić, z przerwami, bo niby już najedzony, niby spać a zaraz "jeeeeść".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u nas na początku było "jeść" nawet co godzinę w nocy, ale teraz to zdarza się nawet co 4-5 godzin budzić się na amciu a potem co 2 godziny gorzej w ciągu dnia bo co rusz płacze i jeść dziś to mnie doi już od rana;p powodzenia zelazna 🙂 trzymamy kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...