Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fuszerke odwalilam to zolte trzeba bylo wywinac, juz wywinelam 😉 I teraz to dopiero wyglada bosko.

Poczytalam troche duzo tam fajnych filmikow ale ze ezasty sprezt testuje to sobie jutro poogladam jak on bedzie w pracy, niech sie cieszy swoja nowa zabawka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie zamówiłam pizze :P bo mam taką mega ochote 😉 i musze korzystać z tego że jeszcze mogę jeść takie śmieciowe żarcie :P hihi

dalej się obawiam jutra ale trudno co bedzie to bedzie zdam to super nie zdam bede poprawiać... ehhh ale stres jutro i tak nieunikniony i możliwe że bedą ataki paniki 😞

pisał ktoś do Angeli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziewczyny padam na twarz od dwóch dni. Miałam mieć za wysokie ciśnienie, a wczoraj po długiej przerwie zmierzyłam i wyszło 90/40, dziś 90/50, więc se zaaplikowałam (w odstępach, nie jedna za drugą) dwie mocne herbaty i średnią kawę i co? Sukces, w mordę jeża: 95/55 🤢
Czy Wy też tak macie przy tych pogodach? Właśnie przetrząsnęłam neta i wszędzie piszą, że to nie problem, tylko trzeba uważać, bo można fajtnąć 🥴 Mam jutro jechać do lekarza na drugi koniec miasta, zaangażowałam rodziców na ratunek, bo jeszcze zasnę za kierownicą w korku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku i pewnie wciagnij cos kalorycznego i odrazu Ci bedzie lepiej 🙂 Praca pod poduche a jutro jak CI Komsi doradzila popros zeby CIe pierwsza odpytali 🙂 Rozumiem ze reszta juz mniej Cie stresuje 🙂

Ann spokojnie jak wyjatkowo masz tak niskie to sie nie stresuj, zobacz jaka pogoda za oknem ja pol dnia przespalam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja dziś zamykam wątek 😉

Angela - dobrze, że wszystko jest ok 🙂 Zuziaku - powodzenia!

Spadam spać. Jeszcze mężowi "łóżko" (materac) pościelę, bo padnięty wrócił. A jutro jak mnie ktoś obudzi przed 11, to zastrzelę normalnie gada. Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŁOOO MATKO czyzbym była 1 dzis hiii

Angela ciesze sie ze wszystko ok 🙂 teraz jak beda chcieli mnie zostawic w szpitalu bo jutro jade na ktg to powiem ze niechce zostac chyba ze zapewnia mnie ze wyjde z dzieckiem bo tak mnie wymeczyli ze ledwo do siebie dochodze normalnie niby 1 noc i co ??? masakra jeszcze sie nie wyspałam po tym szpitalnym podłanczaniu pod ktg i badaniach
po badaniach ledwo chodziłam a i ta biegunka tez swoje zrobiła 😞

na szczescie juz mi lepiej troche zn poki co wstałam i niema biegunki jednak brzuch mam twardy niestety kurcze wg mojej pani dr zostało mi około 10-12 dni do porodu zobaczymy bo moja uparta szyjka sie nie rozwierała poki co

ahh meczoce to wszystko :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wczoraj prawie cały dzień spędziłam poza domem na załatwianiu spraw, zrobiłam sobie wycieczkę krajoznawczą, bo poszczególne instytucje są porozrzucane po różnych dzielnicach. Zmęczona wróciłam jak diabli 🙃 Dzisiaj jeszcze spółdzielnia mieszkaniowa i jak dobrze pójdzie to wtorek będziemy mieć już główne formalności za sobą. Zostnie jeszcze przemeldowanie, zamiana w gazowni, energa, telefon, tv z netem. W międzyczasie będziemy robić remont. A jak zamieszkamy to już na spokojnie zajmniemy resztą m.in. wymiana dowodów.

Laaf, na to zaświadzenie o niezaleganiu z podatkami ze skarbówki czeka się 7 dni roboczych, ale ja wczoraj gładząc się po brzuszku zapytałam się czy nie da się wcześniej, bo nam się troszkę śpieszy to pani powiedziała, że będzie na wtorek, a jak uda się jeszcze szybciej to najwyżej zadzwoni 🙂 🙂 🙂

Zuziek, będzie dobrze!!! Powtórz sobie dzisiaj na spokojnie, wiem, że trudno jest zrelaksować się, ale chociaż spróbuj. TRZYMAM KCIUKI!!!!!

Angela, dobrze że wszystko ok.

Ania, może jednak na dniach akcja porodowa ruszy, już takie skórcze i rozwarcie na 5 cm, jeszcze żeby szyjka otworzyła się. Jedyne co pozostaje życzyć to, żebyś zbyt długo nie czekała mając prawie codziennie skórcze i żebyś miała krótki i w miarę łagodny porod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...