Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Haha no to sie usmialam 🙂 Czyli po prostu nie ma komu rodzic 😎
Ja dzisiaj tez na kebabie a co mi tam 😁 jutro idem do fryzjera ale jeszcze nie wiem co mam z glowa zrobic 🤨
I zapisuje sie pod mokrymi w majtkach !!! yeaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chciałam być miła i komuś odstąpić miejsca.
Kasiu w poniedziałek na 16.30 mam umówioną wizytę położnej, ma do mnie przyjechać, porozmawiać, zbadać i posłuchać serduszka maleństwa. Więc jeśli rozwarcie się posunie do przodu to jest możliwość ze wyląduje na porodówce.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnośnie tych podkładów to ja czekam na przesyłkę bo zamówiłam tego hartmann'a. pomyślałam, że cholera będę żyłować parę złotych a potem będę się zastanawiać czy przecieka czy nie. więc srał to pies i zamówiłam te droższe.
Ania... to nic tylko teraz objadać się wszystkim na co masz ochotę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle się do Was napisałam i mi router się rozładował 😠
Teraz w skrócie:

Aniu trzymam za ciebie kciuki, za Wszystkie z Was, ale za Ciebie szczególnie 😘

Agata ja mam bella 3 paczki - do szpitala wystarczy. A potem w domciu lepiej always, więc nie szalej z ilością 😁

Hela w przedszkolu miała dzisiaj zly dzień i płakała 3 razy, w dodatku znowu zaczyna kaszleć 😮 A ja mam wyrzuty sumienia że siedzę sobie w tym czasie w domu 😠


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś dziękuje 😘
Agata ja dostałam od teściowej 2 paczki tych z hartmana czy jakoś tak, ja bym nie chciała jako pierwsza się rozpakować lecz jeśli będzie trzeba to nic i tak z wami będę jako "kwietniówka"
Kasiu a pewnie że będę objadała się wszystkim co możliwe a potem będzie nie dozwolone, dzisiaj kebab a na jutro już fasola do fasolki się moczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania trzymaj nogi zaciśnięte 😉
Ja też myślę o ceratce na materac 🙂
Ilona ja miałam kupować pościel, i w ogóle te całe otoczki,organizery, baldachimy na łóżeczko ale po głębokich przemyśleniach nie kupiłam nawet pościeli bo:
a) dziecko nie śpi na poduszce - więc odpada poszewka na poduszkę...
b) to będzie kwiecień więc kołderki też używać nie będę - mam 4 kocyki i 2 śpiworki i planuję kupić rożek do szpitala i może będzie w nim spał.
a zabezpieczenie na szczebelki właśnie w IKEA kupiłam 🙂
A słyszałam też gdzieś, że takiego maleństwa kołderką się nie przykrywa.
a z organizerów na łóżeczko znalazłam na allegro taki :
http://www.amazon.com/Munchkin-10047-Diaper-Change-Organizer/dp/B000GAYYCE
i wydaje mi się zdecydowanie praktyczniejszy niż te takie szyte do kompletu.

Mokre majtki i mnie dopadły 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam kupiłam wszystko na łózeczko . Kasia ma rację co do poduszki i kołderki,ponieważ Ja osobiście tez nie mam zamiaru dawac jej pod główkę poduszki czy przykrywać kołderką ponieważ male dzieci są ruchliwe a nie chciałabym,zeby nie daj boze naciagneła sobie na buziaczka ... Będzie spała tylko i wyłacznie w spiworkach . Baldachim jak najbardziej jestem za ze względu na to, że jest to kwiecien i wszystkie owady budza sie do zycia a nie chce zeby ja komary pogryzły czy pajaki wchodziły :./
przybornik przydatny i praktyczny bo nie zajmuje miejsca a masz dodatkowe schowki na pierdoly . Ochraniacz na ten temat chyba nie musze sie wypiowiadac bo to logiczne 🙂 Zamiast poduszki mam taką - http://allegro.pl/womar-profilowana-poduszka-klinowa-z-otworami-i3085304545.html .
Kolderka i poduszka byla w zestawie i przyda sie na pozniej 🙂 a i jeszcze miałam rozek i zaslonke na szczebelki . Rozek rowniez logiczne 🙂 a co do zasłonki ? Fajna sprawa ponieważ na szuflade mozesz cos polozyc i nie widac tego co zawadze nam pod lozkiem 🙂
Dziewczyny zastanawiam się nad zmianą koloru wlosow i podobaja mi sie dwa ale bardzio sie od siebie roznia co wy na nie ?
1. https://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&biw=1600&bih=775&noj=1&tbm=isch&sa=1&q=blond+pasemka&oq=blond&gs_l=img.1.1.0l10.2578.3349.0.4844.5.4.0.1.1.0.104.350.3j1.4.0...0.0...1c.1.5.img.VPSbshsO0EQ#imgrc=SNV2HlopjMnpKM%3A%3BtBVz6nwQ4_JZHM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fryzury-katalog.pl%252FImages%252Ffryzury%252520blond%252520pasemka%252520blond%252520baleyage%25252011a.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.fryzury-katalog.pl%252FFryzury%252520blond%252520pasemka.html%3B324%3B477
2. Ombre hair ...
Kuba twierdzi,ze jemu bardziej podoba sie 1 ... ale nie wiem czy dobrze by mi bylo w tak jasnym kolorze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
No ja właśnie pościel zamierzam kupić tak około 6 miesiąca. Nad baldachimem też myślałam, jednak rozmawiałam ze znajomą i trochę dało mi to do myślenia, że jak się ma pierwsze dziecko to jak śpi, cały czas się do niego kuka i zagląda - czy oddycha, czy wszystko ok itd więc ona mówiła że jak jej mała się urodziła to nawet z jednej strony ochraniacza na szczebelki nie założyli bo nie widzieli małej. No i w sumie tak chyba jest, że często się zagląda podczas snu...a co do owadów to my chyba zamontujemy po prostu moskitiery w oknach i po problemie z robalami. Inaczej jak ktoś w domu mieszka. A co do tego zaglądania do dziecka to ja rozważam zakupu Angelcare - monitor oddechu, drogie cholerstwo, ale zawsze można odsprzedać. A dzięki temu można spokojniej drzemać czy robić coś w innym pomieszczeniu... poważnie o tym myślę.
Ania jak dzisiaj ?
Agata ja bym chyba teraz jeszcze w ciąży taki ciemniejszy zrobiła, bo blondy mają dużo amoniaku a nie wiem jak mocne ( w sensie czy uda się tak rozjaśnić taką farbą dla kobiet w ciąży z mniejszą ilością amoniaku) .
Ja w ciąży wróciłam do mojego mysiego naturalnego koloru 🙂 a miałam blond.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Pisałyście o jeansach ciążowych, ja nie zakupilam takich gdyz mieszcze sie w spodnie sprzed ciąży i to w nich chodze lub po domu w leginsach. Wczoraj bylam u gin mala waźz 2480g. JJa mam szyjke zamknieta, ale na wieksza ilosc upławów tez cierpie. Od dwóch dni ruchy bardźo mi oslably, łóżysko mam III stopnia. No i moja waga od ostatniej wizyty wgl sie nie zmieniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim.

Mam biało za oknem.
Ja baldachimu nie kupuję, bo wszyscy mi to odradzają. Poza tym dodatkowe miejsce na zbieranie kurzy.
Ja myślę że na samym początku mała będzie spała w rożku, potem się zobaczy.
Moskitiery mam na oknach w całym domu 🙂

Przez dzień będę ją kładła w wózku i wynosiła na taras jak będzie ładna pogoda i tam niech sobie śpi, a ja przez ten czas zajmę się moim ogrodem.
Jbc to mam też kosz Mojżesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
klk1509 napisał(a):
Ania dobry seks i wypocisz wszystkie wirusy 🙂 potem ciepła kąpiel i jak nowo narodzona 🙂

chyba w jej sytuacji to po dobrym seksie wylądowałaby od razu na porodówce 😉

oj tak ja bym z wielką chęcią skusiła się na porządny sex ale musiałabym chyba gdzieś w pobliżu szpitala ewentualnie na porodówce męża gwałcić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...