Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
hej kobietki ja jestem nie do życia!!!! dopadła mnie chyba jelitówka.już od 3 tyg nie wymiotowałam,wszystko jadłam...było już super.a tu nagle przed wczoraj okropny ból żołądka ...wymioty,brak apetytu,ból stawów i mięśni i ogólny brak sił...nie miałam nawet sił wywlec się z wyrka na siusiu...
boję się,że z kruszynką coś nie tak ...


Marcysiu biedna jestes 😞 moze jak nie przejdzie to idz do internisty zebys sie nie martwiła...
Ja za to wogole nie moge w nocy spac 😞 wstałam dziś o 3 w nocy i nie wiedzialam za co mam sie wziac ...wiec pokreciłam sie troche wyprawilam meza na 6 do pracy i dopiero sie polozylam...i wstalam dopiero po 10..i jak tu zyc? 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
hej kobietki ja jestem nie do życia!!!! dopadła mnie chyba jelitówka.już od 3 tyg nie wymiotowałam,wszystko jadłam...było już super.a tu nagle przed wczoraj okropny ból żołądka ...wymioty,brak apetytu,ból stawów i mięśni i ogólny brak sił...nie miałam nawet sił wywlec się z wyrka na siusiu...
boję się,że z kruszynką coś nie tak ...

Marcysia jak Ci nie przejdzie to niestety bedziesz musiała zaliczyć jakiegos lekarza bo bardzo łatwo o odwodnienie dzidzi. Ja w piwerszej ciązy przy jelitówce na oddziale wyladowałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jeny jaki cudny brzunio Joasiu 🙂Kurcze a ja sie wybieram 7 grudnia na pokaz bielzny chociaz moj piotrek mowi ze chyba juz troche widac ale ja twardo mowie ze nie:P wiec nie wiem jak to bedzie..co prawda powiem Wam,ze u mnie naprawde tego brzuszka nie widac prawie 🙂
Masakra dziewczyny,tyle stron mam do nadrobienia,a non stop jestem w pracy i nie mialam kiedy nawet Wam wyslac buziakow i pozdrowien ode mne i Kruszynki 🙂 ale steknilismy sie za Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha! No i w koncu udalo mi sie przeczytac i nadrobic zaleglosci sprzed tygodnia 🙂 Mam to samo z dziąsłami czyli-jak myje zeby to leci mi krew..przez co skrocilam mycie zebow do minimum,ale wiem ze tak nie mozna wiec musze cos zaradzic 😞a i tak uzwyam miekkiej szczotki..kiedys mylam po 4-5 razy dziennie 3 minuty,teraz przerzucilam sie nie dosc ze ze szczoteczki elektryczna na zwykla miekka to jeszcze myje tak 3 razy po minucie bo mnie bolą dziąsla 😞

Rudzielec-zgadzam sie w 100%! Pamietam jak liczyliscie na synka,ja na corcie a wyszlo o nas odwrotnie.A teraz to tak sie ciesze ze chlopiec ze o matko! Piotrek juz sobie wyobraza jak beda razem szalec,kopac pilke,jak mu auto bedzie pokazywal i jakiego bedzie mial kumpla i jak będą mnie rozpieszczac i spiskowac przede mną-w koncu bede jedyna kobieta w domu 🙂 🙂

a do mnie zaraz przyjezdza mama 🙂 jedziemy na zakupy ubraniowe a potem do kina 🙂wiec dzis kobiecy dzien 😉 mam nadzieje,ze u Was tez super sobota sie zapowiada:* calusy 🙂

p.s a czas faktycznie szybko leci..czy wiecie ze dzis 24.12 czyli...MIESIAC DO SWIAT? 🙂 🙂 🙂prezenty! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 coś dzisiaj Was czytam i płacze jak głupia 🙂nie wiem, czy to ta pogoda, czy hormony 🙂hahaha 🙂3grudnia mam kolejną wizytę, zastanawiam się, czy będzie już można sprawdzić płeć dziecka, czy jednak z uwagi na to, ze na poprzedniej wizycie miałam robione usg, kolejne dopiero na styczniowej?a Wy jak tam znacie już płeć Waszych Maleństw??pozdrawiam i buziaczki zostawiam:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie znam jeszcze płci, chcielibyśmy dziewczynkę, ale mam przeczucie że będzie chłopiec. Mam kolejną wizytę 12-tego grudnia, i mam nadzieję, że zrobi mi usg 😉 A z hormonami jako tako narazie sobie radzę, miewam dni kiedy cały czas płaczę ale już jest lepiej. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka...mężuś wrócił z delegacji to zaraz lepszy humorek dostałam 🙂 mimo,że złapałam wirusa grypy jelitowej 😞...już mi przechodzi,ale najgorsze były 2 noce gdzie wszyscy spali a ja siedziałam bo albo latałam na kibelek...albo mnie mdliło ...dziś dopiero zaczęłam coś skubać ...sucharki,kleik ryżowy czy rzadki kisielek...wrrrrrrrrrr
ja też myślałam o świętach i prezentach ,ale ta grypa wytrąciła mnie z równowagi i teraz tylko myślę o dzieciątku czy z nim wszystko dobrze.a ja nie mogę iść do gina kiedy bym chciała 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Słyszałam właśnie że ta jelitówka okropnie panuje. Mam nadzieje, że nas nie dopadnie..
Dzisiaj pół dnia czuje jakieś pukanie ale tak dziwnie bo z lewej strony tak bardziej z boku i nie wiem czy to bobas czy sama nie wiem co caly czas puka.. Generalnie znowu nie często daje znaki o sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszaki 😁

A ja musze sie pochwalic ze wczoraj ok.23 pierwszy raz poczułam moja Kuleczke tylko 3 razy ale az przeszły mnie dreszcze... 🙃 a dzis sie nie odzywa moze dlatego ze taki dzisiaj spiacy dzien.. 🙂 Grunt ze dała znak zycia 😉
I dzis rano robilam morfologie i badanie ogolne moczu..i wyniki sa bardzo dobre..jesli chodzi o krew to mam lepsze wyniki niz przed ciaza... 😁 Zycze Wam tego samego 🙂
a teraz lece ogladac Kevina 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie!
Rudzielec, gratuluje i super że masz tak dobre wyniki! Moich ciągle nie ma, ciekawe czy gdzieś nie zaginęły, bo chyba ich uduszę!
Dziewczyny, skoro o prezentach mowa, to co kupujecie swoim mężczyzną pod choinkę? Bo ja to już nie mam zielonego pojęcia, co mojemu kupić, bo on wszystko ma. Już myślałam o zestawie kremów do twarzy, ale wiem że nie będzie zadowolony z tego, a prezenty mają cieszyć(najwyżej to będzie dodatek 😉). Nie chcę czegoś banalnego, ale kompletnie nie wiem co by mu tu sprawić. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielę rano...ja już czuję się dobrze 3 dnie męczarni za mną.dziś przespałam całą noc i nic mnie nie bolało,nie dokuczało...tylko stale myślę o kruszynce czy z nią jest oki.a,że nie czuję ruchów jeszcze to gorszy niepokój.z synkiem miałam 3 razy jelitówkę ale już wysoko w ciąży i wiercił się to byłam spokojniejsza.
a do tego miałam dziś niedobry sen.nie wiem jak u was,ale u mnie sny się sprawdzają i to mnie przeraża.śniła mi się burza z piorunami.a to niedobrze.

co do prezentów ja zawsze określam mężowi co bym chciała dostać a on mnie ...jest to po parę rzeczy i wtedy co nam wpadnie w oko,co dostaniemy to kupujemy.ja mu np mówiłam,że w tym roku chciałabym dostać komplet biżuterii(bo mam z avonu ale ona jest już ciemna) albo zegarek.a znowu mój mąż uwielbia jeździć kładem i ma takiego kłada .kupił go latem.a teraz idzie zima i cieszy się,że jak bedzie śnieg to będzie miał wielką frajdę z jazdy.ale brak mu akcesoriów.no i mam już prezent dla niego ...kask ,rękawice i ochraniacze na kolana 🙂...zresztą mąż nie lubi takich prezentów jak kosmetyki,portfele,on jest taki że lepiej ucieszyłby się gdybym mu kupiła całe wyposażenie na jakieś dalsze wyprawy,surwiwal itp.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcysia, masz szczęście, że Twój ma jakąś pasję. A mój poprostu nie ma czasu na takie rzeczy, tylko praca, praca itd. Wiem, że z nowego laptopa, a jeszcze lepiej imaca lub iphona5, to by skakał z radości pod sufit...tyle że do obdarowania będzie więcej osób, a i przed majem dużo wydatków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzusie,
Moj maz ostatnio ogladal samoloty zdalnie sterowane, chcial sobie kupic, gdyz wyznal ze zawsze marzyl o takim.....he he dorosly facet a ile ma jeszcze z malego chlopca...Wzial go z zamiarem kupna, chodzilpo sklepie. potem odlozyl....i od razu posmutnial. W koncu idac do kasy mowie:"Wracaj po ten swoj samolocik, to bedzie prezent od Mikolaja". Dziewczyny, nie uwierzycie, ledwie przyjechalismy do domu bawil sie jak dziecko z przerwami na ladowanie swojej zabawki 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam ten sam problem...moj mężczyzna ma wszystko,wiec nie mam pojecia co mu kupic..on ogolnie wychodzi z zalozenia ze woli sobie kupić jedna rzecz mega drogą i porządną niz 3 średnie.Dlatego powiem Wam,ze jeszcze nawet sie na zastanawialam,co mu kupic 😞 Myslalam moze aby wykupić dla nas jakąś fajną wycieczke za granice,tylko nie wiem,jak z tym lataniem samolotem u mnie 😞Natomiast on chce kupic nowy samochod(nie na swieta,tylko tak w ogole)co dla mnie jest niedorzeczne bo mamy nieco ponad 2 letnie auto..ale on mowi,ze skoro ma na swiat przyjsc syn,to samochod tez trzeba zmienic.No chyba ze mysli o mojej 4 letniej Hondzie,nie obrazilabym sie,gdyby sprezentowal mi jakąs terenowke do wożenia synka 😁 😁 Czy Wasi męzowie tez tak wariuja? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki
byłam ostatnio na wizycie i tak jak myślałam, mam anemię. Reszta wyników (mocz i glukoza) w porządku.
Z wyników z USG też wychodzi że wszystko w porządku. Przezierność karkowa jest w normie. Gdy miałam robione USG (12tyg 6dni) maluszek miał 6,5cm. Ciekawe ile teraz ma 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchole 🙂

Troszke rzadko tu zagladam ale to przez brak czasu :/ Tym razem przyszlam sie troche pozalic gdyz w piatek wieczor i cala sobote wariowalam-a to przez to ze bolalo mnie podbrzusze... nie mam zielonego pojecia dlaczego :/ no ale odpukac narazie juz jest wszystko ok... Druga sprawa jest taka ze chcialam sie pochwalic-pierwszy kopniak zaliczony 🙂Nie byl to nie wiadomo jaki \'cios\' ale definitywnie byl to kopniaczek 😁 I powiem Wam tez ze po moim ciele doskonale widac jak moj bobasek sie chyba wypina albo nie wiem co tam za fikolki fika bo jak wczoraj wieczorem polozylismy sie z mezem juz do lozka to po prawej stronie brzuszka bylo doslownie widac jak bobas tam lezy a druga strona sie \'zapadla\' hehe smiesznie bardzo to wygladalo 🙂 i teraz nawet jak siedze to czuje jak maluszek przeplywa na jedna strone pozniej za jakis czas na druga 🙂 chciala bym juz regularnie czuc takie kopniaczki i zeby maz tez mogl poczuc jak przylozy reke do brzuszka 🙂 a co u Was slychac dziewczyny? czujecie juz ruchy? no i jak tam wogole zdrowko??
pozdrawiam cieplutko 🙂 buziolki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzunie 😉
Jakis spokoj tu ostatnio....
Angela gratuluje kopniaczka 🙂 powiem Ci ze ja nie czuje wlasnie jak sie dzidzia przemieszcza czuje tylko takie lekkie lub mocniejsze rozciaganie nozka mojego brzucha..nozka albo raczka tego nie wiem..takie to fajne uczucie jakby babelek powietrza chcial sie wydostac 🙂 dzis od 3 dni poczułam kolejne 3 malenkie ruchy..i czekam na wiecej ale na komende" poruszaj sie dla mamusi\'\' mała nie reaguje wiec czekam cierpliwie 🙃 chyba bedzie indywidualistka jak mama 😁
Co do prezentow ja jak zwykle nie wiem tyle imienin urodzin w ciagu roku ze mam pustke w glowie mezowi juz prezent dalam ...bo tak samo jak Twoj maz Marta moj lubi takie nowosci tabletowo laptopowe no i samochody...wiec zakupilam mu juz wczesniej Samsunga Note2 wiedzialam ze go chce ale zawsze czeka na okazje zeby bylo taniej ..szkoda mi sie zrobilo ..taka mial zamyslona slodka minke...i cieszy sie jak dziecko teraz tylko moze jakies acc do tego i bedzie po problemie..Karola a mysle ze wycieczka to super pomysł....sama mialam leciec jeszcze w delegacje ale juz chyba nie dalabym rady...choc podobno latanie ( zmiana cisnienia ) wogole nie szkodzi nawet na poczatku ciazy..podobno ale jak to jest do konca to nie wiem...ale pomysl super...ogarnelam juz nasza tabelke ale niestety maz nie ma chwili zeby przerobic ja na jpg. jak cos na maila moge przesłac...
ale sie rozgadałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec ja juz malenstwo czuje mniej wiecej od 14 tc regularnie ale wlasnie czekam teraz na bardziej regularne kopniaki 🙂 no i juz w koncu chciala bym sie dowiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka 🙂 starsznie juz bym chcial to wiedziec bo juz chce zaczac kupowac te slodkie przepiekne male ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
witajcie brzuszki
byłam ostatnio na wizycie i tak jak myślałam, mam anemię. Reszta wyników (mocz i glukoza) w porządku.
Z wyników z USG też wychodzi że wszystko w porządku. Przezierność karkowa jest w normie. Gdy miałam robione USG (12tyg 6dni) maluszek miał 6,5cm. Ciekawe ile teraz ma 🙂
Pozdrawiam


Joasiu ja przez 8 lat mialam anemie do tego stopnia ze grozila mi bialaczka..
Jakos sie z tego wygrzebałam ..to byl warunek zeby zaplanowac sobie wreszcie dzidzie..
i teraz ona mi chyba pomaga bo nigdy nie mialam az tak dobrych wynikow...biore leki łykam Biofer naprawde polecam poczytaj sobie o tym jest naturalnym lekiem i naprawde skutecznym a uwierz ze brałam juz chyba wszystko ...no i ugotuj sobie od czasu do czasu buraka i zjedz go badz ugotuj zupke...ja jem buraki 2 razy w tygodniu i jest ok ..naprawde polecam ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
Rudzielec ja juz malenstwo czuje mniej wiecej od 14 tc regularnie ale wlasnie czekam teraz na bardziej regularne kopniaki 🙂 no i juz w koncu chciala bym sie dowiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka 🙂 starsznie juz bym chcial to wiedziec bo juz chce zaczac kupowac te slodkie przepiekne male ubranka 🙂


No wlasnie 🙂 ja juz bym kupowala tylko maz mnie powstrzymuje..kaze czekac na 100% pewnosci 🙃 wiec pewnie dopiero po nowym roku zaczne zakupowe szalenstwo choc kurcze po swietach bedzie ciezko 😁 dobrze ze mam swoje tajne oszczednosci...hahahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

No wlasnie 🙂 ja juz bym kupowala tylko maz mnie powstrzymuje..kaze czekac na 100% pewnosci 🙃 wiec pewnie dopiero po nowym roku zaczne zakupowe szalenstwo choc kurcze po swietach bedzie ciezko 😁 dobrze ze mam swoje tajne oszczednosci...hahahaha 😁 😁 😁


Ja sie juz sama ledwo powstrzymuje ale ostatnio nie dalam rady i kupilam przepiekne biale malenkie skarpetki w neutralnym kolorze bialym 🙂 z napisem \'I love mama\' 🙂 przepiekne sa 🙂 w mojej galerii mozna juz zobaczyc moj maly brzuszeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...