Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Mysle ze wiekszosc z nas nie moze sie juz doczekac....
Tez chcialabym juz wiedziec.
Mnie sie tylko wydaje, takie przeczucie....ze bedzie chlopiec 🙂 ale moge sie mylic!


ja za to kompletnie nic nie przeczuwalam... moj Maz od poczatku mowil ze syn i koniec kropka hhe 🙂 ja tez bardzo chcialam chlopaka no i chyba wyprosilismy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
Rudzielec oj trzeba trzeba a najgorsze ze nie mamy pomyslu... nic a nic dla chlopca nie mamy... dla dziewczynki juz mialam :P a tu jednak nasz wymarzony Synus 🙂


Bardzo sie ciesze a widzisz..jednak marzenia sie spełniaja... 😁 a maz jest Polakiem czy Niemcem? zreszta czy tak czy tak masz wieksze pole do popisu bo mozesz wybrac albo polskie albo niemieckie imie.. 🙃 🙃 🙃


Maz jest Polakiem 🙂 a imie chcemy dac ja mowie \'europejskie\' ani typowo polskie ani typowo niemieckie 🙂 chcemy oryginalne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
Rudzielec oj trzeba trzeba a najgorsze ze nie mamy pomyslu... nic a nic dla chlopca nie mamy... dla dziewczynki juz mialam :P a tu jednak nasz wymarzony Synus 🙂


Bardzo sie ciesze a widzisz..jednak marzenia sie spełniaja... 😁 a maz jest Polakiem czy Niemcem? zreszta czy tak czy tak masz wieksze pole do popisu bo mozesz wybrac albo polskie albo niemieckie imie.. 🙃 🙃 🙃


Maz jest Polakiem 🙂 a imie chcemy dac ja mowie \\\'europejskie\\\' ani typowo polskie ani typowo niemieckie 🙂 chcemy oryginalne 😉


oryginalne to tak jak ja szukalam ..hmm..ale jak u mnie bedzie chłopiec to bedzie Staś a co 🙂
ale chyba jednak bedzie dziewuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
Rudzielec oj trzeba trzeba a najgorsze ze nie mamy pomyslu... nic a nic dla chlopca nie mamy... dla dziewczynki juz mialam :P a tu jednak nasz wymarzony Synus 🙂


Bardzo sie ciesze a widzisz..jednak marzenia sie spełniaja... 😁 a maz jest Polakiem czy Niemcem? zreszta czy tak czy tak masz wieksze pole do popisu bo mozesz wybrac albo polskie albo niemieckie imie.. 🙃 🙃 🙃


Maz jest Polakiem 🙂 a imie chcemy dac ja mowie \\\\\\\'europejskie\\\\\\\' ani typowo polskie ani typowo niemieckie 🙂 chcemy oryginalne 😉


oryginalne to tak jak ja szukalam ..hmm..ale jak u mnie bedzie chłopiec to bedzie Staś a co 🙂
ale chyba jednak bedzie dziewuszka 🙂



My to jeszcze nie mamy pojecia serio 🙂 ale jak juz cos wymyslimy napewno sie pochwale 😉 i naprawde tak sie ciesze ze te pobolewania to nic groznego... tak sie balam ze malemu cos sie dzieje... ale mnie tak pobolewa bo maly teraz bardzo szybko rosnie i rozciaga mnie poprostu..... kamien z serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂
jem właśnie śniadanie i zajrzałam do was.widzę temat imion i płci.ja mam już synka.cieszyłabym się z córeczki...ale jak będzie drugi synek to też bardzo się ucieszymy z mężem.wszystko na chłopca mam.jak widzę te stosy zabawek zapakowane na strychu po synku 😞.wiadomo dopóki małe to grzechotki,gryzaki,jakieś grające zabaweczki.ale później już tylko same auta,traktory ,garaże...

mój mąż się śmiał,że w kolejnych latach przed ŚWIETAMI posiwieję chyba.a ja pytam go czemu tak mówi?a on na to,ze mam jedno dziecko i już miesiąc na przód wybieram mu prezent i stale wertuję allegro i stale zmieniam zdanie 😁 a co dopiero jak dwójka dzieci będzie 😁

życzę miłego dnia 😘 (u mnie pada już drugi dzień ...masakra)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Gratuluję tym które znają już płeć 🙂 ja się nie mogę doczekać USG (połówkowe na początku stycznia) może dzidzi pokaże co ma między nóżkami 🙂.
Rudzielec ja mojemu synkowi ustroiłam literkami kącik. Zaraz zmienię zdjęcie profilowe to będziesz mogła zobaczyć. Tyle że to są zwykłe drewniane literki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witajcie dziewczynki. Gratuluję tym które znają już płeć 🙂 ja się nie mogę doczekać USG (połówkowe na początku stycznia) może dzidzi pokaże co ma między nóżkami 🙂.
Rudzielec ja mojemu synkowi ustroiłam literkami kącik. Zaraz zmienię zdjęcie profilowe to będziesz mogła zobaczyć. Tyle że to są zwykłe drewniane literki...


Asiu te tez sa drewniane 😁 tak lazilam po tym allegro zeby cos fajnego znalezc ..znalazlam jeszcze takie wypychane z materialu ale to sie bedzie kurzyc i bedzie trzeba prac i juz pewnie nie beda takie jak na poczatku.. 😁 😁 a to wyglada bardzo ładnie 😁 a wielkosci mozna zmieniac ..ale widze ze u Ciebie efekt jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Witajcie dziewczynki. Gratuluję tym które znają już płeć 🙂 ja się nie mogę doczekać USG (połówkowe na początku stycznia) może dzidzi pokaże co ma między nóżkami 🙂.
Rudzielec ja mojemu synkowi ustroiłam literkami kącik. Zaraz zmienię zdjęcie profilowe to będziesz mogła zobaczyć. Tyle że to są zwykłe drewniane literki...


Asiu te tez sa drewniane 😁 tak lazilam po tym allegro zeby cos fajnego znalezc ..znalazlam jeszcze takie wypychane z materialu ale to sie bedzie kurzyc i bedzie trzeba prac i juz pewnie nie beda takie jak na poczatku.. 😁 😁 a to wyglada bardzo ładnie 😁 a wielkosci mozna zmieniac ..ale widze ze u Ciebie efekt jest super 🙂


chodziło mi tylko o to, że te z linku wg opisu były z efektem 3D 🙂 a moje są zwykłe drewniane 🙂. Jak pewnie zauważyłaś dołączyłam też naklejki słonko, chmurki, a na drugiej ścianie (to jest wnęka) jest księżyc i gwiazdy. Spróbuję kiedyś wrzucić zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
chodziło mi tylko o to, że te z linku wg opisu były z efektem 3D 🙂 a moje są zwykłe drewniane 🙂. Jak pewnie zauważyłaś dołączyłam też naklejki słonko, chmurki, a na drugiej ścianie (to jest wnęka) jest księżyc i gwiazdy. Spróbuję kiedyś wrzucić zdjęcia 🙂


tak rozumiem 🙂 tyle ze 3D to tylko tyle ze sa troche bardziej odstajace od sciany niz te Twoje poprosu grubsze i to caly efekt 3D 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie!
U nas noc tragedia. Olivcia wymiotowała i miała 40 stopni, oczy to miała tak spuchnięte, że tylko do połowy otworzyła, jak jej przemyłam. Póki co się bawi (temp. nie ma), ale ten katar i te oczy, to tragedia aż serce mnie boli jak na nią patrzę.
Wypiłam kubek kawy i dzidzia dostała powera, co chwilę mnie tu kopie. Dobrze, że mężuś ma teraz dwa dni wolne, to pomoże. Właśnie jest na zakupach, a my bierzemy się za kolorowanki.
Miłego dnia brzusie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
Hej brzusie!
U nas noc tragedia. Olivcia wymiotowała i miała 40 stopni, oczy to miała tak spuchnięte, że tylko do połowy otworzyła, jak jej przemyłam. Póki co się bawi (temp. nie ma), ale ten katar i te oczy, to tragedia aż serce mnie boli jak na nią patrzę.
Wypiłam kubek kawy i dzidzia dostała powera, co chwilę mnie tu kopie. Dobrze, że mężuś ma teraz dwa dni wolne, to pomoże. Właśnie jest na zakupach, a my bierzemy się za kolorowanki.
Miłego dnia brzusie. 🙂



to wspólczuję,że córcia tak musi cierpieć 😞...ja jestem już po swojej jelitówce i przeziębieniu synka.też miał straszny katar,załzawione oczki,stale kichał i oczy miał spuchnięte.bidulki nasze małe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszunie Kochane 🙂
Jak sie dziewczyny czujecie?? Mam nadzieje ze kazdej dopisuje zdrowko :*
Ja tzn my czujemy sie jak narazie dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie 🙂 Tylko troche moje zmienne humorki mnie wkurzaja ale nie jest az tak zle wiec moj maz jakos ze mna wytrzymuje 😉
Juz powoli zblizaja sie swieta zaczelyscie juz przystrajac domki? Ja chyba jutro zaczne 🙂 Niestety brakuje mi jeszcze najwazniejszego-CHOINKI. Moj maz wymyslil ze w tym roku kupimy sobie sztuczna ale ledowa zeby nie bawic sie w dodatkowe lancuszki swiecidelek 🙂 niestety ta wigilie bedziemy po raz kolejny spedzac tylko we dwoje ale tuz po swietach przyjezdzaja do nas znajomi tzn moja przyjaciolka z mezem i zostaja az do 6 stycznia wiec juz sie nie moge doczekac 🙂 a Wy kochane jak spedzacie swieta? bardziej kamerlanie czy w duzym gronie rodzinnym? pozdrawiam was bardzo goraco i zdroweczka zycze 🙂 Angela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszaczki!
Martus biedna Twoja Olivcia 😞ale teraz tyle chorubsk paskudnych panuje ..najgorsza pora roku taka przejsciowa...ale juz niedlugo bedzie Mikołaj!!! i szybko musi wyzdrowiec 🙃
Powiem Wam dziewczynki ze ja wogole nie mam humorkow..co wiecej maz stwierdził ze wogole jestem spokojniejsza ..no ale jak ktos normalnie był potworkiem to chociaz w czasie ciazy moze sie wyluzowac 😁 😁 😁 tak jak ja 😁 😁 😁
Angela ja to jeszcze musze ten domek ogarnac żeby przystrajac 😁 najgorsze jest to ze czekalam na ladna pogode zeby okna umyc a tu o deszcz i dzisiaj burza 😞 A my Świeta spedzamy z tesciami,siostra meza i z bracmi tescia ktorzy sa kawalerami 🙂 wiec taka rodzinna Wigilia jak zawsze ...
No a choinke ubierzemy pewnie dopiero ok 21grudnia 😜 ja nie lubie sie spieszyc ..bo jakos nie czuje tej atmosfery...zreszta od 10 lat mieszkam w Wawie i wogole tu Świeta to nie to samo co w moim rodzinnym Trojmiescie...ale coz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widze Rudzielec ze niedaleko siebie mieszkamy jesli chodzi o Polske 😁 😁 Kojarzysz pewnie Elblag?? to ja jestem spad Elblaga 🙂 wiec do Trojmiasta calkiem niedaleko :P
no ja jeszcze tez okna mam do umycia a tak to juz generalne porzadki porobilam ale tuz przed swietami jeszcze pewnie powtorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
to widze Rudzielec ze niedaleko siebie mieszkamy jesli chodzi o Polske 😁 😁 Kojarzysz pewnie Elblag?? to ja jestem spad Elblaga 🙂 wiec do Trojmiasta calkiem niedaleko :P
no ja jeszcze tez okna mam do umycia a tak to juz generalne porzadki porobilam ale tuz przed swietami jeszcze pewnie powtorze 🙂


A no to rzeczywiście 😁 ja jestem z Gdyni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny skoro jestem w 16 tc to ktory to miesiac?bo moim zdaniem 4 ale to niemozliwe,bo wtedy 5 bylby w grudniu,6 w styczniu,7 w lutym,8 w marcu a 9 w kwietniu...a ja przeciez rodze w maju i to 18...to jak to sie w koncu liczy?bo zglupialam?cyzli jestem w 3 miesiacy ciazy??tez niemozliwe;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!
ja sie taka "młodziutka" czuję przy Was... dopiero 15 tydzien, anni kopniaka ani plci nie znam 😞 A od początku ciązy ani raz nie poczułam sie zle 🙂 humorków tez nie mam 🙂 W ogole to jak by się nic nie zmieniło 😁 😁 tylko brzuszek zaczyna sie powiększać... I przez to jak Was czytam to jakoś tak smutno mi... wydaje mi się ze nie cieszę się tą ciążą tak jak powinnam... 😞 😞 Do tego cały czas praca-dom a na weekendach uczelnia i nie mam sił na nic juz 😞 ostatnio az mąż powiedział mi że musze isc na chorobowe bo się wykończę... ale skoro dobrze się czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...