Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
Rudzielec wpadaj zatem 😁
ewell tylko pozazdrościć- zawsze tak miałaś?

Mniej więcej tak od 2-3lat. A wcześniej bywało różnie. A może spróbujcie tego syropu apetizer, moja mama kupowala go dla siostry, która też 'chomikowała' jedzenie w policzkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewell88 napisał(a):
martam83 napisał(a):
Rudzielec wpadaj zatem 😁
ewell tylko pozazdrościć- zawsze tak miałaś?

Mniej więcej tak od 2-3lat. A wcześniej bywało różnie. A może spróbujcie tego syropu apetizer, moja mama kupowala go dla siostry, która też 'chomikowała' jedzenie w policzkach 😉

Dzięki ewell, poszukam tego syropu w aptekach internetowych, może będzie w UK. Szczęściara jesteś!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=7&virtuemart_category_id=7


był taki w sklepie,ale tylko ten zielony kolor....i wydaje mi się,że nie bardzo jest ten kolor 😞


nie jest zły tylko ze chyba bardziej dla chłopca..a nie mozecie sobie zamowic w sklepie koloru??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martam83 dzięki za linka, zastanawiałam się już nad ta dostawką lascal i myślę że zdecyduję się własnie na takie rozwiązanie plus chusta. Bo wózki rok po roku nie dośc że drogie to jeszcze wielkie jak autobus 😁 Rozważałam też opcję dostawki bocznej, z siedziskiem, ale nie pasuje do mojego wózka a nie bardzo mam ochotę go zmieniać...
Plan porodu....hmmmm...Ja planuję jechac do szpitala tak późno jak się da i nie urodzić w windzie 😜 Za pierwszym razem na porodówce spędziłam 2,5h i mam nadzieję że teraz pójdzie jeszcze szybciej 😉 Obym się nie przeliczyła 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2,5 godz?!! 🤪 jak Ty to zrobiłaś?!!!
Te lascal pasują na 99% do wszystkich wózków(tak jest napisane na stronce i jeszcze możesz wybrać swój model wózka i się upewnić).
A są jeszcze takie, nie wiem czy widziałaś 🙂
http://www.amazon.co.uk/Litaf-Seat-Buggy-Hitchhiker-Navy/dp/B000HZ47J8
A te boczne są też fajne, ale mało funkcjonalne w mieście. Nie dość że nie da się z pojedynczym wózkiem wejść do małego sklepu, bo albo miejsca brak, albo drzwi za wąskie. Albo te schodki w autobusach czy tramwajach. Jak pojechałam pierwszy raz na urlop do Polski z Olivią, to na zakupy tylko do marketów chodziłam, bo te osiedlowe sklepiki to porażka była, a ja bym w życiu wózka z dzieckiem pod sklepem nie zostawiła(bynajmniej tak jest w mojej małej mieścinie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
marcysia86 napisał(a):
http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=7&virtuemart_category_id=7


był taki w sklepie,ale tylko ten zielony kolor....i wydaje mi się,że nie bardzo jest ten kolor 😞


nie jest zły tylko ze chyba bardziej dla chłopca..a nie mozecie sobie zamowic w sklepie koloru??



chodzi o to,że ten model ma same kolory do du....i żaden mi się nie podoba....ale prowadzi się rewelacyjnie!!!!jak już mój mąż się zachwycił to.... 😮 szok.patrzę w necie to są o wiele wiele droższe....w tym sklepie kosztował 1089zł była promocja....może właśnie ze względu na ten kolor,że nie s`chodzi???hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
marcysia86 napisał(a):
http://wspb.home.pl/tako/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=7&virtuemart_category_id=7


był taki w sklepie,ale tylko ten zielony kolor....i wydaje mi się,że nie bardzo jest ten kolor 😞


nie jest zły tylko ze chyba bardziej dla chłopca..a nie mozecie sobie zamowic w sklepie koloru??



chodzi o to,że ten model ma same kolory do du....i żaden mi się nie podoba....ale prowadzi się rewelacyjnie!!!!jak już mój mąż się zachwycił to.... 😮 szok.patrzę w necie to są o wiele wiele droższe....w tym sklepie kosztował 1089zł była promocja....może właśnie ze względu na ten kolor,że nie s`chodzi???hmmmm

Mi też ten odcień zieleni się nie widzi, a dla dziewczynki to już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Marcysiu powiem Ci ze moze nie dlatego ze nie schodzi kolor bo w Wawie jest mnostwo zielonych wozkow na ulicach...moj maz sie tez upiera przy zielonym elipso...teraz sa wyprzedaze modeli 2012 moze to jest powod..ale skoro sie dobrze prowadzi to mysle ze nie ma to kompletnie znaczenia..tam gdzie chcemy zamowic nasz..wszystkie ze skretnymi kolami byly w promocji no oprocz tego elipso bo to rocznik 2013 a i tak calosc wyjdzie niedrogo i za platnosc gotowka 10% znizki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
takie jakieś dzikie te kolory... takie żrące i rażące ....te wózki co podobają mi się na allegro to nie ma ich w ogóle w sklepach w Grudziadzu 😞...i człowiek tak w ciemno się boi kupić...czy będzie dobrze się prowadził i w ogóle w razie jakiejś usterki trudniej z reklamacją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
takie jakieś dzikie te kolory... takie żrące i rażące ....te wózki co podobają mi się na allegro to nie ma ich w ogóle w sklepach w Grudziadzu 😞...i człowiek tak w ciemno się boi kupić...czy będzie dobrze się prowadził i w ogóle w razie jakiejś usterki trudniej z reklamacją

moze dlatego ze sa jednokolorowe...wydaje sie ze to zbyt duzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
a Tako Laret ??nie podoba Wam sie??
a spójrzcie na ten moj
http://www.babyactive.pl/elipso/
on tez ma taki odcien zieleni...ze nie?? 🤔


ten turkus jest fajny!!!!


no wlasnie ten widzielismy w sklepie jest sliczny..ale maz twierdzi ze to nie dla chlopaczka 🙂 a mnie sie ten chaber podoba to taki w sumie ultra fiolet..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a jak wasi ginekolodzy zapatrują się na szczepienia w czasie ciąży?!
Mi dzisiaj znowu przyszło wezwanie(choć już trzy razy odmówiłam) na szczepienie przeciw kokluszowi(krztusiec). Mój gin z Polski jest przeciwny jakimkolwiek szczepieniom w ciąży. A tu mi trują, że trzeba i że są to szczepionki bezpieczne w ciąży. A ja boję się o maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zdecydowałam się w końcu na model XLAnder XA, ale kupimy tylko spacerówkę, ponieważ gondolę i fotelik dostaniemy od mojej bratowej i stwierdziliśmy jednomyślnie z mężem że wydatków i tak będzie dużo, więc trochę zaoszczędzimy albo kupimy coś wypasionego córce na podwórko jak podrośnie 🙂 Jeśli chodzi o kolory to także mamy dylemat, gondola jest pomarańczowa, ale spacerówkę możemy dokupić w dowolnym kolorze, mąż mówi że ten kolor szary bądź fioletowy, a ja nie wiem czy nie kupić czegoś jaśniejszego. Wszystkie kolory widzieliśmy na żywo, bo niestety te zdjęcia na internecie albo nawet minikatalogi nie odzwierciedalają zupełnie nasycenia kolorem i na necie fioletowy wygląda jak taki ciemno granatowy 🙂 A wózek zamówimy w okolicach świąt wielkanocnych żeby po świętach już był, nie spieszy się nam ze względu na fotelik od bratowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj także mamy wizytę u lekarza i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczymy nasze maleństwo 🙂 Wczoraj odebrałam wyniki i leukocyty mam 11,9 czyli najmniejsze od początku ciąży z kolei CRP 14,6, być może od kataru, ale myślę że lekarz w przyszłym tygodniu znowu będzie kazał powtórzyć 🙂

Od kilku dni chodzę coś nabuzowana, niby jest ok ale mała irytacja i wpadam od razu w płacz :/ Pewnie to te hormony, ale sukces bo od dwóch dni przespałam noc, tylko bardzo szybko wstaję bo już głodna jestem, czego skutkiem jest także pisanie wam o 6:56 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny powiedzcie mi czy macie skoki ciśnienia? Mi się już dwa razy zdarzyło że ciśnienie skoczyło mi na 150/90! Wczoraj w pracy też...masakra zrobiło mi się gorąco słabo zimny pot mnie zaczął zlewać twarz czerwona jak u apacza i w środu jakaś trzęsiawka! 😞 Cholernie się wystraszyłam. Postanowiłam od dzisiaj mierzyć ciśnienie 3 razy dziennie i zapisywać wyniki. Dodam, że jestem raczej niskociśnieniowcem i zazwyczaj mam ok 110/70! Więc te 150 to masakra była dla mnie jakaś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...