Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Fijolek czyli Ty byłaś zadowolona z tej gondoli tak...?Mi ona jakoś na pierwszy rzut oka kształtem nie za bardzo pasowała, wymiarów nie brałam pod uwagę...ale za to spacerówka rewelacyjna-takie miałam pierwsze wrażenie..
Ja myślałam o modelu x1 bo ma duże koła pompowane i amortyzacje dobrą, a mieszkam w domku na wsi i spacerki będą się odbywały po trudnym terenie...
Koleżanki też mi mówiły że gondola max na 3 m-c a potem spacerówka na płasko, bo w gondoli dziecko już nie chce jeździć...dźwiga główkę bo chce oglądać..

Moja córa w gondoli jeździła co najmniej do 8mieś. a to dlatego, że kompletnie nie była zainteresowana światem tylko od razu szła spać jak wychodziłam na spacer i spała całą drogę 🙂 dopiero po roku przestała spać na spacerach. Także zależy jaki egzemplarz Wam się trafi. Ja kupiłam Jedo Fyn 4ds i jestem bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Byłam w 2 sklepach i w każdym mi coś innego mówili i inny wózek zachwalali
. Dla mnie wazne by był lekki,miał małe wymiary po złożeniu i zeby był 3 w 1. No i obowiązkowo przednie skrętne koła z możliwoscia blokadyt. czekam juz pod gabinetem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Byłam w 2 sklepach i w każdym mi coś innego mówili i inny wózek zachwalali
. Dla mnie wazne by był lekki,miał małe wymiary po złożeniu i zeby był 3 w 1. No i obowiązkowo przednie skrętne koła z możliwoscia blokadyt. czekam juz pod gabinetem 🙂


3 w 1? a co to ? 🙂 pytam, bo serio nie wiem. gondola, spacerowka i ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Hugolinka napisał(a):
Byłam w 2 sklepach i w każdym mi coś innego mówili i inny wózek zachwalali
. Dla mnie wazne by był lekki,miał małe wymiary po złożeniu i zeby był 3 w 1. No i obowiązkowo przednie skrętne koła z możliwoscia blokadyt. czekam juz pod gabinetem 🙂


3 w 1? a co to ? 🙂 pytam, bo serio nie wiem. gondola, spacerowka i ?

Może fotelik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
to ja abosultnie nei bralam pod uwage fotelika od xlandera. nie ma testow i niestety. gdybym brala caly zestaw maxi cosi to i owszem. ale to co widze w zesatwach 3w1 to jakos nie wydaje mi sie zeby mialo testy... a moze sie myle?


Fijołek masz rację. xlander nie daje swoich fotelików do crash testów.
Ja myślę o xlanderze x move i fotelik maxi cosi. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry napisał(a):
fijolek napisał(a):
to ja abosultnie nei bralam pod uwage fotelika od xlandera. nie ma testow i niestety. gdybym brala caly zestaw maxi cosi to i owszem. ale to co widze w zesatwach 3w1 to jakos nie wydaje mi sie zeby mialo testy... a moze sie myle?


Fiołek masz rację. xlander nie daje swoich fotelików do crash testów.
Ja myślę o xlanderze x move i fotelik maxi cosi. 🙂

chyba u nas skonczy sie na maxi cosi citi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a): Dziewczyny,mam prośbę, czy możecie napisać mi jaki wózek kupujecie? Bo ja juz zglupiałam. Jak któryś mnie zaciekawi to czytam opinie i po przeczytaniu zmieniam zdanie. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie kupie. Miłego dnia dziewczynki!



Ja wybrałam graco symbio bo jest ultralekki, ma skrętne przednie koła, tylne pompowane, ma dobre opinie bardzo mi się podoba materiał tego wózka, jest mięciutki i przyjemny w dotyku 😆, ma przekładaną rączkę więc w każdej chwili mozesz sprawdzić czy dziecku się podoba jazda jak jedzie tyłem do ciebie, lub tylko na czas jak coś je mieć je na oku lub dostosować kierunek jazdy do kierunku wiatru. Po za tym ja ciężej po czymś przejechać mniejszymi kołami to można przełożyć rączkę i przejechac dużymi kołami do przodu, np. po piasku 🙂 a fotelik logico S Hp ma 4 gwiazdki i też jest bardzo fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do mnie to nie mam zielonego pojęcia jaki wózek. Pewnie jak będzie bliżej to będę więcej myśleć na ten temat lub zostawie mojemu do wyboru 🙂 i dokładnie jak coś będzie nie tak będzie na kogo zwalić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam że gorzej zniose ta glukozę ale jest ok, troche spać mi się chce. Jeszcze troche poczekam do 12.15 i drugi raz pobiora krew i idę coś zjeść bo zaraz padne z głodu. Wyniki odbiorę w czwartek przed wizytą, zobaczymy co wyjdzie 🤨.
Hugolinka daj znać jak po wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Wizytę zaliczam do udanych. Lilka nadal jest Lilka :-) waży ok 860 gramów. Wymiary sć zgodne z tyg ciazy. Ale chyba małej nie bardzo sie podobało słuchanie bicia wlasnego serduszka bo strasznie kopała w miejscu gdzie trzymał te urzadzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
Hugolinka napisał(a): Dziewczyny,mam prośbę, czy możecie napisać mi jaki wózek kupujecie? Bo ja juz zglupiałam. Jak któryś mnie zaciekawi to czytam opinie i po przeczytaniu zmieniam zdanie. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie kupie. Miłego dnia dziewczynki!



Ja wybrałam graco symbio bo jest ultralekki, ma skrętne przednie koła, tylne pompowane, ma dobre opinie bardzo mi się podoba materiał tego wózka, jest mięciutki i przyjemny w dotyku 😆, ma przekładaną rączkę więc w każdej chwili mozesz sprawdzić czy dziecku się podoba jazda jak jedzie tyłem do ciebie, lub tylko na czas jak coś je mieć je na oku lub dostosować kierunek jazdy do kierunku wiatru. Po za tym ja ciężej po czymś przejechać mniejszymi kołami to można przełożyć rączkę i przejechac dużymi kołami do przodu, np. po piasku 🙂 a fotelik logico S Hp ma 4 gwiazdki i też jest bardzo fajny 🙂


A miałaś możliwość obejrzenia tego wózka na źywo? Bo ja nie a tez mi się podoba. Nowe są drogie i dlatego szukam używanego w dobrym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak widziałam graco symbio na żywo w sklepie, sprawdziłam go, złożyłam stelarz, przekladalam gondole i spacerowkę i ogólnie nadal jestem na niego zdecydowana.
Mam obawy czy nie bedzie za waski dla dziecka ale widziałam na filmikach, ze dzieci jakos normalnie w nich jeżdzą. Może nie maja super dużo wolnego miejsca ale przynajmniej nie wierca się za bardzo ;-) no i zobaczymy jak długo dzidzia pojeżdzi w gondolce, nie jest największa ale coż, nie wiem jak szybko bedzie mi dzidzia rosła wiec ryzyk fizyk. Może być tak, że jak bym kupiła dużo gondolę to i tak dzidzia nie bedzie chciala dlugo w niej jezdzic bo bedzie chciała ogladac swiat. A do spacerówki jest naprawde fajny miekki i cieply spiworek wiec sie zbytnio nie martwie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Hej dziewczyny! Wizytę zaliczam do udanych. Lilka nadal jest Lilka :-) waży ok 860 gramów. Wymiary sć zgodne z tyg ciazy. Ale chyba małej nie bardzo sie podobało słuchanie bicia wlasnego serduszka bo strasznie kopała w miejscu gdzie trzymał te urzadzenie.

to super ze twoja córeczka dobrze sie rozwija.widziałaś ja na usg? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam szkraba,ale strasznie kręcona jest! Uklad miednicowy, główka jest po prawej stronie mojego brzucha. Macica juz sie rozrosła i jest ponad pępek. Fajnie było widać jak kopała w pepowine.. jak chciał zbadać jej przepływ to mała kopała w nią i ciężko było zbadać. Pytałam się kiedy dzgdzia powinna sie pryekrecic główką w dół to gin powiedział, źe nawet w 37 tyg ciąży do tego dochodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Dzisiaj idę pierwszy raz na szkołę rodzenia na 18 do 20 ;]
Dam znać jak się coś dowiem ciekawego 😁

Co do wózka to nie mam jeszcze pomysłu, ale będę szukać z dużą gondolą i kółkami małymi z przodu i dużymi z tyłu no i oczywiście małe skrętne... No i też najlepiej 3w1, no i chciałabym, żeby znalazł się używany, chociaż byłam ostatnio w komisie, to po 500-600 stoją używane 3w1 ale w każdym było coś albo mega zniszczone, albo mega brudne, a skąd wiedzieć czy się to dopierze... ;/

Pozdrawiam.Miłego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za tyle odpowiedzi odnośnie ułożenia dziecka, uspokoiłam się 🙂
Mi też podoba się Jedo Fyn ,a także Passo

http://allegro.pl/wozek-passo-4w1-euro-cart-gratisy-wysylka-24h-i3062170276.html

dla mnie ważna jest gondola,musi mięc chociaz 80 cm długości aby dziecku jak urośnie tez było wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Dziękuję dziewczyny za tyle odpowiedzi odnośnie ułożenia dziecka, uspokoiłam się 🙂
Mi też podoba się Jedo Fyn ,a także Passo

http://allegro.pl/wozek-passo-4w1-euro-cart-gratisy-wysylka-24h-i3062170276.html

dla mnie ważna jest gondola,musi mięc chociaz 80 cm długości aby dziecku jak urośnie tez było wygodnie 😉

bardzo podobny do xlandera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózki Jedo oglądałam w sklepie, składałam, rozkładałam, wymieniałam gondole.
Gondola duża 80, nie jest ciężki, atrakcyjna spacerówka, koła pompowane, dobrze się prowadzi jest skrętny. Koszt około 1600, czas oczekiwania na konkrety kolor 3 miesiące. Strasznie mi się podoba. Ale niestety dla mnie cena zaporowa. Mamy się przeprowadzić więc kasa potrzebna, babcia kupi wózek, ale wolałabym zaoszczędzić zwłaszcza że resztę rzeczy będę musiała sama kupić. A jak babci coś zostanie z wózka to do łóżeczka dołoży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dziewczyny, nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga ze teraz juz w zasadzie malo co potrzebujemy kupic. czekam na kolejna promocje pieluszek, fotelik do auta i chyba mamy wszystko.. 😮


ja pieluszki zamawiam na allegro bo taniej wychodzi niż w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Tak czytam co piszecie o wózkach każdy wymieniony przez was oglądam sobie i do gustu przypadł mi PASSO 2012, jak na taki standard wózka 1000-1200zł nie jest bardzo drogi fajny jest ciekawe jak na żywo wygląda i sie go prowadzi, nie lubie sztywnych wózków ciekawe jaki ten jest

A powiedzcie mi o co chodzi wózek 4w1 ?? 3w1 rozumiem ale 4w1 nie bardzo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...