Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alla25 napisał(a):
aniutka102 napisał(a):
fijolek napisał(a):
odebralam wyniki glukozy 🙂
przed wypiciem bylo 69 a po dwoch godzinach 70 🙂 niezle spalanko 😁


to super wyniki, ja chyba zrobie w przyszłym tyg.


Ja się wybieram w poniedziałek na glukozę. Mam dawkę 75. Lekarz poradził mi zaparzyć sobie herbatę w termos, zabrać cytrynę i na miejscu wszystko zmieszać z tą glukozą. Nie wiem jak to zniosę, to będą długie 2 godziny oczekiwania.

herbate? u nas juz nie wolno cytrynki dodawac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
medli89 napisał(a):
Kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 🙂 Mój mały od rana mnie kopniaczkami obsypuje 😁
Wczoraj byłam z mężęm na większych zakupach, i powiem że się nawet udały. Dużo rzeczy mi się udało kupić, ale oczywiście też troche kasy musieliśmy zostawić. Ale byłam nastawiona na to. Za wózkiem jeszcze nie patrzyłam, ale to jeszcze troche czasu. Powiedzcie mi czy sprawdza się śpiworek do łóżeczka? zamiast kołderki i podusi? jak sądzicie ? Bo myśle coś takiego kupić.


Wg mnie bardzo się sprawdza,bo dziecko zawsze przykryte, ale inne dziewczyny odradzały.My natomiast z podusi korzystliśmy dopiero ok roczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Witam
Co prawda dzisiejsze pierwsze życzenia dostałam od teścia a nie od męża ale wybaczam mu to bo byliśmy na zakupach kupiłam sobie płaszczyk wiosenno jesienny bo w kurtce już się nie dopinałam a tu święta idą a 1 kwietnia chrzciny mamy także był mus 😜 do tego fajne spodnie z tkaniny takiej jak bojówki i buty wiosenne a no i jeszcze zaczepiliśmy o ciuchland zakupiliśmy pare pajacyków i body dla naszej Księżniczki wróciłam wykończona z bólem głowy ale jestem zadowolona że udało mi się wszystko kupić bo u mnie to żadkosć a w szczególności trudno było zpłaszczykiem znaleźć taki żeby się w nim zapiąć i nie wyglądać jak bąba he 😁
Lecę pomalować sobie włoski 😘


A co za płaszczyk kupiłaś?Też mam ochotę,bo mam hopla na punkcie płaszczyków,tylko jak jeden wpadł mi w oko,to okazało się,że na teraz to jeszcze ok ale tak za miesiąc to już bym się nie dopięła.I kompletnie nie mam co na siebie włożyć na wiosnę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA zjeździłam dwa centra handlowe żeby jakiś sobie kupić i nic nie było jak się z w jednym dopiełam to za miesiąc na pewno już bym tego nie zrobiła ten co prawda też nie jest taki ekstra luźny w brzuszku i nie mam pewności że zapnę się w nim za ok 1,5 mies ale jest ok trochę zapasu jest.
pod biustem jest troszkę rozkloszowany przez co guziki są szerzej przyszyte i tam wchodzi mi brzuszek a w biuście jest dopasowany a no i na koniec zakupów zajechaliśmy do e. leclerca w celu zrobienia spożywczych zakupów i tam właśnie był płaszczyk hehe 😁 😁 jest taki cieplejszy nie taki już na bardzo ciepłą wiosnę ale za zimny na mrozy także już teraz mogę sobie w nim chodzić 🙃

Podobny jest do tego
http://allegro.pl/czarujacy-krotki-plaszczyk-ecri-kremowy-s-36-i3082532536.html
tylko jest tak za tyłek lekko na brzuszku ma guzików jeszcze dwa rzędy i pod biustem trzy zakładki 🙂 ale Ci go opisałam hihi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
a ja dzis jestem po wizycie u dentysty. ósemeczka usunieta,dostalam znieczulenie laserowe i nie bolalo wcale ale trzymalo mnie bardzo dlugo i czulam sie nie najlepiej. ale sama wizyta tak mnie stresowala ze Franek szalał w brzuszku,biedactwo moje 🥴


Chyba jestem ostatnio za spokojna, moja Zuzka się prawie w ogóle ostatnio nie rusza 😞 Troche mnie to stresuje, ale dam jej czas na weekend jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka27523 to sobie poszalałaś trochę 🙂 Czasami tak dobrze jest, ja za to ostatnio nic nie kupuje, bo mam tego sporo w domu i cały czas myślę tylko o tym jak ja będę wyglądać po ciąży... I wtedy wybiorę sie na zakupowe szaleństwo... 🙂

A dzień sie na szczęście poprawił kwiatkami 🙂 MA SZCZĘŚCIE! 🙂

Ostatnio coś często kuje mnie brzuch, a ruchów nie czuje 😞 Chyba, że to są jakieś nowe ruchy? 😞 BO JUŻ ZACZYNAM SIĘ BAĆ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
medli89 napisał(a):
Powiedzcie mi czy sprawdza się śpiworek do łóżeczka? zamiast kołderki i podusi? jak sądzicie ? Bo myśle coś takiego kupić.


Wg mnie bardzo się sprawdza,bo dziecko zawsze przykryte, ale inne dziewczyny odradzały.My natomiast z podusi korzystliśmy dopiero ok roczku

Ja planuję otulać w cienki kocyk albo w pieluszkę jak będzie upalnie. Na jesień kupimy śpiworek jak już będzie wiadomo jaka Mała jest duża. Kołderka i poduszka to może na kolejną zimę. Tyle ustaliłam po wyczytaniu wielu wpisów na necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczekałam się ruchów o 2 w nocy, mój słuchał i mówił,że słyszy bul bul bue bul bul bue, pogadał troche do małej i w końcu się ruszyła delikatnie, nie ma to jak ojciec prosi dziecko "Kopnij mamusię"
Co do kołderki to mam, kocyk mam i gruby i cieńki, poduszki nie mam chyba, muszę poszukać,ale jak tak czytam Wasze wpisy, to chyba nie muszę jej szukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kołderkę i podusię płaską kupię od razu co by później już za tym nie biegać a latem będe przykrywać kocykiem kupie cieńszy i grubszy a w razie upałów pieluszką flanelową 🙂
Moja mała w nocy najczęściej pcha główkę tak wysoko pod pępek aż czyje jak podpływa i zaraz widoczna jest taka kulka po jednej albo po drugiej stronie pępka na usg też tak zrobiła i było widać że tu ma główkę akurat i kładzie ją na mojej tętnicy wtedy główka jej się kołysze i niunia zasypia hi 😁 😁
Włosy się pomalowały tylko przy odrostach trochę żółtawy kolor ale zniweluje go srebrną płukanką (maluje na bardzo jasny popielaty blond) ale zaobserwowałam że w ciąży ciężko rozjaśniają mi się włosy..... ach te hormony.... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi piękne jasne pasemka wyszły,ale wydaje mi sie, źe to od rozjasniacza i oksydantu zależy niż od hormonów. przynajmniej w moim przypadku. ja kolderke i podusie płaska mam po Oliwce. dzis przejrzałam ciuszki i bede musiala pare bodziaków dokupic na krótki rękaw i ina długi.i pieluch nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Ja kołderkę i podusię płaską kupię od razu co by później już za tym nie biegać a latem będe przykrywać kocykiem kupie cieńszy i grubszy a w razie upałów pieluszką flanelową 🙂
Moja mała w nocy najczęściej pcha główkę tak wysoko pod pępek aż czyje jak podpływa i zaraz widoczna jest taka kulka po jednej albo po drugiej stronie pępka na usg też tak zrobiła i było widać że tu ma główkę akurat i kładzie ją na mojej tętnicy wtedy główka jej się kołysze i niunia zasypia hi 😁 😁
Włosy się pomalowały tylko przy odrostach trochę żółtawy kolor ale zniweluje go srebrną płukanką (maluje na bardzo jasny popielaty blond) ale zaobserwowałam że w ciąży ciężko rozjaśniają mi się włosy..... ach te hormony.... 🤢 🤢 🤢


Fajnie,ze tak czujesz i widzisz ruchy, u mnie ostatnio kiepsko z tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka ale ja zawsze tą samą farbą malowałam przed ciążą i teraz w ciąży i już drugi raz w ciąży wyszły nie tak jak przed ciążą rozjaśnnaczem nie rozjaśniam bo strasznie pali mi włosy.
Zrobiłam dziś pyszny obiadek a mianowicie pierś zapiekana ze szpinakiem i papryką na plastrach pomidora z żółtym serkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Hugolinka ale ja zawsze tą samą farbą malowałam przed ciążą i teraz w ciąży i już drugi raz w ciąży wyszły nie tak jak przed ciążą rozjaśnnaczem nie rozjaśniam bo strasznie pali mi włosy.
Zrobiłam dziś pyszny obiadek a mianowicie pierś zapiekana ze szpinakiem i papryką na plastrach pomidora z żółtym serkiem 🤪


Brzmi pysznie 😁 u nas dzisiaj owoce morza, ale niezbyt mi to nie bardzo smakowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
hej dziewczyny,musze sie pochwalic ze kupilam wozek, wlasciwie to odkupilam do kolezanki za 300 zl!!! jest to COLETTO AUSTIN 3. jest nie zniszczony i wyprobowany przez moja kolezanke,a ona byla bardzo zadowolona z niego


sympatyczny 🙂 jaki kolor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Taką fajną stronę znalazłam na facebooku o cudzie narodzin. Oglądam i zachwycam się zdjęciami. Napawają pozytywnie. https://www.facebook.com/pages/The-Skeptical-Mother/322009484509251


świetne fotki,niesamowite jest zdiecie w łożysku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie namawiają, żeby kupić jak dzidzia się urodzi... więc myślę sobie, że dopiero w maju zacznę przeglądać ogłoszenia i jak coś będzie ciekawego to wtedy będę na tak, a jak nie to po urodzeniu będę dalej obserwować... ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...