Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agapit dzięki za radę, ale za późno ją odczytałam, wczoraj próbowałam: gorącej soli w ręczniku na czołom, wdychania zapachu majeranku, maści majerankowej, soli morskiej i nic, stwierdziłam, że na noc zaryzykuje i sobie psiknę Nasivinem i tak zrobiłam i obudziłam się z odetkanym noskiem, mam nadzieję, że mi go dzisiaj nie zatka;] Wolę jak mi leci buehehehe 😁
Ale dzięki za rady dziewczyny...

Gratuluję laskom, które się dowiedziały co będą miały :]
Więcej dziewczynek jest a na koniec wyjdzie, że im się "mały poprzykleja" i będą jaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Agapit dzięki za radę, ale za późno ją odczytałam, wczoraj próbowałam: gorącej soli w ręczniku na czołom, wdychania zapachu majeranku, maści majerankowej, soli morskiej i nic, stwierdziłam, że na noc zaryzykuje i sobie psiknę Nasivinem i tak zrobiłam i obudziłam się z odetkanym noskiem, mam nadzieję, że mi go dzisiaj nie zatka;] Wolę jak mi leci buehehehe 😁
Ale dzięki za rady dziewczyny...

Gratuluję laskom, które się dowiedziały co będą miały :]
Więcej dziewczynek jest a na koniec wyjdzie, że im się "mały poprzykleja" i będą jaja 😁

Nawet tak nie pisz, bo ja już kupuję ubranka dla dziewczynki i jestem szczęśliwa, że dużo pieniędzy zaoszczędzę jak na wszystko patrzę co posiadam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad86. Napisala."Więcej dziewczynek jest a na koniec wyjdzie, że im się "mały poprzykleja" i będą jaja "
Wczesniej myslalam że to nie możliwe ale wczoraj zanosilam zwolnienie do pracy i dowiedziałam się że moja koleżanka która za miesiąc rodzi dopiero dowiedziała się ze nie będzie miała corci tylko syna. Katastrofa chyba bym lekarza za j.... powiesiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co ile chodzicie do lekarza po zwolnienie. Ja do tej pory mialam co 3 tygodnie a wczoraj nic nie powiedział i wypisał mi na 2 a ja odrazu zanioslam do pracy i nie spojrzałam i tak leze dzisiaj i myślę ze widziałam 14 luty, myślę przecież to za 2 a nie za 3 tygodnie. Dzwoniłam do pracy się upewnić i miałam racje wiec o co kaman.
Znowu cos filozof wymyślił.
Super widzieć jak nasze brzdące takie aktywne w naszych brzuszkach są. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko, Aniu gratuluje wieści.
Mój mąż miał okazje zobaczyć jak kluska ma paluszka w buzi, a potem mu pomachała.
hmmm moja wizyta dopiero 14 nie mogę się doczekać, na szczęście coraz częściej kluska kopie wiec teraz wiem że tam jest.
Moja kuzynka tak miała, że cały czas dziewczynka a w dniu ostatniego badanie przed porodem dowiedzieli się że chłopiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁wpis z facebooka 😁Kasia: aaaaa!!!! od wczoraj czekam na wieści od koleżanki w Stanach, zaczeła się akcja porodowa (2 poród). Cała rodzina z ich starszą córeczką na czele czekała na dziewczynkę. Ja tu przed chwilą patrze a koleżanka urodziła CHŁOPCA! 😁 😁 😁 Cała wyprawka dziewczęca, pokoik babski, imię dla dziewczynki, córka napalona na siostre a tu niespodzianka! 😁 😁 😁A sprawdzali 3 razy n a usg! Kto zna więcej takich historii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎 😁oj kochane nie straszcie 😎ale bym się uśmiałam jakby ten mój przemadrzaly doktorek się pomylił 😜 ważne żeby były zdrowe a nawet jak będzie chore to i tak kochać nie przestaniemy przecież to z krwi i kości nasze pociechy. Nasze największe szczęście i nasza duma. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znam lepszą historię . Mama mojej koleżanki rodziła 20 lat temu .. nie robili jej wtedy usg tylko samo ktg podczas ktorego stwierdzono dwa pulsy .. No to nastawila sie na blizniaki... urodziła dwójkę chłopców aż tu nagle lekarz mówi że to nie koniec bo jest jeszcze trzeci dzidziuś 😁 i to również chłopiec 😁 jak dobrze ze my chociaz wiemy ze jest jedno dzieki usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Co ile chodzicie do lekarza po zwolnienie. Ja do tej pory mialam co 3 tygodnie a wczoraj nic nie powiedział i wypisał mi na 2 a ja odrazu zanioslam do pracy i nie spojrzałam i tak leze dzisiaj i myślę ze widziałam 14 luty, myślę przecież to za 2 a nie za 3 tygodnie. Dzwoniłam do pracy się upewnić i miałam racje wiec o co kaman.
Znowu cos filozof wymyślił.
Super widzieć jak nasze brzdące takie aktywne w naszych brzuszkach są. 😁


Ja chodzę po zwolnienie co 2 tygodnie i takie też mam L4-dwutygodniowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Dzisiaj Mamuska miała mieć wizytę czy tylko tak mi się wydaje? 🙂


Blue ja też dziś mam wizytę 🙂


To czekamy na wieści 🙂
Co do niespodzianek to zazwyczaj doktorzy mylą się przy dziewczynkach. Bo bardzo często jest tak że ma być dziewczynka a rodzi się chłopiec bo nagle coś wyrośnie 😁
Mam pytanie czy któraś z was miała do czynienia z wózkiem solaris firmy bebetto? Bo dosyć nam się spodobał, bo dziś oglądaliśmy. Ale nie wiem czy się sprawdza, czy jest dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 też ostatnio sie z tym zmagałam 😞 wyleczyłam sie Amolem, smarowałam sobie górną część nosa i robiłam lekkie inhalacje też z Amolu ( wrząca woda i kilka kropelek amolu - głowa z miseczką pod ręcznik i wdychac) psikałam też do nosa sól fizjologiczną, ale szczeże to ona do d*** jest 🙂 ja też troche kaszlałam to piłam duuużo herbatki z cytrynką miodem i sokim malinowym 😉 i syropek z cebuli.... spróbuj mi pomogło 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 Polecam Ci krople do nosa Otrivin dla dzieci, takie niebiesko żółte. Napewno nic ci się od nich nie stanie. Nie stosuj soli morskiej do nosa, bo ona tylko czyści nos z rzadkiej wydzieliny, ale na suchy nos działa dodatkowo osuszając. Ja kupiłam sobie do pokoju nawilżacz powietrza, stawiam go przy łóżku i w nocy mam super wilgotną mgiełkę nad sobą do oddychania. Pycha powietrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córa dostała wczoraj wieczorem kataru, cały czas kichała, dzisiaj też.. a mnie coś znowu zaczyna boleć gardło i w nosie szczypało.. 🥴 mam nadzieję, że to nie to o czym myślę.. bo ja nienawidzę kataru!! a już tym bardziej zawalonego gardła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...