Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie, nie byłam w Silesi bo w tym czasie latałam po castoranie 🙂 kupowłam karnisz i lampe... a w domu kładli panele, więc potem jeszcze obiad musiałam zorganizować 🙃 coby się teściowi podlizać

ja też dziś wpierniczałam truskawy 🤪 u nas po 6,50zł, na balkonie mam zestaw zachciankowy ale na małą skale: truskawki (już dawno owocują), maliny (są już kwiatki), pomidorki koktajlowe (jeszcze zielone), bazylie, mięte i koper 🙃

piszecie o filtrach i mi się skojarzyło że jak ktoś ma filtr z Aguaphor to może go bezpłatnie wymienić na nowszy model za free 🙂 do końca czerwca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej. mój syneczek sie obudził na sniadanko 😁 bo zaczęłam z nim rozmawiać a on "mi odpowiada" kopniakiem 🤪 sie dogadujemy mam nadzieje ze po porodzie tez sie dogadamy 😜 jutro jade zwiedzic porodówke, lekarz mnie zaprosił zrobi mi ktg i pogadam sobie z tamtejsza położną,
(a wydaje mi sie to tylko dlatego ze chodze prywatnie do niego) ale jestem zadowolona z lekarza i moj syneczek chyba tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie po weekendzie 😆
Ja za każdym razem mam USG 4D tyle, że u nas nie jest one tak cholernie drogie jak np. w Wawie ja się śmieje, że chyba taniej na wycieczkę na mazury się wybrać i do Gina niż tam płacić za badanie. Ja za wizytę z USG płace 120 do tego 2-3 zajęcia plus płyta z filmem.
U nas dziś deszczowo i sennie więc jak córcia się położy to i ja skorzystam i się położę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bez USG 60 płacę ale takich wizyt to mam może 2 w czasie ciąży. Ja dziś gotuję krupnik bo Hania podziębiona a tą zupkę zawsze je ze smakiem.
Zrobiła bym sałatkę ze szpinakiem ale nie mam suszonych pomidorów a dziś deszcz więc z córcią nie wyjdę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w moim mieście płacę za USG 4d plus wizyta 80 zł. Jakość USG super, zawsze mam zdjęcia i jest możliwość, żeby Pan doktor nagrał filmik, wystarczy przynieść płytę i poprosić.
Odnośnie większych miast- dziś byłam kontrolnie w większym mieście, Rzeszowie i tu wizyta 150 zł. Usg 4d nie było wliczone w cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na obiad zjadłam WIELKIEGO loda ale był na prawdę wielki 🤪 a tak serio to w piątek gotowałam bigos (z młodej kapustki) mamy jeszcze troszke z pyrami sie zje 🙂 na szybko

byłam na porodówce, jaka ładna i czyściutka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najzdrowiej nóżki do góry i poleżeć i moczenie w letniej wodzie 😆 To i smarujemy latem tez łydki kremikami na rozstępy bo od tego opuchnięcia też może skóra popękać. Pamiętajmy też, żeby ograniczać sól to też am wpływ na puchnięcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podstawa to płyny, jak ich brakuje to organizm je "magazynuje" w naszych łydkach 🙃

ja za zwykłą wizyte płace 80zł + 50zł za L4 na 2 tyg, a prenatalne u niego to 180zł, u innego lekarza płaciłam 110zł ale tam zawsze miałam usg.

poczytałam troche o za i przeciw i... wybieram się na basen :P oczywiście w kostium się nie mieszczę wiec kupiłam dziś nową więęęekszą góre 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do płynów to piję minimum dwa litry dziennie. Codziennie idzie mi butelka wody mineralnej plus z jeden bądź dwa kubki cappuccino i miska płatków śniadaniowych z mlekiem. To raczej nie brak płynów, a przed ciążą nigdy nie miałam czegoś takiego jak puchnięcie nóg/stóp.,
Dawniej rano miałam opuchniętą twarz i dłonie, ale to się okazało, że był to wynik nie leczonej niedoczynności tarczycy, ale nigdy nogi.
Znalazłam na necie krem dla kobiet w ciąży: http://www.sklep.dax.com.pl/produkt/5900525049032-chlodzacy-krem-na-opuchniete-i-zmeczone-nogi-z-arn/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam problem z nogami...trochę pochodzę i "płaczę" z bólu stopy mnie bolą kostki łydki 🙂 więc popytam w aptece o ten krem łagodzący.
a plecy w dolnej części to też mnie okropnie bolą...rano i w nocy jak wstaję do toalety to czołgam się tiptopami 🙂 i trzymam za plecy żebym się nie złamała w pół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś cały dzien po za domem dopiero przyszłam 😜 mąż w delegacje jedzie i zostaje sama 😞 na polepszenie humoru zrobiłam sobie piękne żelowe paznokcie 😁 teraz sobie odpoczne przed tv 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...