Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tak my bylismy dzis w Kościele potem pojechalismy na cmentarz i jakoś tak się zeszlo. Całodniowa wycieczka niestety na obiad nik mnie nie zaprosil tzn sama siebie zaprosilam 😉

musze jakos doprowadzic sie do porzadku bo strasznie ostatnio znerwicowana jestem. wszystko mnie wkurza i szybko wybucham nie potrafie nad soba zapanowac. i niestety mam mniej cierpliwosci do syna. wszystkim sie wkurzam i przejmuje a w nocy snia mi sie jakies glupoty a to ze stoje na drabinie bardzo wysoko i nie moge z niej zejsc i normalnie mialam takiego stresa ze sie cala spocona obudzilam. niby pomogl mi jakis chlopak ale zanim to sie stalo to sie sporo naplakalam. nastepnym razem snilo mi sie ze sie bilam z jakimis dziewczynami a one byly w wiekszosci i nie moglam sobie z cholerami poradzic (oczywiscie we snie tez bylam w ciazy ech 🤢). nastepny sen to o tyme ze nie mam odrobionej pracy domowej i ze nie mam nawet planu lekcji i nie wiem gdzie sa zajecia i chodze i szukam i sie stresuje ze dostane pałe ech... i takie pierdoly co noc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski
przebrnełam przez 10 stron 🙂 ale sie rozpisałyscie... 🙂 🙂 i tak poki pamietam 🙂

internista tez ma prawo wystawiac zwolnienie jak sie jest w ciazy 100 proc płatne. jak byłam w pierwszej ciazy to zachorowałam i zwolnienie własnie otrzymałam od internisty wiec jesli jest problem z wizyta u gina to najlepiej pojsc do internisty..

co do rozstepów to u mnie niestety pozostały rozstepy i na dolnej czesci brzucha i na bokach ud....juz sie do tego przyzwyczaiłam...choc przyznaje ze nie jest to łatwe.. nie naleze do szczupłych osób i poprostu ud nie pokazuje 🙂

wczorajsze przedpołudnie było okropne... nasze 4 letnie dziecko tak nas wyprowadziło z równowagi ze dosłownie chyba z 2 h z nim walczylismy.. uparciuch jeden.. pozniej przez ta cała atmosfere my z meżem dosłownie warczelismy na siebie i dosłownie o byle co.. i w takich momentach to dosłwonie tego mojego K to bym za frędzle do góry nogami powiesiła... no ale pozniej pojechalismy odwiedzic moja chora babcie, byłam na cmentarzu u mojej mamy a po całym nabożenstwie goscilismy sie u mojego taty i było bardzo wesoło i rodzinnie.. wiec nasza napieta relacja troche sie poluzowała...wrócilismy dosc poznym wieczorem...
słowo "przepraszam" nie czesto gosci na ustach mojego K.. niestety.... on czasami sobie nie zdaje sprawy jak mozna zranic człowieka słowami... ale to tak jak pisałam wczesniej to wszystko jest wyniesione z domu od zachowania tatusia... wiem ze to jego nie tłumaczy ale pozwala mi zrozumiec ze nie miał dobrego przykładu...

a moj dzidzius jakby sie ostatnio uparł i wogole nie chce sie ruszac...dopiero w piatek wizyta a ja staje sie coraz to bardziej nerwowa... rozmawiałam ostatnio z kolezanka która jest obecnie w 25 tygodniu i powiedziała ze dopiero w 19 tyg zaczeła czuc ruchy.. wiec staram sie myslec tym katem i dam jeszcze brzdacowi czas 🙂)
dzisiaj mam w planach uporzadkowac ogródek.. tylko ze cos szaro i buro za oknem wiec nie wiem czy mi pogoda pozwoli 🙂

milego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie szaro i ponuro, pada deszcz...pewnie taka pogoda teraz będzie najczęściej 🤨
moja córa dostała wczoraj gitarę ze wzmacniaczem i mikrofonem - oczywiście zabawkę i teraz stale lecą nam weselne przygrywki heheh a jedno z nas musi śpiewać albo grać 🤪
ja też mam czasem takie sny że aż potem się zleję, tak na psychę wchodzą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola od czasu do czasu sie zdarzało ale teraz juz mniej. Wszystko przez mojego M bo on mi ciagle gadal o seksie a ja jakos nie moge sie przemoc.

no a ja siedzialam z moim dzieckiem caly tydzien w domu bo mi sie rozlozyl ale juz od dwoch dni czul sie rewelacyjnie juz nie kaslal. A dzis rano juz slysze jak chrycha i ma noc zatkany gilami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 w koncu mam czas zeby cos napisac 🙂 ale tematy poruszane widze w roznych kategoriach:P 😁 Wiola ja tez mam czasem zboczone sny:P takze sama nie jestes 🙂 mam taka ochote na seks ze moj to ma dosc czasem:P wczesniej go izolowalam w miare mozliwosci ale teraz nie ma przepos:P
a tak z innej beczki.W czwartek bylam u lekraza i nie robil mi usg bo mialam trzy tyg temu robione i stwierdzil ze damy dziecku spokoj 🙂 jakies bakterie mam w moczu 😞(( nie wiem skad to;/ dostalam tabletki z zurawina i wit c na oczyszczenie. a moze zle mocz oddalam? troche sie zmarwilam. cytolgie tez mi robil, wyniki za 3 tyg i mam badanie moczu powtórzyc. milej niedzieli zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! 😁

Rok temu byłam na Waszym miejscu i pisałam na tym forum. Dlatego doskonale wiem, że większość z Was szuka teraz miejsc gdzie będzie można kupić wszystkie potrzebne rzeczy dla Waszego maluszka.

Aktualnie startuję z własnym sklepem, gdzie można kupić oprócz nowych markowych produktów, także używane ubranka i zabawki.

Sprawdźcie same!

Pozdrawiam,
Emilia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boszzz całą ciążę bez seksu? mój by chyba umarł. Jak mnie brzuch bolałm i były 3 dni przerwy to biedak cały czas za mną łaził. On mówi że teraz się musi nacieszyć bo potem po porodzie to juz musi byc przerwa.

znalazłam stronkę o śmiesznych sytuacjach okołoporodowych i 1 była ekstra.
W trakcie aktu mąż do żony
\'chyba się posikałaś?"
ona odczuwając mokro w środku siebie
"nie to ty się posikałeś"
okazało sie że odeszły jej wody 🤪

seks podobno pod koniec ciąży fajnie przygotowuje do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dżem dobry 😁

Ja w poprzedniej ciąży to sobie używałam mojego M 😉 a teraz jak na poczatku byl ten krwiak i troche stresu to jakos nie moge sie przelamac choc ochote czasem mam 🙂

my dalej siedzimy w domu moj mały dalej chryka i gilasy teraz ma. pewnie mu weekendowe wycieczki na cmentarz rozlozyły.

wiecie zatsanawiam sie nad zmiana lekarza... bo dzisiaj zobaczylam ze ta moje gin ma jeszcze mniej gdzin przydzieonych dla pacjentow niz ostatnio. i strasznie mnie to drazni ze trzeba sie tak wysilac zeby zaspisac sie na zwykla wizyte kontrolna. wrr 😠
tylko wizyta u nowego lekarza wiaze sie z takim ryzykiem ze nie bedzie chcial mi wystawic L4.... a do pracy juz mi sie wracac nie chce chocby z tego wzgledu ze nie zmieszcze sie w swoj mundurek 😉 a wogule to mam umowe na zastepstwo za taka dziewczyne wiec czekam tylko informacji kiedy ona wraca a ja ide na bezrobotne bo nie jestem chroniona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😉

Ja was podczytywalam caly weekend,ale nic nie pisalam,bo u rodzicow bylismy moich od pt wieczorem. Co do snow to ja moewam,ale az tak fajnie,jak u Ciebie Wiolu sie nie konczy 🙂 hmm .. seks - z Alanem w ciazy moglabym non stop,czasem maz mial dosyc,a teraz w 1trymestrze w ogole mi sie nie chcialo...teraz czasem mam taka chec,ze looo,ale tak.naprawde w wiekszosci padam wieczorem ze zmeczenia albo moj A. ...
Hmmm...co jeszcze? Nie pamiętam 🙂

Dzisiaj bylam u lekarza .. wszystko.w porzadeczku,lekarz powiedzial,ze widzi dziołszkę 😉 nie wiem ile długości ma moje dzieciątko,ale waży 218g 😉 juz wierze,ze moze byc corunia 😉 i ciesze sie jak malo kto!! Dostalam zdjecie 4d 😉 - i. Moj dalej twierdzi,ze jajka widzi. - to mu powiedzialam,ze po prostu chce widziec 🙂 pytal sie czy polowkowe chce prenatalne,ale powiedzialam,ze jeszcze nie wiem 😉 musze z mezem skonsultowac.. tak naprawde to zalezy czy bede miala kasy tyle w dniu wizyty 😉 a wizyte mam 2.12,ale musze zadzwonic na godz.sie umowic.
Ja przez miesiac przytylam 400g 😉 a od pierwszego wazenia 700g,czyli od 13.09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...