Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja Wam zazdroszcze,ze wasze dzieciaczkijuz tak dyskutuja!!! Moj niestety ma strasznie ciezka mowe...i bardzo,ale to bardzo malo mowi..
Faktycznie serce mieknie,jak sie vos takiego slyszy..moj nie mowi,ale tez mnie obejmie za szyje i tuli idje buziaki w oba.policzki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Synek potwierdzony na milion procent 😁 może troszkę szkoda ze parki nie bedzie ale już od poprzedniego usg się przyzwyczajałam do myśli o dwóch synkach 😉
a na wizycie dobrze i nie dobrze - płeć poznaliśmy z dzidzią wszystko oki, ale mam jakieś skrzepy w macicy i powiedziała, ze pewnie przez t te bóle moje - no i za tydzień i potem za kolejny tydzień mam na kontrol się zjawić...oby nic z tego złego nie wyszło. w między czasie oszczędzać się-jak nawięcej leżeć i nie dźwigać (hahaha-przy tym moim urwisie 😜)

zjadłam "przez Was" kawałek czekolady 😜 ale już nic więcej w domu nie ma, więc jestem bezpieczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy
gratulacje chłopaka!!, wypoczywaj i niedługo będzie wszystko ok

tuska
gratulacje dziewczynki

moje maleństwo najpierw się obracało a wczoraj pokazało coś.. albo siusiak albo wyrośnięta łechtaczka, nie było widać jąderek.. i bądź tu mądry 😞
a ja chcę wiedzieć czy chl czy dzw bo chcę mówić do niej lub niego...
ale poza tym na usg teraz mam wszystko ok chociaż macica trochę twarda a bóle prawdodopodobnie mam od mięśni - może sobie naderwałam coś..
muszę teraz szybko umówić się na prenatalne - tam już na pewno musi być widać płeć mam nadzieję

partyzantka - ja też mam duże brzucho ale chyba mniejsze niż Twoje, chociaż teraz z dnia na dzień rośnie 🙂 i muszę sprawdzić wieczorem w lustrze. Ja przytyłam w ciąży ok 5 kg, ale przed ciążą też niestety więc na górze brzucha mam takie wałki tłuszczu, a macica cały czas przecież nisko jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ale jazda z tymi choronskami! My poki co sie trzymamy. Ale mnie chyba cos zaczyna rozbierac :/ glowa boli,z nosa cos zaczyna leciec.
Buffy gratuluje chlopczyka!!!
Ja malo rozmawiam z brzuszkiem o ile wgl ... tylko czasem glaszcze 🙂
Ja chyba za niedlugo padne,tak jak moje dziecko okolo pol godziny temu,wiec zycze dobrej nocy 😉 i miłych snów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 😉 mam teraz ochotę wpaść w zakupowe szaleństwo 😜 chociaż tak naprawdę to niczego nie potrzebujemy bo jeszcze po Marcinku wszystko jest 😉 no ale tak mnie ciągnie 😉
dobrze, ze nie dziewczynki się spodziewamy bo wtedy to na bank bym zaraz zbankrutowała 😜

Wiolka zdrówka dla córeczki
Ola szkoda, że jeszcze nie wiesz-ale zaraz już kolejne badanie będziesz miała to na pewno powiedzą na 100%.

chociaż moja koleżanka jest dwa miesiace "przede mną" w ciąży i jeszcze nie wie-bo jej Maleństwo uparte i zawsze tak się obróci że nic nie widać :/

a któraś pytała kiedy się dowiedzieliśmy w poprzedniej ciąży o płci - ja w 16tyg, ale to było tak jeszcze nie na 100% bo Marcinek był odwrócony, no ale jakoś od dołu Go się udało podejrzeć wtedy-no i potem na "połówkowym" w 21 tyg został potwierdzony już na 100%, tak że nawet mi wtedy w kartę wpisała ginka, że płeć męska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na to usg polowkowe u zobaczymy czy potwierdzi sie,ze coreczka 😉 ale nie powiem..lapie sie,ze mowie jako o niej 😉 ale jakos do konca nie umiem sie cieszyc,bo wiem,ze Alan na piczatku tez mial byc dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza.... 🙂 Szok 🙂

Laura śpi a ja właśnie pichcę. Kończę smażyć żołądki kurze (uwielbiamy je cała nasza trójeczka a Laura wręcz się nimi objada), w piekarniku dochodzi ciasto cynamonowe, jeszcze upiekę nóżki z kurczaka bo samymi żołądkami mój T. nie poje. A wieczorem jak mała zaśnie planuję wyciągnąć moją druga połówkę do ulubionej restauracji. Może się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzisiaj u cioci na kawce bylusmy przed praca A.,a pozniej gadalam z mama na skypie. Jutro i w pt A.wzial urlop,bo mamy troszke zalatwiania,bo w koncu pozbywamy sie auta i wzielismy nowe,wiec rejestrowanie,oplata ubezpieczenia .. echh ... troche nam pewnie po urzedach zejdzie .. teraz mlody wstal,bo o dziwo.zasnal w dzien u mnie na.kolanach i trovhe lewa.noga..wlaczylam mu na troche bajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde a ja się dziś stresu najadłam i mnie brzuch boli ;/ jechaliśmy z Młodym po autostradowej obwodnicy wrocławia i nagle zaświeciła mi się kontrolka oleju więc zatrzymałam się na poboczu , otwieram maskę a tam cały olej się wylał dołem... kurwa musiałam lawetę zamówić bo tam przecież nie można holować więc mój nie mógł po nas przyjechać i stałam z dzieckiem wśród pędzących aut ponad 2 h... niby dałam trójkąt itp. no ale jak to na autostradzie.... strach... potem zeszłam na pobocze i tam staliśmy. do tego koszt tej lawety to 300 zł aż... plus wymiana jakiegoś wężyka czy czegoś w aucie...;////// potem przyjechał po nas do mechanika mój i utknęliśmy w wielkim korku bo we wrocku wczoraj poszła rura jakaś od wodociągu i centrum stanęło... co za dzień... ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to justyna miałaś przeżycie, nam też ostatnio miska olejowa poszła i stwierdziliśmy że czas wymienić auto, ale niestety poszukiwania jeszcze trwają 🙃

a ja byłam u gina i o dziwo zrobił mi usg 🙃 maleństwo ruchawe że nie nadążałam hehe serce, żołądek, pęcherz moczowy oki, więc bardzo się cieszę 😁 i mój tak się zapytał czy widać płeć, ale skubane tak było ułożone że gin stwierdził że coś widział ale na razie nie chce nam mówić póki nie będzie pewien na 100%. Ale mnie kusiło żeby zapytać co widział jednak stwierdziłam że poczekam na połówkowe, co ma być to i tak się ujawni 🙂
przytyłam łącznie 4 kg więc w sumie po kg na miesiąc 😉 tak może być dalej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak lekarz bedzie pewny na 100% .. nastawiac sie nie bedziesz,a kiedy kolejna wizyta?
Moj gin jak mi powiedzial,ze widzi dziolszke,wydawal sie pewien 😉 aczkolwiek chyba zaczne sie cieszyc po tej wizycie 02.12 😉 choc i tak juz mowie jak o dziewczynce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!
ja po moim narzekaniu dostalam sie na wizyte do tej mojej lekarki 🙂. Zrobila mi szybki podglad usg ale dzidzia chyba spala bo nie widzialam zeby sie ruszla. sprawdzila tylko serducho i to wszystko a myslalam ze cos tam powie o płci. nastepna wizyta 4/12 usg mam robic 21-23tc

fajnie ze juz niektore z Was wiedza jaka płec tez czekam z niecierpliwoscia 🙂
chcialabym tez poczuc ruchy a na razie cisza... co do wagi to mi wychodzi ok 2kg na miesiac...

jutro w przedszkolu moj syn bedzie mial urodzinki. panie przygotuja torcik, juz kupilam cukierki i czapeczki 🙂 Olo przeszczesliwy i juz nie moze sie doczekac 😁

nam wlasnie pieka sie ciasteczka z musli w piekarniku juz mi slinka cieknie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja mam rundki po lekarzach... nie dość ze musze leczyc i baadac tarczyce, morfologie co miesiąc to jeszcze przy szczególowych badaniach wyszedł mi brak wit B12. Matko!mam garść witamin dziennie zjadać :/
Ja przytyłam 1,5kg, myślałam ze więcej. Przy pierwszej ciąży na tym etapie miałam juz 4kg na plusie. Jestem za tym aby zrobić tabelke, ale ja nie potrafie.
Super ze znacie juz płeć. Ja ide 23 na połówkowe to pewnie sie dowiem, bo wczoraj ginekolog nie robiła mi USG, jest zdania ze bedzie robic 3 w ciągu całej ciąży. Bo fale z USG mogą źle wpływać na rozwój słuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane przyszle mamusie 🙂 nie wiem czy to normalne ale moj brzuszek rano jest maly a pod wieczor robi sie dopiero wiekszy. nie wiem czy to normalne wszystkie koszule do pracy na brzuszku wlasnie zaczynaja sie juz rozchodzic ale ja sama nie widze zebym rosla. za tydzien jedziemy na drugi i ostatni skan 😞 ale juz nie dlugo jedziemy do domku wiec zrobie w pl jeszcze jeden no i oczywiscie odwiedze lekarza.
wczoraj mialam taki bol w dole brzucha jakby mi ktos igly wbijal 😞 ale chyba tez wczoraj byl pierwszy kopniak 🙂 moj przez godzine nie chcial sciagnac reki z mojebo brzuszka 🙂
czy wy tez mialyscie tak ze wam brzusio nie rosl???
milego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak miałam z tym brzuchalem, ale pare dni temu wywalil mnie konkretnie - tak z dnia na dzien - i juz jest caly dzien taki - jak sobie pojjem to nad pepkiem troche sie powieksza ale ogolnie ciagle jest i taka fajna pileczka jak leze na plecach jest na dole teraz to jest chociaz po czym pomiziac 🙂
A tak w ogole to myslalam ze brzuszek rosnie stopniowo a nie wywala tak szybko i nagle. Nie jest on duzy ale juz po prostu go widac.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy skoro masz skrzepy to znaczy ze wczesniej musialy Ci sie zrobic krwiaki. jak ja mialam krwiaka to czytalam ze pozniej wlasnie jak juz sie zatamuje krwawienie to robi sie z tego skrzep. No i ze jak sie skrzep zrobi to juz lepiej bo wtedy krwawienie ustaje i dzieki temu krwiak sie juz nie powiekszy. teraz tylko czekac az sie wchłonie.

kamila a jak tam twoje łożysko? już się przesunęło?

tuska a moze to nie jajka widzieliscie tylko wargi sromowe?

ja dziś zmierzyłam obwód brzucha w pępku i wyszło mi 107cm 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...