Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj nakrzyczałam na synka,a pozniej wyrzuty sumienia i mi serce na kawaleczki sie prawie rozlecialo,jak widzialam jaki smutny pozniej siedzi 😞 ale wlaczylam kompa,a On by chcial,zebym robila to co on chce..ryk,uderzyl mnie..no i nie wytrzymalam i skrzyczalam go bardzo..no i siedzial taki smutniutki,przytulilam Go i od razu nerwy przeszly..probowalam go jakos rozbawic,zeby usmiechnal sie..
U nas to moj cierpliwosci nie ma prawie wgl do Alana i czesto ja mu tak mowie :P

Kurde..nie wiem moze jak bedziemy jutro sprzatac..piec pierniczki..choinke ubierac to jakos mi to poprawi humor ... zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelka_17 - to super, że wszystko ok, u mnie też ok. Mam kilka ujęć małego w 3d i taki słodziak z niego 😘
Nieźle harcował na USG, niestety nie miał pozycji idealnej do oglądania ale z profilu to ładniutko buźke lekarz pokazał. Mój mąż troszke się podjarał i nawet brzusio na noc ucałował.

Życzę Wam drogie brzuszki pogody ducha i spokoju! Cieżko się panuje nad nerwami - ale musimy dać radę, bo same się wykończymy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 🤪
Ja mam dzisiaj nerwy też na wszystko i wszystkich wydarłam się dzisiaj na psiapsiółkę bo poszłyśmy razem na zakupy takie ostateczne przed świętami i ona długo wybierała prezent dla swojego a ja myślałam że szału dostane ale na szczęście ona jest wyrozumiała i mi od razu wybaczyła i uspokoiła 😆 ale i tak chodzę cały dzień jakaś wkurzona 🤪

Ewelka dobrze że z wami wszystko w porządku

Pozdrawiam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

ewelka 1 kwietnia? a ja w tabelce mam 18 🙂 to co zmieniamy ? 😁

ja juz po usg bedziemy mieli drugiego synka 🙂 taki wiercipieta ze lekarz nie mogl dokladnie obejrzec serducha wiec napisal zeby badanie powtorzyc. wg usg wazy 397g

po wyjsciu z usg poszlismy z mezem na romantyczny obiad 😉 nie pamietam kiedy ostatni raz bylismy gdzies razem zazwyczaj ja osobno i on osobno bo na zmiane ktores z nas zostawalo z Olkiem. Pozniej pojechal do pracy a ja poszlam na szoping 🙂 kupilam gifty w smyku dosyc tanio bylo bluzki z długim rekawem 15-20zł (to dla chłopakow). i widzialam tez body 3 szt za 20zl (ale to juz z mysla o potomku) wiec moze uda mi sie naciagnac meza 🙂 bo sie oplaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ubieraliśmy choinkę,pieczemy pierniki,ale Alana jakos wycinanie nie rajcuje,wiec moj wycina..razem bedziemy dekorowac..moze to mu sie spodoba..
Ja oczywiscie bylam cieta na A.i synka..to mi powiedzial,ze mialo byc milo i przyjaznie ... no i to jakos mnie uspokoilo i juz jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko ma parszywy dzień..ryczy,krzyczy..wpada w taką histerię,jak nigdy..bije mnie..jakaś masakra..co wyprowadxiło mnie totalnie z równowagi..wydarlam sie na niego,a jak zrzucil mi okulary z nosa to dostal klapsa :/:/ az sie poryczalam ... kurwa!!!! Nie panuje nad nim-nad soba .. co ja robie zle??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 😉


Tuska ty nic złego nie robisz. W każdej z nas teraz budują hormony i bardzo szybko sie denerwukemy. A twoj synek moze wstał dzis lewa mogą jemu to tez trzeba wybaczyć 😉 bedzie dobrze zobaczysz 😉

My wczoraj pojechaliśmy na ostatnie zakupy juz przed wyjazdem do domu i w pewnym momencie zrobiło mi sie tak gorąco ze mi pot po tyłku kapał i musiałam sie porozpinac i stałam na takim zimnym dworze ale nie za bardzo chciało pomoc. Trochę słabo mi sie zrobiło ;( nie wiem czy to stres przezwyjadowy czy co....

Najważniejsze ze dzidzia soe wierci i bardzo często daje o sobie znac 😉 no juz chyba wie ze jeszcze tylko kilka dni i jedzie do dziadków 😉 moja mama zobaczy mnie pierwszy raz odomentu jak jestem w ciąży i rodzice K.tez 😉 a reszta rodzinki bedzie miała niespodziankę 😉

Dziewczyny głowy do góry nasze humorki kiedyś nam w końcu mina 😉 miłego popołudnia ja zaraz zmykam do pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch gratki drugiego synusia 😆

Ja we wtorek wyjeżdżam już na święta do mojej mamy a mój A. do nas dojedzie dopiero po weekendzie bo nie dostał urlopu a szkoda. Prezenty po kupowane jeszcze zostało pakowanie w plecaki a ja nie mam siły ostatnio przez małą spać nie mogę bo nie mam jak się już ułożyć a jak się już ułożę to mi po pęcherzu skacze że muszę wstać 🤨

Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniuch moze cos z bizuterii - kolczyki badz bransoletka?
Ja to sie smieje,ze mala nam po nocach spac nie bedzie,bo z pt na sb spalismy u tesciow i maly sie przebudzal,wiercil..jak on przestawal to mala wiercila sie jak nie wiem .. no i prawie cala noc nie spalam 🙂 dzisiaj Mlody przyszedl do nas o 6.00 dospac i ja juz po spaniu mialam,bo moja lokatorka sobie fikolki chyba w brzusiu robila 😜 serio ... jak dalam reke na brzuch to caly skakal!!!t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my juz wlasnie czekamy az ostatnia blacha piernikow sie upiecze 🙂
moj M mowi "po co robisz te puerniki ja ich jesc nie bede bo nie lubie" i co chodzi i ciagle mi podjada bo wyszly naprawde smaczne przepis ponizej
http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-przepis-i

dekorowac bedziemy jakos przed Swietami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wam dobrze, że już macie ciacha do podjadania hehe
dlatego ja dopiero za tydzień zacznę robić 😜
już mam wszystkie prezenty i teraz najlepsze...pakowanie, lubię sobie tak pozawijać żeby fajnie wyglądało
wczoraj miałam ochotę na colę i chyba ze 2 szklanki wypiłam ☺️ to mi potem mała pół nocy szalała w brzuchu bo pewnie tak jej kofeina dała do wiwatu 😜
leniuch to masz pomoc domową, nie musisz się martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska coli sie napilas i do 2 w nocy nie spisz no ładnie ładnie 😉

Ja za cola rowniez nie przepadam ale czasm mnie nachodzi taka ochota na zimna, mocno gazowana szklanke takiej coli 😜 raz na jakis czas mam taka zachcianke i wczoraj wlasnie kupilismy.

No dziewczynki Swieta coraz blizej 🙂 musze dzis pojechac do takiego porzadnie wyposarzonego papierniczego bo musze synowi zrobic korone na Jasełak na jutro. Bedzie znowu królem pewnie dlatego ze nie lubi uczyc sie na pamiec wierszykow a tu powiedza we trzech jedno krotkie zdanie. 🙃

a i jak komus sie chce i ma na to czas to ponizej link dotyczacy zakwasu na Wigilijny barszcz czerwony (zawsze to troche mniej chemii 🙂 )
http://panikucharka.pl/dobre-rady/jak-zrobic-domowy-zakwas-buraczany-do-picia-lub-do-barszczu/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pilam u tesciow do obiadu tylkojedna szklanke i to biedronkowej..a tak to wypilam chyba caly sok pomaranvzowy :O oj sorki..moj A.pol szklanki,tesciowa i szwagierka po.szklance,a ja reszte :P myslalam,ze bez zgagi sie nie obejdzie,ale spoko - nie bylo! Moj syn o 2.przyszedl do bas i mnie obudzil i ne umialam zasnac,wiec wzielam tel. I zajrzalam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

weekend weekend i po weekendzie ale coraz bliżej święta coraz bliżej święta 😁 od kilku dni nie robimy nic innego popołudniami od malowania, lukrowania i pakowania pierników, możemy śmiało otworzyć małe stoisko :P
dokupiłam w weekend resztę prezentów, wszystkich mam już zaopatrzonych, najgorzej jak zwykle z pomysłami na coś dla dzieciaków.

nakupiłam też w tesco i w h&m na promocji ubranek dla fasoli , niestety wszystkie takie unisex ale mam nadzieję, że w czwartek tajemnica zostanie rozwiązana 🙂 i dla siebie dorwałam w h&m dwie pary ciążowych spodni na wyprzedażasz, jeansy za 60 zł i materiałowe za 40 zł, rurki oby dwie pary więc zaglądajcie bo dzieje się tam 🙂

leniuch gratuluje drugiego synka. z tego starszego masz widzę super pomocnika. a na prezent dla 15latki kupiłabym książkę bądź szalik i czapkę jakiś fajny zestaw 🙂

kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... Młody mi zasnął a tu jakiś %&**** zaczyna wiercić ;///////////////////
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna moja marcówka rodzi i dzisiaj to tylko o Niej i Jej synku myślę!! Co chwila zaglądam na fb i patrzę czy nie napisała nam,że już po wszystkim 🙂 o 6:00 odeszly Jej wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale juz macie fajnie choinki pierniki... Ja mam nadzieje ze wszystko ogarne od soboty jak tylko dotrę do domu 😉
Na chwile obecna leżakuje i myśle co tu jeszcze zabrać 😉 mama i kuzynka powiedziały ze maja dla mnie jakies ciuszki wiec sie zobaczy 😉

Leniuch synuś twój widać ma zdolności artystyczne 😉 fajnie widzieć cis takiego 😉 - Na prezent książka jeśli lubi czytać albo jakiś perfum 😉 dziewczynki lubią ładnie pachnieć

Ja muszę cos dla mamci znaleźć ale to bede szukać w domu 😉
Miedzy świętami i nowym rokiem idziemy do lekarza zobaczyć czy dzidzia tym razem sie ujawni 😉 chyba bym chciała wiedzieć co tam sie chowa w brzuszku 😉

Tuska powodzenia dla koleżanki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...