Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamilee tak jutro juz 38 tydzien i juz tylko czekam na ten wielki dzien 🙂
a u nas sie rozpogodzilo i sloneczko swieci wiec okna umyte w calym domu rocz kuchni bo jest za daleko nie siegam 🙂 caly dom posprzatany i podlogi pozm ywane wiec teraz czas na prysznic i do poloznej smigam zobaczyc co ona mi dzis wymysli 🙂
koleznaka sie smiala ze z tym myciem okien tylko zeby nie prszesadzic bo moge za szybko urodzic ale moj maly dopiero sie obudzil jak juz konczylam myc podlogi 🙂 chyba lubi jak jestem taka aktywna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola ale sie usmiałam:P domyslam sie ze jak przez to przechodzilas to wesolo nie bylo. a jak opisywalas jak dawalas calusa coreczce to az mi sie palakac zachcialo, zlapalam sie za brzuch i moja ksiezniczka mi odpukala 🙂 eh jeszcze troszke 🙂 teraz juz sie doczekac nie mozemy a po porodach bedziemy psioczyc ze nie spi, ze jesc nie chce, ze marudzi itd 😁

jejuuu jak jest paskudnie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie u położnej 😉 uśmiałam sie jak nie wiem co jak próbowała sprawdzić serduszko a Mlody uciekał 😉 chyba sie zawstydził 😉 poza tym mowi ze wszystko ok ze równie dobrze moge urodzić wcześniej albo i nawet przenosić ale mowi ze jeśli teraz bym urodziła to by sie nie martwiła bo to juz 38 tydzien wiec z dzidzia ok 😉
Tylko kazała dużo odpoczywać i jak usłyszała ze byłam jeszcze w czwartek w pracy to powiedziała ze chyba zwariowałam bo to czas dla odpoczynku a nie pracy 😉
Tak wiec zjadłam obiad i leżakuje 😉 mój K wrócił z pracy i tez mowi żebym leżała i nic nie robiła tylko ze jak jest sie cały czas w ruchu miedzy ludźmi to tez inaczej niż samemu w domu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko wiem co czujesz bo mnie tez ciezko jest sie w dalszym.ciagu przyzwyczaic do siedzenia w domu, a na zwolnieniu jestem juz drugi miesiac. Tylko ze Ty w sumie nie bedziesz miala czasu na nude bo.zaraz dzidzia bedzie a ja jednak troche sie ponudze jeszcze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej wy się nudzicie na wolnym a ja to już 7 m-cy jestem w chacie - praktycznie od samego początku...
rok macierzyńskiego przede mną a potem to kurde pewnie pracę będę musiała sobie poszukać bo tu nie ma do czego wracać....poszczam się ze stresu, wejść w ten rytm i nowe otoczenie ehh

coś się tuska dziś nie odzywa a zawsze kilka razy wchodziła 😉 może jednak się rozdwoiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

I u nas pogoda nie dopisuje, wiatr, deszcz brrrr...nawet wychodzić się nie chce, mam nadzieję, że to chwilowe 🙂
Nadal nie skompletowałam wyprawki dla siebie, tylko maluch obkupiony, a czas leci jak szalony. Mam wizytę za 2 tyg. jak powiedziała moja gin. ,, o ile nie urodzę\'\', ale brzuch nadal wysoko, chociaż mały uciska na pęcherz i kości że aż boli, a jak kopnie to cała skaczę ale to sama radość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello. strasznie ciezko mi sie pisze z tel I z gory sorry za bledy. Moj Synus jest juz na swiecie 🙂)) moge go tulic, calowac-wspaniale 🙂 czujemy sie dpbrze. naposze I wkleje fotke jak wroce do domu. powodzenia w razie jakby ktoras w miedzy czasie szla w moje slady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy gratulacje synka!! mam nadzieję że wszystko poszło super i że się dobrze czujesz.
Justyna - najlepszego na nowej drodze życia 🙂

Wiola niezły opis tej lewatywy... ja się nad nią zastanawiam bo mam GBS w odbycie a pochwa czysta więc nie chcę siebie i dziecka szprycować antybiotykiem.. ale zobaczymy jeszcze dopytam drugą położną ..

Ja miałam lekki ból gardła i dziś poszłam na długi spacer z psem - skończyło sie na bółu głowy, katatrze, osłabieniu, łamaniu w kościach.. leże w łóżku i umieram - zero sił na cokolwiek.
Dziewczyny mam w sypialni rozwieszone ciuszki małej - schną - myślicie że wyprać jeszcze raz??
dziecko chyba nie wybiera moemey do rodzenia jak mama chora? bo nie mam teraz sił prawie iść do toalety a co dopiero na skurcze czy parcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy gratulacje! Na pewno jest sliczny, 10 pkt dostal? wow!

A ja leze w szpitalu od nowa:/ dzis kolo 1 zlapal mnie taki bol brzucha z przerwami na odpoczynek i znowu lapal trzymal do 2.30 az w koncu zdecydowalam sie jechac na pogotowie i kurde okazalo sie ze nic sie nie dzieje. Spanikowalam ale skad moglam wiedziec ze to nie skurcze jakies, jeszcze mala zaczela.sie tak dziwnie wiercic:/ ktg nic nie wykazalo, szyjka troche skrocona jest ale pozamykane wszystko, zla jestem na siebie ze nie przeczekalam tego bo nic sie nie dzieje a beda mnie tu trzymac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki!!

Buffy GRATULUJE!! mamy pierwsze kwietniowe maleństwo 🙂 Super chłopaczek.. 3200 to dobra waga... Duzo zdróweczka i odpoczynku dla Ciebie i Twojego bobasa 🙂 Trzymajcie sie ciepło 🙂

Kinga.. również uwazam ze dobrze zrobiłas ze pojechałas do szpitala... pewnie sama bym spanikowała.. wiec dobrze ze n ic takiego sie nie dzieje.. wuadomo ze pobyt w szpitalu nie nalezy do przyjemnych ale przynajmniej bedziesz pod fachowa opieka 🙂)

no własnie.. gdzie Tuśka.. coś zamilkła 😞( Partyzantka tez juz dawno nas nie odwiedziła... mam nadzieje ze u dziewczyn wszystko oki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie nie wiem czy dobrze zrobilam bo teraz beda mnie faszerowac sterydami na rozwoj plucek a mogly sie same spokojnie rozwinac. No ale pierwsza ciaza skad moglam wiedziec ze to nic powaznego.

Wlasnie co jest z tuska? Dziewczyny odzywac sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga dobrze ze pojechalas chociaż jesteś spokojna i wiesz ze wszystko ok a tak to cała noc byś sie zamartwiala....
Mnie dzis cos brzusio pobolewa ale to chyba dlatego ze moze czas na śniadanie? Wczoraj wieczorem zobaczyłam plamę na suficie w kuchni no i okazało soe ze chyba cieknie nam z łazienki ;( ale szybka interwencja była i czekam teraz na kogoś kto ma to naprawić bo na chwile obecna prysznic wyłączony z urzytku ;(
Pogoda znowu nie nastraja do wychodzenia z domu strasznie wieje wiec chyba dzis bedzie dzien lenia ale taki pożądny bo mój K w pracy do 19 wiec nawet obiadu nie robię 😉
No wlasnie dziewczyny czy u was wszystko ok??? Dajcie chociaż jakis znak co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeść i czołem 🙂

Buffy gratuluje Synusia, oby był zdrowy, rumiany i uśmiechnięty a Tobie szybkiego powrotu do formy 🙂! zazdroszczę Ci, że już masz dzidziusia ze sobą. Jak dojdziesz trochę do siebie i znajdziesz chwilę czasu napisz jak przebiegał Twój poród.

Dzięki dziewczyny za życzenia :*
ledwo żyję po tym weekendzie, takie wysokie obroty i tyle emocji, że ciężko to ogarnąć ale udało się wszystko i jestem już żoną :p nawet dałam radę na obcasach nie przewalić się w przód jak bańka-wstańka 😁

no... teraz to już tylko myślę o porodzie, w weekend rozłożymy łóżeczko, zobaczę czy farba i lakier dobrze trzymają... może spakuje torbę i czekam, chociaż ja mam jeszcze duuużo czasu w porównaniu z niektórymi z Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy gratulacje!! super że wszystko potoczylo się dobrze. Maluch silny więc teraz szybko będzie rósł. To i tak ładna waga bo Maja w identycznym czasie porodu ważyła 2850 ale też dostała 10 pkt.
nooo ciekawe co z dziewczynami...
Kinga lepiej że tak zareagowalaś, teraz jesteś mądrzejsza bo wiesz że nic się nie dzialo ale w danej chwili różnie może być...

ja zaraz lecę na dłuższe ktg a jutro mam wizytę więc teraz co tydz będzie coś się działo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania
ja bardzo nie lubię prasować 😞 i nie miałam zamiaru prasować - wolę jeszcze raz wyprać niż prasować..
właśnie muszę kupić ten proszek antybakteryjny do prania ciuszków..

Buffy teraz przeczytałam jakie duże dziecko - jak mały smoczek w tym wieku ciążowym 🙂 jeszcze raz gratulacje. Opisz jak było.

Ja dziś powoli wracam do życia po przeziębieniu. Jeszcze dziś w łożeczku i zero wychodzenia na zewnatrz ale mogę trochę myśleć. Malutka takie dyskoteki sobie ostatnio urządza we mnie, że na pewno mam siniaki od środka 🙂.

Kinga dobrze że pojechałaś - ale jest jest ok to możesz wyjść na żądanie chyba? Żeby się nie męczyć i żeby dziecka ci niepotrzebnie nie męczyli?

Co z resztą się dzieje? buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola bole brzucha mi sie w nocy pokazaly i nasilaly i nie byly ciagle tylko przerywane. Powiedzieli mi ze do piatku to przeleze jak nic sie nie bedzie dzialo i wyjde. Dzis sterydy dostalam i jutro znow. Na zadanie troche sie boje. Niech juz sami stwierdza ze nadaje sie do domu. Nawet do ktg mnie nie podlaczyli dzisiaj... jeszcze pogods taka dobijajaca, glowa mi peka tu normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...