Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasienko trzymaj się bo też biedna się męczysz na antybiotyku ....mi przeszło na drugie ucho , ból zajebisty że się tak wyrażę . moja mała zasmarkana ......i jest super
Kasieńko 85 ja śpie w nocy bez problemów ....jedna pobudka na wycieczkę do wc więc jest super ....
Basieńko czy ty już jesteś na L4?????jak nie to kiedy zamierzasz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dominika jak mleko nie pomaga na zgagę , migdały też nic nie pomogą .....mały uciska Ci na żołądek i tak już musi być ....ja mam coraz rzadziej zgagę ....ale zauważyłam że mniej już jem i nie mam takiego ucisku
Ania Xandi dla Ciebie wielki szacun za to leżenie :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Kasienko trzymaj się bo też biedna się męczysz na antybiotyku ....mi przeszło na drugie ucho , ból zajebisty że się tak wyrażę . moja mała zasmarkana ......i jest super
Kasieńko 85 ja śpie w nocy bez problemów ....jedna pobudka na wycieczkę do wc więc jest super ....
Basieńko czy ty już jesteś na L4?????jak nie to kiedy zamierzasz ????

Ja nadal pracuje 🙂 Raczej nie przewiduje L4, chyba ze moj lekarz inaczej zadecyduje. Czuje sie dobrze, wiec ogolnie nie mam zadnych przeciwskazan do tego zeby pracowac 🙂 a przynajmniej czas mi szybciej leci 🙂 na nastepnej wizycie musze sie dowiedziec co i jak... jeszcze 19/20 lipca mam weekend pracujacy wiec go musze odbebnic 🙂
W poprzedniej ciazy pracowalam do ostatniego dnia tzn. 30 Listopada bylam ostatni dzien w biurze a 1 Grudnia bylam w szpitalu na wywolaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasienko trzymaj się bo też biedna się męczysz na antybiotyku ....mi przeszło na drugie ucho , ból zajebisty że się tak wyrażę . moja mała zasmarkana ......i jest super
Kasieńko 85 ja śpie w nocy bez problemów ....jedna pobudka na wycieczkę do wc więc jest super ....
Basieńko czy ty już jesteś na L4?????jak nie to kiedy zamierzasz ????

Ja nadal pracuje 🙂 Raczej nie przewiduje L4, chyba ze moj lekarz inaczej zadecyduje. Czuje sie dobrze, wiec ogolnie nie mam zadnych przeciwskazan do tego zeby pracowac 🙂 a przynajmniej czas mi szybciej leci 🙂 na nastepnej wizycie musze sie dowiedziec co i jak... jeszcze 19/20 lipca mam weekend pracujacy wiec go musze odbebnic 🙂
W poprzedniej ciazy pracowalam do ostatniego dnia tzn. 30 Listopada bylam ostatni dzien w biurze a 1 Grudnia bylam w szpitalu na wywolaniu.

Ty to jesteś the beściak !!!!!!!i już ten brzuszek nie tak mały kochana ....rośnie mały urwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z kolei to bym spala w dzien i w nocy, ale w dzien malo kiedy sie klade, walcze ze soba zeby tego nie zrobic bo szkoda mi czasu na spanie w dzien. Czasem jak mała spi w poludnie to sie z nia poloze aler to jak juz mam porobione w domu i nic nie mam do roboty, zazwyczaj to zawsze sie cos znajdzie do roboty, wlasnie pieke ciasto drozdzowe z jagodami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry :*

Czarna ja czuje się dobrze czekam aż się remont skończy sprzątam i chce jechać na porodówke jak wyjdzie zobaczymy... o.O
Renata trzymaj się tam będzie dobrze ;*
Basieńka brzuszek zacny 😉
ja dziś na badaniach wcisnelam się na hamca bez kolejki a co 9 miesiącu stać godzinę w kolejce... :P
kupiłam na targu czereśnie, nektarynki, malinki i bób 😁 Zuzia oddelegowana do taty... ufff lekki odpoczynek dzisiaj wyjątkowo grzeczna była cwaniara 😜 w planie jest przetrzeć okno u niej i powiesić firanke bo odkąd wstawili okna i zaczoł się remont nie było jak się tam dostać... bo zawalone rzeczami było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
cobi napisał(a):
Obyście miały rację, mam nadzieję że jak przyjdzie co do czego to mi nie zabraknie języka w gębie 😁

Ta karuzela Rainforest jest cudna!!! jeszcze nie mamy i coś czuję że się skuszę 😉

Powiem Ci z mojego doswiadczenia (mialam jus dwie obrony).
Na mgr nie znalam wogole pytan tyle ze cos znalazlam na internecie z 3 pytan odpowiedzialam na 1 (bo to mi podal promotor). Recenzent sam sobie odpowiedzial na pytanie a przewodniczacy komisji cos wymyslam i ja mialam mowic czy a czy b.
Ocena koncowa 5 🙂 dasz rade 🙂 to tylko formalnosc jak widzisz 🙂

oby u mnie też tak było 🙃
a przy okazji-czy mogłabyś jeszcze raz podać link do tego odkurzacza parowego?

Monika współczuję ciężkiego dnia...

Tu kupilam:
http://allegro.pl/clatronic-odkurzacz-parowy-myjka-cisnieniowa-mop-i4144872145.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata - trzymajcie się cieplutko. Mała w brzuszku a Ty w szpitalu 😘

Basia - dzięki 🙂

Ja miałam leżeć ale jak na złość mój pies we wtorek dostał silnej biegunki i teraz codziennie muszę z nim jeździć do weterynarza i wychodzić co chwilę na spacery żeby się załatwił 🤢 a jak już się położę to kręgosłup zaczyna boleć i mi się odechciewa leżenia echh

W ogóle stwierdziłam że wszystko co dajemy prędzej czy później do nas wraca 😜 Ja pracowałam w drogerii i jak zaszłam w ciążę i powiedziałam o tym w pracy to wszystkie dziewczyny od razu zaczęły mi pomagać, przynosiły wiadra jak trzeba było umyć sklep, dźwigały kartony z proszkami a ja tylko wykładałam itp. Wszystkie dziewczyny oprócz jednej która stwierdziła że jak nie mogę "w pełni" pracować to mam iść na l4 i tylko patrzyła z boku jak sama targałam kartony z towarem i skaczę po drabinie. A wczoraj okazało się że rzeczona koleżanka sama jest w 7 tyg ciąży i narzekała że tak jej ciężko, że ma mdłości a tu na kasie siedzieć trzeba i się uśmiechać, że to wykładanie towaru takie męczące, że co chwilę chce jej się jeść... a gin wypisze jej zwolnienie dopiero w 12 tygodniu. Powiem Wam że poczułam małą satysfakcję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u nas ok.Nie ma czasu zajrzeć na forum.

Codziennie coś się dzieje,jak nie dogoterapia to diagnoza i tak w kółko. A jkak nic nie ma to wychodzimy na spacery bądź siedzimy przed domem i się bawimy.
Dostałam cynk,że otwierają u nas w mieście w specjalnym ośrodku grupę przedszkolną dla dzieci z autyzmem bądź problemami rozwojowymi od 2,5 roku. Zapisałam dzisiaj tam Alka,jest tylko dwójka dzieci oprócz niego,więc mam nadzieję,że mimo braku orzeczenia (które ma miec we wrzesniu) miejsce jest już zaklepane.W grupie ma być tylko czwórka dzieci, 5 godzin zajęć w tym terapia sensoryczna,logopeda, rehabilitant. Przedszkole bezpłatne. Mając noworodka w domu,nic lepszego nie zapewnię Alkowi. Po zajęciach przedszkolnych w ramach wczesnego wspomagania rozwoju jeszcze 2 godziny zajęć. mam nadzieję,że moje dziecko to przeżyje. tak jest dzielny,bo wszędzie chodzi chętnie,uśmiecha się,nie płacze, nie szarpie. Patrząc na inne dzieci (zabrzmi to okrutnie?) cieszę się,że Alek nie jest szarpiącym,gryzącym i całkiem odizolowanym autystą, jest z nim kontakt w przeciwieństwie do tych,które spotykam na zajęciach. Teraz każdą wolną chwilę spędzam na szperaniu w necie,umawianiu wizyt, czytaniu na temat diety, którą musimy wprowadzić a nie jest to takie "hop siup" bo dieta bezglutenu,bezmleczna i bezcukrowa 🤢 Muszę obmyśleć jak to będzie z jedzeniem w przedszkolu... 🤔

Z ciążowych tematów u mnie ok,mam nadmiar energii nawet 😉 Najgorsze te noce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna podziwiam Cię kobieto 😘 😘, ja mam cały czas nadzieję , że z Alkiem wszystko będzie dobrze ....
Zuziek a Ty co chcesz być pierwsza ....szalona okna myje ....powiem wam szczerze że ja tez umyłam przedwczoraj jedno balkonowe ....w nocy myślałam , ze zejdę wszystkie gnaty mnie bolały ....nie mogłam patrzeć już na nie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna- glowa do gory , musi byc dobrze, co do diety to masakra, mam nadzieje ze Alek nie jest niejadkiem i jakos zaakceptuje ta diete bo moje dziecko bez mleka, cukru i glutenu to by padlo z glodu bo niewiele co je. Z tego co wiem to zmiana diety potrafi zdzialac cuda i wycisza wiele objawow takze faktycznie warto 🙂 To przedszkole to super sprawa.
Ja okna bede myc za dwa tygodnie 🙂 machne wszystkie naraz moze to cos pomoze na wywolanie, ale nie wiem czy dam rade bo Aga cos pisze ze rece bola? ja ostatnio mylam ponad miesiac temu jak wrocilismy z nad morza i nic jeszcze wtedy mnie nie bolalo po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia- Monika dobrze mowi- wykrztusne to najpozniej do 17, potem ewentualnie przeciwkaszlowe no syrop islandzki. Ja po naszych doswiadczeniach dalabym sterydy- pulmicort albo berodual( tylko to na recepte) wziewnie, bo u nas byle kaszel konczy sie zapaleniem oskrzeli. No i zawsze jak zaczyna sie katar i kaszel od razu zaczynam robic inhalacje z solii fizjologicznej nebulizatorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Kasia- Monika dobrze mowi- wykrztusne to najpozniej do 17, potem ewentualnie przeciwkaszlowe no syrop islandzki. Ja po naszych doswiadczeniach dalabym sterydy- pulmicort albo berodual( tylko to na recepte) wziewnie, bo u nas byle kaszel konczy sie zapaleniem oskrzeli. No i zawsze jak zaczyna sie katar i kaszel od razu zaczynam robic inhalacje z solii fizjologicznej nebulizatorem.


wlasnie tez pomyslalam o inhalacjach ale od jutra bo mala juz spi. Oj meczy ja teraz co chwile i sie wybudza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Kasia- Monika dobrze mowi- wykrztusne to najpozniej do 17, potem ewentualnie przeciwkaszlowe no syrop islandzki. Ja po naszych doswiadczeniach dalabym sterydy- pulmicort albo berodual( tylko to na recepte) wziewnie, bo u nas byle kaszel konczy sie zapaleniem oskrzeli. No i zawsze jak zaczyna sie katar i kaszel od razu zaczynam robic inhalacje z solii fizjologicznej nebulizatorem.


u nas też się zawsze kończy zapaleniem oskrzeli jak nie płuc... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas ostatnio teaz zakonczylo sie na zapaleniu pluc wiec nie ma co czekac tylko dzialac, lekarka mowsila ze jak sie zaczyna to zeby bez obawy podac i przyjsc do niej jak najszybciej, ja zawsze mam zapas sterydow bo u nas wiecznie cos.Kasia- inhalacje z soli rob 3 razy dziennie i do lekarza bo przed nami weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
ja dzisiaj wybieram się na działkę do koleżanki w końcu pogoda jest a w domu nie mam po co siedzieć... 😉 po za tym krótkie wakacje mam bez córy hehe 😉
dzisiaj rozmawiałam z Wojtkiem kiedy chce skończyć remont... cóż z 2 tyg. na pewno to potrwa... on do mnie spokojnie wyrobie się ja do niego wierze że się wyrobisz ale ja nie wiem czy ja się wyrobie ze sprzątaniem... o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,

Piekny dzis piatek. Moje dziecko dzwnie sie zachowalo dzis rano. Najpierw cala droge do zlobka (15minut) plakal ze on chce jechac z tata a nie z mama a jak juz dojechalismy do zlobka i Pani po niego przyszla to sie przyssal do nogi i nie chcial isc.... Nigdy wczesniej sie tak nie zachowywal... caly weekend teraz spedzi ze mna bo Maz jedzie na rowerze do Wroclawia wiec moze mu przejdzie 🙂
Ma byc ponad 30 stopni, pojdziemy sobie nad wode. Juz nie moge sie doczekac 🙂
Justynka trzymam kciuki za przedszkole zeby Alka przyjeli. Swietna sprawa z tym. Pozatym trzymam bardzo mocno kciuki za Was. Dacie rade 😘 😘 Duzo wytrwalosci zycze i smiechu 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Wreszcie udało mi się podłączyć do neta,wykupilam neta ale nie mogłam w mojej mnie włączyć
A wiec tak:
jestem w dwupaku jak narazie 😉 dzis mówili ze jakieś 2-3tyg tu bede 😞 koszmar,mam leżeć,szyjka ma 1,5cm ale wszystko jest pozamykane,te bóle moje to powiedzieli ze może tak byc 🤢 odrzucili wszystkie moje leki oprócz tego od depresji,dają mi tylko aspargin,reszte mówił lekarz ze do 34tyg tylko się bierze,dziwne,nawet nospe mówił ze to na ciążę nie pomaga tylko na jelita,i nie wiem czy brać ale chyba będę bo mnie boli brzuch,jedzenie takie sobie,bez swojego żarcia to kaplica,a po za tym to się boje jak cholera i przeraza mnie myśl tyle leżeć,a porodzie nie wspomnę,dobrze ze chociaż tv jest ale płatne,maz wczoraj na łeb na szyje reszte rzeczy kupił,spędził 3godz w sklepie i mówi ze ma dosc;-)a w domu pierdolnik na całego bo malowanie drugiego pokoju,mam nadzieje ze zdazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...