Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie robiłam nic dodatkowo prócz testów bo byłam pewna że w ciąży jestem. Też mi się wydaje że testy płytkowe nie są jakoś mega czułe, inaczej z krwi wiadomo.
Za to przy pierwszej ciąży testy robione przed terminem okresu nie wykazały nic. Dopiero dzień po wyszły 2 kreski. Nadszedł dzień porodu a mnie nic nie ruszyło.
Teraz test wcześniej pokazał ciążę więc się przekonamy jak to jest 😁 i czy lipiec będzie TYM miesiącem czy nie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czrana z ciśnieniem trzeba uważać.
Ja przy 145/90 wylądowałam w trybie natychmiastowym w szpitalu i miałam wywoływany poród. No,ale to był juz 38 tydzień,więc nie było potrzeby dlużej czekać i zbijac lekami ciśnienia.
Ola mi się wydaje,że na jesien to na spokojnie 62 jak nie 68 rozmiar.
Dziwczyny czy któraś z was kupowała niedawno laptopa? Szukam fajnego modelu,najlepiej takiego do 13 cali ekran dotykowy i max. 2,5 tys. ale zdurniałam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Drogie Panie 🙂
U mnie straszna lipa, złapała mnie chyba jakaś grypa. 🤔Gorączka, ból gardła...eh.
A dziś rano musiałam wstać i jechać zrobić badania morfologia+badanie moczu. Bo w poniedziałek wizyta u gineksa 😉 Zbijam gorączkę okładami, na gardło płukanki ale co jeszcze? 😞 od 2 dni się męcze 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama nie wiem jak z tymi rozmiarami dziewczyny 😞 ale wydaje mi się że 62, na zimę mam dwa ciepłe kombinezony a na jesień nic, tylko dwie bluzy z polaru

Danusia, napiszę na fb meila

Co do terminu porodu to ja też się ciągle zastanawiam jak to u mnie będzie bo mam sporą różnicę między usg a om, jak robiłam test płytkowy wyszła gruba krecha po niecałej minucie, na drugi dzień robiłam betę i wyszła 1280 co wskazywało na 6 tydzień - czyli zgodnie z om. A na usg dziecko ciągle o dwa tygodnie mniejsze. Martwię się że przenoszę 😞

Justyna nie pomogę co do laptopa bo sama mam stary, kupiłam używany kilka lat temu, chodzi jak żółw i się sypie ale jakoś ciągle nie umiem zainwestować w nowego

Dominika możesz wziąć apap, powinien chociaż trochę zbić gorączkę. Trzymaj się cieplutko

Aga jak ciśnienie???

Odebraliśmy dziś wózek (beżowy :woohoo 🙂 i jakoś poczułam że to już tuż tuż 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
Sama nie wiem jak z tymi rozmiarami dziewczyny 😞 ale wydaje mi się że 62, na zimę mam dwa ciepłe kombinezony a na jesień nic, tylko dwie bluzy z polaru

Danusia, napiszę na fb meila

Co do terminu porodu to ja też się ciągle zastanawiam jak to u mnie będzie bo mam sporą różnicę między usg a om, jak robiłam test płytkowy wyszła gruba krecha po niecałej minucie, na drugi dzień robiłam betę i wyszła 1280 co wskazywało na 6 tydzień - czyli zgodnie z om. A na usg dziecko ciągle o dwa tygodnie mniejsze. Martwię się że przenoszę 😞

Justyna nie pomogę co do laptopa bo sama mam stary, kupiłam używany kilka lat temu, chodzi jak żółw i się sypie ale jakoś ciągle nie umiem zainwestować w nowego

Dominika możesz wziąć apap, powinien chociaż trochę zbić gorączkę. Trzymaj się cieplutko

Aga jak ciśnienie???

Odebraliśmy dziś wózek (beżowy :woohoo 🙂 i jakoś poczułam że to już tuż tuż 😉

Ciśnienie już ok ....ale na wizycie lekarz zobaczy w zapiskach ....zobaczymy co powie ....
justyna ja przy 150/9o miałam robione cc
Olcia ja Ci porobię zdjęcia i wyśle mms ,twój nr jest na fb
Dominika ciepła herbata z miodem i cytryna....zyczę zdrówka
KKasia mi się wydaje ze wczesniej musiałś zajść, może będziemy razem rodziły ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Wszystko napisałam pod postem Olci sorki ...
Gdzie Xandi , BBasieńka i Kasia 85....


ja jestem ale 3 dni bylam u taty i dzis w koncu wrocilam a tam nie mialam kiedy wejsc na forum. Co do pampersow chwale dade, pampers zielone i huggisy jak mala byla mniejsza i rzadkie kupy robila bo nie przelatywalo gora i bokami. Chusteczki tylko pampers zielone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie od pocztaku praktycznie ciazy boli jakby ta kosc spojenia lonoego:/ a po nocy, po lezeniu to masakra- ale w poprzedniej ciazy tez tak mialam i tez chodzilam jak pingwin.

zaczelam czuc czkawki! ale sa one tysiac razy delikatniejsze niz w poprzedniej ciazy.

nie mam parcia na pecherz wogole.

jeszcze 2 msc..............ja pekne. wszyscy mysla ze ja do porodu juz szykuje sie..moj brzuch taki wielki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Cały dzień wczoraj jezdziliśmy za rzeczami do łazienki i masakra. Całą noc zdychałam. Nogi i brzuch mi odpadały. Remont trwa tzn dziś przerwa bo niedziela a od poniedziałku znów...

Zuziek ja tak mam. Skurczy nie ale pachwiny bolą i dziś w nocy biodra to myślałam że mi odpadną. Nie spalam. Rano już się wściekłam i wzięłam apap max. Przeszło. Ta końcówka ciąży najgorsza.



Nie chcę narzekać ale nie mam komu. Mąż nie rozumie bo dla niego teraz ciągle narzekam... Teraz najgorszy okres bo brzuch wielki, tu boli, tam boli hehe. Śmieję się że to już ostatni raz!!!
Jakiej antykoncepcji używałyście? I co zamierzacie po porodzie? Ja do tej pory tylko gumki a teraz myślę że przyda się coś lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny chyba załapałam jakieś zapaleni pęcherza albo nie wiem... szczypie mnie cały czas tam na dole 🤔 nie wiem co...ale straszne uczucie jakby ktoś mnie podpalał 🥴 😞 przy sikaniu trochę kłuje jakby jajnik... dobrze że dziś odbieram wyniki moczu a jutro wizyta u gineksa bo bym padła chyba 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dominika tylko nie wiem czy cos wyjdzie w wyniku moczu bo dużo wcześniej robiłaś ?????Wydaje mi się że powinnaś jeszcze raz zrobić na jutrzejsza wizytę ....Jak się czujesz????
Kasia ja jak się nachodzę przez cały dzień to nie mogę wstać z łózka do wc ...dobrze że mój Kuba chodzi na siłownie bo biedny musiałby dźwig codziennie zamawiać żeby mnie podnieść....od paru dni mam takie bóle gnatów jakby ktoś mnie kopał całą noc ....
Narzekanie , narzekanie i jeszcze raz narzekanie ....a my myślimy o seksie od 38 tyg ......he he .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xandi i Basia dajcie znać co u Was ....
Danusia dzisiaj wraca .....podaj mi link tych liści malin co używałaś ?????chociaż przeczuwam , że to u mnie zakończy się cc...może to lepiej bo czym bliżej to zaczynam się stresować ....
Ciekawe jak Renata po weselu ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia co do anty ....nie myślałam jeszcze , na pewno nie tabletki miałam źle dobrane przytyłam 30 kg w 3 m-ce i dostałam takich migren nie dałam rady normalnie funkcjonować .....na spirale też się nie zdecyduje ....coraz częściej myślimy o 3 dziecku ale jak to będzie okaże się po porodzie ....

Do kiedy trzeba złożyć wniosek o macierzyński ????2 tyg po porodzie czy 2 tyg przed końcem rozwiązania ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Badania robiłam wczoraj,ale właśnie przed chwilą byłam odebrać wyniki i nic. 🤔
Wszystko ok.. ja nie wiem więc o co chodzi. 🤨
Na pewno jutro wspomnę o tym lekarzowi. Zobaczymy co powie.
Jestem już czysto głupia.. 🥴 kupiłam soczek z żurawiny i będe pić.

Czuć czuję się już w miare okej. 🙂
Jest o wiele lepiej. 🙂
Dziś trzeba się pogimnastykować i ogolić co nieco 😜 przed jutrzejsza wizytą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga- http://allegro.pl/listing/listing.php?string=li%C5%9B%C4%87+maliny&search_scope=
jesli chodzi o antykoncepcje to ja kiedys dawno temu jak zaczynalam wspolzycie bralam tabletki i bylam zadowolona i nie mialoam skutkow ubocznych, o trzecim tez myslimy ale za pare lat, u nas prawdodobienstwo ze zajde jest male no ale zawsze jest skoro teraz zaszlam jakos wiec albo te tabletki albo spirala hormonalna nie ta druciana. wniosek o urlop sklada sie po porodzie bo nie wiadomo jaka date urodzenia wpisac.
Ola- jutro posle fotki bo dzis jeszcze musze porobic w domu
Padam na twarz 😮 jestem wykonczona ze szok, nachodzilam sie no i wczoraj dlugo w nocy siedzielismy ze znajomymi, ledwo sie polozylismy i bylo rano bo Olga wstaje przed 6. Wiecie ze jest Radler 0,00??? wczoraj pilam i ma smak jak ten alkoholowy 🤪 mnie nic nie boli , wogole poza sennoscia nie czuje sie ciazowo tylko tak jak normalnie, i boje sie ze to swiadczy o tym ze przenosze dwa tygodnie jak za pierwszym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Widzę,że dzisiaj dzień \"wizytowy\" 🙂 Ja też mam przed sobą wizytę,ale to dopiero późnym popołudniem Również chodzę i czuję się jak słoń, wszystko boli. Na szczęście rwa kulszowa już nie dokucza, tyle dobrego 🙃
Pytałam Was o laptop a wczoraj pojechaliśmy i kupiliśmy 😁 Myślimy o swoim domku,wiadomo kredyt jakiś wchodzi w grę, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup ratalny. Uświadomiły nas obie mamy, które pracują bankach,że warto mieć pozytyną historię kredytową. Więc dobrze wyszło, nie odczujemy zbytnio tych rat a laptopik nowy 🤪 Cięzko sie tylko przestawić na tego windowsa 8 🤢
Czekam na wypłatę na dniach i zaczynam kompletować wyprawkę. Sporo mam,ale zawsze się cos tam znajdzie do dokupienia.

co do anty to chyba spirala....po tabsach mi się nie chciało \"patrzeć\" na męża, krążek u mnie się nie sprawdził,gumki odpadają. Najchetniej to bym mężowi nasieniowody poprzecinała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja 🙂 Przez ten długi weekend miałam w domu moich chłopaków, to i zbytnio czasu na pisanie nie było...

Nad sposobem antykoncepcji się nie zastanawiałam - na razie chciałabym donosić i urodzić - ale już na starcie wszelkie środki hormonalne i spirala odpadają. Zawsze chciałam w sumie troje dzieci, ale po tych moich przebojach, to chwilowo mi przeszło. Może za kilka lat, a jak wyjdzie, to jak najszybciej profilaktyczny szew, żeby móc normalnie funkcjonować. No...ale najpierw kopiący maluch musi wyskoczyć, potem mam rok na urządzenie domu i przeprowadzkę (z racji leżenia mamy niestety opóźnienia), no i zobaczymy co dalej 🙂

Zuziek - co u lekarza???

Mikuss - jak tam Twoje dolegliwości? Coś lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...