Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
27 minut temu, MariKate napisał:

U mnie w Dąbrowie Górniczej, ale babeczka teraz w dobie pandemii prowadzi też wizyty online, więc w razie czego nie miałabyś problemu żeby się z nią skonsultować 😉

Ok fajnie dzięki, to zobaczę jak tam dalej i najwyżej się skontaktuje.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy was tez czasami tak kłuje podbrzusze? Od ok godziny mam taki pulsujący ból głównie po lewej stronie który promieniuje w stronę pośladków może nawet odbytu. Po wczorajszym ataku nerwobólu trochę mnie to martwi i już się zastanawiam czy nie dzwonić do swojej doktor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 godziny temu, Mainusia napisał:

Ja dzisiaj byłam na badaniach tu w Niemczech i tak wyszło że nie mam cukrzycy sama jestem zdziwiona ale ufam lekarzom do tego krew pobrana i wysłana do laboratorium z moczem wszystko dobrze więc wróciłam szczęśliwa z wizyty. Tętno dzidzi posluchane i też jest dobrze już teraz wizyty mam ustalone do połowy kwietnia pierwsza od dziś za miesiąc i jedyne co czym będę sobie głowę zaprzątać to skierowanie do szpitala na jakieś osobne badanie uff ale cieszę się że jest wszystko ok

super 🙂 to teraz na spokojnie, a jak poradziłaś sobie z językiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Do_Mi napisał:

Dziewczyny czy was tez czasami tak kłuje podbrzusze? Od ok godziny mam taki pulsujący ból głównie po lewej stronie który promieniuje w stronę pośladków może nawet odbytu. Po wczorajszym ataku nerwobólu trochę mnie to martwi i już się zastanawiam czy nie dzwonić do swojej doktor. 

Podbrzusze może kłuć też przez rozciąganie się macicy. Ja tak czasami mam, ale nigdy nie trwa to aż tak długo. Może lepiej skonsultować to, jeśli się tym martwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, mami napisał:

super 🙂 to teraz na spokojnie, a jak poradziłaś sobie z językiem?

Pytają mi się czy rozumiem po niemiecku mówię że mało to tak tłumaczą że nie da się nie zrozumieć. Plus ja dosyć rozumiem jak ktoś mi coś mówi ale gorzej mam żeby odpowiedzieć ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Mainusia napisał:

Pytają mi się czy rozumiem po niemiecku mówię że mało to tak tłumaczą że nie da się nie zrozumieć. Plus ja dosyć rozumiem jak ktoś mi coś mówi ale gorzej mam żeby odpowiedzieć ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁 

A ile malutka dziś ważyła? Pytam z ciekawości bo mamy ten sam termin. Ja mam 12 maj.😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu, Mainusia napisał:

Pytają mi się czy rozumiem po niemiecku mówię że mało to tak tłumaczą że nie da się nie zrozumieć. Plus ja dosyć rozumiem jak ktoś mi coś mówi ale gorzej mam żeby odpowiedzieć ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁 

o to fajne mają nastawienie:) teraz bedzie tylko latwiej, w pewnym momencie poczujesz sie swobodniej mowiac i pojdzie z gorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Agnieszka Jelonek napisał:

A ile malutka dziś ważyła? Pytam z ciekawości bo mamy ten sam termin. Ja mam 12 maj.😃

Dzisiaj miałam tylko słuchanie tętna płodu bez USG bo byłam na usg 21 stycznia i wtedy mała ważyła 673 g a następne usg dopiero na dzień kobiet 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, mami napisał:

o to fajne mają nastawienie:) teraz bedzie tylko latwiej, w pewnym momencie poczujesz sie swobodniej mowiac i pojdzie z gorki

Powiem tak ja strasznie się denerwuje przed wizytą bo przeraża mnie to że rozmawiają tam po innym języku ale też wiem że muszę sobie poradzić bo nikt inny za mnie tego nie zrobi i już jak jestem na miejscu to jakoś idzie z górki i nim się obejrzę wychodzę szczęśliwa od lekarza i wracam do domu. Jutro przy pomocy szefa mojego męża musimy załatwić termin na badanie z tego co czytałam jest to usg Doppler czy coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
11 godzin temu, Wercia93 napisał:

My dzisiaj byliśmy, mała ma już 1,2 kg 🥰 wszystko ok, tylko tsh wzrosło więc dawka leków większa. Poza tym wszystko git. Szyjka długa, twarda i zamknięta. Więc jestem spokojna :)) 

ale ładna waga już 🙂 a który to tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Mama88 napisał:

Cześć dziewczyny ja na szczęście wychodzę dzisiaj do domu 

Badał mnie ordynator dwa razy badali tętno malutkiej i jest ok 

Szyjka też dobrze uformowana. Dadzą mi leki do domu i mam leżeć 

No to super bardzo dobre wiesci😃. Najważniejsze że wszystko jeszcze dobrze się skończyło😀 Dużo zdrówka, siły i wytrwałości😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
56 minut temu, Mama88 napisał:

Cześć dziewczyny ja na szczęście wychodzę dzisiaj do domu 

Badał mnie ordynator dwa razy badali tętno malutkiej i jest ok 

Szyjka też dobrze uformowana. Dadzą mi leki do domu i mam leżeć 

w domku odzyskasz siły 🙂 cieszę się, że wszystko w porządku i teraz możesz też być spokojniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Agnieszka Jelonek napisał:

No to super bardzo dobre wiesci😃. Najważniejsze że wszystko jeszcze dobrze się skończyło😀 Dużo zdrówka, siły i wytrwałości😀

No też się bardzo cieszę ale malutka już jest główka w dole. 

Dziękuję 😊 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
42 minuty temu, mami napisał:

w domku odzyskasz siły 🙂 cieszę się, że wszystko w porządku i teraz możesz też być spokojniejsza

No ja juz w domku musiałam taxi brać bo mąż w pracy ale i dobrze zrobię mu niespodziankę 😃

A domku to inaczej jednak jestem u siebie, mam nadzieję że malutka już nic nie bedzie kombinować i wytrzyma do swojego terminu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
51 minut temu, Mama88 napisał:

No ja juz w domku musiałam taxi brać bo mąż w pracy ale i dobrze zrobię mu niespodziankę 😃

A domku to inaczej jednak jestem u siebie, mam nadzieję że malutka już nic nie bedzie kombinować i wytrzyma do swojego terminu 

nie ma innej opcji 🙂 witamy się z naszymi maluszkami w maju! ja tak mojemu powtarzam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...