Skocz do zawarto艣ci

Maj贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y

Angella

Rekomendowane odpowiedzi

By艂am dzi艣 na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super 鉂わ笍 Pisz臋 z Fasolkiem - bo dzi艣 dowiedzia艂am si臋, 偶e to ch艂opiec 馃檭 ma艂y szok prze偶y艂am, ale ju偶 ogarniam 馃槅 krwiak贸w jednak nie mam... 馃し馃徎鈥嶁檧锔 Plamienia by艂y z nie do ko艅ca zagnie偶d偶onego zarodka. W ci膮偶y z moj膮 Lil膮 5 lat temu sytuacja by艂a bardzo podobna. Le偶a艂am wtedy z 3 tygodnie i wszystko si臋 unormowa艂o. Wi臋c licz臋, 偶e i tym razem tak b臋dzie, bo dalej mam le偶e膰 馃檮 litania lek贸w do tego, ale nic to. Le偶臋, 艂ykam i my艣l臋 pozytywnie 馃挀

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i 偶ycz臋 mniej stres贸w, a wi臋cej rado艣ci i co by si臋 Wam te krwiaki szybko wch艂on臋艂y, 偶eby艣cie odetchn臋艂y z ulg膮 馃槝

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam przysz艂e mamusie ja obecnoe 5tydz planowany termin porodu na 24 maja,wczoraj by艂am na usg jest p臋cherzyk,ale lekarz m贸wi艂 偶e znajduje si臋 bardzo blisko prawej cie艣ni jajowodu.z niecierpliwo艣ci膮 czekam na kolejn膮 wizyt臋 we wtorek aby potwierdzic bicie serduszka dziecka i zobaczy膰 co z tym p臋cherzykiem czy si臋 przemie艣ci艂.

Odno艣nik do komentarza

2 godziny temu, em87 napisa艂:

By艂am dzi艣 na wizycie. Z Fasolkiem wszystko super 鉂わ笍 Pisz臋 z Fasolkiem - bo dzi艣 dowiedzia艂am si臋, 偶e to ch艂opiec 馃檭 ma艂y szok prze偶y艂am, ale ju偶 ogarniam 馃槅 krwiak贸w jednak nie mam... 馃し馃徎鈥嶁檧锔 Plamienia by艂y z nie do ko艅ca zagnie偶d偶onego zarodka. W ci膮偶y z moj膮 Lil膮 5 lat temu sytuacja by艂a bardzo podobna. Le偶a艂am wtedy z 3 tygodnie i wszystko si臋 unormowa艂o. Wi臋c licz臋, 偶e i tym razem tak b臋dzie, bo dalej mam le偶e膰 馃檮 litania lek贸w do tego, ale nic to. Le偶臋, 艂ykam i my艣l臋 pozytywnie 馃挀

pozdrawiam Was dziewczyny kochane i 偶ycz臋 mniej stres贸w, a wi臋cej rado艣ci i co by si臋 Wam te krwiaki szybko wch艂on臋艂y, 偶eby艣cie odetchn臋艂y z ulg膮 馃槝

Kt贸ry masz teraz tydzie艅, 偶e ju偶 znasz p艂e膰? Wow

Odno艣nik do komentarza

5 godzin temu, Ewa12 napisa艂:

Cze艣膰, wygl膮da na to 偶e do艂膮cz臋 do grona maj贸wek ( mam nadzieje) bo to moja 5 ci膮偶a poprzednie stracone鈽癸笍 czy wy te偶 tak macie 偶e ka偶dego dnia my艣licie co dzieje si臋 w brzuszku i odliczacie do kolejnej wizyty??聽

Mo偶na wiedzie膰 dlaczego straci艂a艣 poprzednie ci膮偶e? I w kt贸rych tygodniach?

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
6 godzin temu, Ewa12 napisa艂:

Cze艣膰, wygl膮da na to 偶e do艂膮cz臋 do grona maj贸wek ( mam nadzieje) bo to moja 5 ci膮偶a poprzednie stracone鈽癸笍 czy wy te偶 tak macie 偶e ka偶dego dnia my艣licie co dzieje si臋 w brzuszku i odliczacie do kolejnej wizyty??聽

Hej ja te偶 jestem po jednym poronieniu w 10 tyg i mam dok艂adnie tak samo jak Ty te偶 czekam i codziennie my艣l臋 czy to serduszko kt贸re widzia艂am kilka dni temu to nadal bije..聽

Martwi臋 si臋 i przez to ca艂a energia i ch臋膰 do 偶ycia ulatuje 馃槖

Odno艣nik do komentarza

58 minut temu, brzuchatka90 napisa艂:

Mo偶na wiedzie膰 dlaczego straci艂a艣 poprzednie ci膮偶e? I w kt贸rych tygodniach?

Przy pierwszej wmawiali 偶e tak si臋 zdarza przy po drugim poronieniu zacz臋艂am robi膰 badania w kt贸rych nic nie wychodzi艂o dopiero po trzecim wysz艂y dodatnie przeciwcia艂a przeciwj膮drowe Ana, czwarta ci膮偶a na lekach ale niski progesteron 鈽癸笍 wszystkie ci膮偶臋 stracone na samym pocz膮tku max 6 tydzie艅 鈽癸笍 to jest pierwsza ci膮偶a tak daleko i z tak膮 nadziej膮 bo bije serduszko 馃榿 oczywi艣cie jestem obstawiona lekami od pocz膮tku 馃檪

Odno艣nik do komentarza

6 minut temu, Mama88 napisa艂:

Hej ja te偶 jestem po jednym poronieniu w 10 tyg i mam dok艂adnie tak samo jak Ty te偶 czekam i codziennie my艣l臋 czy to serduszko kt贸re widzia艂am kilka dni temu to nadal bije..聽

Martwi臋 si臋 i przez to ca艂a energia i ch臋膰 do 偶ycia ulatuje 馃槖

Dokladnie, ci膮偶a zdecydowanie uczy cierpliwo艣ci staram si臋 my艣le膰 pozytywnie ale a偶 boje si臋 ka偶dej kolejnej wizyty 馃檮

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
54 minuty temu, Ewa12 napisa艂:

Dokladnie, ci膮偶a zdecydowanie uczy cierpliwo艣ci staram si臋 my艣le膰 pozytywnie ale a偶 boje si臋 ka偶dej kolejnej wizyty 馃檮

Ja ci膮gle si臋 zastanawiam skoro kto艣 na g贸rze da艂 nam to szcz臋艣nie to dlaczego nie mo偶emy cieszy膰 si臋 tym do ko艅ca tylko musz膮 by膰 takie akcje聽

Dlaczego kobiety kt贸re nie chc膮 nie pragn膮 rodz膮 dziecko za dzieckiem a kobiety kt贸re pragn膮 maj膮 rzucane k艂ody pod nogi 馃槖

Tak le偶臋 w ci膮gu dnia i zadr臋czam si臋 pytaniami Ehhh....聽

Odno艣nik do komentarza

1 minut臋 temu, Mama88 napisa艂:

Ja ci膮gle si臋 zastanawiam skoro kto艣 na g贸rze da艂 nam to szcz臋艣nie to dlaczego nie mo偶emy cieszy膰 si臋 tym do ko艅ca tylko musz膮 by膰 takie akcje聽

Dlaczego kobiety kt贸re nie chc膮 nie pragn膮 rodz膮 dziecko za dzieckiem a kobiety kt贸re pragn膮 maj膮 rzucane k艂ody pod nogi 馃槖

Tak le偶臋 w ci膮gu dnia i zadr臋czam si臋 pytaniami Ehhh....聽

Ja mi臋dzy tymi poronieniami przerobi艂am ju偶 chyba wszystkie stany od smutku p艂aczu po w艣ciek艂o艣膰 na ca艂y 艣wiat 馃檮 i nadal nie rozumiem tej ca艂ej niesprawiedliwo艣ci 馃槨 doskonale Ci臋 rozumiem ale musimy teraz my艣le膰 pozytywnie pomimo, 偶e mi strasznie ci臋偶ko sama sobie wmawiam 偶eby my艣le膰 偶e b臋dzie dobrze 馃榿

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
2 minuty temu, Ewa12 napisa艂:

Ja mi臋dzy tymi poronieniami przerobi艂am ju偶 chyba wszystkie stany od smutku p艂aczu po w艣ciek艂o艣膰 na ca艂y 艣wiat 馃檮 i nadal nie rozumiem tej ca艂ej niesprawiedliwo艣ci 馃槨 doskonale Ci臋 rozumiem ale musimy teraz my艣le膰 pozytywnie pomimo, 偶e mi strasznie ci臋偶ko sama sobie wmawiam 偶eby my艣le膰 偶e b臋dzie dobrze 馃榿

Ja codziennie obiecuje sobie i partnerowi 偶e przestane czyta膰 na internecie i my艣le膰 bo to wiadomo nic mi nie da a tylko si臋 do艂uje ale nie da si臋 niestety聽

Mam chwil臋 偶e my艣l臋 偶e skoro teraz krwiak jest du偶o mniejszy ni偶 ostatnio to jest nadzieja a zaraz trafiam gdzies na forum gdzie pisz膮 偶e niby by艂o ok a jednak si臋 nie uda艂o i p艂acz聽

I z jednej strony ciesz臋 si臋 偶e trafi艂am na takie forum 偶e nie jestem sama z tym wszystkim po mimo 偶e mam du偶e wsparcie ze strony partnera, mojego synka i rodziny to jednak dobrze ze Wy jeste艣cie 鉂わ笍

• Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza

5 minut temu, Mama88 napisa艂:

Ja codziennie obiecuje sobie i partnerowi 偶e przestane czyta膰 na internecie i my艣le膰 bo to wiadomo nic mi nie da a tylko si臋 do艂uje ale nie da si臋 niestety聽

Mam chwil臋 偶e my艣l臋 偶e skoro teraz krwiak jest du偶o mniejszy ni偶 ostatnio to jest nadzieja a zaraz trafiam gdzies na forum gdzie pisz膮 偶e niby by艂o ok a jednak si臋 nie uda艂o i p艂acz聽

I z jednej strony ciesz臋 si臋 偶e trafi艂am na takie forum 偶e nie jestem sama z tym wszystkim po mimo 偶e mam du偶e wsparcie ze strony partnera, mojego synka i rodziny to jednak dobrze ze Wy jeste艣cie 鉂わ笍

B臋dzie dobrze musi by膰 i tak masz my艣le膰 o si臋 nie stresowa膰 bo maluszek potrzebuje spokoju 馃槉 wiem wiem 艂atwo m贸wi膰 a 偶ycie jest okrutne te偶 czytam i nakr臋cam si臋 a m膮偶 mnie p贸藕niej stawia do pionu 偶eby my艣le膰 pozytywnie 馃槄 ale racja czasem dobrze wygada膰 si臋 komu艣 postronnemu tak jak na tym forum 鈾ワ笍鈾ワ笍

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
14 minut temu, Ewa12 napisa艂:

B臋dzie dobrze musi by膰 i tak masz my艣le膰 o si臋 nie stresowa膰 bo maluszek potrzebuje spokoju 馃槉 wiem wiem 艂atwo m贸wi膰 a 偶ycie jest okrutne te偶 czytam i nakr臋cam si臋 a m膮偶 mnie p贸藕niej stawia do pionu 偶eby my艣le膰 pozytywnie 馃槄 ale racja czasem dobrze wygada膰 si臋 komu艣 postronnemu tak jak na tym forum 鈾ワ笍鈾ワ笍

Wi臋c obiecajmy sobie ze koniec z nakr臋caniem si臋 bo tak naprawd臋 co nam z tego nic nie poradzimy bo 偶ycie i tak da nam to, to co ma dla Nas聽

Teraz trzymajmy kciuki 偶e b臋dziemy miec nied艂ugo nasze szcz臋艣nie w ramionach 鉂わ笍kiedy masz kolejna wizyt臋?聽

Odno艣nik do komentarza

8 minut temu, Mama88 napisa艂:

Wi臋c obiecajmy sobie ze koniec z nakr臋caniem si臋 bo tak naprawd臋 co nam z tego nic nie poradzimy bo 偶ycie i tak da nam to, to co ma dla Nas聽

Teraz trzymajmy kciuki 偶e b臋dziemy miec nied艂ugo nasze szcz臋艣nie w ramionach 鉂わ笍kiedy masz kolejna wizyt臋?聽

Teraz dopiero 7 pazdziernika 馃槖 jestem na L4 od pocz膮tku mam czas na nadrobieniu zaleg艂o艣ci w czytaniu i filmach 馃榿

聽 聽 聽 monnow211.聽 聽 聽 do 1 ju偶 niedaleko gratulacje 馃槉

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
10 minut temu, Ewa12 napisa艂:

Teraz dopiero 7 pazdziernika 馃槖 jestem na L4 od pocz膮tku mam czas na nadrobieniu zaleg艂o艣ci w czytaniu i filmach 馃榿

聽 聽 聽 monnow211.聽 聽 聽 do 1 ju偶 niedaleko gratulacje 馃槉

No widzisz a ja mam 5 pa藕dziernika wiec troszk臋 sobie jeszcze poczekamy ale oczywi艣cie z dobrymi my艣lami 鉂わ笍

A masz ju偶 dzieci?聽

Odno艣nik do komentarza

20 minut temu, Mama88 napisa艂:

No widzisz a ja mam 5 pa藕dziernika wiec troszk臋 sobie jeszcze poczekamy ale oczywi艣cie z dobrymi my艣lami 鉂わ笍

A masz ju偶 dzieci?聽

Nie mam dzieci tym bardziej si臋 nakr臋cam 馃槉 troch臋 sobie poczekamy馃槒 d艂ugie dwa tygodnie bardzo d艂ugie 馃槒

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
18 minut temu, Ewa12 napisa艂:

Nie mam dzieci tym bardziej si臋 nakr臋cam 馃槉 troch臋 sobie poczekamy馃槒 d艂ugie dwa tygodnie bardzo d艂ugie 馃槒

Rozumie to b臋dziesz mie膰 za kilka miesi臋cy wymarzon膮 wyczekana iskierke

Musisz w to wierzy膰 馃槉oj zleci

Tak jak piszesz poczytasz co艣 poogl膮dasz filmy i zanim si臋 ogl膮dniesz b臋dzie dzie艅 Twojej wizyty? A mo偶esz przypomnie膰 kt贸ry to tydzie艅 i kiedy ostatnio by艂a艣 na wizycie?聽

Odno艣nik do komentarza

W dniu 21.09.2020 o 11:07, Mama88 napisa艂:

Hej dziewczyny jestem tu nowa oczywi艣cie termin na聽 maj ale niestety jest krwiak i nie wiem co b臋dzie 馃槶

Z krwiakiem musisz uwa偶a膰 ale wszystko mo偶e sko艅czy膰 si臋 ok. Jedna ci膮偶a z krwiakiem i mnie sko艅czy艂a si臋 poronieniem ale 藕le mnie lekarz prowadzi艂. Teraz te偶 mia艂am o to takiego sporego bo 2,86 cm a tydzie艅 p贸藕niej ju偶 taki ma艂y 偶e nie by艂o co mierzy膰. B膮d藕 dobrej my艣li. Ja mam zesp贸艂 antyfosfolipidowy od pocz膮tku bior臋 zastrzyki neoparin w brzuch nie wiem czy to pomog艂o ale poczu艂am ulg臋 偶e go jyz nie ma.聽

Odno艣nik do komentarza

• Admin featured this temat

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋

• U偶ytkownicy online

Brak u偶ytkownik贸w do pokazania

• Podobna zawarto艣膰

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi膰 badanie na bet臋 HCG itd.
    • Ja jednak wol臋 prywatne. Nasza c贸rka jest w dwuj臋zycznym przedszkolu Tequesta na 呕oliborzu i to co mi si臋 tam podoba poza mo偶liwo艣ci膮 nauki angielskiego i hiszpa艅skiego, to to, 偶e grupy s膮 niewielkie. Ciocie moga faktycznie po艣wi臋ci膰 czas ka偶demu dziecku.
    • Jeste艣my najlepszymi producentami dokument贸w, na 艣wiecie kr膮偶y ponad 12 milion贸w naszych dokument贸w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz膮tki i inne produkty dla wielu kraj贸w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W艂ochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska膰 dodatkowe informacje i z艂o偶y膰 zam贸wienie, odwied藕 nasz膮 stron臋 internetow膮 lub skontaktuj si臋 z nami przez e-mail lub telefon kom贸rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og贸lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka偶dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S艂owa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow贸d znajomo艣ci j臋zyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w艂oskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu茅bec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka w艂oskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi膰 paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa艂szywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa艂szywe prawa jazdy, kupi膰 holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa艂szywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla偶u, kup duplikaty paszport贸w, kupi膰 paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda偶, kup paszporty australijskie na sprzeda偶, kup paszporty z Belgii na sprzeda偶, Sprzedam fa艂szywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr贸bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo艣膰, podr贸bka, w艂oskie dokumenty, malajski, australijski, podr贸bka, ameryka艅skie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa艂szywy numer PESEL, paszport kamufla偶owy, anonimowe ubezpieczenie, mi臋dzynarodowe, offshore, hurt bankowo艣膰, nowa to偶samo艣膰, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo艣膰, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now膮 pozycj臋...