Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/mojezdjcie5.png/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8922/mojezdjcie5.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


a tutaj ja nie dalo rady w calosci zrobic zdjecia...chcialam zebyscie zobaczyly jaka tlusciutka jestem.....ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie!
Po pierwsze- Monia, Olusia wyobraźcie sobie,że ja też znów jestem na dukanie 🤪 Od niedzieli 🙂 Nieźle się zsynchronizowałyśmy 😎

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu- mnóstwo płaczu, ale mam nadzieję,że objawów ubocznych nie będzie.
Została nam jeszcze ospa i pneumokoki 🤔

Gabi i Viki widać,że to łobuziary jak moja HAnka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie, ale naskrobałyście, musiałam ponad 10 stron doczytać 🤪
Na wstępie życzę dużo zdrówka chorowitkom 😘 😘 😘

Justi witaj po długiej nieobecności 😉 Czekamy na fotki Wojtusia po odświeżeniu fryzurki 😉
A co do drugiego dziecka to mnie zadziwiłaś, że zmieniłaś decyzję...taka byłaś zdecydowana na drugie dziecko 😜 ale oczywiście nic na siłę 🙂 Naciesz się Wojtusiem 🙂 A jak będzie troszkę większa różnica między dziećmi to będzie ci łatwiej.
Ja chyba się nie zdecyduję wogóle na drugie dziecko, choć ostatnio tak mnie przez chwilę naszło ☺️ 😎 Ale realia tego świata są nieubłagane i z dwójką dzieci byłoby nam ciężko...poza tym jakbym chciała się starać to musiałabym najpierw zgłosić to mojej pani doktor, bo wtedy musiałabym zmienić moje leczenie, bo przy obeznych tabletkach jakie biorę nie mogę zachodzić w ciążę.
Heheheh no i dzięki za przypomnienie filmiku 😉 Ostatnio właśnie oglądałam stare nagrania i aż się łezka w oku kręci ze wzruszenia...ale Emilka jeszcze nieporadnie chodziła, a teraz tak śmiga 🤪

Koraliku bądź dobrej myśli, najważniejsze, że jesteście wkońcu pod dobrą opieką!!!! Trzymajcie się cieplutko 😘 😘 😘

Monia ale Gabi się zmieniła, w szoku jestem, dawno jej nie widziałam 🤪 Śliczna dziewczynka 😘
Też się muszę z małą wybrać do Zoo do Chorzowa. Ciekawe jakby zareagowała...

Olusiu Viki ślicznie wygląda w tej opasce 🙂

Iza ja też ważę ok. tyle co ty...niby mam 172cm wzrostu ale źle się ze sobą czuję, ale na diecie nie umiem długo wytrzymać niestety więc chyba muszę pokochać nową siebie...ehhh 🤢
Gruba nie jesteś, ale podobnie jak ja pewnie marzysz o idealnie płaskim brzuchu bez rezygnowania z przyjemności jedzenia hehehhe ☺️ 😁 😁 😁

Ale się rozpisałam heheh 😉
Lecę się kąpać i lulu, spokojnej nocki kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza tak mi sie skojarzylo:p
http://szalonebaby.pl/?2721

Edyta ty chuda szkapo!Ja nie wiem gdzie ty masz te kilogramy!

Monia nie wygladasz jakbys tyle wazyla, ja jestem twojego wzrostu a wygladam jak morswin:/ Ja juz wazylam 68 ale jak w swieta przytylam to zaczynalam dukana od 74,8, teraz sie wazylam i mam 72,7 ale rano pewnie bedzie mniej, tyle, ze ja tylko bialko robilam przez piatek a potem juz z warzywami i mi wolniej idzie. Wczoraj probowalam jesc krewetki ale nie moge, spalilam je prawie w piekarniku zeby suche byly:p Na ryby tez juz patrzec nie moge:/
Amelia z jaka waga zaczynalas i ile masz?

A co do ciazy, to pisze z dziewczynami an niemieckim forum i jak nas bylo kilka mamusiek co po kolei rodzily to teraz jedna po drugiej w ciaze zachodzi 😉 Co miesiac nowa ciaza:P A wszystkie sie zazrzekaly ze drugiego nie chca:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie uważam się całościowo za grubą, ale wkurza mnie to, że wszystko idzie mi w brzuch...i przez to mam nieproporcjonalną sylwetkę...bo ten brzuch tak głupio wystaje z ciała...pasowałoby się wziąć za jakieś ćwiczenia, ale po pierwsze zawsze szybko mi przechodzi motywacja, a po drugie nie mam czasu żeby codziennie ćwiczyć ok. godzinę, a tyle by się przydało, bo dopiero po 20 minutach treningu zaczyna się spalać tłuszcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak z innej beczki Iza Kubuś nie rozstaje się ze smoczkiem? Bo co dodajesz jakieś zdjęcie to mały ma smoka 😉 Próbujesz go jakoś oduczać??

U nas smoczek praktycznie nie jest potrzebny, raz na jakiś czas jak mała w nocy obudzi się z płaczem to daję jej smoka, żeby ukoić ją i pomóc jej zasnąć, a takto smoczek dla niej nie istnieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie też by mi się przydało pójść na jakiś fitnes, bo miałabym solidną motywację aby chodzić regularnie...ale finansowo u nas trochę lipa, nie ma tragedii, ale już na takie wydatki nie mamy kasy, bo z opieką nad Emi nie byłoby problemu, albo M. by zostawał, a jak on by nie mógł to są jeszcze dziadki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski 🙂

i po wizycie w wrocławskim zoo 🙂
bylo super 😉 Wojtus owszem bał sie kóz ,ale Ja sama sie ich bałam heheheh bo biegały wolne a Ja karmilam je specjalna karma dla nich, a one głodne skakaly po czlowieku to wojtus jak malpka wspinal sie po mnie a ja piszczałam 😁 😁 😁 😁 mąż miał ubaw ☺️ na cale szczescie przyszla opienkunka tych kóz i je skutecznie odgoniła od nas 😁 😁 😁

obiecuje w weekend wkleic zdjecia 🙂

Edytko to nie tak , że zmieniłam decyzje o posiadaniu drugiego dziecka 🙂
CHCĘ oj Baaaaaaaardzo chcę 🙂 drugie dziecko może i dlatego, że sama jestem jedynaczką 🤨 🤨 ale postanowiłam w tym roku wypocząć na wakacjach na przyszłe wakacje właściwie tez mamy już plany ☺️ i nie widze siebie z duuuuużym brzuszkiem, albo z małym neimowlaczkiem w tych planach 🙂 woec plan jedyny ostateczny jest zaszaleć w przyszłym roku 🙂 być może na wakacjach 😆 po zatym nie bylam jeszcze u ginka wiec musze i tam wszystko pukładać sobie ..... nasza praca na uczelni 🤢 też dodatkowy stres oj nic nie sprzyja mysleniu o drugim bejbiku

Olusia heheh no widzisz to moze pora teraz na twoje drugie dziecko
swoja droga ciekawe 2 fora na jednym co chwile nowa ciąża , a u nas cisza 😉
pewnie jak któraś zacznie to później jedna po drugiej 🙂 bedzie mówić nam te wspaniałą nowinę 😉

Monika Gabi cudna ehh te opaski są śliczne
no i ile zdjęć dostaliśmy od małej modeleczki PROSZĘ o częsciej 😜

no to dziewczyny sie rozszalałyscie z dieta Dukana 🙂
piszecie o swoich osiagnieciahc na niej to az czlowiek sam chcialby spróbowac
🙂
Ja chcialabym zrzucic 7 kg 😜
ale podobnie jak dziewczyny nie mam siły na ćwiczenia
z fitnessem to tez wyglada tak,ze nie mam tak na prawde odpowiedniego stroju by isc pociwczyc , a wszytsko wiaze sie z wydatkami 🥴 wiec poki co toleruje swoje cialo mniej lub bardziej

Izunia jestes baaardzo sczupla i nie wiem gdzie ty masz te swoje kg

Amelka super, ze Hania juz sika na nocniku

ehhh zazdroszcze wam odpieluchowania

Olusia sliczne macie widoki koło domu widac,ze Viki zadowolona na łonie natury

Lusiu duzo zdrowka dla Frania
Ja przy katarze ostanio spiskalam kilak razy dziennie marimar-em no i podobnie jka pisze Moniak stosowalam maść majerankową
tzn pod noskiem co jakis czs smarowalam maść

aaaaaaaaa właśnie słucham radia i słyszę faceta " mam 42 cal telewizor a poniewaz mi sie znudził musze kupic wiekszy"................. to odnosnie EURO
EHH CI FACECI DOBRZE ,ZE MOJ m. nie jest zapalonym kibicem ufff

i co mialam napisac jescze hmmm nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
ile czytana ufff ale jakos dalam rade a i tak sie pewnie do wszystkiego nie odniose...
Dzis w domu jestem bo tesciowa szla do kardiologa...wiec musialam zostac z naszym szkrabem:

Kurcze wy wszystkie na diecie,albo chcecie cos zrzucic chyba tylko poza mna moja waga wynosi przy 175 od 54 do 56 kg jak mam okres,normalnie musze wymienic wszystkie rybaczki i spodenki,albo je powszywac bo normalnie leca z tylka ehhhh.... 😞 Ale ogolnie teraz czuje sie lepiej bo tez mialam zawsze wystajacy troszke brzuszek i boczki ktorych wprost nienawidzilam..... 😜 No i jem za czterech,nie chcialybyscie wiedziec ile potrafie pochlonac jedzenia normalnie jak odkurzacz 🙂 ☺️ ☺️ ☺️ 😜
Ale trzymam kciuki za wszystkie zeby osiagnely swoj cel 🙂

Monia Gabisia slicznosci,a w opaskach wyglada bosko,zreszta jak mamusia naprawde nie widac ze wazysz ponad 70 kg,musisz umiec to dobrze ukryc hehe 🙂 No i gratulacje za odwage przy zatrzymaniu tego pijanego goscia,wiecej powinno byc takich osob 😘 😘 😘

Izuniu wcale nie jestes gruba niewiem w ktorym miejscu..???

Olusiu
,a wy mieszkacie na wsi bo takie widoki,no i Viki jak zawsze cudna mala laleczka nasza 🙂

Justi fajnie ze wycieczka sie udala,szkoda ze sie jakos nie zgadalysmy bo bysmy sie spotkaly,no ale coz juz za pozno 😞 A moj maly kozy przespal,ale on sie niczego i nikogo nie boi,chodzily tam tez pelikany ktore wyszly z zagrody to wszyscy uciekali,a mij maly chcial je glaskac hehe.. 🙂

Koraliku trzymam kciuki za Magde zeby wszystko bylo ok,zreszta musi byc innej opcji nie widze 🙂Tak ze glowa do gory 🙂

Amelio gratki dla Hani za odpieluchowanie jej 🙂U nas jeszcze daleka droga,maly nawet nie chce usiasc na nocniku ehhh...moze kiedys sie uda zrobic pierwsze siku do nocnika... 🙂

Lusiu duzo zdrowka dla Frania,a moze zab mu idzie??? Nam zostal jeszcze jeden i caly komplecik juz mamy 🙂

Ale sie rozpisala hehe..jak nigdy
A teraz juz lece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irka my mieszkamy w takim malym miasteczku, takie polaczenie wioski z miastem 😉 CPN jest, salon samochodowy, sklep elektroniczny, miesny,spozywczy,klub sportowy,starz pozarna,duza hale sportowa,przedszkole i 2 restauracje ale rolnicy tez sa w starszej czesci wioski.W naszych rejonach jest duzo takich wiosek i wieksze miasto co 15km gdzies tak 😉 Ludzie maja tu krowy,osly, lamy ale nie smierdzi jak na polskich wsiach 😉 A takie zielone laki to sa wszedzie, bawaria to chyba najladniejszy region niemiec, kolezanka tutaj juz chyba 10lat mieszka i jeszcze sie napatrzec nie moze tak tu pieknie 😉 Czesto tez alpy widac 😉

Laski, czy wasze dzieciaki sciagaja pampersy?Mala mi codziennie sciaga rano pampersa, rozbiera sie nawet jak ja ubiore w kilka warstw, juz na szczescie nie sika do lozeczka:/ Najgorsze jest to, ze nie chce siadac na nocnik wcale, ryczy strasznie. Ostatnio biegala chyba 3 godz bez pieluchy i siku nie zrobila,dopiero poszlo jak zalozylam pampersa. A w czoraj wieczorem kupe zrobila do wanny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki.

Ledwo co żyję! Wczoraj położyłam się z Franiem na drzemkę, a jak wstałam, to z tak bolącym gardłem, że umęczyłam się strasznie. Do tego dopadł mnie katar (zielony 😠 ), łamie mnie w kościach, i mam wrażenie jakby mnie lewe ucho w środku pobolewało, albo mi promieniuje do niego....
Jak młody jest już ok, to mnie teraz wzięło....ale u nas tak jest, że z Franczeskiem razem chorujemy.

Wczoraj ścięłam się z R, szkoda gadać, dzisiaj dołożył jeszcze parę słów i poszedł do roboty.
Wczoraj miałam imieniny, o których zapomniał, tak jak o moich urodzinach, które miałam w kwietniu. PRzedwczoraj mu przypomniałam, żeby się zreflektował,bo mam imieniny i żeby pamiętał o życzeniach.
On na to, że powinnam zrobić imieninową kolację, a nie tak (zarzucil mi wcześniej, że mu makaronu do zupy nie ugotowałam, a ja zasnęłam z małym i obudziłam się przed przyjściem R)....głupi chyba jest, że ja będę robić kolację, żeby przypomnieć o moich imieninach.
PRzykro jest mi bardzo, ale jak on twierdzi, że dużo ma na głwoie......jasne. 21 maja tez zapomnę o jego urodzinach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Na początku przepraszam ze nie będę się odnosić do Was po kolei ale już nie mam siły z tym moim internetem i czytam wszystko na raty i nie pamiętam dokładnie co mam odpisać , więc napisze tylko co u nas.
Po wtorkowym szczepieniu Lenka sprawuje się dobrze tylko trochę pomarudziła wieczorkiem ale na następny dzień było już dobrze i poszła do żłobka bez problemów.
Za to mamy co rano bunt dwulatka bardzo nie chce się ubierać rano i jest płacz jak nie wiem, zawsze ubieranie zajmowało nam najwyżej 10 minut to teraz i 40 minut nie starcza, nawet tłumaczenie ze idziemy do dzieci tez nie działa. Dobrze ze nie chodzę do pracy bo wtedy to chyba bym wyszła z siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...