Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MONIA- przepisy świetne! Na pewno wypróbuję. A otręby mielisz czy kupujesz specjalne? Ja kupuję firmy Sante i są drobne,więc chyba mogłyby być?

Eydtka- dziwna sprawa z tym rowerkiem. Hania próbowała 10cio calowy i było ok,a jest niziutka. Może rzeczywiście to kwestia siodełka. Zazwyczaj w opisie produktu na allegro jest napisane od jakiej wysokości dziecka się nadaje.

Elunia -dobrze,że znalazłaś sposób na Lenkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelio, ja miele otreby w młynku do kawy 😁

Olusia no mnie w pierwszych 2 dniach spadło dwa kilo....czyli z 76.400 do 74.40 a dzisiaj sie wazyłam rano tyle ze w ciuchach bo w pracy to miałam 73.900 a na diecie jestem od poniedzialku, wogóle znalazłam duzo przepisów na blogu i musze upiec jaakas roladke albo sernik no i fajniusie obiadki znalazłam. najbardziej to mnie dobijaja same dni bialkowe a dokładniej sniadania i kolacje bo szybko mi sie jedzenie nudzi, ciagle te same smaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja wlasnie bialkowe lubie bo rano jem jajka z bulka, potem np pstraga, wieczorem piers z kurczaka. Jak nie jem jajek to robie mleko z otrebami. Juz 2 razy robilam sobie budyn i raz ciasto takie piankowe ale bylo blee, teraz sie zbieram na rolade albo budyniowca, pewnie beda lepiej wygladaly niz smakowaly ale lepsze to niz nic 😉

amelia a ty od kiedy na dukanie?nie pamietam czy pisalas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉 ja tylko tak na moment zawalona jestem teraz nauką i nie mogę się doczekać kiedy to do wakacji mi zleci. Bo ciężko jest mi to teraz wszystko pogodzić by jeszcze trochę wolnego czasu znaleźć na komputer. Teraz też duuużo czasu spędzamy na dworze praktycznie czasem nawet od 7 rano. Kinga uwielbia zabawy w piachu, rower, robienie mi bukietów itd.. My mamy ten plus że mamy dużo przestrzeni lasek,łąkę to i mi też nie przeszkadza spędzać dużo czasu na dworze tylko znów trudniej coś ugotować itp. i ostatnio same proste przepisy wchodzą w grę a na pocieszenie na balkonie się wygłupia.
Co do smoczka to nam się udało go przed świętami wielkanocnymi wyeliminować. Kinga i tak używała go praktycznie tylko do snu. A zrobiliśmy tak ze podczas dnia wyrzuciła go sama do kosza bo tłumaczyliśmy jej że jest zły i kuku może ząbkom zrobić. A wieczorem jak przyszło się już jej kłaść spać nic nie mówiąc powędrowała sama do kosza ale był już pusty. I już pogodziła się z tym że powędrował w świat.
Widzę dziewczyny że dukan dalej w modzie ale wy i tak super sylwetki macie a dzieciaki i tak już o kondycje z każdej z nas się teraz dobrze troszczą bo w końcu dwulatek wkracza do gry to ruchliwość pierwsza klasa. Oczy dookoła głowy będą tego lata ;p 😁 u nas łokieć już raz był zaliczony od żużlu na drodze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
OLUSIU oki.KORALIK co te chorobska sie tak was czepily....kubus sobie spi ...posprzatalam w domku i wieczorem jedziemy do fabiana na noc..odpoczne troche..bo tutaj to latam w ta i spowrotem... 🤢hmm ja moze tez sie skusze na ta diete..jak bylam wczesniej na dukanie to schudlam 4 kg ale zaczynajac 2 faze nie moglam juz wytrzymac...zaczelam podjadac.....i teraz jeszcze wiecej przybralam niz mialam...ehhh..lece pranie powiesic...milego dnia mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane 🙂
My już po weselu 🙂 Wybawiliśmy się jak nigdy, towarzystwo było przesympatyczne, jedzenie pyszne no i wytańczyliśmy się za wszystkie czasy 🙂 Emilka grzecznie spędziła ten czas u moich rodziców.

Olusiu siodełko jest opuszczone na maksa, nawet mój tata z M. podpiłowali rurkę na tyle na ile się dało aby jeszcze odrobinę obniżyć siodełko ale i tak jest za wysoko 🤢 Ale dobra wiadomość jest taka, że Emi zaczęła się interesować rowerkiem, jeździ na nim po domu, ale nie siedząc na siodełku tylko trzymając nogi między rurką. Także jak tylko podrośnie to będzie chętnie jeździła, bo na początku wogóle nie chciała na niego wsiadać i martwiłam się, że był to niepotrzebny zakup...ale na szczęście się myliłam 🙂

Dziewczyny podziwiam was za silną wolę w odchudzaniu, ja niestety takiej nie mam, szybko mi przechodzi zapał...to samo z ćwiczeniami ☺️ Trzymam kciuki aby udało wam się zrzucić tyle ile potrzebujecie 😘

Aniu witamy kochana spowrotem 😘 Czekamy na relacje 😉

Monia dużo zdrówka dla Gabrysiulka 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Ja jutro idę z małą do lekarza po jakąś maść sterydową bo ostatnio jak znów próbowałam jej wprowadzić mleko Gerber 3 to dostała dużego uczulenia i strasznie sobie nóżkę rozdrapała do krwi i co jakiś czas ją sobie rozdrapuje bo nie chce jej to uczulenie zejść, więc bez sterydów się nie obejdzie. No i dalej będziemy na mleku Gerber 2...ehhh. Jak mała skończy 2 latka to wybieramy się na testy alergiczne, zobaczymy co wykażą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edyta, a w polsce drogie sa te masci sterydowe? szkoda ze blizej nei mieszkam to bym ci wyslala bo ja mam chyba 5 i jeszcze protopic ktory chyba 80zl kosztowal a tubka jak od masci majerankowej a raz uzyty:/ Wszystko malej przeszlo jak przestalam karmic piersia a teraz juz raczej nie wysypuje, od miodu chyba ostatnio miala czerwone kropki na kolanach.

Monia 3mam kciuki zeby malej szybko przeszlo, biedna sie tak meczy.

U nas marudzenie masakryczne juz od tygodnia, idzie dolna 5 ehh akurat na wakacje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
U nas też w nocy marudzenie bo się ostatnia piątka na górze przebija i to już ostatnia i mam nadzieje że szybko wyjdzie i będzie spokój.
Wczoraj wieczorem dałam do kolacji Lence mleko modyfikowane do picia w kubeczku i wszystko chętnie wypiła a ja jestem z tego bardzo zadowolona bo od dłuższego czasu nie chciała pić mleka a teraz się zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu lekarka przepisała nam teraz Locoid Lipocream za 13zł, Nova-baza do natłuszczania za 14zł i syrop Aerius za 23zł. Mam nadzieję,że małej po tym przejdzie...Emi też już praktycznie nie ma alergii,je już wszystko,jedynie to Gerber 3 ją jeszcze uczula no i po kremach z filtrem ma taką kaszkę na skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...